RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


bebacha -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.5.2014 15:16:29)


IZVORNA PORUKA: Amela83

Ima li neko preporuku za Crnu Goru? Nismo do sada bili tamo, pa želimo da iskušamo sreću (i da prođemo jeftinije [sm=smiley36.gif] )


Ulcinj,Velika plaza
smjestaj nije skup,hrana takodje




salmy -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.5.2014 15:16:51)

IZVORNA PORUKA: Mamica24

Ja na moru nisam bila punih 10 godina niti sam pozeljela otici.. Vise volim jezera rijeke mir tisinu idilu uz vatru i po koju ribicu :-)

Tako da boju uvijek nabacim na Drini :-) blizu Gorazda!!

Na more ako Bog da i ako sebi mognem priustiti bice neka od plaza Turske sa onim punim pansionima gdje ti cuvaju djecu a ti odmaras hehe aaaa a do tad.. Pa pokrujem se koliki mi je jorgan!!




Nije mi prioritet dobiti boju na moru(cak na protiv krijem lice o sunca ne godi mi)..ali idem zbog dejcaka..Koliko njemu godi more to je ne opisivo,zrak sve zivo...More ga bukvalno procisti..sve izadje iz njega..preporodi ga svaki put...I imam osjecaj da mu organizam oporavi i spremi za zimu...A godi i nama[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] tako da smo prosle godine bili 3 puta




minie -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.5.2014 16:06:50)


IZVORNA PORUKA: bebacha


IZVORNA PORUKA: Amela83

Ima li neko preporuku za Crnu Goru? Nismo do sada bili tamo, pa želimo da iskušamo sreću (i da prođemo jeftinije [sm=smiley36.gif] )


Ulcinj,Velika plaza
smjestaj nije skup,hrana takodje


Sutomore isto tako. Meni se svidja tamo [sm=smiley1.gif]




Mamica24 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (31.5.2014 13:58:03)

IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: Mamica24

Ja na moru nisam bila punih 10 godina niti sam pozeljela otici.. Vise volim jezera rijeke mir tisinu idilu uz vatru i po koju ribicu :-)

Tako da boju uvijek nabacim na Drini :-) blizu Gorazda!!

Na more ako Bog da i ako sebi mognem priustiti bice neka od plaza Turske sa onim punim pansionima gdje ti cuvaju djecu a ti odmaras hehe aaaa a do tad.. Pa pokrujem se koliki mi je jorgan!!





Nije mi prioritet dobiti boju na moru(cak na protiv krijem lice o sunca ne godi mi)..ali idem zbog dejcaka..Koliko njemu godi more to je ne opisivo,zrak sve zivo...More ga bukvalno procisti..sve izadje iz njega..preporodi ga svaki put...I imam osjecaj da mu organizam oporavi i spremi za zimu...A godi i nama[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] tako da smo prosle godine bili 3 puta



Pa naravno da su djeca na prvom mjestu a Sunce isto sija za sve...

Znajuci moju bandu ja bih se na moru samo napatila a sve to sto si spomenula za svoje djetence to sve moji dobiju na Drini ona ih bas nekako imuno ojaca :-)

Hvala Bogu imamo tamo i neke prijatelje sa vikendicom i uvijek se utalimo za smjestaj i hranu..

Gorazdani su preeeeedivni domacini :-)

Ne kazem da necu nikad otici na more al Drina je Drina :-)





Strasna -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (31.5.2014 14:21:15)

idem na adriatic sea ovu godinu




esmina i bebina mam -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (31.5.2014 19:16:39)

Mi se ne možemo odlučiti između Makarske rivijere i Pelješca.Zna li neko ako kupim namirnice u LDL-u u Metkoviću kako ću ih opet prevoziti preko granice ako budem išla na Pelješac pošto sigurno nećemo ići trajektom?




mama2009 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (31.5.2014 19:47:32)


IZVORNA PORUKA: Mamica24

IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: Mamica24

Ja na moru nisam bila punih 10 godina niti sam pozeljela otici.. Vise volim jezera rijeke mir tisinu idilu uz vatru i po koju ribicu :-)

Tako da boju uvijek nabacim na Drini :-) blizu Gorazda!!

Na more ako Bog da i ako sebi mognem priustiti bice neka od plaza Turske sa onim punim pansionima gdje ti cuvaju djecu a ti odmaras hehe aaaa a do tad.. Pa pokrujem se koliki mi je jorgan!!





Nije mi prioritet dobiti boju na moru(cak na protiv krijem lice o sunca ne godi mi)..ali idem zbog dejcaka..Koliko njemu godi more to je ne opisivo,zrak sve zivo...More ga bukvalno procisti..sve izadje iz njega..preporodi ga svaki put...I imam osjecaj da mu organizam oporavi i spremi za zimu...A godi i nama[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] tako da smo prosle godine bili 3 puta



Pa naravno da su djeca na prvom mjestu a Sunce isto sija za sve...

Znajuci moju bandu ja bih se na moru samo napatila a sve to sto si spomenula za svoje djetence to sve moji dobiju na Drini ona ih bas nekako imuno ojaca :-)

Hvala Bogu imamo tamo i neke prijatelje sa vikendicom i uvijek se utalimo za smjestaj i hranu..

Gorazdani su preeeeedivni domacini :-)

Ne kazem da necu nikad otici na more al Drina je Drina :-)




jel se ti salis ?????




mama2009 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (31.5.2014 19:49:00)


IZVORNA PORUKA: esmina i bebina mam

Mi se ne možemo odlučiti između Makarske rivijere i Pelješca.Zna li neko ako kupim namirnice u LDL-u u Metkoviću kako ću ih opet prevoziti preko granice ako budem išla na Pelješac pošto sigurno nećemo ići trajektom?



sacuvaj racun, u slucaju da ti na granici nesto zatraze, al moje sikustvo je da na granici u Neumu tj ulaska u neum iz Hr ne traze nista




aidana -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (1.6.2014 20:50:31)


IZVORNA PORUKA: mama2009


IZVORNA PORUKA: Mamica24

IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: Mamica24

Ja na moru nisam bila punih 10 godina niti sam pozeljela otici.. Vise volim jezera rijeke mir tisinu idilu uz vatru i po koju ribicu :-)

Tako da boju uvijek nabacim na Drini :-) blizu Gorazda!!

Na more ako Bog da i ako sebi mognem priustiti bice neka od plaza Turske sa onim punim pansionima gdje ti cuvaju djecu a ti odmaras hehe aaaa a do tad.. Pa pokrujem se koliki mi je jorgan!!





Nije mi prioritet dobiti boju na moru(cak na protiv krijem lice o sunca ne godi mi)..ali idem zbog dejcaka..Koliko njemu godi more to je ne opisivo,zrak sve zivo...More ga bukvalno procisti..sve izadje iz njega..preporodi ga svaki put...I imam osjecaj da mu organizam oporavi i spremi za zimu...A godi i nama[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] tako da smo prosle godine bili 3 puta



Pa naravno da su djeca na prvom mjestu a Sunce isto sija za sve...

Znajuci moju bandu ja bih se na moru samo napatila a sve to sto si spomenula za svoje djetence to sve moji dobiju na Drini ona ih bas nekako imuno ojaca :-)

Hvala Bogu imamo tamo i neke prijatelje sa vikendicom i uvijek se utalimo za smjestaj i hranu..

Gorazdani su preeeeedivni domacini :-)

Ne kazem da necu nikad otici na more al Drina je Drina :-)




jel se ti salis ?????


Ja licno nisam ljubitelj mora, ali zbog djeteta idem. Bitno nije sunce vec morski zrak, morska voda i borova suma koji pozitivno utjecu na dijete (moj je bronhiticar). Sve to kraj Drine ipak nema. Mi vecinu ljeta provodimo kod mojih kraj Sane, stvarno je prelijepo ali more je ipak more, barem sa nekog zravstvenog aspekta.

Moze li mi neko reci mogu li se na netu pogledati apartmani od ovih Zoja, kod kojih svi idete [sm=smiley36.gif] neki link? Meni je najbitnije da je blizu plaze i da idem negdje gdje nije velika guzva.




lana32 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (3.6.2014 10:25:18)

Ima li iko iskustva s Peljesac ,općina Drače ? Tamo sam rezervirala ,kuća super,5 duluma ograđenog vrta,blizina mora ,ali koliko vidim pusto mjesto ,pa me zanima je li neko vec tamo bio ,i kakva su mu iskustva s malom djecom ?




malena27 RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (3.6.2014 10:38:12)


IZVORNA PORUKA: bebana12

Zdravo,mene interesuje da li je neko bio u hotelu hani u Malom Drveniku.Planiramo ici aBd sa bebom pa nas interesuju uslovi,cijena,smjestaj itd..Ako nam neko moye pomoci bilo bi mi drago...hvala unaprijed..


divno, porodicni hotel, cisto, hotel bukvalno samo malom cestom odvojen od plaze, puno borovine.
mi smo uzeli dvokrevetnu sobu sa polupansionom, 7 noci, 785 maraka, obroci obilni, svjeze pripremljeni...prezadovoljni smo bili uslugom i odnosom osoblja...
isli smo krajem avgusta/pocetkom septembra.
ako te sta jos interesuje, pitaj...




palachinken -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (3.6.2014 10:44:47)

Moze li mi neko reci mogu li se na netu pogledati apartmani od ovih Zoja, kod kojih svi idete user posted image neki link?

Pa da zauzmeš mjesto! [sm=smiley36.gif]




ninuska -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (3.6.2014 11:52:56)

IZVORNA PORUKA: lana32

Ima li iko iskustva s Peljesac ,općina Drače ? Tamo sam rezervirala ,kuća super,5 duluma ograđenog vrta,blizina mora ,ali koliko vidim pusto mjesto ,pa me zanima je li neko vec tamo bio ,i kakva su mu iskustva s malom djecom ?


Idem ja vec par godina :). Meni je super. Mjesto jeste pravo malo i mirno, ali meni odgovara jer idem da odmorim. U ''centru'' imas dva kafica gdje mozes popiti kafu a dijete pustiti da se igra u pijesku jer je kafic odmah uz plazu. Ima jedna prodavnica i manji restorancic.
Plaze su ti uz magistralu ali bukvalno. Mojoj maloj je 2 godine i 9 mjeseci i prvi put sam s njom isla kad je imala 7 mjeseci i to nam nije bio problem. Meni je super zbog djece jer moras bas dosta ici u more da bi dosla do dubine.
Ako te jos sta zanima pitaj.




aidana -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (3.6.2014 13:31:47)


IZVORNA PORUKA: palachinken

Moze li mi neko reci mogu li se na netu pogledati apartmani od ovih Zoja, kod kojih svi idete user posted image neki link?

Pa da zauzmeš mjesto! [sm=smiley36.gif]


jedna divna forumasica mi je poslala link...pa moze biti da bas tebi zauzmem mjesto [sm=jezicek.gif]

Ma ja stvarno ne znam gdje bih. Prije smo ljetovali obicno oko Sibenika i Zadra (Vodice, Biograd..) ali ove godine cemo iz Sarajeva krenuti pa mi ne gine Makarska rivijera. Meni je svaka preporuka i iskustvo dobro doslo jer ne bih sa malim djetetom tek tako krenula a da nemam neku preporuku.




salmana -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (3.6.2014 13:35:58)

IZVORNA PORUKA: lana32

Ima li iko iskustva s Peljesac ,općina Drače ? Tamo sam rezervirala ,kuća super,5 duluma ograđenog vrta,blizina mora ,ali koliko vidim pusto mjesto ,pa me zanima je li neko vec tamo bio ,i kakva su mu iskustva s malom djecom ?


Jel mislis na mjesto Drace? Samo mjesto je ok, ali plaze su uz cestu gdje je ogranicenje brzine na 70km/h (mnogi voze brze od toga) sto je uzas. Ja ti se tamo stalno vozam po Peljescu I Drace su nocna mora po tom pitanju jer ljudi hodaju po cesti bukvalno. Jesu sada napravili na jednoj strani ceste trotoar ali svejedno. Jedne godine je mali Ceh poginuo tamo, autobus ga pokupio :(

A samo more jeste plitko ali je dno jako kamenito na tom dijelu.




ninuska -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (3.6.2014 16:00:40)

IZVORNA PORUKA: salmana

IZVORNA PORUKA: lana32

Ima li iko iskustva s Peljesac ,općina Drače ? Tamo sam rezervirala ,kuća super,5 duluma ograđenog vrta,blizina mora ,ali koliko vidim pusto mjesto ,pa me zanima je li neko vec tamo bio ,i kakva su mu iskustva s malom djecom ?


Jel mislis na mjesto Drace? Samo mjesto je ok, ali plaze su uz cestu gdje je ogranicenje brzine na 70km/h (mnogi voze brze od toga) sto je uzas. Ja ti se tamo stalno vozam po Peljescu I Drace su nocna mora po tom pitanju jer ljudi hodaju po cesti bukvalno. Jesu sada napravili na jednoj strani ceste trotoar ali svejedno. Jedne godine je mali Ceh poginuo tamo, autobus ga pokupio :(

A samo more jeste plitko ali je dno jako kamenito na tom dijelu.


Ne bih se slozila s tobom :). Kamenito je samo na onoj plazi koja je najbliza molu ( ne previse strasno..ja sam se kupala), a na tom dijelu gdje je ceh poginuo je, cak sta vise, pijesak u moru. Mali dio kamencici i onda pijesak




salmana -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (3.6.2014 16:25:32)

Ma to ti je: biraj manje od dva zla. Bezveze, mi se ionako uvijek pitamo kako iko tu odluci da plati smjestaj (ok ljudi koji su se zeznuli pa nekad kupili plac) pored toliko nestvarno lijepih mjesta na Peljescu, pogotovo na onoj strain prema otvorenom moru, pocev od Zuljane pa sve do Orebica (I dalje).




palachinken -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (4.6.2014 13:15:13)

jedna divna forumasica mi je poslala link...pa moze biti da bas tebi zauzmem mjesto user posted image


A nećeš ga meni garant [sm=smiley36.gif]




elma_87 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (5.6.2014 23:10:24)

Ima li neko fin smjestaj u Drveniku? Prvi red do plaze, balkon sa pogledom na more, klima..




M kao Mama -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (6.6.2014 11:22:41)


IZVORNA PORUKA: elma_87

Ima li neko fin smjestaj u Drveniku? Prvi red do plaze, balkon sa pogledom na more, klima..



pun drvenik takvih, hahahaha




babina beba -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (6.6.2014 11:48:42)

I meni treba hitno broj nije vazno mjesto vec da je blizu plaze zbog djece i da je cisto, apartman!




salmana -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (6.6.2014 11:53:04)

aaaaaaaaa zna li ovdje iko da koristi google.com?




MicoTico -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (6.6.2014 11:58:27)

IZVORNA PORUKA: salmana

aaaaaaaaa zna li ovdje iko da koristi google.com?

[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/zmeden.gif[/image]
Ili si pogriješila temu ili si zločesta, nikako da skontam?




babina beba -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (6.6.2014 12:01:05)

IZVORNA PORUKA: salmana

aaaaaaaaa zna li ovdje iko da koristi google.com?


Sto ce nam google kad vise vjerujem nasim zenama koje su vidjele i boravile u apartmanima nego slikama apartmana na google!




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (6.6.2014 12:02:13)

Zna li neko kako se krecu cijene na sreseru u sezoni, tj.druga polovina jula i imate li nekog da preporucite, apartman po mogucnosti dvosobni blizu plaze?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  182 183 [184] 185 186   Sljedeća stranica >   >>