RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


Galicia -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (7.6.2015 23:26:38)

Nisam sigurna da ima more blizu Tuzle.




Penelope82 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (8.6.2015 15:40:12)

Nema mora blizu Tuzle,ali ja bih preporucila da "opucas" dijagonalu,pa na Makarsku rivijeru[sm=smiley1.gif] Dole imas dosta lijepih mjestasca od onih skroz mirnih,preko onih nekih srednjih sa finim sadrzajem do ludila u Makarskoj i sl.Ja kad sam imala bebaca od 5 mjeseci i djevojcicu od tri godine,isla sam u Promajnu i tamo sam se bas odmorila-plaza sa dosta hlada,mali luna park,lijepa i prilicno duga rivica za set_nju,dosta prodavnica,pijaca,posta,restorani,kafici.Jedino nema apoteku i ambulantu,ali Baska voda i Makarska zu blizu i za te neke situacije.


P.S.Je li nekad neko boravio u onim bungalovima-kucicama u Baskom polju...ili mozda znate nekoga ko je tamo ljetovao?Je li cisto?Na slikama djeluje fino i svidja mi se sto je u onoj borovini,izolovano,ali ipak nadomak grada....




M kao Mama -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (8.6.2015 15:41:09)


IZVORNA PORUKA: Galicia

Nisam sigurna da ima more blizu Tuzle.



ima, u sred tuzle, pononika, ljepota, hahahahaha




palachinken -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (8.6.2015 15:53:32)

+1 za Promajnu. Ima samo trampolina od mamipara, a taj mini lunapark je baš mini, ljulje, klackalica i tobogan, ali dosta za prvu pomoć. Plaža je dovoljno duboka da uvijek ima prirodne hladovine.




selebriti -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (9.6.2015 9:45:29)


IZVORNA PORUKA: palachinken

+1 za Promajnu. Ima samo trampolina od mamipara, a taj mini lunapark je baš mini, ljulje, klackalica i tobogan, ali dosta za prvu pomoć. Plaža je dovoljno duboka da uvijek ima prirodne hladovine.


Koliko je smjestaj u junu? Apartmanski.




palachinken -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (10.6.2015 10:56:24)


IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: palachinken

+1 za Promajnu. Ima samo trampolina od mamipara, a taj mini lunapark je baš mini, ljulje, klackalica i tobogan, ali dosta za prvu pomoć. Plaža je dovoljno duboka da uvijek ima prirodne hladovine.


Koliko je smjestaj u junu? Apartmanski.

30e app za 2 osobe (bračni krevet) Možda ima i jeftinije,ali nije mi se dalo zivkati radi jedne noći.




selebriti -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (10.6.2015 14:28:32)


IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: palachinken

+1 za Promajnu. Ima samo trampolina od mamipara, a taj mini lunapark je baš mini, ljulje, klackalica i tobogan, ali dosta za prvu pomoć. Plaža je dovoljno duboka da uvijek ima prirodne hladovine.


Koliko je smjestaj u junu? Apartmanski.

30e app za 2 osobe (bračni krevet) Možda ima i jeftinije,ali nije mi se dalo zivkati radi jedne noći.


Super, hvala




malena27 RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (12.6.2015 9:42:41)


IZVORNA PORUKA: Draga mama

Mame,

imala bih jedno pitanje. Naime trebali bi da putujem uskoro na more u Hrvatsku,a pasos od djeteta istice krajem augusta, sto znaci da trenutno vazi krace od 3 mjeseca koliko sam nacula da je potrebno za prelazak granice. Da li znate je li ova informacije tacna i da li u ovim slucajevima je zabranjen prelazak granice. Naravno na novi pasos moramo cekati oko 20 dana ili platiti famoznih 200 KM.

Svaka informacija je dobro dosla!


mi smo nedavno imali istu dilemu, djetetu istice pasos 9.8., a putovali krajem maja. pitali na granici HR i Slovenije, rekli nam da vazi do zadnjeg dana i da nema ovog ogranicenja od 3 mjeseca- to se odnosilo dok je postojao jos uvijek vizni rezim...




Anoniman -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (12.6.2015 16:52:34)


IZVORNA PORUKA: malena27 RR


IZVORNA PORUKA: Draga mama

Mame,

imala bih jedno pitanje. Naime trebali bi da putujem uskoro na more u Hrvatsku,a pasos od djeteta istice krajem augusta, sto znaci da trenutno vazi krace od 3 mjeseca koliko sam nacula da je potrebno za prelazak granice. Da li znate je li ova informacije tacna i da li u ovim slucajevima je zabranjen prelazak granice. Naravno na novi pasos moramo cekati oko 20 dana ili platiti famoznih 200 KM.

Svaka informacija je dobro dosla!


mi smo nedavno imali istu dilemu, djetetu istice pasos 9.8., a putovali krajem maja. pitali na granici HR i Slovenije, rekli nam da vazi do zadnjeg dana i da nema ovog ogranicenja od 3 mjeseca- to se odnosilo dok je postojao jos uvijek vizni rezim...


Od moje rodice maleni je imao pasos koji je isticao 01.06., a oni su sa nama trebali ici u Zagreb 08.05.
Nazvala granicni prijelaz na koji smo trebali preci, objasnila situaciju, oni rekli da moze, nema nikakvih problema.
Eto jedno iskustvo iz haman prve ruke.




Anoniman -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (12.6.2015 16:54:23)

A na more hocemo, samo ne znam ni kad cemo ni gdje cemo ni koliko cemo.[sm=smiley36.gif]




Penelope82 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (15.6.2015 13:52:24)

Mi rezervisali sebi apartman u Baskoj vodi[sm=bravo.gif]To mi je ipak najdraze mjesto na makarskoj rivijeri




palachinken -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (15.6.2015 13:56:29)


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

A na more hocemo, samo ne znam ni kad cemo ni gdje cemo ni koliko cemo.[sm=smiley36.gif]


Nećete kampovat?




Anoniman -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (15.6.2015 14:25:23)


IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

A na more hocemo, samo ne znam ni kad cemo ni gdje cemo ni koliko cemo.[sm=smiley36.gif]


Nećete kampovat?

Kod nas je malo komplikovano. Nije nam mogucnost koristenja god. odmora tako jednostavna stvar kao kod drugih...ljeti.
Pa ako budemo dobili nesto kratko ljetnog g.o. onda necemo u kamp, a ako da, onda hocemo.
ja mene i objasnjenja...nadam se da me skonta.




MicoTico -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (16.6.2015 15:32:33)

Mi ove gpdine opet isto ko i prethodnih, Drvenik Gornja Vala, kraj avgusta. Ista meta, isto odstojanje.




MicoTico -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (16.6.2015 15:34:10)

I da, isla sam prosle god u Italiju, za 10 dana mi isticao pasos, na granici mi niko nista ni spomenuo nije. Znam da je raja na aerodromima imala problem.




azra I ADI -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (16.6.2015 16:10:56)

Ima li u Drveniku sadržaja za djecu,trampolina,parkić? Koliko ste smještaj plaćali?




mamadi -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (18.6.2015 13:07:37)


Žene ima li neko da je bio u Bon reposu na Korčuli da podijeli utiske?

Hvala




nanika -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (23.6.2015 16:21:14)

Tiki hvala ti za preporuku. Bili smo u Kleku i bas nam je bilo lijepo.[sm=smiley1.gif]




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (23.6.2015 17:58:13)


IZVORNA PORUKA: nanika

Tiki hvala ti za preporuku. Bili smo u Kleku i bas nam je bilo lijepo.[sm=smiley1.gif]

Bas mi je drago[sm=smiley1.gif]




pocahontas -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (23.6.2015 20:23:11)

mi bili i dosli, SIbenik, kompleks Solaris, hotel Andrija, svjeze renoviran, tematski i sadrzajno u potpunosti za djecu..sobe divne, prostrane, krevet na sprat smo imali, dakle za cijenu 2 odrasle osobe moglo je boraviti 2 djece do 15 god gratis sto je super..
klopa dobra, svaku noc program za djecu, disko, igre, predstave..vrijeme nas je posluzilo takodjer, samo 1 dan nismo mogli biti na plazi..[sm=smiley1.gif]




DISANA -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (25.6.2015 17:35:38)

Ženice je li iko bio u Blacama na ljetovanju? Kakva je plaža? Ima li granap?
Moram što bliže granici biti (svekar mi je jako bolestan) a htjela bih se odmoriti a dobila sam primamljivu ponudu za Blace




mama2009 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (28.6.2015 20:28:29)

jel neko bio u Slanom, hotel Osmine?




salmy -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (28.6.2015 21:32:49)

IZVORNA PORUKA: mama2009

jel neko bio u Slanom, hotel Osmine?

fuul mon je trenutno dole[sm=smiley1.gif]




lulaloo -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (29.6.2015 8:05:09)


IZVORNA PORUKA: mamadi


Žene ima li neko da je bio u Bon reposu na Korčuli da podijeli utiske?

Hvala


i mene bi zanimala korcula, konkretno bon repos, pa ako je neko bio....

hvala




mama2009 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (29.6.2015 18:07:09)


IZVORNA PORUKA: lulaloo


IZVORNA PORUKA: mamadi


Žene ima li neko da je bio u Bon reposu na Korčuli da podijeli utiske?

Hvala


i mene bi zanimala korcula, konkretno bon repos, pa ako je neko bio....

hvala

mene je odbilo to sto je mala plaza, ima dio koji je kamenjar pored hotela....
nisam se usudila razmisljati kako ce ova mala ulaziti i izlaziti u vodu




Stranica: <<   < Prethodna stranica  206 207 [208] 209 210   Sljedeća stranica >   >>