RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


Visnja RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (1.5.2015 12:00:56)

im li neko kontakt za dobar apartamn u Tučepima.... treba mi za juni...ili prijedlog smjestaja s doruckom ...ili polupansionom ...bilo šta...

može i Promajna




LieToMe RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (11.5.2015 8:38:58)

Da ne ostanem duzna informaciju jer ste mi nesebicno davale savjete i pricali svoja iskustva. Nakon puno vaganja i predomisljanja hocemo li Tucepe, Klek, Brist...ili opet Peljesac odlucili smo se ipak za Brist (vec smo sve i rezervisali -  do duse imali smo stelu preko suprugove tetke [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image] ).

Radujem se promjeni jer smo vec pustili korjenje na Peljescu. I mada nam je divno dole i aBd opet cemo ici, jedino sto me je u ovom trenutku odvuklo od Peljesca je to da nemaju uredjene set_njice a malena je sad u tom fazonu kad bi da puno hoda i trci pa mi je Brist ipak sto se tice tog faktora set_nji odlican. Osim toga bilo mi je i bitno da sam relativno blizu, da ne vozimo 100 sati do odredista (Istra i Crna Gora nikad nisu bile opcije [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image] ), da imaju dobre granape [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image] , hladovinu, gdje za proset_at, popit kafu, eventualno sta meznuti[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]  a i da nije guzva (mahom su porodicni ljudi nema nocnog zivota i ostalih kerefeka), Tako da je to sve sto trudnici i djetetu od 2,5 godine treba u ovom trenutku [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

Hvala vam jos jednom na vasim nesebicnim savjetima [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley27.gif[/image] [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley31.gif[/image]  zelim vam lijepe odmore i puno kupanja i sunca!




esmina i bebina mam -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (12.5.2015 17:19:04)

Meni je Brist OK samo nema hlada....sreća pa je plaža u Podacama blizu[sm=nosecka.gif]




Galicia -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (12.5.2015 17:30:11)

Hocemo na more, idemo na Key West.




ladyblue RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (12.5.2015 17:37:39)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

im li neko kontakt za dobar apartamn u Tučepima.... treba mi za juni...ili prijedlog smjestaja s doruckom ...ili polupansionom ...bilo šta...

može i Promajna

Nije valjda da necete u Brela?




Visnja RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (12.5.2015 17:49:54)


IZVORNA PORUKA: ladyblue


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

im li neko kontakt za dobar apartamn u Tučepima.... treba mi za juni...ili prijedlog smjestaja s doruckom ...ili polupansionom ...bilo šta...

može i Promajna

Nije valjda da necete u Brela?


Drugi dio ljetovanja Brela [sm=jezicek.gif] od 15.07

a 14.06. odosmo u Malu dubu




Penelope82 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (14.5.2015 12:14:38)

...a ima li neko kontakt za fin apartmancic na Korculi?[sm=smiley1.gif]




mama75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (14.5.2015 12:38:30)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: ladyblue


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

im li neko kontakt za dobar apartamn u Tučepima.... treba mi za juni...ili prijedlog smjestaja s doruckom ...ili polupansionom ...bilo šta...

može i Promajna

Nije valjda da necete u Brela?


Drugi dio ljetovanja Brela [sm=jezicek.gif] od 15.07

a 14.06. odosmo u Malu dubu

Mi obrnuto radimo: u junu Tucepi, a u julu/augustu Mala Duba. Doduse, ove god u junu Podgora, ali to je isto otprilike




palachinken -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (22.5.2015 20:48:29)


IZVORNA PORUKA: esmina i bebina mam

Meni je Brist OK samo nema hlada....sreća pa je plaža u Podacama blizu[sm=nosecka.gif]

Koja je preglupa.
Kao i same Podace. Sjecite me gdje sam najtanja ako ikad više odem u to mjesto.




rose -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (22.5.2015 20:50:37)


IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: esmina i bebina mam

Meni je Brist OK samo nema hlada....sreća pa je plaža u Podacama blizu[sm=nosecka.gif]

Koja je preglupa.
Kao i same Podace. Sjecite me gdje sam najtanja ako ikad više odem u to mjesto.



cijelo mjesto znad magistrale a plaza sirine metar i po [sm=smiley36.gif]




palachinken -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (22.5.2015 20:55:10)


IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: esmina i bebina mam

Meni je Brist OK samo nema hlada....sreća pa je plaža u Podacama blizu[sm=nosecka.gif]

Koja je preglupa.
Kao i same Podace. Sjecite me gdje sam najtanja ako ikad više odem u to mjesto.



cijelo mjesto znad magistrale a plaza sirine metar i po [sm=smiley36.gif]

Ma mi smo nasli app na plazi, ali do granapa umres, pod pravim uglom se penjes. Navecer masi usima, do setnice opet magistralom, pa cekaj da te kakav FAP ošine.
Plaza ko sto kazes metar i po, ti lezis a diras se koljenima s nekom babom iz Poljske. Eto takva je guzva.
Ujutru ustanes na sabah pa pravo na plazu da zauzmes mjesto, ali nema vracanja u sobu, jer ce ti neko zgurati peskire i onda rat.





teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (22.5.2015 22:05:50)

Abd u drace opet[sm=smiley1.gif] rezervisali za drugu polovinu jula




Hanady RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (22.5.2015 22:18:20)

I mis mo rezevirali osmi mjesec aBD...Živogošće opet...
jednostavno ne mogu da se peglam zma da ću se tamo odmoriti..
od iduće godine aBD neke promjene aBD bude[sm=smiley36.gif]




minie -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (22.5.2015 22:26:30)

Mi cemo aBd, 8.6. na 5 dana u Sutomore :)




bebacha -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (22.5.2015 22:34:52)


IZVORNA PORUKA: minie

Mi cemo aBd, 8.6. na 5 dana u Sutomore :)


kad se vratite javi utiske ako nije problem




MicoTico -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (22.5.2015 22:42:58)

nama je plan ko i posljednjih par godina - Drvenik, pa vidjećemo.




minie -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (22.5.2015 23:01:01)


IZVORNA PORUKA: bebacha


IZVORNA PORUKA: minie

Mi cemo aBd, 8.6. na 5 dana u Sutomore :)


kad se vratite javi utiske ako nije problem


Mi smo i prethodne dvije godine tamo bili :) Svidja nam se, samo je mana sto nema prirodnog hlada na plazi. Nadam se samo da ce nam vrijeme biti lijepo.




azra I ADI -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.5.2015 9:57:22)

Je li neko ljetovao u Baškim Vodama, ima li hlada i šta za dječicu, parkići i to...Kakav je noćni život...?




vila_7 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.5.2015 11:18:14)


IZVORNA PORUKA: azra I ADI

Je li neko ljetovao u Baškim Vodama, ima li hlada i šta za dječicu, parkići i to...Kakav je noćni život...?



Po meni Baške nisu najsretniji odabir za obitelji s djecom - prije sam ih obozavala zbog guzve ali itkako imam djecu , ne bih [sm=smiley36.gif]




Hannica -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (1.6.2015 11:40:05)


IZVORNA PORUKA: azra I ADI

Je li neko ljetovao u Baškim Vodama, ima li hlada i šta za dječicu, parkići i to...Kakav je noćni život...?

Ima parkić na plaži, ima i hlada, mi smo samo jedan tamo proveli na povratku kući iz makarske i baš mi se svidjelo.




azra I ADI -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (1.6.2015 11:44:26)

Mi smo odlučili ponovo u Tučepe, a jedan dan ćemo otići i u Baške Vode, da ispitamo situaciju[sm=smiley36.gif]




damma -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (1.6.2015 11:51:41)


IZVORNA PORUKA: vila_7


IZVORNA PORUKA: azra I ADI

Je li neko ljetovao u Baškim Vodama, ima li hlada i šta za dječicu, parkići i to...Kakav je noćni život...?



Po meni Baške nisu najsretniji odabir za obitelji s djecom - prije sam ih obozavala zbog guzve ali itkako imam djecu , ne bih [sm=smiley36.gif]


ni meni se ne svidjaju..
ni zbog mene same a kamoli zbog djece..
hlada nigdje osim onog malog parka..
ja ne bih tamo ljetovala, a za druge ne znam..




Zelimo_bebu -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (1.6.2015 12:44:39)

Ima li neka kontakt provjereni na potezu makarske rivijere,,nekako mi se ide ove godine na rezervaciju, sve do sada se muz i ja zaletimo pa gdje se zaustavimo i tu trazimo smjestaj?




azra I ADI -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (3.6.2015 9:17:37)

Meni je tako najbolje i uvijek prođemo najjeftinije, kad rezervieš preko interneta zapapre cijenu, ali na licu mjesta je uvijek dobro spuste[sm=smiley1.gif]




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (3.6.2015 9:23:49)

ne bih ja u sezoni hodala i trazila smjestaj s djecom po vrucini nema tih para. kolegica prosle godine trazila u drveniku nekoliko sati i nasli jedva neke sobe slobodne i to uslovi nikakvi. al sve ostalo bilo zauzeto. e sad drugo ako se ide van sezone. al opet mi vise volimo nasigurno




Stranica: <<   < Prethodna stranica  204 205 [206] 207 208   Sljedeća stranica >   >>