RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


maja78 RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (5.4.2014 21:03:01)

treba mi kakav smjestaj za prvi maj na potezu od podgore do baske vode




sanelaceca -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (11.4.2014 23:20:13)

Ako neko ima prijedlog ili nesto da ponudi za hrvatsku,bila bi zahvalnaa[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




magbi -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (13.5.2014 18:56:47)

zene moje lijepe joj ove kise uzas jedan nego da vas pitam razmisljate li o ljetovanju eh ove godine turska nadam se ako Bog da jeste li bile,gdje kako,sta [sm=smiley36.gif]




Amela83 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (14.5.2014 2:33:35)

Bambi09, kakve su plaže u Dobrim vodama? Koja je cijena smještaja?




mamina princeza -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.5.2014 9:36:30)

ima li neko preporuku za aprtmanu makarskoj blizu plaze




M kao Mama -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.5.2014 10:35:10)

kaže meni moja L neki dan, moja dabogda da ove godine odemo na more, a meni upitnik iznad glave, što kćeri, kaže mna zbog ove situacije, došlo mi i da plačem i da se smijem u isti tren

ove godine bih voljela u neko mirno malo mjesto, možda u Malu dubu ili tako nešto, ako imateneki prijedlog pišite mi, znači malo tiho, mjesto, sa hladom naravno, promajna mi je istio super, al su tamo cijene baš visoke u augustu kad bih ja trebala godišnji da dobijem abd




bebana12 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.5.2014 15:49:57)

Zdravo,mene interesuje da li je neko bio u hotelu hani u Malom Drveniku.Planiramo ici aBd sa bebom pa nas interesuju uslovi,cijena,smjestaj itd..Ako nam neko moye pomoci bilo bi mi drago...hvala unaprijed..




azra I ADI -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.5.2014 15:54:41)

Zna li ko cijene smještaja u Drveniku, kakve su u odnosu na Tučepe i Makarsku? Zbog ove situacije, mi bi da ove godine ipak odemo malo na Jadran, ali da je smještaj baš pojeftin, kvalitet mi i nije toliko bitan, samo da ima i vlastiti kupatilo, da se ne guram ni sa kim.I da, ima li tamo kakav parkić za djecu, trampoline i sl.? Pozz...




Ilhana RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.5.2014 16:16:20)


IZVORNA PORUKA: mama_alma

kaže meni moja L neki dan, moja dabogda da ove godine odemo na more, a meni upitnik iznad glave, što kćeri, kaže mna zbog ove situacije, došlo mi i da plačem i da se smijem u isti tren

ove godine bih voljela u neko mirno malo mjesto, možda u Malu dubu ili tako nešto, ako imateneki prijedlog pišite mi, znači malo tiho, mjesto, sa hladom naravno, promajna mi je istio super, al su tamo cijene baš visoke u augustu kad bih ja trebala godišnji da dobijem abd



Alma, mi smo bili Zaostrogu prosleg ljeta i bas je za preporuciti... Malo tiho i extra za djecu...




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.5.2014 22:09:29)

Najvjerovatnije negdje na peljesac, jeftinije je i manja guzva u sezoni nego u makarskoj rivijeri




mama2009 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.5.2014 22:40:33)

Rezervisali, ako Bogda prvi dio zadnja sedmica juna, drugi dio august Veliki Drvenik i vec poznate gazde mnogima ovdje :D




mama2009 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.5.2014 22:42:03)


IZVORNA PORUKA: azra I ADI

Zna li ko cijene smještaja u Drveniku, kakve su u odnosu na Tučepe i Makarsku? Zbog ove situacije, mi bi da ove godine ipak odemo malo na Jadran, ali da je smještaj baš pojeftin, kvalitet mi i nije toliko bitan, samo da ima i vlastiti kupatilo, da se ne guram ni sa kim.I da, ima li tamo kakav parkić za djecu, trampoline i sl.? Pozz...



Ja ti mogu reci da sam ja ansla extra povoljan smjestaj u Drveniku i vec 5 god idemo kod tih ljudi
trokrevetni apartman u junu 33 eVra
trokrevetni juli/august 48 eVra




M kao Mama -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (27.5.2014 9:21:57)


IZVORNA PORUKA: Ilhana RR


IZVORNA PORUKA: mama_alma

kaže meni moja L neki dan, moja dabogda da ove godine odemo na more, a meni upitnik iznad glave, što kćeri, kaže mna zbog ove situacije, došlo mi i da plačem i da se smijem u isti tren

ove godine bih voljela u neko mirno malo mjesto, možda u Malu dubu ili tako nešto, ako imateneki prijedlog pišite mi, znači malo tiho, mjesto, sa hladom naravno, promajna mi je istio super, al su tamo cijene baš visoke u augustu kad bih ja trebala godišnji da dobijem abd



Alma, mi smo bili Zaostrogu prosleg ljeta i bas je za preporuciti... Malo tiho i extra za djecu...



daj mi neki link ili nešto da vidim, jeste li bili blizu plaže, ikoliko košta smješta,

mama2009, kod Zoja je zaista super,

tiki pelješas, kakvo je tamo stanje, ja sam bila iza rata na sreseru,




mama2009 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (27.5.2014 10:06:41)


IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: Ilhana RR


IZVORNA PORUKA: mama_alma

kaže meni moja L neki dan, moja dabogda da ove godine odemo na more, a meni upitnik iznad glave, što kćeri, kaže mna zbog ove situacije, došlo mi i da plačem i da se smijem u isti tren

ove godine bih voljela u neko mirno malo mjesto, možda u Malu dubu ili tako nešto, ako imateneki prijedlog pišite mi, znači malo tiho, mjesto, sa hladom naravno, promajna mi je istio super, al su tamo cijene baš visoke u augustu kad bih ja trebala godišnji da dobijem abd



Alma, mi smo bili Zaostrogu prosleg ljeta i bas je za preporuciti... Malo tiho i extra za djecu...



daj mi neki link ili nešto da vidim, jeste li bili blizu plaže, ikoliko košta smješta,

mama2009, kod Zoja je zaista super,

tiki pelješas, kakvo je tamo stanje, ja sam bila iza rata na sreseru,



da alma kod teta Zoje idemo :D




Ilhana RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (27.5.2014 12:53:20)


IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: Ilhana RR


IZVORNA PORUKA: mama_alma

kaže meni moja L neki dan, moja dabogda da ove godine odemo na more, a meni upitnik iznad glave, što kćeri, kaže mna zbog ove situacije, došlo mi i da plačem i da se smijem u isti tren

ove godine bih voljela u neko mirno malo mjesto, možda u Malu dubu ili tako nešto, ako imateneki prijedlog pišite mi, znači malo tiho, mjesto, sa hladom naravno, promajna mi je istio super, al su tamo cijene baš visoke u augustu kad bih ja trebala godišnji da dobijem abd



Alma, mi smo bili Zaostrogu prosleg ljeta i bas je za preporuciti... Malo tiho i extra za djecu...



daj mi neki link ili nešto da vidim, jeste li bili blizu plaže, ikoliko košta smješta,

mama2009, kod Zoja je zaista super,

tiki pelješas, kakvo je tamo stanje, ja sam bila iza rata na sreseru,


Mi smo bili u Apartmani Glavina, pjeske pet minuta of plaze, gazdarica je bila za pozelit, bas smo se osjecali kao kod kuce.

http://apartmani-glavina.com




azra I ADI -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (27.5.2014 15:12:16)


IZVORNA PORUKA: mama2009


IZVORNA PORUKA: azra I ADI

Zna li ko cijene smještaja u Drveniku, kakve su u odnosu na Tučepe i Makarsku? Zbog ove situacije, mi bi da ove godine ipak odemo malo na Jadran, ali da je smještaj baš pojeftin, kvalitet mi i nije toliko bitan, samo da ima i vlastiti kupatilo, da se ne guram ni sa kim.I da, ima li tamo kakav parkić za djecu, trampoline i sl.? Pozz...



Ja ti mogu reci da sam ja ansla extra povoljan smjestaj u Drveniku i vec 5 god idemo kod tih ljudi
trokrevetni apartman u junu 33 eVra
trokrevetni juli/august 48 eVra

Mama 2009,izdaju li te gazde i sobe ili su samo apatrmani? Mi bi uzeli dvokrevetnu sobu..Je li mjesto mirno i ima li za dječicu neki zabavni park ili sl.?
Pošalji mi, molim te u PP kontakt tih ljudi.Pozz...




M kao Mama -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (27.5.2014 15:14:49)


IZVORNA PORUKA: azra I ADI


IZVORNA PORUKA: mama2009


IZVORNA PORUKA: azra I ADI

Zna li ko cijene smještaja u Drveniku, kakve su u odnosu na Tučepe i Makarsku? Zbog ove situacije, mi bi da ove godine ipak odemo malo na Jadran, ali da je smještaj baš pojeftin, kvalitet mi i nije toliko bitan, samo da ima i vlastiti kupatilo, da se ne guram ni sa kim.I da, ima li tamo kakav parkić za djecu, trampoline i sl.? Pozz...



Ja ti mogu reci da sam ja ansla extra povoljan smjestaj u Drveniku i vec 5 god idemo kod tih ljudi
trokrevetni apartman u junu 33 eVra
trokrevetni juli/august 48 eVra

Mama 2009,izdaju li te gazde i sobe ili su samo apatrmani? Mi bi uzeli dvokrevetnu sobu..Je li mjesto mirno i ima li za dječicu neki zabavni park ili sl.?
Pošalji mi, molim te u PP kontakt tih ljudi.Pozz...



azrda ia di mi smo bili kod ovih ljudi zaista je predivno, to su studio apartmani, ja sam bila u dvokreventnoj, bračni krevet i dobiješ putni krevetić za bebu plaža ispod kuće haman, mjesto je super, a u toj ulici ispod njih nema saobraćaja, što je jako bitno




Alannah -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (28.5.2014 22:43:47)

mama 2009 ili mama alma,molim vas kontakt od tih ljudi iz Drvenika.Proslu godinu smo bili u Tucepima,nakon sto smo dugo isli na Peljesac,malo za promjenul. Ove godine cemo krajem avgusta na more.




azra I ADI -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (29.5.2014 11:01:06)

Alanah, koliko ste plaćali smještaj u Tučepima prošle godine?




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (29.5.2014 14:18:13)


IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: Ilhana RR


IZVORNA PORUKA: mama_alma

kaže meni moja L neki dan, moja dabogda da ove godine odemo na more, a meni upitnik iznad glave, što kćeri, kaže mna zbog ove situacije, došlo mi i da plačem i da se smijem u isti tren

ove godine bih voljela u neko mirno malo mjesto, možda u Malu dubu ili tako nešto, ako imateneki prijedlog pišite mi, znači malo tiho, mjesto, sa hladom naravno, promajna mi je istio super, al su tamo cijene baš visoke u augustu kad bih ja trebala godišnji da dobijem abd



Alma, mi smo bili Zaostrogu prosleg ljeta i bas je za preporuciti... Malo tiho i extra za djecu...



daj mi neki link ili nešto da vidim, jeste li bili blizu plaže, ikoliko košta smješta,

mama2009, kod Zoja je zaista super,

tiki pelješas, kakvo je tamo stanje, ja sam bila iza rata na sreseru,

I mi smo kontali mozda u sreser. Nisam jos nista trazila al sam cula da se u sezoni moze naci maltene na plazi po krevetu 10 eura. Mi ne volimo guzvu, peljesac je dosta mirniji od makarske rivijere.kako idemo u sred sezone, peljesac nam je puno bolja opcija




perlica55 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (29.5.2014 14:24:05)

IZVORNA PORUKA: mamina princeza

ima li neko preporuku za aprtmanu makarskoj blizu plaze


Bili prije dvije godine, kuća 30 metara od mora,
parking ispred.. Čisto, uredno, ma za +5
Ohmah do apartmana je hotel meteor..
evo kontakt: Makarska Beach Apartment Srđan/Nada
+385 98 9616 247
Mi idemo na Hvar , pa u Crnu goru




salmy -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (29.5.2014 22:29:26)


IZVORNA PORUKA: Merylin


IZVORNA PORUKA: azra I ADI

Mico Tico, koliko ste plaćali smještaj u Drveniku?
Mi svake godine odemo u Makarsku, za sad smo prolazili sa 30 eura za mali apartmančić...
Ove godine bi izabrali Tučepe ili Drvenik, pa javite cijene smještaja ako ste bile.


Mi smo bili zadnje ljeto u Drveniku, plaćali smo 40 eura smještaj, apartman je bukvalno na plaži. Vila Antunovići... Apartman je predivno opremljen, klima, tv, pristojna kuhinja, parking, svako jutro ti čiste apartman, imaš obezbijeđene ležaljke za plažu, ma divota.
Mi ćemo i ove godine aBd u drvenik ili gradac. Planirali smo trpanj, ali pošto imamo malu bebu nekako je ovo nagodnije jer je sve bliže.
[/quote

Mozes li mi dati neki kontakt tog apartmana?




Alannah -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (29.5.2014 23:40:06)

IZVORNA PORUKA: azra I ADI

Alanah, koliko ste plaćali smještaj u Tučepima prošle godine?



Bili u pansionu Bili dvor,po osobi polupansion oko 500 KM,ne sjecam se tacno.




Amela83 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.5.2014 0:14:43)

Ima li neko preporuku za Crnu Goru? Nismo do sada bili tamo, pa želimo da iskušamo sreću (i da prođemo jeftinije [sm=smiley36.gif] )




Mamica24 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.5.2014 15:04:12)

Ja na moru nisam bila punih 10 godina niti sam pozeljela otici.. Vise volim jezera rijeke mir tisinu idilu uz vatru i po koju ribicu :-)

Tako da boju uvijek nabacim na Drini :-) blizu Gorazda!!

Na more ako Bog da i ako sebi mognem priustiti bice neka od plaza Turske sa onim punim pansionima gdje ti cuvaju djecu a ti odmaras hehe aaaa a do tad.. Pa pokrujem se koliki mi je jorgan!!





Stranica: <<   < Prethodna stranica  181 182 [183] 184 185   Sljedeća stranica >   >>