RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


azra I ADI -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (19.8.2013 22:15:40)


IZVORNA PORUKA: mamina princeza

sretno sandrich:) to je povoljna cijen za all inclusive ... mi smo godinama gledali tako povoljnije ponude za hotele, ispalti se to pogotovo kad je vece dijete pa moze ipojesti vise:) al eto zadnjih par godina idem u apartmane, nasli smo rposle godine solidan partman pa nam sad kao stalnom gostu daj e bas povoljno s obzirom da su Tucepi u pitanju :) nadam se samo da ce ovi moji biti zdravi...ulcinj mi sada treba za prijateljicu - pa cu joj proslijediti broj . a ja iducih godina bih voljela da malo odletimo i dole ... :) pa dobro 8 sati inije toliko strasno izdrazlo bi se nekako :)


Koliko košta smještaj u Tučepima, koliko ste vi plaćali?




elmaL -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (20.8.2013 11:38:23)

Mi smo bili na Korčuli i divno nam je bilo, plaćali apartman 30 eura/dan, Korčula me oduševila.

Prijedlog za sve koji idu južnije, Dubrovnik, okolica, Pelješac, Korčula, da koriste granični prelaz Čepikuće, otvoren je samo za vrijeme ljeta da se rasterete ostali prijelazi. Mi smo se vraćali preko ovoga, i niko nas nije ni pogledao samo podigli rampu da prodjemo, pa se mm dosjeti da nam nisu stavili pečat da smo izašli iz EU te se vraćaj [sm=smiley1.gif]

za one koji ne znaju, to je prelaz u općini Ravno, dakle ide Mostar-Stolac-Ljubinje-Ravno....mi smo do Stoca sreli ukupno 5 auta, ni osjetili put nismo.




tajcika -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (20.8.2013 12:16:26)

drage moje ako ste zainteresovani za ovaj hotel Punta u Igranima gdje je usluga all.inc. cijena u septembru ( od 07.09.) je po osobi
depadanse 506 KM
soba park 530 KM
soba more 580 KM
djeca do 2 godine gratis, jedno dijete od 2-12 gratis




Sandrich -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (20.8.2013 13:00:30)

IZVORNA PORUKA: tajcika

drage moje ako ste zainteresovani za ovaj hotel Punta u Igranima gdje je usluga all.inc. cijena u septembru ( od 07.09.) je po osobi
depadanse 506 KM
soba park 530 KM
soba more 580 KM
djeca do 2 godine gratis, jedno dijete od 2-12 gratis



nas izradili za ovaj hotel [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley13.gif[/image] rezervisali sobu,trebali sutra navece krenuti i sinoc mi teta javlja da nema slobodne sobe,neprofesionalno bas tako da sad nemam pojma sta cemo [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




bebacha -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (20.8.2013 13:02:18)


IZVORNA PORUKA: Sandrich

IZVORNA PORUKA: tajcika

drage moje ako ste zainteresovani za ovaj hotel Punta u Igranima gdje je usluga all.inc. cijena u septembru ( od 07.09.) je po osobi
depadanse 506 KM
soba park 530 KM
soba more 580 KM
djeca do 2 godine gratis, jedno dijete od 2-12 gratis



nas izradili za ovaj hotel [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley13.gif[/image] rezervisali sobu,trebali sutra navece krenuti i sinoc mi teta javlja da nema slobodne sobe,neprofesionalno bas tako da sad nemam pojma sta cemo [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley13.gif[/image]


ma najlakse ti je sad naci smjestaj




mamina princeza -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (20.8.2013 13:06:37)

bas bezveze ...sandric jeste li isli direktno hotel ili preko agencije koja agencija te je izradila na taj nacin ako je agencija obavezno mi javi barem u p. jesi li ti dobila odobrenje od doktora da ides?

neko je pitao za tucepe... ja idem u septembru evo vec nekoliko godina - cijena je oko 50 eura za onaj neki srednji apartman. prosle godine smo zbog bolesti djece odgovdili i sli tek iza 7 sptembra is uper su cijene puno manje nego 1. a vrijeme bilo super. i tako smo naletili dole na licu mjesta kod ovog cikice. nije skroz prvi red uz more al mozda druga kuca iza onog restorana gusari ako idete u Tucepe znate. To jemozda cca nekih 50 m od mora.
veliki aprtman sa 3 sobe ( dvije spavace i jedna ono zajedno kao trpezarija kuhinja i kauc) je 60 Eura - ovaj sto smo mi ezervisali je 40-45 - on ima dvije sobe odvojene jedna s bracnim krevetom druga s krevetom na razvlacanje ima i neki manje. Posto smo mi stalni gosti [sm=jezicek.gif] dobili smo jos nizu cijenu a i zato sto smo rezervisali preko 7 dana- tako da za Tucepe nam dodje dosta povoljna cijena - povoljnije puno od onoga sto smo do sada placali.
do 7.9. ovaj moj je pun tako d anema svrhe i da ga preporucujem[sm=jezicek.gif]






mamina princeza -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (20.8.2013 13:09:41)

Sandrich malo sad proletaj internetom pregledaj ponude ... nek ti salju i zene preporuke...jeste sad kad ides dan prije ti je najbolj enaci smjertaj.inace na licu mjesta je i najmanja cijena al eto s djecom se ne bih usudila.
mi smo prosle godine bili nezadovoljni sobom pa smo zato trazili dole..nista kopaj po netu dok nesto ne nadjes ima dosta aprtmana ...tucepi, drvenik, igran , zivogosce ... mislim da su hoteli puni. a i posupi koliko vidim u ponudi




škorpija -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (20.8.2013 13:19:49)

šta mislite kakvo ći će vrijeme biti naredne sedmice na moru, čitam u sloveniji danas pao snijeg[sm=smiley5.gif]




tajcika -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (20.8.2013 13:39:52)

sandrich ne znam preko koga si rezervisala taj hotel je vec dugo vremena popunjen ako zelis mogu poslati upit da nije neko otkazao samo mi javi koliko osoba bi putovalo i koliko nocenja




bebacha -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (20.8.2013 13:41:29)


IZVORNA PORUKA: škorpija

šta mislite kakvo ći će vrijeme biti naredne sedmice na moru, čitam u sloveniji danas pao snijeg[sm=smiley5.gif]


sta vam je svima
zarto nije normalno
Kredarica je vecinom pod snijegom




tajcika -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (20.8.2013 13:43:23)


IZVORNA PORUKA: škorpija

šta mislite kakvo ći će vrijeme biti naredne sedmice na moru, čitam u sloveniji danas pao snijeg[sm=smiley5.gif]


nadam se dobro mi idemo u subotu i ostajemo do cetvrtka na acu wether najavljuju u srijedu malo oblaka




gvendolina -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (20.8.2013 13:46:33)


IZVORNA PORUKA: škorpija

šta mislite kakvo ći će vrijeme biti naredne sedmice na moru, čitam u sloveniji danas pao snijeg[sm=smiley5.gif]


i mi smo mislili iduce sedmice aBd a najavljuju kisu [sm=smiley13.gif] ali temp. oko 30 ako se opet sta ne promjeni jer kad sam gledala prosle sedmice prognozu vrijeme je bilo idealno...u svakom slucaju ponesi dzemper[sm=jezicek.gif]




mamina princeza -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (20.8.2013 13:51:40)

ja prognoze koje gledam najavljuju malo kise poneki dan...gdje vi gledate tu kisu i losije vrijeme ?

sto se tice temepratur mora kupali smo se i po 21 u junu pa sad i ako bud ekoji stepen opala temp mora opet je toplij eod toga cini mi se. imeni moje iskustvo kaze da je sigurnija toplota mora u septembru pa cak i sev do kraja nego u junu ...u junu jedn ahladn akisa i jedna bura i nema nekoliko dana kupanja, u septembru dan nakon kise ili bure moze se fino okupati.




Sandrich -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (20.8.2013 14:01:08)

e ovako....ja nisam rezervisala direktno preko hotela vec preko agencije kompas iz Tuzle,mada eto nije ni do njih svejedno mi je krivo jer nije mala greska napraviti rezervaciju pa onda odjednom kao nema al hajd niej moj dan ocigledno [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image] mamina princezo,bila sam kod druge dr moja na godisnjem pa kaze da je sve ok,jedino mi ta posteljica blizu usca tak da nema na sunce,niti kupat se puno,bas se moram paziti al eto znam da ce muz preuzeti sve oko malog pa se iskreno nadam odmoru [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image]
mi odlucili sutra navece krenuti naslijepo vidit u tim manjim mjestima prvo,kontam nije valjda sve puno,jer sve sto sam zvala ne odgovara mi,ima od subote smjestaj al mi se moramo vratiti u cetvrtak imamo neku svadbu...
ja sad gledala vremensku prognozu,danas je bura na jadranu al ce se smiriti i koliko sam vidila bit ce suncano,ponekad malo oblacno temp oko 30 stepeni tamo do ponedjeljka posle ne znam,ovo je za makarsku...




Sandrich -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (20.8.2013 14:02:32)

imate na fb kamere uzivo na stranici eturist.info pa mozete vidjeti trenutno kakva je situacija [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




mamina princeza -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (20.8.2013 14:03:21)

sandrich tu dijagnozu sam imala ja kad sam isla na more prije dvije godine...nisam se msjela puno suncat ni kupat mada sam se ja ipak kupala malo vis enego sam smjela...i te godine sam se najbolje odmorila jer je mm mroao letat za curicom :) iskoristi odmori :)




tajcika -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (20.8.2013 14:04:05)

http://www.aladin.info/vremenska-prognoza/hrvatska/makarska-dugorocna-prognoza

http://www.meteo-info.hr/grad/makarska

ma valjda nece biti losije




Sandrich -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (20.8.2013 14:13:33)

IZVORNA PORUKA: tajcika

sandrich ne znam preko koga si rezervisala taj hotel je vec dugo vremena popunjen ako zelis mogu poslati upit da nije neko otkazao samo mi javi koliko osoba bi putovalo i koliko nocenja


hvala ti draga al kad saljes na hotel dosta je skuplje nego ovako..mi smo imali ponudu all inclusive za 1400km a kad sam poslala na hotel preko 1900km jos mala neka soba bez balkona




škorpija -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (21.8.2013 9:52:31)

sandric hvala za link,

mi idemo malo sjevernije, u omiš, a gledala sam na meteo.hr, acuwethewr i vreme youbc i svi najavaljuju kišu do srijede, ali svakao idemo, ogdišnji je godišnji, nema druge neg put pod noge [sm=smiley1.gif]




Sandrich -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (21.8.2013 11:16:52)

drage zene mi veceras krecemo a evo prijatelji mi sad javili da su od jutros trazili smjestaj sve puno i nasli negdje apartman u makarskoj veliki al meni daleko uzbrdo se penjat trudna i sa bebom [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley13.gif[/image] od jutros sam nazvala sigurno 15 ljudi i sve puno tako da me bas neka panika uhvatila kako cemo [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/zmeden.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




Lavić -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (21.8.2013 14:04:31)

Je li neko slucajno ove godine bio u Albaniji?
Mi idemo u petak, hotel izgleda dobro, ali bih voljela jos iskustava...




ninuska -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (21.8.2013 14:09:00)


IZVORNA PORUKA: Lavić

Je li neko slucajno ove godine bio u Albaniji?
Mi idemo u petak, hotel izgleda dobro, ali bih voljela jos iskustava...


Licno nisam, ali je isla rodica vec dva puta ove godine, kao i prijatelji. Imaju samo rijeci hvale. A, sto je jeftino :). koliko sam skontala njihov smjestaj je bio uz plazu, imali su terasu s pogledom na more, lezaljke, pijesak, ma divota




Lavić -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (21.8.2013 14:15:15)

Ninuska, hvala puno!
I ja se nadam pozitivnom iskustvu, vidjecemo vam kad se vratim [sm=smiley1.gif]




Lavić -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (21.8.2013 14:16:47)

Ovo "vam" je visak.[sm=smiley1.gif]




assmiras -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (21.8.2013 14:44:53)

Mi bili kod Trogira, Seget Donji, vratili se u Subotu navece. Bilo nam super.... Hotel malo udaljen od plaze, ali nije strasno, sve je borova suma u jednom komplexu. Jest da je malo sjevernije, ali ja jednostavno volim taj dio. Kupili kupon preko megabon i isplatilo se pravo.

Sandric ako ti treba link da ga postavim, naravno ako ti nije Trogir daleko?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  178 179 [180] 181 182   Sljedeća stranica >   >>