RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


Zoe -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.3.2015 10:34:43)

Hvala na iskustvima.
No mi smo uspjeli rezervisati u Zuljani..termin kraj augusta pa kako dragi Bog da [sm=smiley36.gif]
Nama ce ovo biti 4 ljeto na Peljescu, bili smo u Trpnju 2x, Lovistu i da isprobamo Zuljanu[sm=smiley4.gif]
Do sada nismo imali problema s djecom ( sada im je 5 i 3,5 god), apoteku uglavnom povucem od kuce[sm=smiley36.gif]
Trpanj je takodje na meti kritika zbog smrada kanalizacije, ali mi nismo imali iskustva s tim i jos smo bili na plazi ispod Faraona..
Uglavnom, vidim po iskustvima da treba doci opskrbljen namirnicima, negdje sam hr.forumu procitala da se tete u trgovini mora zamoliti da ti ostave hljeb, inače [sm=zz_eek.png]..
U principu mi nosimo lijepa iskustva s Peljesca pa smo zato odlucili ponovo tamo, pa nadati se da ce sve biti oki doki[sm=zz_rolleyes.png]..
teacher@ koliko treba pjesice od gradske plaze do te Vucine..mi smo ti onak avanturistickog duha, pa smo vidjeli u okolici jos nekih uvala koje mislimo posjetiti..steta samo za taj parking[sm=zz_stomp.gif]




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.3.2015 10:39:52)

Peljesac mi je divan. Mladost sam provela na makarskoj rivijer i do prije par godina nisam nikad bila na peljescu. A od kako sam "okusila" peljesac, nigdje mi se drugo s malom djecom ne ide[sm=smiley36.gif]krajem avgusta ce vam bit manja guzva pa ako donesete hranu ne bi vam trebalo bit lose. Zuljana je slatko mjesto, ima se gdje prosetati i popit kafa. Do vucina imate 15 ak min.setnje. racunaj da imate makadama i strmog spustanja do plaze. Ako su djeca mala i nosite one drangulije, moze bit zeznuto malo




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.3.2015 10:42:29)

Ako odemo u drace ovo ljeto, jedan dan planiramo otici do orebica pa na trajekt za korculu. Tako smo isli na jedan dan kad smo u zuljani bili. I jedan dan planiramo otici na kupanje na pjescanu plazu prapratno kod stona. Divno izgleda[sm=smiley1.gif]
http://www.croatianvillaholidays.com/images/areadesc/StonPrapratno2L.jpg




Zoe -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.3.2015 10:51:29)

Odmah za Prapratno da ti velim[sm=smiley36.gif]svoje iskustvo[sm=smiley36.gif]
Svratila jedan dan na povratku iz Trpnja..plaza pjescana sto je super za djecu al brate mili trava unutar mora jedno 5-10 m od obale kao da hodas po nekom tepihu, nesto mi to bilo jezivo [sm=zz_confused.png]..mozda nisam navikla na to[sm=zmeden.gif]

Ova je plaza super na slici..ja sam mislila na onu kod kampa Prapratno[sm=smiley9.gif]




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.3.2015 10:54:25)

Pa jel bas svugdje ta trava? Ni ja to ne volim[sm=smiley13.gif] u dracama isto ima trave al nije bas svugdje. Moze se malo i hodati[sm=smiley36.gif]




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.3.2015 10:55:08)

Pa i ovdje je neki kamp[sm=zmeden.gif]




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.3.2015 10:55:40)

http://www.adriagate.com/Hrvatska-hr/Plaza-Prapratno-Hrvatska




Zoe -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.3.2015 11:01:22)

Evo i ja sad gledam tu stranicu[sm=smiley36.gif]
Eh to je ta ista, zbunila me ona cesta..nešto mi u magli...znaci super za djecu al bogme ako cete vi plivati.. treba otplivati malo dalje i onda ti je ta trava dole ispod..uhh nesto se i sad stresem...
Vidim ja da toga ima i u Zuljani ali kako gledam one slike ne izgleda da je ima bas puno ili [sm=smiley3.gif]




veeseelaa -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.3.2015 11:08:35)


IZVORNA PORUKA: teacher75

Vesela, zeznuto je u sezoni kad su guzve i kolone ici do neuma, tj.prelazit granicu 2 puta



pa mi smo prelazili, bez problema, jako brzo




veeseelaa -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.3.2015 11:09:46)

i šta smo rekli za kontakt Žuljana, Vučine?




LieToMe RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.3.2015 11:32:14)

Meni je Peljesac divan, isli smo i prvih godina braka, i kad sam bila trudna i kad je malenoj bilo 8 mjeseci i kad joj je bilo 1,8 godina...ali malo smo se zasiti jer vec smo pustili korjenje dole. Par puta smo i dva puta u godini znali otici (maj i kraj augusta-septembar). Bas vala ko da smo kuci...sto vise nije ni odmor, svi te znaju hahahahaha
Sto se tice Draca meni su drace predivne, imaju divne plaze, imaju granap koji radi u sezoni (za sve mimo sezone tu je Janjina. Do Orebica smo morali prosle godine kad sam ja zaboravila vodu za sociva, inace sve sto se tice apoteke nosimo. I hranu uvijek ponesemo (kupimo mlijeko, vodu i ovo nesto sto ne nosimo ali mahom nosimo).

Ove godine cemo morati ranije zbog termina poroda tako da nam ne gine pocetak juna samo jos nemamo u planu ni sta ni gdje... svaki savjeti i ideje su dobro dosle. Malenoj je sad 2,3 mjeseca (na ljeto ce joj biti 2,5 godine ) pa mi treba nesto slicno peljescu, po mogucnosti da ima lijepu pristupacnu plazu i barem granap da ne moramo vozariti po hljeb i sladoled. Jel neko bio u Kleku, Bristu??? Kakva je situacija tamo za malu djecu?




karantena35 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.3.2015 11:50:43)

Mi ove godine planiramo ići u Bibinje, mjesto kraj Zadra, dobit ćemo apartman jeftino od prijatelja na 14 dana. Ako neko na forumu ima od tamo svakako može napisat koju riječ da nas savjetuje di ići, šta vidjeti i tako. Inače skoro svake godine mjenjamo mjesto, rijetko kad se vraćamo na isto, ne zato jer nam je negdje loše već zato da prođemo što više mjesta. Ionako nemamo ništa svoje na moru, plaćamo, pa onda bolje mjenjat jer nam dođe na isto...




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.3.2015 12:02:19)


IZVORNA PORUKA: Zoe

Evo i ja sad gledam tu stranicu[sm=smiley36.gif]
Eh to je ta ista, zbunila me ona cesta..nešto mi u magli...znaci super za djecu al bogme ako cete vi plivati.. treba otplivati malo dalje i onda ti je ta trava dole ispod..uhh nesto se i sad stresem...
Vidim ja da toga ima i u Zuljani ali kako gledam one slike ne izgleda da je ima bas puno ili [sm=smiley3.gif]

U zuljani je ima samo na pocetku sela. Vucine plaza nije pjescana vec kamenje




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.3.2015 12:03:26)


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

i šta smo rekli za kontakt Žuljana, Vučine?

Ja imam u centru mjesta al to je bio studio. Nije za 4clanu porodicu. Tad nas je bilo troje kad smo isli[sm=smiley1.gif]




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.3.2015 12:07:54)


IZVORNA PORUKA: LieToMe

Meni je Peljesac divan, isli smo i prvih godina braka, i kad sam bila trudna i kad je malenoj bilo 8 mjeseci i kad joj je bilo 1,8 godina...ali malo smo se zasiti jer vec smo pustili korjenje dole. Par puta smo i dva puta u godini znali otici (maj i kraj augusta-septembar). Bas vala ko da smo kuci...sto vise nije ni odmor, svi te znaju hahahahaha
Sto se tice Draca meni su drace predivne, imaju divne plaze, imaju granap koji radi u sezoni (za sve mimo sezone tu je Janjina. Do Orebica smo morali prosle godine kad sam ja zaboravila vodu za sociva, inace sve sto se tice apoteke nosimo. I hranu uvijek ponesemo (kupimo mlijeko, vodu i ovo nesto sto ne nosimo ali mahom nosimo).

Ove godine cemo morati ranije zbog termina poroda tako da nam ne gine pocetak juna samo jos nemamo u planu ni sta ni gdje... svaki savjeti i ideje su dobro dosle. Malenoj je sad 2,3 mjeseca (na ljeto ce joj biti 2,5 godine ) pa mi treba nesto slicno peljescu, po mogucnosti da ima lijepu pristupacnu plazu i barem granap da ne moramo vozariti po hljeb i sladoled. Jel neko bio u Kleku, Bristu??? Kakva je situacija tamo za malu djecu?

Jesmo mi u kleku 2 godine zaredom i super je. Velika plaza a ima i supermarket gdje se moze sve kupit. Cijene su ok. Samo hlad fali. Mi smo imali suncobran i kad je najveca vrucina djeca ionako spavaju u sobi pa nam je ok bilo. Jambo apartmani su jako povoljni i ok. Oni privatni apartmani blizu plaze su uglavnom rano rezervisano pa je tesko doci do njih. Tako da morate ranije ganjati u svakom slucaju. Jambo apartmani:
http://www.jambo.hr/klek/apartman.asp




Blue rose RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.3.2015 12:13:57)

Mi prošle godine bili u Petrovcu (CG), a ove godine planiramo u Albaniju, još da skontamo da li u Drače ili Vlore.




LieToMe RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.3.2015 13:07:33)

Hvala puno za detaljan izvjestaj [sm=smiley1.gif]
Mi planiramo ove godine pocetkom juna ici (prve dvije sedmice je godisnji) pa nekih 10 dana bi bilo taman, cisto da se promijeni. Sumnjam da ce biti neka pretjerana vrucina.
Bitno mi samo da jeprilaz plazi ok jer cu se ja gegat do plaze [sm=smiley36.gif] a i zbog malene. Ne trazim ja sad neki full komfor samo mi bitno da je cisto, i da je cijena ok za ono sto se nudi.
Hvala jos jednom definitivno cemo pregledati sta sve Klek nudi ;-)
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: LieToMe

Meni je Peljesac divan, isli smo i prvih godina braka, i kad sam bila trudna i kad je malenoj bilo 8 mjeseci i kad joj je bilo 1,8 godina...ali malo smo se zasiti jer vec smo pustili korjenje dole. Par puta smo i dva puta u godini znali otici (maj i kraj augusta-septembar). Bas vala ko da smo kuci...sto vise nije ni odmor, svi te znaju hahahahaha
Sto se tice Draca meni su drace predivne, imaju divne plaze, imaju granap koji radi u sezoni (za sve mimo sezone tu je Janjina. Do Orebica smo morali prosle godine kad sam ja zaboravila vodu za sociva, inace sve sto se tice apoteke nosimo. I hranu uvijek ponesemo (kupimo mlijeko, vodu i ovo nesto sto ne nosimo ali mahom nosimo).

Ove godine cemo morati ranije zbog termina poroda tako da nam ne gine pocetak juna samo jos nemamo u planu ni sta ni gdje... svaki savjeti i ideje su dobro dosle. Malenoj je sad 2,3 mjeseca (na ljeto ce joj biti 2,5 godine ) pa mi treba nesto slicno peljescu, po mogucnosti da ima lijepu pristupacnu plazu i barem granap da ne moramo vozariti po hljeb i sladoled. Jel neko bio u Kleku, Bristu??? Kakva je situacija tamo za malu djecu?

Jesmo mi u kleku 2 godine zaredom i super je. Velika plaza a ima i supermarket gdje se moze sve kupit. Cijene su ok. Samo hlad fali. Mi smo imali suncobran i kad je najveca vrucina djeca ionako spavaju u sobi pa nam je ok bilo. Jambo apartmani su jako povoljni i ok. Oni privatni apartmani blizu plaze su uglavnom rano rezervisano pa je tesko doci do njih. Tako da morate ranije ganjati u svakom slucaju. Jambo apartmani:
http://www.jambo.hr/klek/apartman.asp





minja_ -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.3.2015 13:10:24)

Žuljana je prekrasna. Evo malo Vučina

[img]http://s28.postimg.org/iszeutw55/image.jpg[/img]




Zoe -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.3.2015 13:14:22)

Suprug izrazio zelju da odemo tamo ove godine..meni nesto puno 15 h vožnje..ipak su curke premale..ja sam dosta gledala Ksamil i Sarande..oni su malte ne na granici s Grčkom..
da smo otišli, išli bi ovdje
http://www.booking.com/hotel/al/mucobega-sarande.hr.html

kazu da im je klopa odlicna i za dobru cijenu..e sad iskustva su im svima razlicita..pa ko je avanturistickog duha.. plus Butrint je blizu..mislim da ne moze biti lose[sm=smiley1.gif]

vesela @ ovdje
http://www.dalmatiaparadise.com/
znam da ima slobodnih ..samo ne znam do kojeg cjenovnog ranga bi isli ..
i ovaj ovdje
http://www.beachhousezuljana.com/

ma cinjenica je ..gdje je imalo bolje a jeftinije.. rezervirani su..jako je tesko pronaci slobodan apartman..




minie -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.3.2015 16:39:15)


IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Mi prošle godine bili u Petrovcu (CG), a ove godine planiramo u Albaniju, još da skontamo da li u Drače ili Vlore.


I meni se nesto ide u Albaniju, prosle godine bili prijatelji, kazu predivno.
A prethodne dvije god smo bili u Sutomoru, meni se i tamo svidja.




maxus svratila -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.3.2015 21:57:09)

Prosle godine smo bili u Duresu (Dracu) Albanija.
Isli smo autom, muz i ja.
Bilo je dobro.
Hrana im je dzabe, i usluzni su.
Voda je dobra,more toplo, pijesak, super.
Ono sto mi se nije svidjelo je gradska plaza, puna, krcata je, sve jedno na drugom.
Mi smo nasli plazu od hotela Tropikal, koja je super. Parking u tom hotelu je 2 KM za cijeli dan i 5 KM lezaljke i suncobran. Za goste hotela je besplatno sve.
siroko, milina.
E, sto se tice grada Draca, to mi se nije svidjelo jer su jos uvijek malo kako da kazem ne obazrivi pa bacaju smece svud po ulici i siri se nugodan miris.
Nervirala me Albasnka muzika, ali podnosljivo je.
Jedan dan smo isli u Tiranu, isli smo u trzne u i grad.
A da, vozaci su uzas,od moguce 3 trake kod njih se vozi sa 5 traka, najvise ima mercedesa.
Ljubazni su, i vracaju svaki fening, nema sanse da te neko zezne.
Jedan dan smo islu u sarandu, tu s epazite jer navigacije im ne rade dobro, pa ne poznaju ove nove ceste koje su uzgred super, i nas je bacila nekim starim putem, umrla sam dok smo dosli, Prosli smo kroz Vlore, I dosli do sarande, koja je prelijepa, ali se nismi dugo zadrzali.




maxus svratila -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.3.2015 22:09:28)

[img]http://www.dodaj.rs/f/44/dl/1vcRNWkZ/p1010280.jpg[/img]

Preko ove planine nas je navigacija bacila do Sarande.

Ovo je plaza u sarandi:
[img]http://www.dodaj.rs/f/1v/Oc/2FyOROTu/p1010277.jpg[/img]

A ovo je plaza od tog hotela Tropical:
[img]http://www.dodaj.rs/f/11/C9/4x3BycIB/p8060090.jpg[/img]

A ovo je ta gradska plaza u Duresu na kojoj nismo bili ni sata:
[img]http://www.dodaj.rs/f/3v/lg/LzgogZ/p8050048.jpg[/img]




babina beba -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (31.3.2015 9:18:40)

Duce kod Omisa je raj za malu djecu, plaze su pjescane kao i ulaz u more...Vec trecu godinu idem tamo i Abd nastavljam...nema guzve na velikoj plazi , ima hlada, kafana sa super hranom ako Vam se ne kuha rucak...cijene smjestaja su iste kao i na Makarskoj rivieri. Sam grad Omis je prelijep za navece prosetati, ima zabavni park za djecu, studenac, konzum, velika pijaca,pekare, Dino park (dinosaursi) takodje. Brodova dnevnih koji vode na izlete. Ima par autokampova. Guzva na granici se izbjegne tako sto se ide autoputem i odmah kod Omisa ima silazak...Ako dosadi Split je samo par minuta i shopping u City one :)




Zoe -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (31.3.2015 11:14:20)

Meni je ovo ljeto bila dilema izmedju Zuljane i Duca..nazvala sam par brojeva za apartmane za Duce ali su cijene bile [sm=smiley29.gif][sm=smiley29.gif]..a radilo se o periodu za kraj augusta..tako mozda dogodine tamo, al na vrijeme rezervisati [sm=zmeden2.gif][sm=jezicek.gif]




katicaa -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (7.4.2015 9:31:59)

Mi smo ovo ljeto odabrali Tučepe kao destinaciju za ljetovanje, tamo krajem 6. mjeseca jer nažalost tako jedino možemo dobiti godišnji i ja i suprug. Ovdje smo pronašli smještaj http://www.crobeds.com/hr/apartmani/iznajmljivanje-apartmana Vjerujem da će nam biti lijepo, već smo bili u Tučepima na ljetovanju i sviđa mi se baš temperatura mora i uvijek bude sunčano, to mi je svakako sigurnije nego otići u Istru.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  202 203 [204] 205 206   Sljedeća stranica >   >>