RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


lana32 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (11.8.2014 9:10:17)

Upravo se vratili iz Drače,prelijepo ,svi smo se odmorili ,malo mjesto ,mirno ,ništa nije daleko ,plaže na dohvat ruke,curice uzivale,preporuka za miran odmor .




MicoTico -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (11.8.2014 9:44:53)

Gledala malo slike ne netu, meni se ni taj Sreser ni Drače ne sviđaju nimalo. Uopšte mi nemaju onaj morski štih.




pocahontas -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (11.8.2014 9:48:29)


IZVORNA PORUKA: MicoTico

Gledala malo slike ne netu, meni se ni taj Sreser ni Drače ne sviđaju nimalo. Uopšte mi nemaju onaj morski štih.


ni meni [sm=smiley36.gif]kad vidim one beton futave plaže nije mi dobro




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (11.8.2014 10:06:18)

ukusi su razliciti. meni nije nikako dobro kad vidim one guzve, peskir do peskira i prljavo more




pocahontas -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (11.8.2014 10:39:52)


IZVORNA PORUKA: teacher75

ukusi su razliciti. meni nije nikako dobro kad vidim one guzve, peskir do peskira i prljavo more


ni meni [sm=smiley36.gif]




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (11.8.2014 14:36:34)


IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: teacher75

ukusi su razliciti. meni nije nikako dobro kad vidim one guzve, peskir do peskira i prljavo more


ni meni [sm=smiley36.gif]

kad smo kod toga, ja bih najradije u grcku ili tursku il na hrvatske otoke, al kad moram birati izmedju peljesca i makarske rivijere i to u sezoni, uvijek cu izabrati peljesac[sm=smiley1.gif]




MicoTico -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (11.8.2014 15:27:26)

IZVORNA PORUKA: teacher75
al kad moram birati izmedju peljesca i makarske rivijere i to u sezoni, uvijek cu izabrati peljesac[sm=smiley1.gif]

Da, ali zavisi šta na Pelješcu. Nija ni sva Makarska rivijera ista.




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (11.8.2014 15:34:49)


IZVORNA PORUKA: MicoTico

IZVORNA PORUKA: teacher75
al kad moram birati izmedju peljesca i makarske rivijere i to u sezoni, uvijek cu izabrati peljesac[sm=smiley1.gif]

Da, ali zavisi šta na Pelješcu. Nija ni sva Makarska rivijera ista.

meni je sve na peljescu lijepo, ima neki prirodni ugodjaj, svidja mi se ta divljina[sm=smiley1.gif]dogodine abd imamo namjeru malo vise obliaziti okolo. makarska rivijera mi je vec previse poznata, obisla sam je uzduz i poprijeko, osim brela nema nigdje mjesta na plazi, jedino da nadjes negdje nesto sa privatnom malom plazom




MicoTico -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (11.8.2014 15:35:58)

IZVORNA PORUKA: teacher75

meni je sve na peljescu lijepo, ima neki prirodni ugodjaj, svidja mi se ta divljina[sm=smiley1.gif]

E hebiga, tiki, na onim tvojim slikama baš ne izgleda "divlje", nego baš suprotno.




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (11.8.2014 15:38:45)


IZVORNA PORUKA: MicoTico

IZVORNA PORUKA: teacher75

meni je sve na peljescu lijepo, ima neki prirodni ugodjaj, svidja mi se ta divljina[sm=smiley1.gif]

E hebiga, tiki, na onim tvojim slikama baš ne izgleda "divlje", nego baš suprotno.

joj pa nismo ni isli na divlje plaze, ima na kraju mjesta, ima par slika gdje su one stijene i sitni pijesak, ima i borovine tamo al nam je bilo mrsko hodati, jer ove godine nam nisu ni bile zanimljive plaze vec da na moru mozemo da popijem zajedno kafu mm i ja a ne da ganjam djecu u guzvi na plazi. htjeli smo da se bas odmorimo. i dogodine abd tako planiramo tako. dok su ovako mali meni je super opcija[sm=smiley1.gif]




Neca xxx -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (11.8.2014 15:39:47)

Ja sam vec drugo ljeto ljetovala u Podgori i nije uopste guzva. Prije toga sam ljetovala u Tucepima, e tu je vec znala biti guzvara na plazi. A meni su na Makarskoj rivijeri plaze najljepse. Ja ne volim ove betonirane plaze bez hlada i plitko more.




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (11.8.2014 15:41:31)

meni su sad radi djece draze pjescane nego sljunkovite plaze, jer se satima igraju sa kanticom i lopaticom. plaza prapratno kod stona je super, dogodine abd otici cemo tamo jedan dan, to nam je pravo blizu
https://www.google.ba/search?q=prapratno&rlz=1C1CHMO_hrBA540BA540&espv=2&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=58foU9r5MOLMyAOHtYLIDw&ved=0CCIQsAQ&biw=1366&bih=667
a da ne govorim o cistoci mora, makarska se ne moze poredit




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (11.8.2014 15:42:28)

IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Ja sam vec drugo ljeto ljetovala u Podgori i nije uopste guzva. Prije toga sam ljetovala u Tucepima, e tu je vec znala biti guzvara na plazi. A meni su na Makarskoj rivijeri plaze najljepse. Ja ne volim ove betonirane plaze bez hlada i plitko more.

nisam ni ja voljela dok sam ko cura isla, a bogami sad kad mogu na miru sjedit, pit kafu dok se igraju u plicaku, ljepota[sm=smiley1.gif]ja ionako nikad ne lezim na plazi




Neca xxx -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (11.8.2014 15:43:19)


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: MicoTico

IZVORNA PORUKA: teacher75

meni je sve na peljescu lijepo, ima neki prirodni ugodjaj, svidja mi se ta divljina[sm=smiley1.gif]

E hebiga, tiki, na onim tvojim slikama baš ne izgleda "divlje", nego baš suprotno.

joj pa nismo ni isli na divlje plaze, ima na kraju mjesta, ima par slika gdje su one stijene i sitni pijesak, ima i borovine tamo al nam je bilo mrsko hodati, jer ove godine nam nisu ni bile zanimljive plaze vec da na moru mozemo da popijem zajedno kafu mm i ja a ne da ganjam djecu u guzvi na plazi. htjeli smo da se bas odmorimo. i dogodine abd tako planiramo tako. dok su ovako mali meni je super opcija[sm=smiley1.gif]


Ocito ne trazimo isto od mora. [sm=smiley1.gif] Ja ne idem u kafice na moru. A svakako sa dvoje male djece nema sanse da sjedim negdje u miru. To cu ostaviti za godine koje dolaze. [sm=smiley36.gif] Neki dan sam rekla da ih samo na livadu mogu voditi. [sm=smiley36.gif]




MicoTico -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (11.8.2014 15:46:35)

IZVORNA PORUKA: Neca xxx
Neki dan sam rekla da ih samo na livadu mogu voditi. [sm=smiley36.gif]


I ja svoje, i to baš pustu livadu, bez drveća, kamenja, po mogućnosti da je ravnica. Samo travnata poljana[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]
Bez zeze, i ja ne sjedim po kafićima na plaži.
Meni je bitno da ima dosta prirodnog hlada, pogotovo zbog M koja je baš osjetljivog svjetlog tena. Volim da ima i dubine, a ne da je samo plićak. Ne volim beton , a ni sitni pjesak koji se uvlači u svaku poru.




Neca xxx -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (11.8.2014 15:51:07)


IZVORNA PORUKA: MicoTico

IZVORNA PORUKA: Neca xxx
Neki dan sam rekla da ih samo na livadu mogu voditi. [sm=smiley36.gif]


I ja svoje, i to baš pustu livadu, bez drveća, kamenja, po mogućnosti da je ravnica. Samo travnata poljana[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]
Bez zeze, i ja ne sjedim po kafićima na plaži.
Meni je bitno da ima dosta prirodnog hlada, pogotovo zbog M koja je baš osjetljivog svjetlog tena. Volim da ima i dubine, a ne da je samo plićak. Ne volim beton , a ni sitni pjesak koji se uvlači u svaku poru.


I meni je ovo vazno. I jos da ima uvece neka setnica sa ljudima. Ne mora se nista specijalno dogadjati, samo da se moze setati, a da nije pusto. Ne volim ona minijaturna mjesta gdje nista nema. [sm=smiley36.gif] Ubjedjivali su me da cu promijeniti misljenje kada budem imala djecu, ali jos uvijek nisam. [sm=smiley1.gif]

I da, preferiram polu-pansion. Samo da ne moram kuhati ni razmisljati sta cu skuhati, gdje kupiti hranu, sta iskombinovati. Ne mora biti nista specijalno ni luksuzno, samo da je gotovo i servirano. [sm=smiley36.gif]




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (11.8.2014 15:54:37)

pa svako ide gdje mu odgovara, logicno[sm=smiley1.gif]moja djeca spavaju kad su najvece vrucine, od 1do 5 tako da nam trenutno prirodna hladovina ne treba. jos ne plivaju osim lana malo sa misicima, niti im je to zanimljivo pa duboko more ne dolazi u obzir. vole se oboje igrati u pijesku tako da im je puno zanimljivije tamo nego na sljunkovitoj plazi. mm i ja ne mozemo zamislit plazu bez kafane, najvise vremena provodimo tamo. tako je kod mene oduvijek bilo, i kao cura sam vise voljela sjedit u kaficu i pit kafu ili pivu nego se sunacati i kupati[sm=smiley36.gif] a djecu ni ja nigdje ne mogu s mirom ostavit ali ovdje sam mogla i na oku ih drzati i piti kafu na miru i to tako satima,tako da kad sve uzem u obzir, pokazalo nam se kao idealno mjesto[sm=smiley1.gif]
moja kolegica npr voli guzvu i da se nesto desava, da ima s kim da mahala, kaze ubila bi se od dosade da je isla ovamo gdje sam ja, al meni bas mir i tisina na odmoru odgovaraju super, valjda zato sto kad sam kuci puno hodam i druzim se, sa mm jako malo provodim vremena porodicno, maltene se ni ne vidjamo, tako da mi na odmoru niko ne treba, bas mi super ovako sami nas cetvero, mir i tisina[sm=smiley1.gif]




selebriti -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (11.8.2014 16:11:26)

Tiki, zene ti samo hoce reci da ono nije plaza, odnosno da hoce nes drugacije kad je upitanju more ( i ja s njima >D ) https://www.google.ba/search?q=peljesac+vucine&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=087oU6q2Iefk4QTb8oDoBw&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1366&bih=643

https://www.google.ba/search?q=peljesac+vucine&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=087oU6q2Iefk4QTb8oDoBw&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1366&bih=643#q=peljesac+divna&tbm=isch

Itd.




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (11.8.2014 16:12:24)


IZVORNA PORUKA: selebriti

Tiki, zene ti samo hoce reci da ono nije plaza, odnosno da hoce nes drugacije kad je upitanju more ( i ja s njima >D ) https://www.google.ba/search?q=peljesac+vucine&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=087oU6q2Iefk4QTb8oDoBw&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1366&bih=643

https://www.google.ba/search?q=peljesac+vucine&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=087oU6q2Iefk4QTb8oDoBw&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1366&bih=643#q=peljesac+divna&tbm=isch

Itd.

ma znam, al nam bilo mrsko da se vozamo, sto cemo se vozat kad smo i tamo lijepo odmorili[sm=smiley36.gif]al postavi im slike, da vide da na peljescu ima divnih plaza[sm=smiley1.gif]




selebriti -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (11.8.2014 16:14:51)


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: selebriti

Tiki, zene ti samo hoce reci da ono nije plaza, odnosno da hoce nes drugacije kad je upitanju more ( i ja s njima >D ) https://www.google.ba/search?q=peljesac+vucine&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=087oU6q2Iefk4QTb8oDoBw&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1366&bih=643

https://www.google.ba/search?q=peljesac+vucine&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=087oU6q2Iefk4QTb8oDoBw&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1366&bih=643#q=peljesac+divna&tbm=isch

Itd.

ma znam, al nam bilo mrsko da se vozamo, sto cemo se vozat kad smo i tamo lijepo odmorili[sm=smiley36.gif]al postavi im slike, da vide da na peljescu ima divnih plaza[sm=smiley1.gif]


Ih na kakvim sam ja divljim plazama bila, postavit cu slike nekad. Brodom sve isli. Ljepota. Peljesac je bas lijep. ja bih uvijek tamo.




selebriti -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (11.8.2014 16:16:09)

Tiki, jel ovo tvoje mjesto http://www.croatia1.com/images/pelj-sites/drace1.jpg




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (11.8.2014 16:16:48)

super je kad imas camac otici malo, al nama problem sto uglavnom na takvim plazama nema kafica, pa ne mozemo ispijat kafe[sm=smiley36.gif]ima li neka divlja sa kaficem pod nosom da preporucis?[sm=smiley1.gif]




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (11.8.2014 16:19:55)


IZVORNA PORUKA: selebriti

Tiki, jel ovo tvoje mjesto http://www.croatia1.com/images/pelj-sites/drace1.jpg

jeste, tu smo kafe ispijali [sm=smiley36.gif]
al meni se i ovo pravo svidjelo samo sto je na kraju mjesta i nema kafica[sm=smiley36.gif]

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t1.0-9/p417x417/10352292_10152509859745935_4211574498172284009_n.jpg

https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/934768_10152509860205935_6663965387119553046_n.jpg?oh=1789d98b8411928df5f1447b9901b925&oe=5473DFE5




selebriti -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (11.8.2014 16:20:48)


IZVORNA PORUKA: teacher75

super je kad imas camac otici malo, al nama problem sto uglavnom na takvim plazama nema kafica, pa ne mozemo ispijat kafe[sm=smiley36.gif]ima li neka divlja sa kaficem pod nosom da preporucis?[sm=smiley1.gif]


Pa eto Vucine imaju onu kafanu [sm=smiley36.gif]

Imas kafu, pivo i sladoled. I valjda i sok.




selebriti -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (11.8.2014 16:23:12)


IZVORNA PORUKA: teacher75

super je kad imas camac



Nije camac vec brod [sm=jezicek.gif]

I ne znam sta ga hvalim kad je mene toga strah pomalo. [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  198 199 [200] 201 202   Sljedeća stranica >   >>