RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


ena23 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (21.8.2013 23:09:18)

Mi bili u bolu na bracu, fenomenalna je plaza, apartmani malo dalje od mora ali smo bili bez djece tak da nam nije smetala setnja [sm=jezicek.gif]

a da se pohvalim i da sam na moru pokupila sjecanje na more koje me i sada drzi [sm=smiley1.gif] upala mokracnih kanala [sm=smiley1.gif] divota od zivota ....

nikada- apsolutno nikada- neka se kostim ne susi na vama. dodjoh maksuz to da kazem [sm=smiley1.gif]




chuci -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (22.8.2013 12:50:10)

mi bili u žuljani na pelješcu i odlično nam je bilo. smještaj, more, plaže sve super i za preporuku.
moji su išli s nama i bili pola sata ispred nas kad su stigli u Doljane i stali u red. mi se skontamo da odemo preko svitave i stignemo u ston pola sata prije njih. nama nije bilo loše preko svitave. veće je auto i nismo osjetili krivine mnogo, nama ja najbitnije da nismo nigdje stali jer bi stajanje s djecom od sat vremena bilo grozno.




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (22.8.2013 13:55:51)

super, bas mi je drago da vam je lijepo bilo[sm=bravo.gif]




magbi -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (22.8.2013 14:29:27)

opet ja mi jos nismo otisli na more ove godine nam s enista nezna ima li ko broj apartmana baska voda ali odma uz plazu mi treba da su




Pikapolonica -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (22.8.2013 14:37:40)


IZVORNA PORUKA: magbi

opet ja mi jos nismo otisli na more ove godine nam s enista nezna ima li ko broj apartmana baska voda ali odma uz plazu mi treba da su


http://www.baskavoda.biz/

Nalaze se 60m od plaze, u ulici gdje je hotel Horizont (ako ti nesto znaci).
Mi idemo u nedjelju.




magbi -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (22.8.2013 14:42:11)

i kakve su cijene pa i mi planiramo abd pon ili ned




magbi -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (22.8.2013 14:43:14)

nasla sam sve [sm=smiley36.gif]




medina66 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (24.8.2013 8:20:00)

bili smo u grckoj ma bilo je fenomenalno.




Nunichi -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (24.8.2013 16:00:21)


IZVORNA PORUKA: smajli80

Trebali bi uskoro na more,da li je išao preko Kamenskog pregledavaju li sve od do ili samo pasoše.
Ponijela bih hrane pa da znam da li mi se isplati[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]


Kamensko- 10 minuta stojanja, bez pregledanja
Vinjani donji- 5 minuta stojanja bez pregledanja
Samo pasose na uvid i pa pa :)




Kviki -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (25.8.2013 8:55:05)


IZVORNA PORUKA: medina66

bili smo u grckoj ma bilo je fenomenalno.


U kojem si mjestu bila, kakvo je more, plaža, kako je za djecu... Ima li se šta u blizini obilaziti? Jer i ja sam ove godine razmišljala o Grčkoj, ali eto opet završismo u provjereno gostoljubivoj Turskoj...




sajraa -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (25.8.2013 9:02:30)


IZVORNA PORUKA: Kviki


IZVORNA PORUKA: medina66

bili smo u grckoj ma bilo je fenomenalno.


U kojem si mjestu bila, kakvo je more, plaža, kako je za djecu... Ima li se šta u blizini obilaziti? Jer i ja sam ove godine razmišljala o Grčkoj, ali eto opet završismo u provjereno gostoljubivoj Turskoj...


i mene interesuje, i cijene naravno!? [sm=smiley1.gif]




draguljče -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (25.8.2013 21:57:48)

Petrovac-definitivno najljepši u CG. Odmor zagarantovan. [sm=smiley1.gif] Mi danas došli.




M kao Mama -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.8.2013 8:32:41)

e vratija se ŠIme,al ribu ne donese, hahahaha, da krenem izovog pravca prema moru na granbci DOljani bili u 7.15, granicu prošli u 9,30 tačno, haos niko ništa nije tražio čak ni pasoše, mada mnislim da su prije nas pretresali auta jer je kolona išla mic po mic i onda najedanput su pustili mi smo prošli u tom valu, mi nismo imali ništa jer smo išli u pansion, samo mlađoj ponesem jednu kutiju hape i u Drveniku nigdje nisam našla hapu, pa sam je nakako zadnja dva dana varata sa mlijekom,

sada malo o cijenam, upoznala sam dvije porodice obje su na slijepo došli jedni na plaži našli super apartman 50 eura, drugi malo iznad plaže 35 ili 40 bogami sam zaboravla,

kugla sladoleda 7, palačinak 12, kafa do 10 kuna, nes do 12, senzacija JAmnicina oko 10 kuna, kašicu HIPP-ovu platih oko 12 kuna, voćnu, cigarete su vatra, pice od 30 do 50 kuna, kukuruz na laži 10 kuna, krofne 8 i tako u povratku čekali 15 minuta na grancii




Mirkica -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.8.2013 8:40:59)


IZVORNA PORUKA: ena23

Mi bili u bolu na bracu, fenomenalna je plaza, apartmani malo dalje od mora ali smo bili bez djece tak da nam nije smetala setnja [sm=jezicek.gif]

a da se pohvalim i da sam na moru pokupila sjecanje na more koje me i sada drzi [sm=smiley1.gif] upala mokracnih kanala [sm=smiley1.gif] divota od zivota ....

nikada- apsolutno nikada- neka se kostim ne susi na vama. dodjoh maksuz to da kazem [sm=smiley1.gif]



ej na meni se uvjek susi . NEgo abs super da si bila bez djece :)))) odmorila i ja jedva cekam da porastu pa da ih raspodjelim kod nana pa makar 5 dana nedgej da spicim s muzem vec mastamo o tome hahhahahhahahaa mi smo ove godine bili u Turskoj sa djecom ma ludnica evo vec gledamo gdje cmo sledecu hahhaha al s djecom a starijis in samo ponavlja ja necu u BOsnju hahaha hocu u Turku hahhahaha dobro reko
chuchi Zuljana je predivnoo al predivnooo mjestooo




škorpija -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.8.2013 18:15:05)

Mi smo na kraju zavrsilu u sreseru na peljescu, u zadnji tren rezervisali smjestaj, dosli tamo zena nas izradila, ali imali smo srecom plan b, vila marijana, na samoj plazi, kuca divna kao i dmacini, placamo 40 eura apartman, jedina maa nema klme i zato u sezoni nikad ne bih dosla, ali sad definitivno ne treba, dani su divni sncani, more toplo, noci hladne, vec kazem muzu da bih doosla ponovo jer meni je peljesac najljepse mjesto najadrau, a bila sa od pule do duborvnika haman svugdje. Sreser mali, majusan, nema nista osim prodanice, ak ni restoran visene radi jer nea guzve, more cisto, pijesak u vodi, plitko ma rj za djecu




MicoTico -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.8.2013 18:24:25)

Evo da i ja raportiram :
Drvenik i to Gornja Vala, mirno , lijepo, sve blizu. More toplo, na plaži nije bila gužve. Šetnica prekrasna do Velikog Drvenika ili u suprtnom pravcu do Zaostroga (ili za neke super staza ja trčanje[sm=smiley9.gif]).
Krenuli smo iz Mostara, prešli na prelaz Crveni Grm . Nije bilo gužve, tek 2 auta ispred nas, čekali smo 2 minute.
U Pločama svratli u Lidl i kupili sve što nam treba, cijene skoro iste kao kod nas.
T. nam dobio 3. dan v.ospice. Vodili ga dr u Gradac (eto tu je nedostatak Drvenika, nema ambulante, ni apoteke) i ostali i dalje, po preporuci dr, na moru.




esmina i bebina mam -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.8.2013 23:24:07)


IZVORNA PORUKA: mama_alma

e vratija se ŠIme,al ribu ne donese, hahahaha, da krenem izovog pravca prema moru na granbci DOljani bili u 7.15, granicu prošli u 9,30 tačno, haos niko ništa nije tražio čak ni pasoše, mada mnislim da su prije nas pretresali auta jer je kolona išla mic po mic i onda najedanput su pustili mi smo prošli u tom valu, mi nismo imali ništa jer smo išli u pansion, samo mlađoj ponesem jednu kutiju hape i u Drveniku nigdje nisam našla hapu, pa sam je nakako zadnja dva dana varata sa mlijekom,

sada malo o cijenam, upoznala sam dvije porodice obje su na slijepo došli jedni na plaži našli super apartman 50 eura, drugi malo iznad plaže 35 ili 40 bogami sam zaboravla,

kugla sladoleda 7, palačinak 12, kafa do 10 kuna, nes do 12, senzacija JAmnicina oko 10 kuna, kašicu HIPP-ovu platih oko 12 kuna, voćnu, cigarete su vatra, pice od 30 do 50 kuna, kukuruz na laži 10 kuna, krofne 8 i tako u povratku čekali 15 minuta na grancii

De si Sime [sm=smiley1.gif] Mi se na Doljanima zadržali cirka 15 minuta a u povratku 5 [sm=bravo.gif] svratili u Lidl cijene tu negdje jedino je svježe meso skuplje.Plačali apartman 35 eura gdje smo imali spavacu sobu i u kuhinji kauc.Apartman je nov i od plaže je udaljen 3 minute.Bili smo u Donjoj Vali oliti Velikom Drveniku.Djeca slušala ali samo na plaži u apartmanu bili katasrofa [sm=jezicek.gif]Vidjeli se sa Mama Almom te su se Esma i Lajla lijepo družile




Lavić -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (1.9.2013 22:45:50)

Evo da i ja raportiram
Mi bili u Albaniji, u Dracu, hotel 4* Dolce Vita.
Put katastrofa-400 km smo vozili nekih 9 sati.
Hotel je lijep, uredan, plaza krasna pjescana, more toplo...Ciste non-stop, vise su mi poceli ici na zivce [sm=smiley1.gif]
cijene kao kod nas, ali bukvalno
sve je bilo tako super dok ne pokupismo virozu....




Pikapolonica -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (1.9.2013 23:12:50)

Vratismo se i mi.
Baska Voda, sedam dana, divan odmor.
Granicu presli na Orahu (u odlasku ispred nas 2 auta, u povratku ni jedno).
Apartman i vise nego uredan, skroz blizu plaze, placali 40 EUR.
Cijene ostalih stvarcica nisu pretjerane: velika kafa s mlijekom je 9 kuna, sokovi su 15, sladoled 7.
Konzum bio u blizini gdje smo kupovali sve sto nam treba.
Steta samo sto je kratko trajalo :)




M kao Mama -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (2.9.2013 15:30:48)

u drveniku sam pored esmine i S. mame srela i defin-u i njenu dječicu, tražila sam bambi al je ne nađoh




damma -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (2.9.2013 15:42:52)

u kojem drveniku si bila?




bambi7 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (2.9.2013 22:50:33)


IZVORNA PORUKA: mama_alma

u drveniku sam pored esmine i S. mame srela i defin-u i njenu dječicu, tražila sam bambi al je ne nađoh


e mi smo tu subotu bili do negdje dva, pravo ispod studenca. kako vam se svidja smjestaj, hrana, usluga hotela?




M kao Mama -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (3.9.2013 7:42:33)

u velikom, super mi je bilo,




Just smile -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.3.2014 8:02:54)

More... :D




vila_7 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.3.2014 8:37:40)


IZVORNA PORUKA: Just smile

More... :D



i sama sam ti takva [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  179 180 [181] 182 183   Sljedeća stranica >   >>