RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


Penelope82 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (28.7.2015 9:56:20)

Treba mi fini i povoljan apartman negdje na Bracu?Prijedlozi?Iskustva?

I je li iko bio u hotelu Faraon u Trpnju?Kakv je?Je li fina plaza u blizini?




selebriti -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (28.7.2015 12:57:44)


IZVORNA PORUKA: Penelope82

Treba mi fini i povoljan apartman negdje na Bracu?Prijedlozi?Iskustva?

I je li iko bio u hotelu Faraon u Trpnju?Kakv je?Je li fina plaza u blizini?


Ako si za otoke,mja sam cula jelsa, hvar.mhotelmfontana. Polupansion je 70KM.

Sto se tice Trpnja, meni su poslali da je stop booking tamo. A sto se tice hotela ja sam cula dva potpuno razlicita misljenja.




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (28.7.2015 14:46:45)


IZVORNA PORUKA: mamita 2013

Da li je neko bio u apartmanima Medena pored Trogira?

Bila je nasa forumasica asmiras i ide opet ove godine. Pitaj je na pp ako te sta zanima




mamita 2013 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (28.7.2015 15:44:25)

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: mamita 2013

Da li je neko bio u apartmanima Medena pored Trogira?

Bila je nasa forumasica asmiras i ide opet ove godine. Pitaj je na pp ako te sta zanima

ok, hvala ti




ninuska -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (28.7.2015 19:01:44)


IZVORNA PORUKA: Penelope82

Treba mi fini i povoljan apartman negdje na Bracu?Prijedlozi?Iskustva?

I je li iko bio u hotelu Faraon u Trpnju?Kakv je?Je li fina plaza u blizini?

Plaza ispred faraona je ok. Ima hladovine i siroka je. Meni se svidja. A, za hotel sam cula da su ive godine podigli cijene i da su se vise fokusirali na strane turiste. To mi je rekla poznanica koja je godinama ljezovala u Faraonu




maja78 RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (28.7.2015 20:32:39)


IZVORNA PORUKA: mamita 2013

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: mamita 2013

Da li je neko bio u apartmanima Medena pored Trogira?

Bila je nasa forumasica asmiras i ide opet ove godine. Pitaj je na pp ako te sta zanima

ok, hvala ti


ja sam isla godinama za 1. maj i jako tamo volim, ali ne znam kako je ljeti




mamita 2013 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (29.7.2015 9:27:12)

IZVORNA PORUKA: maja78 RR


IZVORNA PORUKA: mamita 2013

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: mamita 2013

Da li je neko bio u apartmanima Medena pored Trogira?

Bila je nasa forumasica asmiras i ide opet ove godine. Pitaj je na pp ako te sta zanima

ok, hvala ti


ja sam isla godinama za 1. maj i jako tamo volim, ali ne znam kako je ljeti



Ja sam bila u trogiru ali nisam nikada u ovom dijelu gdje je Medena, interesuje me kakva je plaza i je li zgodno za djecu




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (29.7.2015 10:57:19)


IZVORNA PORUKA: mamita 2013

IZVORNA PORUKA: maja78 RR


IZVORNA PORUKA: mamita 2013

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: mamita 2013

Da li je neko bio u apartmanima Medena pored Trogira?

Bila je nasa forumasica asmiras i ide opet ove godine. Pitaj je na pp ako te sta zanima

ok, hvala ti


ja sam isla godinama za 1. maj i jako tamo volim, ali ne znam kako je ljeti



Ja sam bila u trogiru ali nisam nikada u ovom dijelu gdje je Medena, interesuje me kakva je plaza i je li zgodno za djecu

Sigurno jeste dok oni idu vec drugi il treci put sa dvoje male djece[sm=smiley1.gif]




Vanne -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (29.7.2015 13:02:35)

apartmani medena su prelijepi,dodju dvije sobe,skromna kuhinjica,sank,trpezarijski sto,tv,klima...naravno pogodno je sve za djecu...meni se i svidja sto je to miran predio,bas da odmoris dusu...one kucice su prelijepe,ulicice koje ih povezuju,lijepo odrzavano... ja sam odusevljena i ako bude nekad prilike ponovo cu tamo [sm=smiley1.gif]
Plaza je kao i svaka druga...kamenje ,malo betona i tako...ne sjecam se za hladovinu da li je bilo,sjecam se drveca,pa pretpostavljam da jeste ali ja sam tada ganjala sunce i taman ten [sm=smiley36.gif]




assmiras -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (29.7.2015 14:07:48)

mi vec treci put idemo u Medeniu, ali u renovirani dio hotela, ne u apartmane. Tako da za apartmane i ne znam kakvi su. Ali su u borovini, sto je super :)
Plaza je ok, ima hladovine, nije peskir na peskiru, lijepo more. Nije pijesak ali su sitni kamencici.... sve zu svemu nama je fino.
Imaju sadrzaja za djecu, malo igraliste, trampolin, neki autici. ima sadrzaja i za roditelje.... sve u svemu ok je. Trogir jako blizu, mi idemo brodicom do njeg....

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: mamita 2013

Da li je neko bio u apartmanima Medena pored Trogira?

Bila je nasa forumasica asmiras i ide opet ove godine. Pitaj je na pp ako te sta zanima





mamita 2013 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (29.7.2015 15:35:21)

IZVORNA PORUKA: assmiras

mi vec treci put idemo u Medeniu, ali u renovirani dio hotela, ne u apartmane. Tako da za apartmane i ne znam kakvi su. Ali su u borovini, sto je super :)
Plaza je ok, ima hladovine, nije peskir na peskiru, lijepo more. Nije pijesak ali su sitni kamencici.... sve zu svemu nama je fino.
Imaju sadrzaja za djecu, malo igraliste, trampolin, neki autici. ima sadrzaja i za roditelje.... sve u svemu ok je. Trogir jako blizu, mi idemo brodicom do njeg....

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: mamita 2013

Da li je neko bio u apartmanima Medena pored Trogira?

Bila je nasa forumasica asmiras i ide opet ove godine. Pitaj je na pp ako te sta zanima



Super, hvala na odgovoru, to je ono odprilike i sto hocemo, rezervisali smo, nadam se da ce nam biti lijepo 




magbi -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (1.8.2015 12:59:52)

hajde pa javite utiske mi smo isto rezervisali u hotelu medena od 20.08




mamita 2013 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (2.8.2015 7:49:07)


IZVORNA PORUKA: magbi

hajde pa javite utiske mi smo isto rezervisali u hotelu medena od 20.08

I mi smo tek od 22.8.




bambi7 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (3.8.2015 11:23:29)

Ima li neko friska iskustva iz Drvenika?




damma -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (3.8.2015 15:06:27)


IZVORNA PORUKA: bambi7

Ima li neko friska iskustva iz Drvenika?


imam ja [sm=smiley1.gif]
na sta mislis?




damma -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (3.8.2015 15:07:59)

meni treba smjestaj u splitu pa ako imate kakav kontakt ili link pisite mi..




magbi -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (3.8.2015 16:02:32)

mi smo uzeli dvije noci od 2 plus 6 nocenja od 22nadam se da ce nam lijepo biti




R&T@ -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (3.8.2015 18:46:54)


IZVORNA PORUKA: damma

meni treba smjestaj u splitu pa ako imate kakav kontakt ili link pisite mi..


Pitaj ticerku...[sm=smiley1.gif]




bambi7 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (3.8.2015 23:14:25)


IZVORNA PORUKA: damma


IZVORNA PORUKA: bambi7

Ima li neko friska iskustva iz Drvenika?


imam ja [sm=smiley1.gif]
na sta mislis?


kakva je plaza, je li guzva, ima li ikakav sadrzaj za djecu?




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (3.8.2015 23:23:03)


IZVORNA PORUKA: bambi7


IZVORNA PORUKA: damma


IZVORNA PORUKA: bambi7

Ima li neko friska iskustva iz Drvenika?


imam ja [sm=smiley1.gif]
na sta mislis?


kakva je plaza, je li guzva, ima li ikakav sadrzaj za djecu?

Guzva je peskir do peskira. Kolegica mi se juce vratila




damma -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (4.8.2015 9:07:29)


IZVORNA PORUKA: bambi7


IZVORNA PORUKA: damma


IZVORNA PORUKA: bambi7

Ima li neko friska iskustva iz Drvenika?


imam ja [sm=smiley1.gif]
na sta mislis?


kakva je plaza, je li guzva, ima li ikakav sadrzaj za djecu?


jest guzva..
nikad kao ove godine..
a idemo vec deset godina tamo..
za djecu nema nekog sadrzaja..
mi smo odabrali drvenik prvenstveno zbog mira..
a ove godine mi se bas smucilo sve..




wannabeblonde -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (6.8.2015 14:11:05)

Je li neko bio u Solarisu ovo ljeto, trebala bi mi svjeza iskustva i informacije.
Planiramo u septembru ici u Hotel Andrija, mm i ja ne moze naci zajednicki termin ranije :(
Da li je neko bio u Šibeniku u septembru, kakva je temperatura, more, moze li se kupati itd...?




vila_7 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (7.8.2015 9:17:28)


IZVORNA PORUKA: wannabeblonde

Je li neko bio u Solarisu ovo ljeto, trebala bi mi svjeza iskustva i informacije.
Planiramo u septembru ici u Hotel Andrija, mm i ja ne moze naci zajednicki termin ranije :(
Da li je neko bio u Šibeniku u septembru, kakva je temperatura, more, moze li se kupati itd...?


Kako koje godine , ja sam davno sa MM-om bila sami pocetak septembra i kupali smo se , mada su noci bas hladne bile.
Pretprosle godine su se u Zadru kupali CIJELI deveti , al eto vidjela si prosle , nismo se kupali ni u po sezone [sm=smiley36.gif]




niki83 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (9.8.2015 8:09:14)


IZVORNA PORUKA: niki83


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

poslala na pp


Hvala [sm=smiley1.gif]



Visnja..jos jednom da se zahvalim na preporuci za Malu Dubu [sm=smiley31.gif]
Imali smo super domacine [sm=bravo.gif]
Mjestasce je stvarno divno..odlicno za porodicni odmor..more cisto, mjesta na pretek, hlada i borovine koliko hoces..jos smo pod utiskom [sm=smiley36.gif].
Jucer smo bili i u Promajnoj na jedan dan..uzas..za mene razocaranje veliko..previse guzve..more prljavo..itd..itd..

Sve u svemu [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] za Malu Dubu!!




pocahontas -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (10.8.2015 7:44:27)


IZVORNA PORUKA: vila_7


IZVORNA PORUKA: wannabeblonde

Je li neko bio u Solarisu ovo ljeto, trebala bi mi svjeza iskustva i informacije.
Planiramo u septembru ici u Hotel Andrija, mm i ja ne moze naci zajednicki termin ranije :(
Da li je neko bio u Šibeniku u septembru, kakva je temperatura, more, moze li se kupati itd...?


Kako koje godine , ja sam davno sa MM-om bila sami pocetak septembra i kupali smo se , mada su noci bas hladne bile.
Pretprosle godine su se u Zadru kupali CIJELI deveti , al eto vidjela si prosle , nismo se kupali ni u po sezone [sm=smiley36.gif]


ja sam bila krajem juna u kompleksu Solaris, hotel Andrija..sve je super, nemam zamjerke osim da se posebno naplacuju lezaljke i suncobrani na plazi (na bazenu su besplatni), plaza je odmah ispred hotela, imaš animaciju za djecu, usluga odlicna, klopa isto...imas poseban meni za djecu i sve je podređeno djeci....vrijeme je nama bilo dobro obzirom da smo bili u junu s tim što je more bilo hladnjikavo ali mi smo se uredno kupali [sm=smiley36.gif] kompleks je zatvorenog tipa i nesto drugačije na jadranu definitvno..sto se tiče parkinga, imaš tik ispred hotela i to se plaća 4eur dnevno, ali imas besplatan parking iza rampe i tog parking koji se placa isto u blizini hotela, vidjeces kad stignete, ne mozes fuliti natpis "besplatan parking" [sm=smiley36.gif]
e mi smo čiku na rampi zamolili da udjemo i samo stvari istovarimo u hotel i auto smo vratili na taj free parking..auto nam svakako nije ni trebalo i čemu da stoji bezze ispred hotela[sm=smiley1.gif]





Stranica: <<   < Prethodna stranica  211 212 [213] 214 215   Sljedeća stranica >   >>