RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (11.8.2014 16:28:19)

ja volim brodove, mene nije strah[sm=smiley1.gif]




selebriti -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (11.8.2014 16:32:42)


IZVORNA PORUKA: teacher75

ja volim brodove, mene nije strah[sm=smiley1.gif]


Ma bjez kad onaj val zapljusne nije mi dobro, ali kuliram [sm=smiley36.gif]

Neg napislala sam kilometarski post, sa linkovima svih finih plaza i ode [sm=smiley13.gif]

Elem, peljesac nije kao makarska rivijera ono plaza, hlad setaliste. tako da, ko to voli, nek ne ide tamo. Ukratko. [sm=smiley1.gif]




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (11.8.2014 16:35:55)

ja sam valjda to vise izgustirala tolike godine, a na peljescu nikad prije nisam bila pa mi sad zanimljivo da istrazujem[sm=smiley1.gif]




škorpija -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (12.8.2014 20:49:58)

Ja sam bila u puli, crikvenici, biogradu,trogiru, makarsaka rivijera, ali peljeac mi je definitivno najljepsi na jadranu, taj miris,more, plaze pjescane, predivno. Doduse nisam nikad na otocima ljetovala, mozda je tamo ljepse




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (12.8.2014 20:58:14)

http://www.jutarnji.hr/najsmrdljivija-plaza-jadrana---ovdje-zaudara-kao-da-trolovi-pustaju-vjetrove-/1212622/




esmina i bebina mam -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (15.8.2014 9:58:02)

Mi se vratili 08.08. bili u Podacama.nama je bilo super odmorili pravo.Plaža Ravanje je odlična za moj ukus.U stvari kao i svugdje na Makraskoj rivijeri ja volim miris borova,šljunak i puno peškira hehhe.Djeca imala društvo njima je dosadno samo sa nama.Mi pili kafu u kafiću pored na miru dok su se djeca kupala i igrala.
MM i ja smo ljetovali svuda po Jadranu kada smo bili sami i naš su izbor obično bile stijene i po vazdan smo šetali i kupali se na drugom mjestu sada je već drugačije.
Podaca i nisu loša kako izgledaju...brdo je sve sem prvog reda gdje su apartmani preskupi od 70-150 eura.Mi smo svoj studio apartman plaćali 34 eura.




pocahontas -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (15.8.2014 11:16:20)


IZVORNA PORUKA: Neca xxx


IZVORNA PORUKA: MicoTico

IZVORNA PORUKA: Neca xxx
Neki dan sam rekla da ih samo na livadu mogu voditi. [sm=smiley36.gif]


I ja svoje, i to baš pustu livadu, bez drveća, kamenja, po mogućnosti da je ravnica. Samo travnata poljana[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]
Bez zeze, i ja ne sjedim po kafićima na plaži.
Meni je bitno da ima dosta prirodnog hlada, pogotovo zbog M koja je baš osjetljivog svjetlog tena. Volim da ima i dubine, a ne da je samo plićak. Ne volim beton , a ni sitni pjesak koji se uvlači u svaku poru.


I meni je ovo vazno. I jos da ima uvece neka setnica sa ljudima. Ne mora se nista specijalno dogadjati, samo da se moze setati, a da nije pusto. Ne volim ona minijaturna mjesta gdje nista nema. [sm=smiley36.gif] Ubjedjivali su me da cu promijeniti misljenje kada budem imala djecu, ali jos uvijek nisam. [sm=smiley1.gif]

I da, preferiram polu-pansion. Samo da ne moram kuhati ni razmisljati sta cu skuhati, gdje kupiti hranu, sta iskombinovati. Ne mora biti nista specijalno ni luksuzno, samo da je gotovo i servirano. [sm=smiley36.gif]



i ja ovo volim i zato se vraćamo istom mjestu već par godina..savršeno mi odgovara sve zbog djeteta...

i ovo http://www.croatia1.com/images/pelj-sites/drace1.jpg se meni nikako ne sviđa ovako na slikama barem i ne mogu da zamislim da bih ovdje mogla povoditi dane ljetujući..ali svako bira prema svojim zeljama i mogućnostima [sm=smiley1.gif]




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (15.8.2014 11:39:13)

pocy, ne diraj mi drace[sm=smiley36.gif]ja sam isto pomislila o tom mjestu kad sam tamo svratila jednom sama sa mm bez djece, a ove godine mi je bio raj tamo, prvi put od kad imam djecu da se nisam umorila vec odmorila na odmoru[sm=smiley1.gif]




Hannica -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (15.8.2014 14:34:49)

Mi u pon.otišli na mire,htjeli u Tučepe,smještaj nismo našli,ustvari bilo je slobodno ali po cijeni od 119-180 eura.[sm=smiley29.gif][sm=smiley29.gif]
Kupali se cijeli dan i navečer htjeli nazad,slučajno svratimo u Makarskoj na benzinsku i tu nađemo nekog čovjeka koji poznaje nekog drugog ko ima prazan apartman. Cijena 80 eura,dao nam za 70. Plaža daleko,nema pogled,nema balkon,sobe male,srklet me uhvatio. Trebali ostati 7 dana ali smo se vratili četvrti dan.




M kao Mama -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (15.8.2014 14:38:33)


IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: Neca xxx


IZVORNA PORUKA: MicoTico

IZVORNA PORUKA: Neca xxx
Neki dan sam rekla da ih samo na livadu mogu voditi. [sm=smiley36.gif]


I ja svoje, i to baš pustu livadu, bez drveća, kamenja, po mogućnosti da je ravnica. Samo travnata poljana[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]
Bez zeze, i ja ne sjedim po kafićima na plaži.
Meni je bitno da ima dosta prirodnog hlada, pogotovo zbog M koja je baš osjetljivog svjetlog tena. Volim da ima i dubine, a ne da je samo plićak. Ne volim beton , a ni sitni pjesak koji se uvlači u svaku poru.


I meni je ovo vazno. I jos da ima uvece neka setnica sa ljudima. Ne mora se nista specijalno dogadjati, samo da se moze setati, a da nije pusto. Ne volim ona minijaturna mjesta gdje nista nema. [sm=smiley36.gif] Ubjedjivali su me da cu promijeniti misljenje kada budem imala djecu, ali jos uvijek nisam. [sm=smiley1.gif]

I da, preferiram polu-pansion. Samo da ne moram kuhati ni razmisljati sta cu skuhati, gdje kupiti hranu, sta iskombinovati. Ne mora biti nista specijalno ni luksuzno, samo da je gotovo i servirano. [sm=smiley36.gif]



i ja ovo volim i zato se vraćamo istom mjestu već par godina..savršeno mi odgovara sve zbog djeteta...

i ovo http://www.croatia1.com/images/pelj-sites/drace1.jpg se meni nikako ne sviđa ovako na slikama barem i ne mogu da zamislim da bih ovdje mogla povoditi dane ljetujući..ali svako bira prema svojim zeljama i mogućnostima [sm=smiley1.gif]



šta je poki, smeta ti ova škoda u gro planu, hahahahaha

ja jedva čekam ove godine, abd, od 31.8. prošle godine mnogo toga mi se desilo, tako da sam mentalno uništena, i odmor mi je prije potreban, pa tam u drač samo nek me ne tuku, hahahahah

mi smo ove godine abd rezervisali u Živogošću,




Hannica -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (15.8.2014 14:39:54)

Meni je stres sa djecom bilo gdje da odem,Afan i Uma se nisu ni okupili 3 i 4 dan,neće pa neće,uvijek neko plače,ma užas.[sm=smiley36.gif]
Od sada sa djecom mogu otići samo na tri dana,sve preko toga je previše,možda kad porastu još. Jučer smo se kupali u Baškoj vodi,tu mi je bilo malo ljepše,ima dječji park na plaži pa su se igrali cijeli dan.




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (15.8.2014 14:40:15)


IZVORNA PORUKA: Hannica

Mi u pon.otišli na mire,htjeli u Tučepe,smještaj nismo našli,ustvari bilo je slobodno ali po cijeni od 119-180 eura.[sm=smiley29.gif][sm=smiley29.gif]
Kupali se cijeli dan i navečer htjeli nazad,slučajno svratimo u Makarskoj na benzinsku i tu nađemo nekog čovjeka koji poznaje nekog drugog ko ima prazan apartman. Cijena 80 eura,dao nam za 70. Plaža daleko,nema pogled,nema balkon,sobe male,srklet me uhvatio. Trebali ostati 7 dana ali smo se vratili četvrti dan.

trebali ste na peljesac




M kao Mama -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (15.8.2014 14:43:28)


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Hannica

Mi u pon.otišli na mire,htjeli u Tučepe,smještaj nismo našli,ustvari bilo je slobodno ali po cijeni od 119-180 eura.[sm=smiley29.gif][sm=smiley29.gif]
Kupali se cijeli dan i navečer htjeli nazad,slučajno svratimo u Makarskoj na benzinsku i tu nađemo nekog čovjeka koji poznaje nekog drugog ko ima prazan apartman. Cijena 80 eura,dao nam za 70. Plaža daleko,nema pogled,nema balkon,sobe male,srklet me uhvatio. Trebali ostati 7 dana ali smo se vratili četvrti dan.

trebali ste na peljesac



sa malom djecom i sa puno članova obitelji, jedino ako nisi računom opterečen, u sezoni, a pogotovo nakon Bajrama i to, ne ide se u velika mjesta, tipa Tučepi, Brela, Makarska, Baška, to su cijene ludilooooooo




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (15.8.2014 14:51:35)

zato mi idemo na peljesac dok ne skupimo pare za grcku il tursku[sm=jezicek.gif]




Romali -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (15.8.2014 15:04:27)

Izgleda da smo Teacher i ja ovdje zaduzene za odbranu i reklamiranje Pelješca [sm=smiley36.gif]

Hannice, dobro si se ti usudila otići na tu stranu mora s djecom i bez rezervacije(ako sam dobro shvatila). Drugi put bilo gdje na Pelješac.
Mi se jedino tamo ne sekiramo hoce li nekog pogoditi, poprskati, vrištati, plakati itd. A i ne potroši se puno, jer nemaš gdje potrošiti. Ovogodišnji apartman za četvero nam košta 46 eura.
Za parove i one s većom djecom nikad ne bih uzela ovu varijantu.




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (15.8.2014 15:05:49)

nismo jedine, i selebriti je uz nas[sm=smiley36.gif]mi platili 40 eura[sm=smiley1.gif]




Emica_sa -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (15.8.2014 15:09:02)


IZVORNA PORUKA: Hannica

Mi u pon.otišli na mire,htjeli u Tučepe,smještaj nismo našli,ustvari bilo je slobodno ali po cijeni od 119-180 eura.[sm=smiley29.gif][sm=smiley29.gif]
Kupali se cijeli dan i navečer htjeli nazad,slučajno svratimo u Makarskoj na benzinsku i tu nađemo nekog čovjeka koji poznaje nekog drugog ko ima prazan apartman. Cijena 80 eura,dao nam za 70. Plaža daleko,nema pogled,nema balkon,sobe male,srklet me uhvatio. Trebali ostati 7 dana ali smo se vratili četvrti dan.

cuj 120 eura bas su pobjesnili




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (15.8.2014 15:10:18)

meni je sve preko 50 eura puno. stvarno nisu normalni, bolje onda u jeftiiji hotel otici




Romali -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (15.8.2014 15:10:33)


IZVORNA PORUKA: teacher75

nismo jedine, i selebriti je uz nas[sm=smiley36.gif]mi platili 40 eura[sm=smiley1.gif]

Pa ko je isao s djecom, zna o cemu pricamo.

Jesi li nosila svoj krevetic za malenog?
Kod nas je varijanta 3 odraslih i moj A.O.
Ma dobro, mala je to razlika u novcu. MM javlja da im je super smještaj, klima, wi-fi, naravno.




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (15.8.2014 15:15:07)

nismo nosili nista. u spavacoj sobi je bio bracni krevet i jos jedan odvojeni tako da su na tom trecem djeca skupa spavala. prvi put da su skupa spavali[sm=smiley1.gif] u dnevnoj sobi je bio jedan lezaj ali lana nije htjela tamo sama da spava a alan je premali da bih ga tamo samog ostavila, imali smo divan balkon s pogledom na more. kuca odmah drugi red, minut od plaze. domacini divni,, cak su nam zadnji dan nudili da ostanemo do navecer da se djeca iskupaju. naravno, imali smo i klimu i tv madaa nam klima nije trebala jer nije bilo prevruce. wi fi nismo imali mada je zena spominjala da namjeravaju da uvedu, ali ima u onom kaficu pa smo tamo surfali




Emica_sa -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (15.8.2014 15:16:35)


IZVORNA PORUKA: teacher75

meni je sve preko 50 eura puno. stvarno nisu normalni, bolje onda u jeftiiji hotel otici

naravno 240 KM davati samo za smjestaj je po meni bas ludost




Romali -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (15.8.2014 15:19:23)

Ovo kod nas su dvije sobe sa 2 kreveta,tj.u jednoj je bračni krevet.
Ja nisam dio priče, evo me u Mo., ali gledam slike i znam koja je kuca. Ma ne treba ni minuta hoda do plaže bukvalno. Ustvari, tamo je sve blizu jer je malo mjesto.
Kad dječica budu aBd veća, trudićemo se da mijenjamo lokaciju. Do tada ne želimo srkleta i sekiracije.




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (15.8.2014 15:20:17)


IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: teacher75

meni je sve preko 50 eura puno. stvarno nisu normalni, bolje onda u jeftiiji hotel otici

naravno 240 KM davati samo za smjestaj je po meni bas ludost

u igranima znam jedne sto citavu kucu izdaju u sezoni za120 eura




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (15.8.2014 15:23:05)


IZVORNA PORUKA: Romali

Ovo kod nas su dvije sobe sa 2 kreveta,tj.u jednoj je bračni krevet.
Ja nisam dio priče, evo me u Mo., ali gledam slike i znam koja je kuca. Ma ne treba ni minuta hoda do plaže bukvalno. Ustvari, tamo je sve blizu jer je malo mjesto.
Kad dječica budu aBd veća, trudićemo se da mijenjamo lokaciju. Do tada ne želimo srkleta i sekiracije.

takodjer, za 2-3 godine abd uputit se s njima autom u grcku, dodje na kraju haman jeftinije od makarske rivijere u sezoni[sm=smiley1.gif]




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (15.8.2014 15:24:25)

nama u dracama zena nudila citavu kucu za 45 eura, prva cijena je bila 70 euraa pa je bila spremna da spusti jer nije bilo gostiju[sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  199 200 [201] 202 203   Sljedeća stranica >   >>