RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


elmaL -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.3.2014 8:50:32)

Mi smo prošle godine bili na Korčuli, nikad mi ljepše nije bilo, tako ako išli ov egodine na više dana, vjerovatno opet idemo tamo,, baš smo jučer pričali o tome [sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif]




MicoTico -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.3.2014 9:11:54)

Mi ćemo, aBd, opet u Mali Drvenik, već treću godinu zaredom.
Zaista nam se sviša smještaj, gazdarica nam je bila extra, sve nam bilo blizu. Dok nam djeca tj. ovaj mali poraste i dalje nam Hr jedina destinacija za ljetovanje.




Mirkica -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.3.2014 9:14:15)

mi idemo Tunis Djebra izglea lijepo vidjecemo :))




pocahontas -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.3.2014 9:16:13)


IZVORNA PORUKA: MicoTico

Mi ćemo, aBd, opet u Mali Drvenik, već treću godinu zaredom.
Zaista nam se sviša smještaj, gazdarica nam je bila extra, sve nam bilo blizu. Dok nam djeca tj. ovaj mali poraste i dalje nam Hr jedina destinacija za ljetovanje.


i mi smo vjerni Brelima, tačnije Jakiruši od kako nam se R. rodio..mirno je, nije gužva, smještaj i usluga odlični, ako se zaželim gužve blizu mi je Makarska gdje skoknemo par puta, duge šetnje uz more, vožnja biciklima,,,milina..pravi odmor..




elmaL -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.3.2014 9:16:44)


IZVORNA PORUKA: Mirkica

mi idemo Tunis Djebra izglea lijepo vidjecemo :))



ohohoho..fino fino [sm=zz_bounce.gif][sm=zz_bounce.gif]




hanabanana -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.3.2014 9:28:46)

MI sezonu otvaramo za 01. maj.
Nadam se da će biti lijepo vrijeme, samo neka ne pada ne moramo se kupati.
Idemo u Faraon, Trpanj.

Juni, Turska - Izmir i Cesme. I sestra. [sm=smiley1.gif]

Avgust, Šibenik - Solari.........ili Frankfurt. I sestra. Tu još vagamo.




elmaL -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.3.2014 9:33:01)

hanabanana pa ženo kod vas baš fino isplanirano, zavidim [sm=smiley13.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

to ti seka živi u Turskoj? ideš li često?




Visnja RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.3.2014 9:36:57)


IZVORNA PORUKA: hanabanana

MI sezonu otvaramo za 01. maj.
Nadam se da će biti lijepo vrijeme, samo neka ne pada ne moramo se kupati.
Idemo u Faraon, Trpanj.

Juni, Turska - Izmir i Cesme. I sestra. [sm=smiley1.gif]

Avgust, Šibenik - Solari.........ili Frankfurt. I sestra. Tu još vagamo.


I ja istraujem vremensku prognozu za 01.maj.... ne bi trebala biti kisa a temperatura oko 20C...ako je vjerovati... da je bar 25

daj nam detalja o Trpnju [sm=smiley36.gif] preko koje agncije?
Mi kontali u Tučepe za 1.maj




pocahontas -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.3.2014 9:39:26)

IZVORNA PORUKA: hanabanana

MI sezonu otvaramo za 01. maj.
Nadam se da će biti lijepo vrijeme, samo neka ne pada ne moramo se kupati.
Idemo u Faraon, Trpanj.

Juni, Turska - Izmir i Cesme. I sestra. [sm=smiley1.gif]

Avgust, Šibenik - Solari.........ili Frankfurt. I sestra. Tu još vagamo.


i nama je Solaris opcija umjesto Brela na ljeto, ali o tom po tom..

za početak, u maju je palniran aBd u Hong Kong, pa onda ćemo vidjeti za ostalo [sm=smiley36.gif]




hanabanana -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.3.2014 9:47:34)


IZVORNA PORUKA: elmaL

hanabanana pa ženo kod vas baš fino isplanirano, zavidim [sm=smiley13.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

to ti seka živi u Turskoj? ideš li često?


Nijedna od mojih sestara nije ovdje. [sm=smiley13.gif]
Jedna u Njemačkoj, druga u Turskoj, treća u Americi.
A ja budaletina ovdje.

Ovu treću rijetko posjetimo, ove dvije barem jednom godišnje.
Ali zato ću ovoj trećoj uvaliti djecu na godinu čim napune 16 godina. [sm=smiley36.gif]

Višnja, ponudu za 01. maj - Trpanj, dobio MM na mail direktno od njih.
BIlo je na njihovoj web page.

http://www.hotelfaraon-adriatiq.com/en/special-offers

Ola.




Bambi09 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.3.2014 9:50:11)

Mi cemo ove godine najvjerovatnije u junu zapucati za CG - Dobre vode. Pretprosle godine smo bili i prezadovoljni smo kako smjestajem tako i samim gradicem. Nije natrpano, pravo mjestasce za porodicu. Nema galame. Jedino sto nema nesto puno za vidjeti navecer. Doduse, jos bili u izgradnji, tako da ove godine ocekujem jos bolju ponudu. A i to nam je nekako najblize, za 3 i po sata smo na moru :)




azra I ADI -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.3.2014 10:02:25)

Mico Tico, koliko ste plaćali smještaj u Drveniku?
Mi svake godine odemo u Makarsku, za sad smo prolazili sa 30 eura za mali apartmančić...
Ove godine bi izabrali Tučepe ili Drvenik, pa javite cijene smještaja ako ste bile.




Merylin -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.3.2014 13:32:54)


IZVORNA PORUKA: azra I ADI

Mico Tico, koliko ste plaćali smještaj u Drveniku?
Mi svake godine odemo u Makarsku, za sad smo prolazili sa 30 eura za mali apartmančić...
Ove godine bi izabrali Tučepe ili Drvenik, pa javite cijene smještaja ako ste bile.


Mi smo bili zadnje ljeto u Drveniku, plaćali smo 40 eura smještaj, apartman je bukvalno na plaži. Vila Antunovići... Apartman je predivno opremljen, klima, tv, pristojna kuhinja, parking, svako jutro ti čiste apartman, imaš obezbijeđene ležaljke za plažu, ma divota.
Mi ćemo i ove godine aBd u drvenik ili gradac. Planirali smo trpanj, ali pošto imamo malu bebu nekako je ovo nagodnije jer je sve bliže.




MicoTico -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.3.2014 13:35:19)

IZVORNA PORUKA: azra I ADI

Mico Tico, koliko ste plaćali smještaj u Drveniku?
Mi svake godine odemo u Makarsku, za sad smo prolazili sa 30 eura za mali apartmančić...
Ove godine bi izabrali Tučepe ili Drvenik, pa javite cijene smještaja ako ste bile.

50 EUR, išli nas četvoro + moji roditelji.




Just smile -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.3.2014 13:40:55)

Mi smo prošle godine bili u Baškoj kada je curetku bilo 3,5 mj. :))) A ove namjeravao vjerovatno u Drvenik aBd. i Isto ledamo ponude za 1. maj da skoknemo na more negdje malo. Ako imate neku preporuku za neki fin apartman pišite. Mi smo prošle godine u B. bili u hotelu ali sada moram njoj nešto kuhati pa nam odgovara apartman.




vila_7 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.3.2014 13:44:58)


IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: MicoTico

Mi ćemo, aBd, opet u Mali Drvenik, već treću godinu zaredom.
Zaista nam se sviša smještaj, gazdarica nam je bila extra, sve nam bilo blizu. Dok nam djeca tj. ovaj mali poraste i dalje nam Hr jedina destinacija za ljetovanje.


i mi smo vjerni Brelima, tačnije Jakiruši od kako nam se R. rodio..mirno je, nije gužva, smještaj i usluga odlični, ako se zaželim gužve blizu mi je Makarska gdje skoknemo par puta, duge šetnje uz more, vožnja biciklima,,,milina..pravi odmor..



imas li neki link ili kontakt ?




aidana -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.3.2014 13:55:16)


IZVORNA PORUKA: hanabanana

MI sezonu otvaramo za 01. maj.
Nadam se da će biti lijepo vrijeme, samo neka ne pada ne moramo se kupati.
Idemo u Faraon, Trpanj.

Juni, Turska - Izmir i Cesme. I sestra. [sm=smiley1.gif]

Avgust, Šibenik - Solari.........ili Frankfurt. I sestra. Tu još vagamo.


U koji hotel idete u Sibeniku? Gledam sad na netu da je to kompleks hotela. Ima i neki djecji, ima li smisla ici tu sa dvogodisnjakom?




hanabanana -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (27.3.2014 9:21:29)


IZVORNA PORUKA: aidana


IZVORNA PORUKA: hanabanana

MI sezonu otvaramo za 01. maj.
Nadam se da će biti lijepo vrijeme, samo neka ne pada ne moramo se kupati.
Idemo u Faraon, Trpanj.

Juni, Turska - Izmir i Cesme. I sestra. [sm=smiley1.gif]

Avgust, Šibenik - Solari.........ili Frankfurt. I sestra. Tu još vagamo.


U koji hotel idete u Sibeniku? Gledam sad na netu da je to kompleks hotela. Ima i neki djecji, ima li smisla ici tu sa dvogodisnjakom?


Mi smo bili u Andriji, to je taj dječiji hotel. I dijete od dvije godine može koristiti dosta sadržaja, postoji baš i igraonica sa djecu do 3 godine. Ja svoje tamo nisam puštala jer se prerasle te igranoice.




Skvo RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (27.3.2014 9:31:15)

Hanabanana,ja se razmisljam o Turskoj u junu..jesi l bila sa djecurlijom vec,,,,trebala bi mi preporuka hotela, koji je children pravo friendly[sm=smiley36.gif]...




Emica_sa -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (27.3.2014 9:33:54)


IZVORNA PORUKA: MicoTico

IZVORNA PORUKA: azra I ADI

Mico Tico, koliko ste plaćali smještaj u Drveniku?
Mi svake godine odemo u Makarsku, za sad smo prolazili sa 30 eura za mali apartmančić...
Ove godine bi izabrali Tučepe ili Drvenik, pa javite cijene smještaja ako ste bile.

50 EUR, išli nas četvoro + moji roditelji.


pa to je jeftino,kakav vam je bio smjestaj[sm=smiley1.gif]




MicoTico -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (27.3.2014 9:36:48)

IZVORNA PORUKA: Emica_sa
pa to je jeftino,kakav vam je bio smjestaj[sm=smiley1.gif]

Mi zadovoljni, klima, parking za 2 auta,uredno i čisto, blizu plaža.
E sad, to je možda cijena za nas, moji roditelji su išli 3-4 godine prije s kumovima, pa mi još 3 naredne.




hanabanana -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (27.3.2014 9:44:21)


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Hanabanana,ja se razmisljam o Turskoj u junu..jesi l bila sa djecurlijom vec,,,,trebala bi mi preporuka hotela, koji je children pravo friendly[sm=smiley36.gif]...



Ja u Tursku idem kod sestre, ne idemo u hotel, tako da ti nisam kompetentna.
ali mogu se raspitati kod prijatelja koji su išli, ili ti možeš uraditi isto.
Znam da imaju neki koji su rekli nikad više u Tursku, i neki koji su rekli - od sada samo u Tursku.
Sve zavisi od hotela i usluge.




Skvo RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (27.3.2014 9:47:16)


IZVORNA PORUKA: hanabanana


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Hanabanana,ja se razmisljam o Turskoj u junu..jesi l bila sa djecurlijom vec,,,,trebala bi mi preporuka hotela, koji je children pravo friendly[sm=smiley36.gif]...



Ja u Tursku idem kod sestre, ne idemo u hotel, tako da ti nisam kompetentna.
ali mogu se raspitati kod prijatelja koji su išli, ili ti možeš uraditi isto.
Znam da imaju neki koji su rekli nikad više u Tursku, i neki koji su rekli - od sada samo u Tursku.
Sve zavisi od hotela i usluge.


ma zato i pitam..mi smo dosta puta isli u istanbul..ali zaista nisam nikada ljetovala




Emica_sa -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (27.3.2014 9:54:15)

ovi nasi sto su isli,svi pricaju sve najbolje o Turskoj i uvijek govore,da se ima para svake godine ne bi nigdje drugo isli[sm=smiley36.gif]




MicoTico -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (27.3.2014 9:57:12)

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

ovi nasi sto su isli,svi pricaju sve najbolje o Turskoj i uvijek govore,da se ima para svake godine ne bi nigdje drugo isli[sm=smiley36.gif]

Svi moji prijatelji koji su bili su oduševljeni Turskom.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  180 181 [182] 183 184   Sljedeća stranica >   >>