RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (8.3.2016 10:51:32)

apartman koji se sastoji od spavace sa bracnim krevetom i jednim lezajem i dnevne s trpezarijom i kuhinjom gdje ima jos jedan kauc na razvlacenje. balkon s pogledom ja more i parking uz kucu. drugi red kuca od mora. 40 eura u sezoni. poslacu ti kontakt na pp ovih dana. na poslu sam pa nemam kod sebe sad




Mirkica -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (8.3.2016 10:57:07)


IZVORNA PORUKA: teacher75

apartman koji se sastoji od spavace sa bracnim krevetom i jednim lezajem i dnevne s trpezarijom i kuhinjom gdje ima jos jedan kauc na razvlacenje. balkon s pogledom ja more i parking uz kucu. drugi red kuca od mora. 40 eura u sezoni. poslacu ti kontakt na pp ovih dana. na poslu sam pa nemam kod sebe sad



super je to posalji jer nam je bas bitno da imaju dvije sobe HVALA [sm=smiley31.gif] imal balkon terasa jer mi je to najbitnije da imam gdje popit kahvu navecer kad djeca spavaaju i zapaliti :))) PRIORITET [sm=smiley36.gif]




Blue rose RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (8.3.2016 11:20:08)

Mi se prekontavamo, posljednjih dana, između Albanije (Sarande) i Crne Gore (Budve)[sm=smiley1.gif]




škorpija -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (8.3.2016 11:27:39)

kažu ove godine u Hrvatsku , već prebukiranu stiže i 200.000 rusa, naš aprtman u sreseru je već rezervisan čitavo ljeto[sm=smiley13.gif], stvarno Hrvatska je sad prebukirana, ostaje nam samo mrski Neum[sm=hudicek1.gif]




ninuska -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (8.3.2016 11:32:55)


IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Mi se prekontavamo, posljednjih dana, između Albanije (Sarande) i Crne Gore (Budve)[sm=smiley1.gif]

Albanija ;). Meni se Budva ne svidja. Ok mi je kad sam.solo bez djece :). Vise mi je za provoda. Al, eto, mozda i grijesim.
Kako god, bitno je da vam bude lijepo




Blue rose RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (8.3.2016 11:36:40)


IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Mi se prekontavamo, posljednjih dana, između Albanije (Sarande) i Crne Gore (Budve)[sm=smiley1.gif]

Albanija ;). Meni se Budva ne svidja. Ok mi je kad sam.solo bez djece :). Vise mi je za provoda. Al, eto, mozda i grijesim.
Kako god, bitno je da vam bude lijepo


Mi smo prošle godine bili u Albaniji, a ove godine nam se svidjela i ponuda na plaži Jaz, u Budvi. (http://www.poseidon-jaz.com/)
Ne bi smo bili u gradu, i izbjegli bi smo krkljanac.

Ali još ćemo da vidimo.




Mirkica -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (8.3.2016 11:55:37)


IZVORNA PORUKA: škorpija

kažu ove godine u Hrvatsku , već prebukiranu stiže i 200.000 rusa, naš aprtman u sreseru je već rezervisan čitavo ljeto[sm=smiley13.gif], stvarno Hrvatska je sad prebukirana, ostaje nam samo mrski Neum[sm=hudicek1.gif]


pa naravno pored situacije koju imamo nije ni cudo




Visnja RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (21.3.2016 8:49:48)

Ja prije nekolik dana poslala par upita za ljetvanje i baš se ismijah

U Brelima aprtman 4 +2 noć 180 eura...nisu normalni.... pa drugi apartman isto 4 + 2 ...185 eura.... uz rečenicu...7 i 8 mjesec su zauzeti može prije ili poslije.... rekoh ne može [sm=smiley36.gif]
Hotel Neptun 7 dana 2.000 eura ...kad sam se zahvalila piuš mi juče da ća mi poslati korigovanu i nižu ponudu.... ko biva ako se upeca dobro je a ako ne, snizićemo cijenu.... [sm=smiley36.gif]
itd, itd,...itd....
baš su me zabavili [sm=smiley36.gif]




škorpija -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (21.3.2016 9:16:22)

I na bookingu isti juli i avgust gotovo svugdje već zauzeti, ali cini mi se da je sredbji Jadran manje zauzet, juzni je katastrofa i sa cijenama i sa slobodnim mjestima




Visnja RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (21.3.2016 10:28:37)

Evo dobih još jean odgovor [sm=smiley36.gif] plačem

Cijena apartmana (4+2) je 145 € po noćenju za do 4 osobe,
165 € (145 € + 20 € dodatni ležaj) po noćenju za 5 osoba,
185 € (145 € + 2 x 20 € dodatni ležaj) za 6 osoba.

Djeca ispod 7 godina imaju 50 % popusta na dodatni ležaj.
Koliko godina imaju djeca?

U cijenu je uključeno: boravišna pristojba, bazen s masažom, zajednički vanjski plinski roštilj, klima uređaj, bežični internet, zajednička perilica rublja, parking, ručnici, posteljina.


Apartman je novi i ima pogled na more. Udaljen je 150 metara od šljunčane plaže i 10 minuta hoda od centra Brela
.



Zahvalih se uz rečenicu da mi je 150 m od mora ipak predaleko [sm=smiley36.gif]




Blue rose RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (21.3.2016 11:00:57)

E vala se pre*eravaju sa cijenama.





Bambi09 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (21.3.2016 11:17:20)


IZVORNA PORUKA: SREĆNA

Ima li neko preporuku za Crnu Goru da je blizu plaže, čisto i uslovno za djecu ništa više [sm=smiley36.gif]


Mi vec par godina idemo u Dobre Vode, cijena pristupacna, smjestaj zadovoljavajuci, vlasnici jako prijatni i drustveni ljudi, kuca drugi red od plaze, privatan parking, prodavnica 50 m od kuce, plaza nije pretrpana. Jedino sta mnoge odbija jeste sto je more valovito u tom podrucju, ali nama to ne smeta. I ove godine ako Bog da idemo u isto mjesto.




anitaa -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (21.3.2016 11:18:51)

Istina u Hrvatskoj pretjeruju s cijenama, ali s dvoje male djece, (još jedno beba) to nam je najpraktičnije.
...lani zbog pupe propustih ljetovanje, zato sad budna sanjam Tučepe......... ( sreća je da tu imamo besplatan smještaj, "nesreća" je da se radi o Gornjim Tučepima) a nekad su mi bili dosadni, ono sedmica u 6.om od starog godišnjeg, da se napune baterije..Hvar obožavam, ali biće vremena aBd da se maknemo i "malo puno" dalje.




Visnja RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (21.3.2016 11:22:45)


IZVORNA PORUKA: anitaa

Istina u Hrvatskoj pretjeruju s cijenama, ali s dvoje male djece, (još jedno beba) to nam je najpraktičnije.
...lani zbog pupe propustih ljetovanje, zato sad budna sanjam Tučepe......... ( sreća je da tu imamo besplatan smještaj, "nesreća" je da se radi o Gornjim Tučepima) a nekad su mi bili dosadni, ono sedmica u 6.om od starog godišnjeg, da se napune baterije..Hvar obožavam, ali biće vremena aBd da se maknemo i "malo puno" dalje.


Koristi tu sreću i zaboravi na Gornje i Donje [sm=smiley36.gif]

ove godine su najavili najezdu Rusa u CG i CRO....navodno preko 200.000 ..... zato svi divljaju s cjenama [sm=smiley36.gif]




ninuska -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (21.3.2016 11:23:35)

IZVORNA PORUKA: anitaa

Istina u Hrvatskoj pretjeruju s cijenama, ali s dvoje male djece, (još jedno beba) to nam je najpraktičnije.
...lani zbog pupe propustih ljetovanje, zato sad budna sanjam Tučepe......... ( sreća je da tu imamo besplatan smještaj, "nesreća" je da se radi o Gornjim Tučepima) a nekad su mi bili dosadni, ono sedmica u 6.om od starog godišnjeg, da se napune baterije..Hvar obožavam, ali biće vremena aBd da se maknemo i "malo puno" dalje.

Nasmija me, anita :). Super ti je i to. Sta fali autom sici kad ti je vec besplatno. mi obicno budemo cijeli dan na plazi. Ponesemo sve sto nam treba, a kuci onda na kasni rucak :)




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (21.3.2016 11:40:44)

mi rezervisali nas apartman na peljescu da se na vrijeme obezbjedimo[sm=smiley1.gif] 40 eura. ljepota[sm=smiley1.gif]




ninuska -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (21.3.2016 11:44:26)


IZVORNA PORUKA: teacher75

mi rezervisali nas apartman na peljescu da se na vrijeme obezbjedimo[sm=smiley1.gif] 40 eura. ljepota[sm=smiley1.gif]

Kad idete? Mi smo obicno tu u junu i septembru :)




anidla -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (21.3.2016 12:16:02)


IZVORNA PORUKA: teacher75

mi rezervisali nas apartman na peljescu da se na vrijeme obezbjedimo[sm=smiley1.gif] 40 eura. ljepota[sm=smiley1.gif]



imaju li gdje slike da se pogledaju?




Visnja RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (21.3.2016 12:21:50)


IZVORNA PORUKA: teacher75

mi rezervisali nas apartman na peljescu da se na vrijeme obezbjedimo[sm=smiley1.gif] 40 eura. ljepota[sm=smiley1.gif]


Ma i ja sam juče rezervisala kod mojih u Brelima ...Nego malo istraživala druge mogućnosti [sm=smiley1.gif]
Al fakat su smješni...




pocahontas -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (21.3.2016 12:53:40)

je li iko ikada bio na Hvaru, Vrboska? kakve su plaze u tom mjestu?




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (21.3.2016 13:03:46)


IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: teacher75

mi rezervisali nas apartman na peljescu da se na vrijeme obezbjedimo[sm=smiley1.gif] 40 eura. ljepota[sm=smiley1.gif]

Kad idete? Mi smo obicno tu u junu i septembru :)

od 22.jula do kraja mjeseca




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (21.3.2016 13:05:30)


IZVORNA PORUKA: anidla


IZVORNA PORUKA: teacher75

mi rezervisali nas apartman na peljescu da se na vrijeme obezbjedimo[sm=smiley1.gif] 40 eura. ljepota[sm=smiley1.gif]



imaju li gdje slike da se pogledaju?

nemam nazalost. oni imaju samo 2 apartmana za izdavanje tako da nemaju stranicu. al ok je skroz. ako te zanimaju detalji javi se na pp [sm=smiley1.gif]




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (21.3.2016 13:06:53)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: teacher75

mi rezervisali nas apartman na peljescu da se na vrijeme obezbjedimo[sm=smiley1.gif] 40 eura. ljepota[sm=smiley1.gif]


Ma i ja sam juče rezervisala kod mojih u Brelima ...Nego malo istraživala druge mogućnosti [sm=smiley1.gif]
Al fakat su smješni...


jasta. za te pare bih isla u grcku na odmor i to u hotelu




škorpija -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (21.3.2016 13:37:02)


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: teacher75

mi rezervisali nas apartman na peljescu da se na vrijeme obezbjedimo[sm=smiley1.gif] 40 eura. ljepota[sm=smiley1.gif]


Ma i ja sam juče rezervisala kod mojih u Brelima ...Nego malo istraživala druge mogućnosti [sm=smiley1.gif]
Al fakat su smješni...


jasta. za te pare bih isla u grcku na odmor i to u hotelu

a šta značli rezervacija, jel se mora nešto unaprijed uplatiti, mi nikad nismo rezervisali, ne želimo provesti sedam kišnih dana na moru [sm=smiley1.gif]], a i maća će imazti samo 3-4 mjesrca, zato ne smijem unaprijed rezervisati, šta ako bude ters




pocahontas -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (21.3.2016 14:01:43)


IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: teacher75

mi rezervisali nas apartman na peljescu da se na vrijeme obezbjedimo[sm=smiley1.gif] 40 eura. ljepota[sm=smiley1.gif]


Ma i ja sam juče rezervisala kod mojih u Brelima ...Nego malo istraživala druge mogućnosti [sm=smiley1.gif]
Al fakat su smješni...


jasta. za te pare bih isla u grcku na odmor i to u hotelu

a šta značli rezervacija, jel se mora nešto unaprijed uplatiti, mi nikad nismo rezervisali, ne želimo provesti sedam kišnih dana na moru [sm=smiley1.gif]], a i maća će imazti samo 3-4 mjesrca, zato ne smijem unaprijed rezervisati, šta ako bude ters


pa vecina osoba koje rade moraju unaprijed znati kada ce uzeti godisnji pa u skladu s tim i odlazak na more/rezervaciju planirati, bila ti kisa ne bila [sm=smiley36.gif]
dobro ti si na porodiljskom pa kad ti prahne kazes, e ja bi mogla sad ovaj vikend na more, odoh pa sta nađem tamo [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  213 214 [215] 216 217   Sljedeća stranica >   >>