RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


selebriti -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (18.8.2014 10:08:01)


IZVORNA PORUKA: teacher75

nismo jedine, i selebriti je uz nas[sm=smiley36.gif]mi platili 40 eura[sm=smiley1.gif]


Ev opet plus za pejesac [sm=smiley36.gif]

Mi smo platili 25 eura noc nas 3, apartman nov na plazi, klima, wifi.

Malo je malen za duzi boravak, ali mi smo kratko ostali bas.




lady84 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (18.8.2014 10:36:21)

Evo i ja dajem plus za Pelješac:)

Godinama idem u Sreser, mjesto gdje se zaista odmorim. Nema guzve, u svako doba dana ima mjesta na plaži, more čisto, toplo, divota. Ali to nije mjesto za ljude koji žele neki noćni život. Ja ne volim guzve na plaži, da skačem preko ljudi za djetetom. Sad idemo nas troje na Čiovo, nadam se da će nam biti fino. Nisam nikad bila. :)




tap3ah -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (21.8.2014 13:05:27)


IZVORNA PORUKA: Romali

Izgleda da smo Teacher i ja ovdje zaduzene za odbranu i reklamiranje Pelješca [sm=smiley36.gif]




Pelješac je fenomenomenalan ... mana mu je što nema konzum, bila ili neki treći lanac.




Blue rose RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (21.8.2014 13:10:48)

Pozdrav "jedini tata" na forumu [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image] odavno nisi navraćao ... nadam se da je podmladak sa ljepšom polovinom dobro i zdravo. [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




palachinken -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (21.8.2014 13:20:06)

I ja sam se ove godine oprostila sa Makarskom rivijerom, for good nadam se.

Nagodinu aBd samo ovako
[img]http://www.campsoline.com/frontend/images/galleries/default-pitch-galerija/pitch5.jpg[/img]
Soline Biograd ili Solaris Šibenik




pocahontas -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (21.8.2014 13:25:34)


IZVORNA PORUKA: palachinken

I ja sam se ove godine oprostila sa Makarskom rivijerom, for good nadam se.

Nagodinu aBd samo ovako
[img]http://www.campsoline.com/frontend/images/galleries/default-pitch-galerija/pitch5.jpg[/img]
Soline Biograd ili Solaris Šibenik


a što misliš da ti ovdje ima manje gužve? zbog čega ti se zapravo ovo čini kao bolja varijanta?




palachinken -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (21.8.2014 13:33:56)

Zbog ambijenta - cijeli dan i noć si vani. U borovoj šumi, priroda i društvo. Mogu misliti kako je tek djeci zanimljivo. Ovi kampovi s 4* su baš kvalitetni što se tiče čistoće, opremljenosti i sadržaja.
Moje iskustvo sa kampovanja je da su plaže veće i čišće, a da je ljudi na njima manje.
Ali vjerovatno samo moraš biti taj tip :)




minja_ -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (21.8.2014 13:34:21)

Selebriti, jesi li bila u Zuljani ove godine?
Makarska rivijera je sirok pojam. Tamo se uvijek moze naci plaza koje su intimnije a bez puno hoda. Izmedju Makarske i Promajne ima 5 kilometara plaza na kojima u najvecoj spici mozete naci svojih 20 kvadrata. Jedino je smjestaj "dosadan", bez ikakvih sadrzaja. A to je za mene odmor, samo sunce, so, more, plaza i borovina. I da cvrci cvrcak na cvoru crne smrce: )))

Naravno, Peljesac je na prvom mjestu, Zuljana je nevjerovatno mjesto.




minja_ -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (21.8.2014 13:36:29)

Ja sam dijete kampa [sm=bravo.gif] zna biti prelijepo i osjecaj je poseban.




pocahontas -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (21.8.2014 13:39:27)


IZVORNA PORUKA: palachinken

Zbog ambijenta - cijeli dan i noć si vani. U borovoj šumi, priroda i društvo. Mogu misliti kako je tek djeci zanimljivo. Ovi kampovi s 4* su baš kvalitetni što se tiče čistoće, opremljenosti i sadržaja.
Moje iskustvo sa kampovanja je da su plaže veće i čišće, a da je ljudi na njima manje.
Ali vjerovatno samo moraš biti taj tip :)


kolega hvali da nema gužve u Slađenovićima u kamp naselju pa pogledaj i to [sm=smiley1.gif] i da im je vrijeme nekim čudom uvijek dobro..nekako je uvučeno i oblačići to mjesto uvijek zaobilaze




salmana -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (21.8.2014 14:15:02)

IZVORNA PORUKA: tap3ah


IZVORNA PORUKA: Romali

Izgleda da smo Teacher i ja ovdje zaduzene za odbranu i reklamiranje Pelješca [sm=smiley36.gif]






Pelješac je fenomenomenalan ... mana mu je što nema konzum, bila ili neki treći lanac.



Imas I Konzum I Studenac I Tommy, sta ti je zafalilo I gdje uopste na Peljescu?




salmana -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (21.8.2014 14:16:37)

A oko Zuljane I Sresera... idealno bi bilo da Sreser ima zuljansko more, to bi bilo SAVRSENO :)




didii -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (22.8.2014 11:40:37)


IZVORNA PORUKA: hanabanana


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: hanabanana

Mi smo išli kod moje sestre. Prvi dio smo odradili.
Djeca su uživala u kupanju i plaži.
Taj dio Turske izlazi na Egejsko more.

Drugio dio smo obilazili kontinetnalnu Tursku, pa smo išli i u Efes, i mjesto gdje je po predanju zadnje počivalište Svete Marije, a zavirili smo i Sirince.
Selo koje je prije koju godinu " okupiralo " 150 000 ljudi jer je " javljeno " da će biti smak svijeta ali da to selo neće stradati.
Evo i jedne slike iz sela, mene neodoljivo podsjetilo na naša sela bosanska, ali i na Počitelj.

[img]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/7/76/Sirince_Overview.jpg[/img]


u kojem mjestu ste bili? ja sam bila u bodrumu i marmarisu sto se tice te strane turske obale. a efes pravi super pivo[sm=smiley36.gif]


Pivo nosi samo naziv po Effesu. [sm=jezicek.gif]
Toči se u Izmiru.
Mi smo bili u Izmiru 6 dana, i 7 dana u Çeşme. To je malo mjestašce pored Izmira.



hanabanana mozes li mi molim te reci gdje si bila smjestena u cesmama i kakve su cijene, koje plaze si obisla, meni se cini idealna ilica ali bi voljela da mi kazes svoje iskustvo, in ja planiram ici par dana u izmir par u cesme...u izmiru sam bila i ranije pa nemam dilema ali me zanimaju cesme, plss odgovori [sm=smiley1.gif]




Pikapolonica -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (22.8.2014 12:48:53)

Meni je ove godine bio jedan od najljepsih odmora! Tako sam uzivala i odmarala do maksimuma. Za dijete da ne govorim. Bili smo u hotelu Andrija u Sibeniku i super smo se proveli. Jedan dan smo otisli kod prijatelja na Murter i tamo se isto lijepo kupali i uzivali.
Definitivno uzimamo u razmatranje da ovo iduce godine ponovimo! :)




Visnja RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (22.8.2014 13:04:40)


IZVORNA PORUKA: palachinken

Zbog ambijenta - cijeli dan i noć si vani. U borovoj šumi, priroda i društvo. Mogu misliti kako je tek djeci zanimljivo. Ovi kampovi s 4* su baš kvalitetni što se tiče čistoće, opremljenosti i sadržaja.
Moje iskustvo sa kampovanja je da su plaže veće i čišće, a da je ljudi na njima manje.
Ali vjerovatno samo moraš biti taj tip :)



za djecu i one koji to vole je raj....
ja sam godinama kao dijete kampovala s roditeljima...oni su to obozavali...a i meni bilo extra...
prestali smo smo kad je meni bio ...hmmmm.... 18 g

godinama u kampu Dole kod Igrana ili Živogošća (nikad to da skontam) i godinama u malom kampu Meljine pored H.novog




selebriti -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (22.8.2014 13:09:31)

Jesam Minja bila i ove godine u Zuljani, za sad dva puta [sm=smiley36.gif]




kaktuscic -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (27.8.2014 15:58:51)

O Peljescu ne znam nista, a kako ga svi hvale krenuli bismo za dan dva dole. Najvise mi se svidja taj vas opis plaze pjescane :)
Hajd mi sad recite u koje mjesto da idem, da imam pjescanu plazu, i da se ima gdje prosetati, da nije sad neka bas vukohebina da nemam gdje.
Dajte mi kontakte, ako imate sta da je u prvom redu, sa terasom i pogledom na more, po mogucnosti da ima i rostilj [sm=smiley36.gif]




tap3ah -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (28.8.2014 9:59:50)

Može li se sad od 01.09. naći šta "jeftinije" na jadranu (oko 30-tak evrića). Za apartmanćić neki :lol:




škorpija -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (28.8.2014 10:42:52)

Oboma predlazem sreser, mjesto je malo ali ima dva kafića, djecije igraliste, spotrske terene, a more je najtoplije od svih mjesta gdje sam bila. A posto volim roniti vidjela sam da je dno nevjerlvatno cisto, s obzirom da je naseljeno mjesto, ma nema ni čepa na dnu :) ipak za pravu pjescanu plazu se morate malo voziti do prapratnog, tu je rajska plaza za djecu, ali nema hlada pa ponesite suncobran. U zuljani su bezobrazno skupu, tako da ja tamo ne bih




škorpija -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (28.8.2014 10:57:49)

Ah da cijene, 50 eura prvi red do mora, u pozadini se moze naći i za 30,znaci dvosobni apartman, ja preporucujem vilu Marijanu u sreseru, mi već dvije godine boravimo kod njih, divni ljudi :)




kaktuscic -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (28.8.2014 23:18:26)

Skorpija kakve su plaze u Sreseru, je li sljunak ili beton, nesto mi onaj beton nije nikako fin, posebno za djecu... i kakvo je more? Je li ima plicaka za djecu, ne bih se bas svaki dan vozala se autom do plaze, mogu ih zgotiviti 2,3 dana [sm=smiley36.gif]
Selebriti ako imas daj mi kontakt tog apartmana za 25 eurica [sm=smiley36.gif], kako ja skontah bila si u Zuljani?




škorpija -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (28.8.2014 23:25:05)

u sreseru su plaze sljunak, ali u moru je sitni pijesak, more je jako plitko, e sad ima zidić koji spriječava da more odnese šljunak s plaže visok je oko 30cm, i to bi mogao biti prpoblem za djecu mlađu od tri godine, ali ako ih ti ubaciš preko zidića nema brige, nemaju gdje odlutati niti upasti u dubinu jer je sve plitko 100 metara [sm=smiley1.gif]




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (28.8.2014 23:46:52)

bilo mi je lijepo i u zuljani i u dracama
evo detalja o plazama

http://www.orebic-peljesac.eu/hr/txt_plaze-na-peljescu-i-u-orebicu.html




kaktuscic -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (28.8.2014 23:49:20)


IZVORNA PORUKA: škorpija
ali ako ih ti ubaciš preko zidića nema brige, nemaju gdje odlutati niti upasti u dubinu jer je sve plitko 100 metara [sm=smiley1.gif]


Ovo mi se svidja [sm=smiley36.gif] ubacim ih i cao :)

Hvala ti Skorpija , ovo je super :)




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (28.8.2014 23:57:36)

I u dracama je slicno. Moj dvogodisnjak je spretno sam silazio u pijesak i more i penjao se[sm=smiley1.gif]imam ti ja kontakt za dvosobni apartman tamo, u sezoni je kostao 40 eura pa ako hoces posaljem ti pp[sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  200 201 [202] 203 204   Sljedeća stranica >   >>