RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


Ellea -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (9.7.2015 12:47:44)

Hvala!




esmina i bebina mam -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (13.7.2015 22:00:54)

Mi aBd ove godine Pelješac hotel Komodor Perna ... 08.08. Jedva cekaaaam




Ellea -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (13.7.2015 22:08:55)

Ima li neko iskustva sa hotelom Komodor Perna,kakva je plaza,ima li hladovine? I ja se isto razmisljam ici al me strah ici nisam nikad bila




babyline -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (14.7.2015 11:47:26)

Da li je neko bio u Zaostrogu u bungalovima ili paviljonima Dalmacija, kakav je smjestaj, sta je bolje bung/pav, kakva je hrana u objektu?





Penelope82 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (14.7.2015 15:57:17)

ja zadnjih dana trazim smjestaj na Makarskoj rivijeri za ovaj produzeni vikend tj.2 noci i tako mi lude ponude daju-ma ludje nego ikada do sada[sm=smiley36.gif],a racunala sam i ja nekih 30-tak % skuplje,jer su samo 2 noci[sm=hudicek1.gif]




malena27 RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (15.7.2015 10:46:26)

Hotel Bonaca, Makarska, molim iskustva? [sm=smiley1.gif]




lejla80 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (15.7.2015 10:58:37)


IZVORNA PORUKA: babyline

Da li je neko bio u Zaostrogu u bungalovima ili paviljonima Dalmacija, kakav je smjestaj, sta je bolje bung/pav, kakva je hrana u objektu?




I mene zanima isto




Penelope82 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (15.7.2015 11:09:04)


IZVORNA PORUKA: malena27 RR

Hotel Bonaca, Makarska, molim iskustva? [sm=smiley1.gif]


Mi bili prije dvije godine-smjestaj solidan,hrana odlicna,cijena super-za te pare se isplati[sm=smiley1.gif] Je li novi ili stari hotel?





Penelope82 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (15.7.2015 11:27:07)


IZVORNA PORUKA: Penelope82

ja zadnjih dana trazim smjestaj na Makarskoj rivijeri za ovaj produzeni vikend tj.2 noci i tako mi lude ponude daju-ma ludje nego ikada do sada[sm=smiley36.gif],a racunala sam i ja nekih 30-tak % skuplje,jer su samo 2 noci[sm=hudicek1.gif]


... i dalje trazim[sm=hudicek1.gif] Hoce 95 EURA za noc u studio apartmanu u Drveniku[sm=zmeden.gif] WTF?[sm=smiley7.gif]




palachinken -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (15.7.2015 11:36:40)

[img]http://www.waarisdemol.nl/Camping%20Solaris%20Beach%20Resort%20luchtfoto.jpg[/img]
Mnogo jedva čekam treci avgust!




malena27 RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (15.7.2015 11:39:19)

Ne znam koji je, da li stari ili novi, kako god ukucam na google, izbaci mi neki manji hotel u crvenoj cigli ali mi se uopce ne cini losim...i cijene su sasvim ok za polupansion [sm=smiley1.gif]




malena27 RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (15.7.2015 11:41:04)

Cinko gdje je ovo?




salmy -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (15.7.2015 11:45:04)


IZVORNA PORUKA: Penelope82


IZVORNA PORUKA: Penelope82

ja zadnjih dana trazim smjestaj na Makarskoj rivijeri za ovaj produzeni vikend tj.2 noci i tako mi lude ponude daju-ma ludje nego ikada do sada[sm=smiley36.gif],a racunala sam i ja nekih 30-tak % skuplje,jer su samo 2 noci[sm=hudicek1.gif]


... i dalje trazim[sm=hudicek1.gif] Hoce 95 EURA za noc u studio apartmanu u Drveniku[sm=zmeden.gif] WTF?[sm=smiley7.gif]

[sm=hudicek1.gif]cega 95' jesu li normalni jbt




ljiljo -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (15.7.2015 11:51:42)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: niki83

Mi jucer rezervisali u Maloj Dubi [sm=smiley1.gif]
Visnja mnogo hvala [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]


ej baš mi je drago [sm=bravo.gif]
ja zaista ne znam kako sve izgleda ali znam da je blizu mora ...samo dsetak metara od kuce gdje sam ja bila

a prodavnica pred nosom...u njoj imas sve ...ali bas bas sve .....činjenica da je sve skuplje nego kod nas ...pa ti vidi sta ces nositi ...al ako sta zaboravis nema frke ...i hljeba ima po cjeli dan ....[sm=smiley1.gif]



e zdravo visnja bili mogla i ja dobiti kont. za Malu Dubu svidjela mi se na slikama i izgledakao mirnie mjesto sto nama i odgovara hvala unaprijed




palachinken -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (15.7.2015 12:11:24)


IZVORNA PORUKA: malena27 RR

Cinko gdje je ovo?

Kamp Solaris Šibenik[sm=smiley1.gif]




palachinken -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (16.7.2015 8:24:03)

Penelope, evo šta mi iskoči na Fb
https://www.facebook.com/HoteliPodgora/posts/785831851536274




med trnova -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (16.7.2015 14:02:29)

Mi smo isto uplatili od 08/08-15/08. Ako su svi kapaciteti popunjeni ne može biti tako loše.
Od Hotel** i ne možemo previše očekivati. Kao što piše skroman smještaj. Ali su navodno sve plaže odlične za porodice sa malom djecom.
Plaže, čisto more, hrana i mir su prevagnuli da ove godine idemo u Hotel Komodor Perna.





EEDITH -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (16.7.2015 14:09:44)


IZVORNA PORUKA: malena27 RR

Hotel Bonaca, Makarska, molim iskustva? [sm=smiley1.gif]

[sm=smiley20.gif]
mi bili prošle godine ,razmišljamo i o ovoj [sm=smiley1.gif]




esmina i bebina mam -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (18.7.2015 9:34:51)


IZVORNA PORUKA: med trnova

Mi smo isto uplatili od 08/08-15/08. Ako su svi kapaciteti popunjeni ne može biti tako loše.
Od Hotel** i ne možemo previše očekivati. Kao što piše skroman smještaj. Ali su navodno sve plaže odlične za porodice sa malom djecom.
Plaže, čisto more, hrana i mir su prevagnuli da ove godine idemo u Hotel Komodor Perna.



Znači zajedno ljetujemo [sm=jezicek.gif]




esmina i bebina mam -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (18.7.2015 9:38:37)


IZVORNA PORUKA: malena27 RR

Hotel Bonaca, Makarska, molim iskustva? [sm=smiley1.gif]

Ja bila dva puta ....smještaj u starom hotelu solidan,imali smo i frizider u sobi,tv klimu itd...Hrana odlična,doručak švedski stol nema svinjetine(ne znam koliko ti je to bitno).
Uglavnom iskustva pozitivna.
Mora tako biti zato što je vlasnik hotela moj sugrađanin:)





miracle -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (18.7.2015 10:03:14)


IZVORNA PORUKA: med trnova

Mi smo isto uplatili od 08/08-15/08. Ako su svi kapaciteti popunjeni ne može biti tako loše.
Od Hotel** i ne možemo previše očekivati. Kao što piše skroman smještaj. Ali su navodno sve plaže odlične za porodice sa malom djecom.
Plaže, čisto more, hrana i mir su prevagnuli da ove godine idemo u Hotel Komodor Perna.





Mi akb idemo 01.08.2015...rekli su da su sobe ciste,hotel nije neki luksuz...ali je hrana dobra i sto je nama najvaznije plaza pred nosom...pa vidjecemo:)




salmy -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (18.7.2015 21:14:14)

Jedne godine oskustvo sa Pernom bezeeee..vjetar odnese konstantno puse..plaza kamenje po pola tone...tada je bio neki kao katran po plazi..sve nam peskire unakazio...prljavo..ma jedno uzasno iskustvo zaista...vcak je bila i jedna krava svezana u sumarku pored plaze...a struje je nestalo tu noc...kazu gazde to j tako kod njih...

ujutru smo se pokupili i razgulili

Moguce da je hotelski smjestaj bolji...ali plaze uzas

djecaka od brata je meduza copila u plicaku taj dan




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (19.7.2015 10:48:43)

Granicni prelaz cepikuce zakon. Carinik samo mahnuo rukom, nije ni pogledao pasose, nigdje zive duse. A nA doljanima ljudi po 2 sata cekali




mama2009 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (19.7.2015 12:11:47)


IZVORNA PORUKA: teacher75

Granicni prelaz cepikuce zakon. Carinik samo mahnuo rukom, nije ni pogledao pasose, nigdje zive duse. A nA doljanima ljudi po 2 sata cekali

gdje je ovaj GP




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (19.7.2015 16:57:26)

izlazi direkt na slano. ne mogu ti objasnit jer nisam vozac al pogledaj na internetu.objasnjavali su na forumima




Stranica: <<   < Prethodna stranica  209 210 [211] 212 213   Sljedeća stranica >   >>