RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


M1983 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (7.7.2015 9:37:20)

Pozdrav ima li neko preporuku za Sreser zvala sam sve koji se oglašavaju ali su većinom prvi red do mora i sve je zauzeto a one kuće malo dalje se i ne oglašavaju. Hvala




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (7.7.2015 12:36:47)


IZVORNA PORUKA: M1983

Pozdrav ima li neko preporuku za Sreser zvala sam sve koji se oglašavaju ali su većinom prvi red do mora i sve je zauzeto a one kuće malo dalje se i ne oglašavaju. Hvala

ja ti imam za drace. to je odmah pored sresera.apartman odmah blizu plaze 40 eur u sezoni.ako te zanima poslacu ti na pp




M1983 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (7.7.2015 13:09:44)

Može hvala [sm=bravo.gif]




muzika28 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (7.7.2015 13:20:06)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Ako nekom treba kontakt za dva aprtamana u Maloj Dubi... prelijepo malo mjesto za odmor

jedan aprtaman je mali za roditelje s bebom ili jednim djetetom
a drugi veliki preko 70 kvadrata...s dvije spavaće sobe i jednom s jednim krevetom....

ja sam bila u kući pored ...prodavnica pored....


Mogu li ja dobiti ovaj kontakt? Hvala!




Visnja RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (7.7.2015 13:32:01)

poslala na pp




jednaa -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (7.7.2015 13:42:02)


IZVORNA PORUKA: mama2009


IZVORNA PORUKA: lulaloo


IZVORNA PORUKA: mamadi


Žene ima li neko da je bio u Bon reposu na Korčuli da podijeli utiske?

Hvala


i mene bi zanimala korcula, konkretno bon repos, pa ako je neko bio....

hvala

mene je odbilo to sto je mala plaza, ima dio koji je kamenjar pored hotela....
nisam se usudila razmisljati kako ce ova mala ulaziti i izlaziti u vodu


Bila sam prije dvije godine u ovom hotelu, preko neke od ovih stranica s kuponima smo uplatili polupansion... smještaj je prilično loš, imaju tri vrste smještaja pod bon repos, imaju kao kućice i tu je smjestaj ok, ima hotel s dvije i tri zvjezdice... mi smo bili smjesteni u ovom s dvije zvjezdice... kreveti su losi, nema klime ali je polozaj sobe bio takav da nama nije bilo vruce

Što se tiče hrane to je ok

Plaža jeste mala ali je pješčana i nema gužve, bar nije bilo kada smo mi bili...




Visnja RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (7.7.2015 15:02:05)


IZVORNA PORUKA: jednaa


IZVORNA PORUKA: mama2009


IZVORNA PORUKA: lulaloo


IZVORNA PORUKA: mamadi


Žene ima li neko da je bio u Bon reposu na Korčuli da podijeli utiske?

Hvala


i mene bi zanimala korcula, konkretno bon repos, pa ako je neko bio....

hvala

mene je odbilo to sto je mala plaza, ima dio koji je kamenjar pored hotela....
nisam se usudila razmisljati kako ce ova mala ulaziti i izlaziti u vodu


Bila sam prije dvije godine u ovom hotelu, preko neke od ovih stranica s kuponima smo uplatili polupansion... smještaj je prilično loš, imaju tri vrste smještaja pod bon repos, imaju kao kućice i tu je smjestaj ok, ima hotel s dvije i tri zvjezdice... mi smo bili smjesteni u ovom s dvije zvjezdice... kreveti su losi, nema klime ali je polozaj sobe bio takav da nama nije bilo vruce

Što se tiče hrane to je ok

Plaža jeste mala ali je pješčana i nema gužve, bar nije bilo kada smo mi bili...



nasi prijateli bili tamo pa umalo i mi



Paviljoni s 2*: Begonija i Čempres;
Paviljoni s 3* Jasmin i Cedar
uglavnom treba ici u ove s 3 zvezdice jer ovi s 2 su kao prijeratna radnička odmarališta koja se nikad nisu renovirala




M kao Mama -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (8.7.2015 12:50:25)

uz pomoć jedne naše forumašice i ovim putem joj HVALA, ona će se prepoznati, našli smo dobar smještaj u mjestu Gradac. Plaža je 20 metara od kuće, nije neki specijalni luksuz, ali je čisto i fino, što mi je opet potrdila još jedna drugarica, koja je tamo išla nekoliko puta. Cijene su vrlo povoljno, pa ako nekoga zanima neka piše, kuća je odmah iznah Marko polo hotela




nelah -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (8.7.2015 12:57:11)

Moze meni na pp broj za Malu Dubu, ili ako neko ima kontakte za smjestaj Orebic i okolina blizu plaze,




Hannica -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (8.7.2015 13:06:09)


IZVORNA PORUKA: mama_alma

uz pomoć jedne naše forumašice i ovim putem joj HVALA, ona će se prepoznati, našli smo dobar smještaj u mjestu Gradac. Plaža je 20 metara od kuće, nije neki specijalni luksuz, ali je čisto i fino, što mi je opet potrdila još jedna drugarica, koja je tamo išla nekoliko puta. Cijene su vrlo povoljno, pa ako nekoga zanima neka piše, kuća je odmah iznah Marko polo hotela

Kakve su cijene za apartman, 4 kreveta?




niki83 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (8.7.2015 14:41:33)

Mi jucer rezervisali u Maloj Dubi [sm=smiley1.gif]
Visnja mnogo hvala [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




M kao Mama -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (8.7.2015 15:07:00)


IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: mama_alma

uz pomoć jedne naše forumašice i ovim putem joj HVALA, ona će se prepoznati, našli smo dobar smještaj u mjestu Gradac. Plaža je 20 metara od kuće, nije neki specijalni luksuz, ali je čisto i fino, što mi je opet potrdila još jedna drugarica, koja je tamo išla nekoliko puta. Cijene su vrlo povoljno, pa ako nekoga zanima neka piše, kuća je odmah iznah Marko polo hotela

Kakve su cijene za apartman, 4 kreveta?



mi plačamo 50 eura dvije sobe kuhinja, kupatilo, TV, WI Fi, parking, taksa, terasa




M kao Mama -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (8.7.2015 15:07:38)


IZVORNA PORUKA: niki83

Mi jucer rezervisali u Maloj Dubi [sm=smiley1.gif]
Visnja mnogo hvala [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]



može li cijena ako nije tajna, ja bih ove godine voljela il da je bila Duba il Živogošće Blato, al sve što su mi odgovorili bilo je preko 90 eura




Hannica -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (8.7.2015 15:24:20)


IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: mama_alma

uz pomoć jedne naše forumašice i ovim putem joj HVALA, ona će se prepoznati, našli smo dobar smještaj u mjestu Gradac. Plaža je 20 metara od kuće, nije neki specijalni luksuz, ali je čisto i fino, što mi je opet potrdila još jedna drugarica, koja je tamo išla nekoliko puta. Cijene su vrlo povoljno, pa ako nekoga zanima neka piše, kuća je odmah iznah Marko polo hotela

Kakve su cijene za apartman, 4 kreveta?



mi plačamo 50 eura dvije sobe kuhinja, kupatilo, TV, WI Fi, parking, taksa, terasa

Ima li pogled na more?
I može li kontak?




niki83 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (8.7.2015 15:29:41)


IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: niki83

Mi jucer rezervisali u Maloj Dubi [sm=smiley1.gif]
Visnja mnogo hvala [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]



može li cijena ako nije tajna, ja bih ove godine voljela il da je bila Duba il Živogošće Blato, al sve što su mi odgovorili bilo je preko 90 eura



Moze..isto kao i vi 50eura [sm=smiley36.gif]
Ali je studio app, i nema klime..ustvari nemamo slike, ali teta nam je opisala slikovito sve [sm=smiley1.gif]
Nadam se da cemo uzivati!
A poslije svakako podijelimo utiske [sm=smiley1.gif]




niki83 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (8.7.2015 15:32:39)


IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: niki83

Mi jucer rezervisali u Maloj Dubi [sm=smiley1.gif]
Visnja mnogo hvala [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]



može li cijena ako nije tajna, ja bih ove godine voljela il da je bila Duba il Živogošće Blato, al sve što su mi odgovorili bilo je preko 90 eura



Ma imali smo mi nekih ponuda, ali ugl.svi traze akontaciju u iznosu od 30% recimo, sto se meni stvarno ne da, jednom sam tako uradila na nevidjeno, i rekli smo nikad vise!

Evo recimo Lokva Rogoznica kod Omisa, studio app za 45eura, ima i klimu, i sve ok, ali plaza je malo divlja, i mora se preci magistrala do vile, a meni je to svaki dan 5-6x najmanje, i jos kad rekose akontaciju 80eura..neka hvala..




Blue rose RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (8.7.2015 15:53:34)

Mi smo ove godine rezervisali ovdje:
http://hotelrinia.al/
Za nas troje, 50 eura=smještaj+doručak+privatna plaža.




Visnja RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (8.7.2015 16:41:11)


IZVORNA PORUKA: niki83

Mi jucer rezervisali u Maloj Dubi [sm=smiley1.gif]
Visnja mnogo hvala [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]


ej baš mi je drago [sm=bravo.gif]
ja zaista ne znam kako sve izgleda ali znam da je blizu mora ...samo dsetak metara od kuce gdje sam ja bila

a prodavnica pred nosom...u njoj imas sve ...ali bas bas sve .....činjenica da je sve skuplje nego kod nas ...pa ti vidi sta ces nositi ...al ako sta zaboravis nema frke ...i hljeba ima po cjeli dan ....[sm=smiley1.gif]




selebriti -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (8.7.2015 17:51:22)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: niki83

Mi jucer rezervisali u Maloj Dubi [sm=smiley1.gif]
Visnja mnogo hvala [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]


ej baš mi je drago [sm=bravo.gif]
ja zaista ne znam kako sve izgleda ali znam da je blizu mora ...samo dsetak metara od kuce gdje sam ja bila

a prodavnica pred nosom...u njoj imas sve ...ali bas bas sve .....činjenica da je sve skuplje nego kod nas ...pa ti vidi sta ces nositi ...al ako sta zaboravis nema frke ...i hljeba ima po cjeli dan ....[sm=smiley1.gif]


Kakav je smjestaj upitanju, koja je cijena, imate li kakav link :)




niki83 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (8.7.2015 17:59:05)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: niki83

Mi jucer rezervisali u Maloj Dubi [sm=smiley1.gif]
Visnja mnogo hvala [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]


ej baš mi je drago [sm=bravo.gif]
ja zaista ne znam kako sve izgleda ali znam da je blizu mora ...samo dsetak metara od kuce gdje sam ja bila

a prodavnica pred nosom...u njoj imas sve ...ali bas bas sve .....činjenica da je sve skuplje nego kod nas ...pa ti vidi sta ces nositi ...al ako sta zaboravis nema frke ...i hljeba ima po cjeli dan ....[sm=smiley1.gif]


Hvala ti i na svim info o mjestascu [sm=smiley31.gif]
Nismo do sada bili tamo, ali guglala sam i vidjela da je super..ona borovina na plazama nam je jako bitna..najvise zbog djece!




Visnja RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (8.7.2015 18:00:59)

video plaže ...al ljepše je uživo
https://www.youtube.com/watch?v=DltTq2wi0tw




niki83 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (8.7.2015 18:08:53)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

video plaže ...al ljepše je uživo
https://www.youtube.com/watch?v=DltTq2wi0tw


[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




mama2009 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (8.7.2015 19:13:39)


IZVORNA PORUKA: maja78 RR


IZVORNA PORUKA: mama2009

jel neko bio u Slanom, hotel Osmine?



hotel osmine je u Grguricima, 2,5 KM od Slanog, ali sve to pripada Slanom, mi se kupali sad na toj plazi hotela, vidim da su svi zadovoljni, sa plaze izgleda kao da si na jezeru jer je u uvali, ima sadrzaja za djecu disko, animacije, ima aerobik u moru i pilates imaju i svoj manji bazen, lezaljke suncobrani ...

mi smo rezervisali ovaj hotel....nadam se da ce biti ok




Ellea -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (9.7.2015 11:37:28)

Preporuka za smjestaj Baska Voda, a danije skupo [sm=smiley13.gif]




Pikapolonica -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (9.7.2015 11:42:36)

IZVORNA PORUKA: Ellea

Preporuka za smjestaj Baska Voda, a danije skupo [sm=smiley13.gif]

Sve zavisi sta nije skupo, ali pogledaj ovdje:

http://portun-baskavoda.com/
http://baskavoda.biz/




Stranica: <<   < Prethodna stranica  208 209 [210] 211 212   Sljedeća stranica >   >>