RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


selebriti -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (18.8.2013 17:44:59)

Mi smo na doljanima cekali oko sat. Ali nas ni u kojem smijeru nisu provjeravali. A vala nismo nesto puno ni imali.




maja78 RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (18.8.2013 18:34:51)

a joj visnja :(

mi kad smo isli prema tamo isli preko doljana, krenuli u noci i cekali mozda 10 minuta, niko nas nista nije pitao

sinoc kad smo se vracali isli preko vinjana ali gornjih, isti je to klinac donji i gornji samo na drugom mjestu u par km razlike i stvavrno one iz ovog smjera nisu turkeljali i doslovno kako su dolazili tkao prolazili nije bilo guzve

i vracali smo se kroz tulen sv Ilija koji ide kroz biokovo i otvoren im je prije 3 mjeseca, e tu su me odusevili, pravi evropski sredjeni tunel




Visnja RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (18.8.2013 18:46:23)

ma očito su naletjeli na nekog nadrndanog...ali mi žao ljudi išli su s dvoje djece u aprtamn u Promajnu... i kako su čuli da se niko nigdje ne trkelja a da je na Doljanima gužva krenu na taj prelaz ...i mućak [sm=smiley13.gif]

a oni nosili tuto kompleto hranu...smrznute snicle... punjene paprike....mazalice, mlijeko...ma sve...čak su im uzeli i dva pakovanja tosta [sm=hudicek1.gif]




Full Moon -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (18.8.2013 18:56:51)

A joj, Visnja, bas grozno, jadni ljudi[sm=smiley13.gif]
Nadam se da ce im more ipak popraviti raspolozenje i da ce zaboraviti na te neugodnosti[sm=smiley1.gif]




animagical -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (18.8.2013 19:26:08)

mahanje iz ulcinja[sm=smiley1.gif] vrijeme divno, bas uzivamo...




Dalil@ -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (18.8.2013 21:51:06)

animagical, kojim ste putem isli do Ulcinja?




animagical -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (19.8.2013 0:55:17)


IZVORNA PORUKA: Dalil@

animagical, kojim ste putem isli do Ulcinja?

scepan polje granica




nanika -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (19.8.2013 7:26:53)

I mi smo se sinoc vratili...bilo nam bas lijepo. Bili u Cakljama kod Podgore. Isli smo preko GP Orahovlje i spustili se direktno na magistralu kod Podgore. Put super a na granici bila dva auta. Prenijeli smo sve...niko nas nista nije pitao.




bebacha -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (19.8.2013 11:20:23)

Imali neko preporuku za Crnu Goru
bar koje mjesto
da ima hlad i neki sadrzaj




Blue rose RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (19.8.2013 11:39:37)

Crna Gora je slaba sa hladom na plaži (osim ako tu ne ubrajaš suncobrane), sadržaj koji meni treba na odmoru je mirno mjesto sa udobnim krevetom :)

Ako ti treba mirno porodično mjesto sa prelijepom plažom, ja preporučujem Petrovac.




bebacha -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (19.8.2013 11:49:00)


IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Crna Gora je slaba sa hladom na plaži (osim ako tu ne ubrajaš suncobrane), sadržaj koji meni treba na odmoru je mirno mjesto sa udobnim krevetom :)

Ako ti treba mirno porodično mjesto sa prelijepom plažom, ja preporučujem Petrovac.


bas to mi treba
jesil bila tamo,imas neki smjestaj preporucit




Blue rose RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (19.8.2013 11:54:41)

Ja sam bila početkom jula, i bili smo u trokrevetnom apartmanu:
http://www.rakocevic-apartments.com/sr/

S tim da u Petrovcu ima i puno jeftinijih smještaja, ali meni bilo mrsko tražiti, jer smo bili u stisci sa vremenom.
Za porodicu sa malom djecom, i za 100 %-tni odmor meni je ovaj gradić pun pogodak.




Blue rose RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (19.8.2013 11:56:12)

Ah da, a iduće godine, bude li bilo sve kako smo planirali idemo ovdje:
http://www.poseidon-jaz.com/villa.html





veeseelaa -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (19.8.2013 12:21:29)

evo i mene
mi smo bili u Ulcinju, smješteni na plaži Tropikana, 5 metara od mora
smještaj (frankcuiski ležaj, tv, saatelitska, kupatilo, terasa) sa upotrebom ogromne kuhinje plaćali smo 20 eura po danu...

Plaža Tropikana pored apartmana, auto kampa i slično ima i svoj isoimeni restoran, cijene hrane su ok




mamina princeza -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (19.8.2013 14:34:54)

imas li mki link tog smjestaja vesela za ulcinj ...inace treba link smjestaja u ulcinju a d aje plaza blizu....
koliko autom treba do ulcinja otpilikr (znam d aima negdje odgovor al eto da ne listam :) )




veeseelaa -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (19.8.2013 14:47:01)

do Ulcinja smo vozili nekiih 8 sati uz par pauza....

Sarajevo-Trnovo-Pored Foče - Šćepan polje - granica - Plužine, Nikšiš. Podgorica, Bar, Ulcinj


mob +382 69 036 475, Sulejman Bajramović, vlasnik apartmana




bebacha -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (19.8.2013 14:48:52)


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

do Ulcinja smo vozili nekiih 8 sati uz par pauza....


mob +382 69 036 475, Sulejman Bajramović, vlasnik apartmana


uh bas je daleko,jos kad skontam koliko nama treba do Sarajeva
definitivno Ulcinj otpada




ziki -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (19.8.2013 14:56:17)


IZVORNA PORUKA: bebacha


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

do Ulcinja smo vozili nekiih 8 sati uz par pauza....


mob +382 69 036 475, Sulejman Bajramović, vlasnik apartmana


uh bas je daleko,jos kad skontam koliko nama treba do Sarajeva
definitivno Ulcinj otpada

Mi smo krenuli oko 8, svraćali u Sarajevo kod mojih(bili jedno 1,5 sat) i u Ulcinj stigli oko 8:30. Pravili pauze zbog dojenja, pa baška kafenisanje [sm=smiley36.gif]





Sandrich -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (19.8.2013 15:15:45)

Mi na kraju u zadnji cas rezervisali u hotelu Punta,Igrane-Zivogosce,all-inclusive 1400km izadje nas sve eto,samo se nadam da ce moj pregled veceras dobro proci pa da mozemo ici [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




mamina princeza -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (19.8.2013 15:24:11)

sretno sandrich:) to je povoljna cijen za all inclusive ... mi smo godinama gledali tako povoljnije ponude za hotele, ispalti se to pogotovo kad je vece dijete pa moze ipojesti vise:) al eto zadnjih par godina idem u apartmane, nasli smo rposle godine solidan partman pa nam sad kao stalnom gostu daj e bas povoljno s obzirom da su Tucepi u pitanju :) nadam se samo da ce ovi moji biti zdravi...ulcinj mi sada treba za prijateljicu - pa cu joj proslijediti broj . a ja iducih godina bih voljela da malo odletimo i dole ... :) pa dobro 8 sati inije toliko strasno izdrazlo bi se nekako :)




bebacha -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (19.8.2013 15:27:11)


IZVORNA PORUKA: mamina princeza

sretno sandrich:) to je povoljna cijen za all inclusive ... mi smo godinama gledali tako povoljnije ponude za hotele, ispalti se to pogotovo kad je vece dijete pa moze ipojesti vise:) al eto zadnjih par godina idem u apartmane, nasli smo rposle godine solidan partman pa nam sad kao stalnom gostu daj e bas povoljno s obzirom da su Tucepi u pitanju :) nadam se samo da ce ovi moji biti zdravi...ulcinj mi sada treba za prijateljicu - pa cu joj proslijediti broj . a ja iducih godina bih voljela da malo odletimo i dole ... :) pa dobro 8 sati inije toliko strasno izdrazlo bi se nekako :)



pa vama 8 a meni 11[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
previse[sm=smiley1.gif]




ziki -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (19.8.2013 15:33:40)


IZVORNA PORUKA: bebacha


IZVORNA PORUKA: mamina princeza

sretno sandrich:) to je povoljna cijen za all inclusive ... mi smo godinama gledali tako povoljnije ponude za hotele, ispalti se to pogotovo kad je vece dijete pa moze ipojesti vise:) al eto zadnjih par godina idem u apartmane, nasli smo rposle godine solidan partman pa nam sad kao stalnom gostu daj e bas povoljno s obzirom da su Tucepi u pitanju :) nadam se samo da ce ovi moji biti zdravi...ulcinj mi sada treba za prijateljicu - pa cu joj proslijediti broj . a ja iducih godina bih voljela da malo odletimo i dole ... :) pa dobro 8 sati inije toliko strasno izdrazlo bi se nekako :)



pa vama 8 a meni 11[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
previse[sm=smiley1.gif]

http://www.viamichelin.com/web/Routes#idTitleRoadsheet




bebacha -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (19.8.2013 15:36:20)

hvala,hvala,treba mi ovo
IPAK 8 SATI[sm=smiley36.gif]




Sandrich -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (19.8.2013 15:56:10)

IZVORNA PORUKA: mamina princeza

sretno sandrich:) to je povoljna cijen za all inclusive ... mi smo godinama gledali tako povoljnije ponude za hotele, ispalti se to pogotovo kad je vece dijete pa moze ipojesti vise:) al eto zadnjih par godina idem u apartmane, nasli smo rposle godine solidan partman pa nam sad kao stalnom gostu daj e bas povoljno s obzirom da su Tucepi u pitanju :) nadam se samo da ce ovi moji biti zdravi...ulcinj mi sada treba za prijateljicu - pa cu joj proslijediti broj . a ja iducih godina bih voljela da malo odletimo i dole ... :) pa dobro 8 sati inije toliko strasno izdrazlo bi se nekako :)



ispalo nam je u zadni cas,doduse jos uvijek ne znam 100% dali cu moci putovati,al vjeruj sve sto sam gledala ovih dana apartmane je preskupo,sve preko 60 eura,jedan sobicak,a ovo iddemo po preporuci pa eto nadam se da ce biti ok,da se odmorimo malo [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




smajli80 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (19.8.2013 18:30:13)

Trebali bi uskoro na more,da li je išao preko Kamenskog pregledavaju li sve od do ili samo pasoše.
Ponijela bih hrane pa da znam da li mi se isplati[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  177 178 [179] 180 181   Sljedeća stranica >   >>