RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


delfin -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (3.6.2015 15:53:03)

i meni treba kontakt za Tučepe, tamo gdje uvjek idem neodgovara mi baš termin kad je slobodno , a kao da su digli i [sm=zmeden.gif]cijene apartman blizu plaže




saamy -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (3.6.2015 16:55:45)

Koji dio hrvacke je dobar za odmor da ne kosta puno za porodicu je li znate neki smjestaj???




azra I ADI -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (4.6.2015 9:02:02)

Mi zadnje 3 godine tako tražimo smjetaj, uvijek krenemo oko 10.7.i ostanemo 10 dana.Još se nije desilo da nema odgovarajućeg smjetaja, ja i mali ostanemo u autu a muž uglavnom za sat vremena to završi, još dođemo tamo ujutro oko 5-5:30 Jedne godine su nas ovi iz turističke agencije smjestili kod nekog gazde gdje su štakori hodali po kući, tada smo rekli da od tada sami sebi tražimo.Ako mi se sviđa kupujem, ako ne-doviđenja,a kad platiš agenciji nemaš se više kome žaliti, uzmu pare i šta ih briga.




ninuska -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (4.6.2015 9:04:44)


IZVORNA PORUKA: azra I ADI

Mi zadnje 3 godine tako tražimo smjetaj, uvijek krenemo oko 10.7.i ostanemo 10 dana.Još se nije desilo da nema odgovarajućeg smjetaja, ja i mali ostanemo u autu a muž uglavnom za sat vremena to završi, još dođemo tamo ujutro oko 5-5:30 Jedne godine su nas ovi iz turističke agencije smjestili kod nekog gazde gdje su štakori hodali po kući, tada smo rekli da od tada sami sebi tražimo.Ako mi se sviđa kupujem, ako ne-doviđenja,a kad platiš agenciji nemaš se više kome žaliti, uzmu pare i šta ih briga.

[sm=smiley22.gif][sm=smiley22.gif]




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (4.6.2015 9:16:03)

ne bi mm hodao i trazio nema tih para. a ne bih ni ja[sm=smiley36.gif]




pocahontas -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (4.6.2015 10:40:42)


IZVORNA PORUKA: teacher75

ne bih ja u sezoni hodala i trazila smjestaj s djecom po vrucini nema tih para. kolegica prosle godine trazila u drveniku nekoliko sati i nasli jedva neke sobe slobodne i to uslovi nikakvi. al sve ostalo bilo zauzeto. e sad drugo ako se ide van sezone. al opet mi vise volimo nasigurno


isto..nema šanse da idem bilo gdje na slijepo a da nemam unaprijed rezervisan smještaj..pogotovo s djetetom...




nanika -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (4.6.2015 19:35:40)

Tiki....ti si išla u Klek. Jesi li bila zadovoljna? Pošalji mi neki kontakt ako imaš...molim te.




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (4.6.2015 21:04:44)

IZVORNA PORUKA: nanika

Tiki....ti si išla u Klek. Jesi li bila zadovoljna? Pošalji mi neki kontakt ako imaš...molim te.

jesam. mi smo bili ovdje i svidjelo nam se:

http://www.jambo.hr/klek/apartman.asp




nanika -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (4.6.2015 21:15:38)

Hvala Tiki[sm=smiley31.gif]




nanika -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (5.6.2015 10:24:09)

Tiki rezervisali smo.....ne pitah jedino za parking. Gdje ste auto ostavili?




azra I ADI -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (5.6.2015 13:03:35)

Kaži nam cijenu rezervacije, ako nije tajna[sm=smiley1.gif]




nanika -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (5.6.2015 13:32:09)


IZVORNA PORUKA: azra I ADI

Kaži nam cijenu rezervacije, ako nije tajna[sm=smiley1.gif]

40eura je ovaj apartman sa linka




Draga mama -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (5.6.2015 14:51:26)

Mame,

imala bih jedno pitanje. Naime trebali bi da putujem uskoro na more u Hrvatsku,a pasos od djeteta istice krajem augusta, sto znaci da trenutno vazi krace od 3 mjeseca koliko sam nacula da je potrebno za prelazak granice. Da li znate je li ova informacije tacna i da li u ovim slucajevima je zabranjen prelazak granice. Naravno na novi pasos moramo cekati oko 20 dana ili platiti famoznih 200 KM.

Svaka informacija je dobro dosla!




Penelope82 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (5.6.2015 14:57:59)

Najsigurnije ti je nazvati DGS i pitati direktno njih.Mene je nesto slicno zanimalo proslo ljeto i nazovem MUP,kontajuci da oni znaju,jer ipak oni izdaju pasose...Ma,nemaju zive veze




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (5.6.2015 15:15:50)


IZVORNA PORUKA: nanika

Tiki rezervisali smo.....ne pitah jedino za parking. Gdje ste auto ostavili?

Imas tamo parking. Mislim da se ne placa




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (5.6.2015 15:17:37)


IZVORNA PORUKA: Draga mama

Mame,

imala bih jedno pitanje. Naime trebali bi da putujem uskoro na more u Hrvatsku,a pasos od djeteta istice krajem augusta, sto znaci da trenutno vazi krace od 3 mjeseca koliko sam nacula da je potrebno za prelazak granice. Da li znate je li ova informacije tacna i da li u ovim slucajevima je zabranjen prelazak granice. Naravno na novi pasos moramo cekati oko 20 dana ili platiti famoznih 200 KM.

Svaka informacija je dobro dosla!

Mislim da je info.tacna




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (5.6.2015 15:18:48)

Pasos se sad ceka mjesec dana, mi nekidan predali jer nam istice u avgustu a planiramo u julu na more




aidana -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (5.6.2015 15:19:42)

Do sad se sa djetetom nisam usudila ici bez rezervacije, ali smo isli obicno juli/august, ali eto za sve postoji prvi put [sm=smiley36.gif]
Idemo sljedeci vikend i trazicemo smjestaj na licu mjesta, obzirom da je juni ne bi trebalo biti problema....barem se nadam
Razlog je taj sto nismo imali neke srece sa smjestajem koji smo rezervisali unaprijed, prosle godine kad smo isli prvi put smo bili u apartmanu s vlagom, drugi nije bio tako blizu plaze kao sto je receno...Ja bih voljela da nadjem neki smjestaj koji mi odgovara, gdje bih isla narednih par godina [sm=smiley36.gif]




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (5.6.2015 15:23:47)

Mi smo obicno isli na rezervacije po preporuci ili preko interneta al ako imaju fino slike apartmana i polozaj na mapi. Jedino smo se prosle god.zeznuli jer smo rezerv.preko poznatih ljudi al na ne vidjeno. Sreca pa smo bili na peljescu i za vrijeme ramazana pa nije tako tesko bilo naci smjestaj, tako da sam malo prosetala i jako brzo nasla extra apartman tako da cemo i ovo ljeto tamo[sm=smiley1.gif]




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (5.6.2015 15:24:04)

Mi smo obicno isli na rezervacije po preporuci ili preko interneta al ako imaju fino slike apartmana i polozaj na mapi. Jedino smo se prosle god.zeznuli jer smo rezerv.preko poznatih ljudi al na ne vidjeno. Sreca pa smo bili na peljescu i za vrijeme ramazana pa nije tako tesko bilo naci smjestaj, tako da sam malo prosetala i jako brzo nasla extra apartman tako da cemo i ovo ljeto tamo[sm=smiley1.gif]




calahoe -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (5.6.2015 15:38:05)

Mi na Zakyntos vjerovatno, mada su i Saranda i Kusadasi u opticaju.Idemo s prijateljima iz Makedonije njima je Grcka super poznata, nasli su nam jako povoljne aranzmane na Zakyntosu,Boga mi jeftinije nego Hrvatska,pa budemo vidjeli gdje nas vjetar odnese[sm=smiley1.gif]




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (5.6.2015 15:52:20)


IZVORNA PORUKA: calahoe

Mi na Zakyntos vjerovatno, mada su i Saranda i Kusadasi u opticaju.Idemo s prijateljima iz Makedonije njima je Grcka super poznata, nasli su nam jako povoljne aranzmane na Zakyntosu,Boga mi jeftinije nego Hrvatska,pa budemo vidjeli gdje nas vjetar odnese[sm=smiley1.gif]

Blago vama! Javi nam se kad se vratis sa utiscima i izvjestajem kako je bilo[sm=smiley1.gif]




calahoe -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (5.6.2015 16:03:17)

Hocu, nije problem [sm=smiley1.gif]
Zadnjih par godina smo zivjeli u Turskoj te tamo i ljetovali.. upoznali puno ljudi od svakud,.pa tako i ove makedonce nase.. svi albanci koje smo upoznali i druzili se kazu da su Drac i Vlora bez veze skroz, da je prava ljepota
Sarande..budemo vidjeli, ja Kusadasi i Bodrum strasno volim..tako da je sve jos u igri mada je Zakyntos najizvjesniji




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (5.6.2015 16:06:55)

I meni su bodrum i marmaris predivni, mada ne mogu sad zamislit da sa djecom idem tamo, najludje sam se tamo provodila u mladosti[sm=smiley36.gif]
A od grcke sam bila na rodosu, isto jako dobro[sm=smiley1.gif]




muhica -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (6.6.2015 18:36:09)

mi planiramo krajem avgusta, pocetak septembra, ali gdje[sm=zmeden.gif]..beba ce imati cetiri mjeseca..sta mi preporucujete: beba od cetiri mjeseca i klipan od gotov cetiri godine..nesto blize tuzli, da ima hlada, sadrzaja za djete, poneki kafic, restoran..




Stranica: <<   < Prethodna stranica  205 206 [207] 208 209   Sljedeća stranica >   >>