RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


Lady26 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (24.7.2014 10:45:16)

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Zadar je divan...ljetovala sam jedne godine... sjecam se one velike gradske plaze na kojoj ima i hlada...
i tada sam vidjela najljepsi zalazak sunca a ja se zatekla na onom mostu

Mi smo isli u Zadar, u obilazak, nismo dobacili do plaze...ali nas je odusevio, oboje...




hanabanana -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (24.7.2014 16:41:24)

http://www.citydeal.ba/deals/ljetni-odmor-na-makarskoj-rivijeri-u-hotelu-pla-a-za-samo-999-km_1721.html


ako će neko na more u avgustu, ovo ne izgleda loše.




kaktuscic -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (24.7.2014 16:41:50)


IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: elmaL

Da li je neko bio u Vodicama kod Sibenika? Kakvo je?

Danas ce mm rezervisati..nismo nikad prije bili[sm=smiley36.gif] [sm=zmeden.gif]

Bila ja prije 6 godina, nama je bilo super...voda je prilicno hladna, otvoreno more pa je hladnije...
I sto je nama bilo extra super [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image], nismo 2 auta vidjeli sa nasim tablicama [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/jezicek.gif[/image], vecinom stranci...cijene su bile ok.
Samo na plazi gdje smo mi bili nije bilo hlada nikako...
Toliko se sjecam, ostalo je u magli [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley9.gif[/image], bili na na medenom [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/zz_biggrin.png[/image]
Obisli smo sibenik i Zadar - predivni [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/love.gif[/image]


Lady26 ko da sam ovo ja pisala, samo prije 7 godina :) Auto je cini mi se bilo samo nase sa bh tablicama :) poslije smo jos 2x isli u Vodice i ja ih jakoooo volim jer mi tad nije bilo bitno ima li sunca na plazi, jer smo sjedili rahat u kaficima i pili pive, jel voda hladna ili ne, nije nam bilo bitno... Imali su tad club Haciendu, hjooj kako je u Vodicama bilo dobro :)

Za Vodice smo isli preko Zenice, Kupresa i nekakve granice koja je u to vrijeme bukvalno imala vrljiku preko puta i nekakvog pospanog granicara, moglo se prenijeti sta se htjelo :)

Prosle godine smo isli na Bijacu, u Mostaru desno za Čapljinu, pa onda prema Ljubuškom i zatim na taj prijelaz Bijača. Znam da smo nekako dosli na autoput, pravo se shebali jer nismo znali da uopste ima autoput koji je prazan! Znaci nigdje nikoga, ni u jednom smjeru, samo mi! I na granicnom prijelazu, pravom pravcatom [sm=smiley36.gif] samo nase auto, pogledali pasose i sretan put! Ja taman kontala granicarima je reko dosadno sad ce nas dzaba pretrest [sm=smiley1.gif]
I ove godine planiramo na Bijacu.




babina beba -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (24.7.2014 18:20:25)

Presli smo granicu mislimm da je Vrgorac,Bijaca onaj put za Citluk i jedno auto ispred nas je bilo. Ja sam osjetljiva na krivine al put mi je bas bilo ok krivine nismo osjetili.Onda mozete na autoput zavisi gdje idete...mi smo do Omisa i kostao nas auto put mislim oko 5 eura a izbjegli smo guzvu na Dojanima i naravno obavezno uzmite iz apartmana il hotela onu potvrdu o prijavi.Nas su zaustavili prije graniice Izacici i trazili, kazna 500 kuna ako nemate. Nas pustise nekim cudom.




aidana -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (24.7.2014 21:54:37)


IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: aidana

ljetovala sa roditeljima od 97'' pa nadalje, a prije 2 godine i sa bebom isla. Meni se u Vodicama ne svidja sto puse, nema puno sljuncanih plaza vecinom su betonske, guzva! (navece kad ides proset_ati ubacis se u masu ljudi i pustis da te nosi :) gore od ferhadije ), hladno more... Mi smo prije 2 sedmice isli u Drvenik a u augustu namjeravamo oko Sibenika ili Zadra, ali def ne Vodice. Moze biti i da sam se zasitila.

Lady ne znam kako nisi vidjela nase tablice. Jedne godine nas na granici pita kud idemo, kad smo rekli u Vodice kaze on ma ja svi putevi vode u Rim ili Vodice :) Dio Krajine ide u Vodice kao sto sarajlije idu u Makarsku.


Ovo sam i ja napisala, samo nisam rekla da mi se nije svidjelo, meni je tad bilo sasvim ok [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]
Na prste jedne ruke smo mogli prebrojati nase tablice...mi smo bili 2008, 7 dana, avgust, jel se to tako potrefilo pojma nemam, ali uopste nije bilo nasih toliko.
Za ovo ne znam, a da idem u Makarsku idem [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]


Ma bilo je i meni ok sve to sa 16, 18, 22 i tako :) ali sad kada idem sa dvogodisnjakom mislim da bi mi smetalo.
A Zadar je predivan...ko ljetuje u blizini nece se pokajati ako ode u obilazak.




selebriti -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (27.7.2014 9:33:15)


IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: salmana

S obzirom da idemo prema Dubrovniku nama su jedina alternativa te Cepikuce do kojih se vozi loko - hercegovackim losim putem. Strava.


Ako nekog bas ne gototivite recite mu da ide na cepikuce i to po noci. [sm=smiley36.gif]


Eh, samo da kazem da je OK po danu.

Nakon nocne traume, ipak smo se vratili tuda, samo nam je bio dan. Totalno druga prica. Jest malo uzak put na nekim dijelovima i ukupno je 8Km duzi, ali fakat nema ljudi, na granici nam ni dokumente nisu pregledali. Nigdje nikog. Preporucujem, ali po danu ko ne zna put.

U onoj zabiti ak se auto pokvari, mozes sjest i plakat [sm=smiley36.gif]




Selminja -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (3.8.2014 0:45:24)

Zene, imate li informacija, kakvo je vrijeme ovih dana na moru? Moze li se kupat?
Haman ce i august bit kisovit. Jah nam ljeta...




Hanady RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (3.8.2014 0:53:07)


IZVORNA PORUKA: Selminja

Zene, imate li informacija, kakvo je vrijeme ovih dana na moru? Moze li se kupat?
Haman ce i august bit kisovit. Jah nam ljeta...

na moru je OK...
jučer su se kuplai a danas prži i super je...
ja imama uživo info iz Živogošće, Neum i Orebić[sm=smiley36.gif]




Jeca_Perec -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (3.8.2014 15:38:01)

da li neko bilo ove godine Faraon Trpanj? dobar izbor?




san4 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (5.8.2014 12:54:29)

Evo informacija iz prve ruke[sm=smiley1.gif],ako zelite na more,a niste nista rezervisali u ovoj sedmici bolje da ne idete.Guzve su strasne,a aprtmana nema,cak ni iznad magistrale,sve je popunjeno.Mislim na podrucje od Graca do Brela.
Mi smo juce krenuli i prvi put nismo nista rezervisali.Smjestaj nismo nasli.Vjeruj te mi na rujec,smjestaja nema,plaze krcate...
Vratili smo se jutros.Ne vrijedi...sve smo pokusali,isli od kuce do kuce,u turisticki info cetar...nista...Ostale samo rupe i ono sto niko ne bi...
Trazili smo smjestaj do 21 sat,cak smo gledali i u malim hotelima...nista...
krenuli kuci...opet granica,sinoc na Doljanima nije bilo guzve,jedno dvadeset minuta...A kad smo krenuli isli smo preko Crvenog grma,nema guzve.
Zbog iscrljenosti i nervoze,prespavali smo u motelu u Zitomislicima i jutros kuci...To je nase iskustvo..bez rezevacije nikada vise.Mozda je ovo ekstemno,jer Hrvatima je danas praznik,pa su sastavili sve sa vikendom,Talijanima godisnji,prosao Ramazan...svi na more u isto vrijeme..




san4 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (5.8.2014 12:56:13)

Vrijeme je juce bilo fantasticno,steta,nismo se ni okupali u moru[sm=smiley19.gif]




elmaL -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (5.8.2014 13:01:19)


IZVORNA PORUKA: Jeca_Perec

da li neko bilo ove godine Faraon Trpanj? dobar izbor?

Bili su nasi prijatelji prosle gdine i bas su zadovoljni. Gledala sam slike sve izgleda super.

Mi smo rezervisali 16.08. Pirovac kod Sibenika, sam se nadam da ne bude kise [sm=zmeden.gif]
Ne znam jel iko mogao uzivati cijeli odmor ove godine[sm=smiley13.gif]




mamina princeza -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (6.8.2014 19:40:24)

Treba mi preporuka za smjestaj drvenik, zaostrog, moze i druga mjesta u okolini da je solidan provjeren i da nije preskup.... Za dvoje odraslih i dvoje djece u peridou poslije 20.08. ....sve su mi preåoruke dobro dosle:)




hapymum -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (6.8.2014 21:08:49)

U drveniku ima super pansion mol,odmah na plazi dosta nasih prijatelja je bilo i bas su zadovoljni.
Mamina princezo pogledaj ponudu njihovu pa vidi jel ti ok




niki83 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (6.8.2014 21:19:11)

I mi trazimo isto, i na istim mjestima [sm=smiley1.gif] odoh i ja potraziti ovo [sm=smiley1.gif]




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (6.8.2014 23:39:37)


IZVORNA PORUKA: san4

Vrijeme je juce bilo fantasticno,steta,nismo se ni okupali u moru[sm=smiley19.gif]

ne kontam kako ste se usudili na slijepo ici sa djecom na more u sezoni[sm=zmeden.gif]ne bi mi nikad palo na pamet




selebriti -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (6.8.2014 23:43:37)


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: san4

Vrijeme je juce bilo fantasticno,steta,nismo se ni okupali u moru[sm=smiley19.gif]

ne kontam kako ste se usudili na slijepo ici sa djecom na more u sezoni[sm=zmeden.gif]ne bi mi nikad palo na pamet


Pa sta! Evo nece vise nikad [sm=smiley36.gif]




Galicia -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (6.8.2014 23:55:57)

A sta fali rezervisati unaprijed, jel to problem neki?




Medić* -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (6.8.2014 23:56:09)


IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: san4

Vrijeme je juce bilo fantasticno,steta,nismo se ni okupali u moru[sm=smiley19.gif]

ne kontam kako ste se usudili na slijepo ici sa djecom na more u sezoni[sm=zmeden.gif]ne bi mi nikad palo na pamet


Pa sta! Evo nece vise nikad [sm=smiley36.gif]


Ne vidim da se spominju djeca igdje, mozda su sami bili :)
Ja se ne bih vracala, prespavali bi bilo gdje pa onda naredni dan u potragu.




Hannica -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (7.8.2014 0:01:57)


IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: san4

Vrijeme je juce bilo fantasticno,steta,nismo se ni okupali u moru[sm=smiley19.gif]

ne kontam kako ste se usudili na slijepo ici sa djecom na more u sezoni[sm=zmeden.gif]ne bi mi nikad palo na pamet


Pa sta! Evo nece vise nikad [sm=smiley36.gif]


Ne vidim da se spominju djeca igdje, mozda su sami bili :)
Ja se ne bih vracala, prespavali bi bilo gdje pa onda naredni dan u potragu.


mi nikad ne rezerviramo,uvijek nadjemo smjestaj,tako cemo i ove,nikad se vratili nismo. Pokusala sam naci smjestaj,ali sto god mi se svidi kad nazovemo zauzeto,samo bezze racun za telefon uduplam,a mi volimo kad vidimo svojim okicama smjestaj,ne volimo svakakav.




Medić* -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (7.8.2014 0:03:43)


IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: san4

Vrijeme je juce bilo fantasticno,steta,nismo se ni okupali u moru[sm=smiley19.gif]

ne kontam kako ste se usudili na slijepo ici sa djecom na more u sezoni[sm=zmeden.gif]ne bi mi nikad palo na pamet


Pa sta! Evo nece vise nikad [sm=smiley36.gif]


Ne vidim da se spominju djeca igdje, mozda su sami bili :)
Ja se ne bih vracala, prespavali bi bilo gdje pa onda naredni dan u potragu.


mi nikad ne rezerviramo,uvijek nadjemo smjestaj,tako cemo i ove,nikad se vratili nismo. Pokusala sam naci smjestaj,ali sto god mi se svidi kad nazovemo zauzeto,samo bezze racun za telefon uduplam,a mi volimo kad vidimo svojim okicama smjestaj,ne volimo svakakav.


Mi vecinom idemo na isto mjesto.
Ako se potrefi da je sve zauzeto, onda uvijek nadjemo.
Ne rezervisemo nikada unaprijed.




Hannica -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (7.8.2014 0:03:51)

i idemo kad nam se ide,samo kazemo...hocemo li sutra,prekosutra...i pakovanje. Ne volim nista previse unaprijed znati.[sm=smiley36.gif]




Hannica -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (7.8.2014 0:04:57)

I ovaj naslov...ovo ljeto...ma koje ljeto,ja ga ne osjetih.[sm=smiley36.gif]




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (7.8.2014 0:05:06)


IZVORNA PORUKA: hapymum

U drveniku ima super pansion mol,odmah na plazi dosta nasih prijatelja je bilo i bas su zadovoljni.
Mamina princezo pogledaj ponudu njihovu pa vidi jel ti ok

kaze mi sad drugarica da je zvala MOl i imaju slobodnu sobu tek od 20. avgusta i to samo jednu u potkrovlju




Medić* -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (7.8.2014 0:07:12)


IZVORNA PORUKA: Hannica

i idemo kad nam se ide,samo kazemo...hocemo li sutra,prekosutra...i pakovanje. Ne volim nista previse unaprijed znati.[sm=smiley36.gif]


Isto [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  195 196 [197] 198 199   Sljedeća stranica >   >>