RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


Hannica -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (7.8.2014 0:09:25)

Ja da odem sama s mm nikako ne bih cijeli dan trazila smjestaj,sat dva i tacka,a da se ne okupam...no vej.[sm=smiley36.gif]
Ma kad si sam mozes sta hoces,djeca malo zeznu plan i program.[sm=smiley36.gif]
Ne bi mi bio problem ni u autu spavati.




Hannica -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (7.8.2014 0:11:16)

A kad bi bila i djeca s nama onda bi se mi kupali,a mm trazio smjestaj.[sm=smiley36.gif]




Hannica -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (7.8.2014 0:12:04)

Malo sam se navila,nervozna sam nesto.[sm=smiley36.gif]




Medić* -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (7.8.2014 0:12:56)

Samo ti hanice [sm=jezicek.gif]




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (7.8.2014 0:13:12)

imam ja kontakt za neke apartmane u gracu, nisam ja bila vec rodica. kaze da je ok, al nije na plazi, negdje je blizu studenca. ako nekog zanima poslacu mu na pp kontakt




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (7.8.2014 0:14:52)


IZVORNA PORUKA: Hannica

A kad bi bila i djeca s nama onda bi se mi kupali,a mm trazio smjestaj.[sm=smiley36.gif]

mm ne bi trazio ni da mu je za lijeka. prije bih ja hodala kad bi bili u toj situaciji[sm=smiley36.gif]




Hannica -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (7.8.2014 0:16:47)


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Hannica

A kad bi bila i djeca s nama onda bi se mi kupali,a mm trazio smjestaj.[sm=smiley36.gif]

mm ne bi trazio ni da mu je za lijeka. prije bih ja hodala kad bi bili u toj situaciji[sm=smiley36.gif]

Bi moj,lakse smjestaj traziti nego djecu cuvati.[sm=jezicek.gif]
A da smo sami onda bi mene poslao.[sm=smiley36.gif]




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (7.8.2014 0:28:00)

moj je sad kad smo trazili u dracama pio kafu sa djecom dok sam ja hodala, sreca nadjoh sa 10 minuta[sm=smiley36.gif]a on se htio vratit u sarajevo nakon onog uzasa u sreseru, jedva ga nagovorih da trazimo dalje, tj.da ja trazim dalje[sm=smiley36.gif]




tajra26 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (7.8.2014 0:31:36)

Ja samo da kažem da je vrijeme predivno u Baskoj vodi i ako nekom treba preporuka za smještaj tu sam ;) inace 7 godina ljetujem ovdje




mamina princeza -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (7.8.2014 8:18:06)

ja sam kao djevojka uvijek isla na slijepo i nikad s enisam vracala jos smo bas trazili uvije jeftino .... a isli 1.8. uvijek. sto nisi ovdj enapisala ja znam evo is ad praznih apartmana dole al cijena boze sacuvaj ....
sinoc sam nesto rezervisala u zaostrogu , tako odlucih jer je samo par dan anije mi ni bitno toliko , d ami je sto blize i da je jeftino koliko toliko. cijene su im grozne u avgustu, ja nisam isla godinama uvijek septembar pa mi je sad bio sok ... a kako imam neki ogrnaicen fond za odmor bas sam ih puno nazvala.
Meni i treba poslije 20. al ne bih pansion ove godine ... znaci taj Mol je lijep , jel on pripada malom ili velikom drveniku i cini mi se d anema hlada kod njega ili mi se samo cini na slikama ?
Tiki nisam procitala sta sje bilo u 0 sreseru ... odoh listat unazad:)




san4 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (7.8.2014 10:15:35)

Drage zenice[sm=smiley1.gif],komentara svakakvih...moja namjera je bila da vas upozorim,jer to sto se meni desilo,nesto je,sto nikad nisam dozivjela...
Nisam zeljela da se ovih dana nekome to ponovi,pogotovo ako idete sa djecom...vjerujte bilo je parova sa djecom koji su trazili smjestaj i opet,nista.
Ponavljam,mi uvijek rezervisemo ili idemo u hotel,ove godine u posljednji trenutak smo odlucili da idemo na more.Znam vecinu osoba koji uvijek idu na sliepo i nadu smjestaj.
Mi smo krenuli u ponedjeljak,Vlasnici apartmana kazu da se u posljednja tri dana sve rezervisalo.Talijani,Hrvatima bio praznik,pa su sve satavili,prosao Ramazan.
Mi nismo mogli naci nista.
Ne bih mogla prespavati u autu,ako ni sutra nema smjestaja.
Cemu patnja!?[sm=zmeden.gif]
Namjera mi je bila da vas obavijestim,jer takvo lose iskustvo,rijetko ce ko dozivjeti[sm=smiley13.gif] Ne vjerujete,pa dobro,mozda ne bi ni ja na vasem mjestu.Mi smo se borili,trazili smjestaj,cak i iznad magistrale...ma nista...u ponedjeljak nije bilo nista...
Ipak,to je godisnji odmor,a ne da se patimo...
Donijeli smo plan,odosmo na Vlasic,hotel Blanca,spa centar,masaze ,bazeni i to...
More ,cao[sm=smiley1.gif]..ali drugi put pametnije,jer se moze desiti glupost kao sto se nama desila...




san4 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (7.8.2014 10:17:32)


IZVORNA PORUKA: mamina princeza

ja sam kao djevojka uvijek isla na slijepo i nikad s enisam vracala jos smo bas trazili uvije jeftino .... a isli 1.8. uvijek. sto nisi ovdj enapisala ja znam evo is ad praznih apartmana dole al cijena boze sacuvaj ....
sinoc sam nesto rezervisala u zaostrogu , tako odlucih jer je samo par dan anije mi ni bitno toliko , d ami je sto blize i da je jeftino koliko toliko. cijene su im grozne u avgustu, ja nisam isla godinama uvijek septembar pa mi je sad bio sok ... a kako imam neki ogrnaicen fond za odmor bas sam ih puno nazvala.
Meni i treba poslije 20. al ne bih pansion ove godine ... znaci taj Mol je lijep , jel on pripada malom ili velikom drveniku i cini mi se d anema hlada kod njega ili mi se samo cini na slikama ?
Tiki nisam procitala sta sje bilo u 0 sreseru ... odoh listat unazad:)





M kao Mama -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (7.8.2014 10:46:29)


IZVORNA PORUKA: san4

Drage zenice[sm=smiley1.gif],komentara svakakvih...moja namjera je bila da vas upozorim,jer to sto se meni desilo,nesto je,sto nikad nisam dozivjela...
Nisam zeljela da se ovih dana nekome to ponovi,pogotovo ako idete sa djecom...vjerujte bilo je parova sa djecom koji su trazili smjestaj i opet,nista.
Ponavljam,mi uvijek rezervisemo ili idemo u hotel,ove godine u posljednji trenutak smo odlucili da idemo na more.Znam vecinu osoba koji uvijek idu na sliepo i nadu smjestaj.
Mi smo krenuli u ponedjeljak,Vlasnici apartmana kazu da se u posljednja tri dana sve rezervisalo.Talijani,Hrvatima bio praznik,pa su sve satavili,prosao Ramazan.
Mi nismo mogli naci nista.
Ne bih mogla prespavati u autu,ako ni sutra nema smjestaja.
Cemu patnja!?[sm=zmeden.gif]
Namjera mi je bila da vas obavijestim,jer takvo lose iskustvo,rijetko ce ko dozivjeti[sm=smiley13.gif] Ne vjerujete,pa dobro,mozda ne bi ni ja na vasem mjestu.Mi smo se borili,trazili smjestaj,cak i iznad magistrale...ma nista...u ponedjeljak nije bilo nista...
Ipak,to je godisnji odmor,a ne da se patimo...
Donijeli smo plan,odosmo na Vlasic,hotel Blanca,spa centar,masaze ,bazeni i to...
More ,cao[sm=smiley1.gif]..ali drugi put pametnije,jer se moze desiti glupost kao sto se nama desila...



san4 je moja drugaricai i sve napisano je istina, jer znam kakve je osoba,

drugo mamina princezo Mol, nije nimalo pristupačan, čak šta više pogotovo sad u sezoni je ohoooooo, drvenik ima hlada, i ovo je u Velikoj vali, gdje je trajket, ako sampotrefila ove vale, ha mali, ha veliki, helem, ima hlada, mi smo zadnje dvoje godine išli u drvenik, ja sam samo jedne godine na slijepo i nikad više, ja jednostavno ne mogu sebi da dozvolim da dođem i onda ludilo mozga da doživim, ja ovako ranije po preporukama, ljudi nađem nešto što mi odgovara u tom trenutku, i idemo,





mamina princeza -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (7.8.2014 11:16:24)

hajd sad sam kao nasla nesto ...al evo danas mi vec nesto iskrnulo i ne znam da lic u moci , posto me sad ova san4 prepala molim vas d ami poslajete te kontakte koje imate jer cu mozda morati mjneati datum i bice ono moram krenuti za 2-3 dana. pa koju god preporuku imate da nije skupa puno javite mi molim vas da mi stoji :)
mama_alma imas li neki konkretn apartman u drveniku da znas d aje dobar sa brojem telefona.... citala sam da si ranije spominjala pa eto posalji mi pp ako ti nije tesko. :) hvala...nezgodno je ici u avgustu jos bez planiranja al eto ove godine nam je tako ja istone volim nikako to al bolje ikako otici nego nikako ...




mamina princeza -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (7.8.2014 11:19:23)

i da zar nem aonih baba u makrskoj sto su nekad ganjale oko autobuske sa sobama...pa ako nema aprtman boljeuzeti i sobu dok se nadje sta bolje ? nije valjda da nema ni u makrskoj tih baba sa visoko smjestenim kucama[sm=jezicek.gif] to ono evo sad ce iza okuke pa evo iza ove pa jos malo uzbrdo.... al eto u ovim sllucajevim amoze i to da pomogne




M kao Mama -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (7.8.2014 11:21:20)

nemam zaista, a koja je cijena do koje bi ti platila, tako je puno lakše, da znamo pa da ti onda nudimo telefone




san4 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (7.8.2014 11:22:41)

Mama_alma,hvala na razumijevanju...[sm=smiley31.gif]
Ne kazem,mozda danas bude vec bolja situacija...
Ko zna...
Ali,ono sto se nama desilo,ma to jekao da se sve urotilo protiv nas.
Smjestaj smo trazili cijeli dan,od mjesta do mjesta,ali to samo iz jednog razloga,mozda bude bilo apartmana u slijedecem mjestu.[sm=smiley13.gif]
kasnije kas smo se slomili,nije nam bilo do kupanja,ebes more,hajmo kuci[sm=smiley1.gif][sm=zmeden.gif]
Veliki podrav,zelim vam vise srece i ugodan odmor![sm=smiley27.gif]




M kao Mama -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (7.8.2014 11:25:10)

sad mi drugarica piše, oni su u promajni, kaže sve puno, a cijene ludilo, jedva našli apartman, i to kaže ljudi tkazali pa oni upali, njih troje plačaju 80 eura, inače je kao 90 taj




san4 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (7.8.2014 11:26:12)

Mamina princeza,sada im na ulaznim vratima pise,NE IZDAJEMO APARTMANE[sm=smiley13.gif]





MicoTico -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (7.8.2014 11:27:48)

IZVORNA PORUKA: mama_alma

sad mi drugarica piše, oni su u promajni, kaže sve puno, a cijene ludilo, jedva našli apartman, i to kaže ljudi tkazali pa oni upali, njih troje plačaju 80 eura, inače je kao 90 taj


To je stvarno preskupo.




san4 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (7.8.2014 11:28:42)

Mama alma,blago njima...oni su nasli apartman,ma makar bio i 80 eura[sm=smiley13.gif]




M kao Mama -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (7.8.2014 11:30:43)


IZVORNA PORUKA: san4

Mama alma,blago njima...oni su nasli apartman,ma makar bio i 80 eura[sm=smiley13.gif]



ma, daj A. ne zezaj me, vala 80 nit mogu, nit bih dala




MicoTico -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (7.8.2014 11:35:57)

IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: san4

Mama alma,blago njima...oni su nasli apartman,ma makar bio i 80 eura[sm=smiley13.gif]



ma, daj A. ne zezaj me, vala 80 nit mogu, nit bih dala

Za nas 4 ne bih.




mamina princeza -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (7.8.2014 11:54:04)

napisala sam gore negdje da je maksimalna cijena koju prihvatam nekih 50-55 Eura ... i meni su ponudili u tucepima puno aprtmana cijana 80 eur menije to preskupo ...al da sam dole i ja bih uzela sta cu smanjila boravak za dan i eto sta se moze ... al stvarno to je jako puno love. jos ovo u tucepima sto su mi nudili su studio aprtmani znaci mali apartman bracni krevet + pomocni za curicu a djecak bi s nama spavao ili u nasem putnom kreveticu koji obicno nemas gdje staviti u tim studio aprtmanima koje bas i ne volim .... i za to dati 75 -80 eur .... hajd kas mi ponudi ono dvije sobe pa ko malo vise prostora mada je i to puno jer ka dna vrijem rezervisem nadjem to isto za 45-50 EUR




hanabanana -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (7.8.2014 12:02:40)


IZVORNA PORUKA: mamina princeza

napisala sam gore negdje da je maksimalna cijena koju prihvatam nekih 50-55 Eura ... i meni su ponudili u tucepima puno aprtmana cijana 80 eur menije to preskupo ...al da sam dole i ja bih uzela sta cu smanjila boravak za dan i eto sta se moze ... al stvarno to je jako puno love. jos ovo u tucepima sto su mi nudili su studio aprtmani znaci mali apartman bracni krevet + pomocni za curicu a djecak bi s nama spavao ili u nasem putnom kreveticu koji obicno nemas gdje staviti u tim studio aprtmanima koje bas i ne volim .... i za to dati 75 -80 eur .... hajd kas mi ponudi ono dvije sobe pa ko malo vise prostora mada je i to puno jer ka dna vrijem rezervisem nadjem to isto za 45-50 EUR


10 dana 800 Eura.......meni je ludost toliko novaca dati za apartman u HR.
Pa za 200 Eur više se može biti u hotelu na polupansionu.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  196 197 [198] 199 200   Sljedeća stranica >   >>