RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


Visnja RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (22.5.2016 10:29:15)


IZVORNA PORUKA: lulaloo

Mi rezervisali apartman u Zivogoscu Porat, navodno je na plazi i imat cemo svoje dvoriste, rostilj i ogroman balkon, sve u hladovini - i sad citam malo po forumu i jedna clanica napisala da je Porat katastrofa, jedno od ruznijih mjesta?!

Pa je li bas toliki uzas? A mislila sam da ce biti idealno [sm=smiley36.gif]

Pomagajte, pls, recite da nije toliko grozno, pleasee [sm=smiley36.gif]



ne znam koji dio Porata.... moja prijateljica Maja je napisala da joj je Porat grozan...ali ja sam prosle godine bila u djelu do kojeg se dolazi jednom jako strmom ulicom i idilično je.... kuća na samoj plaži s velikim dvoristem , rostilj..5 minuta od kuće prema centru Porata imas prodavnicu s pecivima , malo dalje kafici, picerije, dječje igraliste

uglavnom plaža gdje sam ja bila je predivna ...
Naći ću ti fotku i postati kasnije....




ninuska -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (22.5.2016 10:34:05)

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: lulaloo

Mi rezervisali apartman u Zivogoscu Porat, navodno je na plazi i imat cemo svoje dvoriste, rostilj i ogroman balkon, sve u hladovini - i sad citam malo po forumu i jedna clanica napisala da je Porat katastrofa, jedno od ruznijih mjesta?!

Pa je li bas toliki uzas? A mislila sam da ce biti idealno [sm=smiley36.gif]

Pomagajte, pls, recite da nije toliko grozno, pleasee [sm=smiley36.gif]



ne znam koji dio Porata.... moja prijateljica Maja je napisala da joj je Porat grozan...ali ja sam prosle godine bila u djelu do kojeg se dolazi jednom jako strmom ulicom i idilično je.... kuća na samoj plaži s velikim dvoristem , rostilj..5 minuta od kuće prema centru Porata imas prodavnicu s pecivima , malo dalje kafici, picerije, dječje igraliste

uglavnom plaža gdje sam ja bila je predivna ...
Naći ću ti fotku i postati kasnije....

Visnja, koliko si placala smjestaj? Ima li hladovine?
Treba i meni kontakt :). Da je kuca blizu plaze i da ima hladovine zbog bebe

lulaloo koliko je smjestaj? Moze i pp. A mozda vam je i ista kuca [sm=smiley36.gif]




Visnja RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (22.5.2016 10:44:50)

evo fotki

ovo je plaža u tom dijelu Porata

prostire se jos duplo iza drveca .... ulaz u vodu savršen , nema krupnog kamenja ni trave

http://www4.slikomat.com/13/0522/f1w-153.jpg

kad predješ ovaj mali prvoj onda dolazis u centar Porata ...tamo su plaže ružne ...tj nije bas za manju djecu..
mnogi koji se nalaze u centru Porata ne znaju za ovaj dio jer im se bude mrsko preći taj lagani prevoj d vide sta ima iza...

http://www4.slikomat.com/13/0522/u71-152.jpg

ovo je bila nasa kuca:

http://www4.slikomat.com/13/0522/tpe-150.jpg




Visnja RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (22.5.2016 10:49:20)


IZVORNA PORUKA: ninuska

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: lulaloo

Mi rezervisali apartman u Zivogoscu Porat, navodno je na plazi i imat cemo svoje dvoriste, rostilj i ogroman balkon, sve u hladovini - i sad citam malo po forumu i jedna clanica napisala da je Porat katastrofa, jedno od ruznijih mjesta?!

Pa je li bas toliki uzas? A mislila sam da ce biti idealno [sm=smiley36.gif]

Pomagajte, pls, recite da nije toliko grozno, pleasee [sm=smiley36.gif]



ne znam koji dio Porata.... moja prijateljica Maja je napisala da joj je Porat grozan...ali ja sam prosle godine bila u djelu do kojeg se dolazi jednom jako strmom ulicom i idilično je.... kuća na samoj plaži s velikim dvoristem , rostilj..5 minuta od kuće prema centru Porata imas prodavnicu s pecivima , malo dalje kafici, picerije, dječje igraliste

uglavnom plaža gdje sam ja bila je predivna ...
Naći ću ti fotku i postati kasnije....

Visnja, koliko si placala smjestaj? Ima li hladovine?
Treba i meni kontakt :). Da je kuca blizu plaze i da ima hladovine zbog bebe

lulaloo koliko je smjestaj? Moze i pp. A mozda vam je i ista kuca [sm=smiley36.gif]



ja sam kod njih isla na par dana u esptembru prosle godine ... pronasla ih na ovoj stranici
http://www.smjestaj.com.hr/zivogosce/legin/




ninuska -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (22.5.2016 10:52:38)

Upravo gledala ovaj smjestaj [sm=smiley36.gif]. Nema cijena, poslacu upit.
Sve sto sam gledala po Hrvatskoj za august je preskupo. Nisu normalni. Jos sa polupansionom. Moze se za skoro isto love otici u Tursku.




Visnja RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (22.5.2016 10:55:43)


IZVORNA PORUKA: ninuska

Upravo gledala ovaj smjestaj [sm=smiley36.gif]. Nema cijena, poslacu upit.
Sve sto sam gledala po Hrvatskoj za august je preskupo. Nisu normalni. Jos sa polupansionom. Moze se za skoro isto love otici u Tursku.


u septembru je bilo 35 eura...




koka i po -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (22.5.2016 11:06:07)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

evo fotki

ovo je plaža u tom dijelu Porata

prostire se jos duplo iza drveca .... ulaz u vodu savršen , nema krupnog kamenja ni trave

http://www4.slikomat.com/13/0522/f1w-153.jpg

kad predješ ovaj mali prvoj onda dolazis u centar Porata ...tamo su plaže ružne ...tj nije bas za manju djecu..
mnogi koji se nalaze u centru Porata ne znaju za ovaj dio jer im se bude mrsko preći taj lagani prevoj d vide sta ima iza...

http://www4.slikomat.com/13/0522/u71-152.jpg

ovo je bila nasa kuca:

http://www4.slikomat.com/13/0522/tpe-150.jpg






jel moguce da smo bile na istom mjestu [sm=smiley36.gif]


ovo mi nesto poznato [sm=smiley36.gif]




ninuska -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (22.5.2016 11:19:52)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: ninuska

Upravo gledala ovaj smjestaj [sm=smiley36.gif]. Nema cijena, poslacu upit.
Sve sto sam gledala po Hrvatskoj za august je preskupo. Nisu normalni. Jos sa polupansionom. Moze se za skoro isto love otici u Tursku.


u septembru je bilo 35 eura...

Hvala [sm=smiley31.gif]. Pitacu za august :)




Visnja RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (22.5.2016 11:34:49)


IZVORNA PORUKA: koka i po


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

evo fotki

ovo je plaža u tom dijelu Porata

prostire se jos duplo iza drveca .... ulaz u vodu savršen , nema krupnog kamenja ni trave

http://www4.slikomat.com/13/0522/f1w-153.jpg

kad predješ ovaj mali prvoj onda dolazis u centar Porata ...tamo su plaže ružne ...tj nije bas za manju djecu..
mnogi koji se nalaze u centru Porata ne znaju za ovaj dio jer im se bude mrsko preći taj lagani prevoj d vide sta ima iza...

http://www4.slikomat.com/13/0522/u71-152.jpg

ovo je bila nasa kuca:

http://www4.slikomat.com/13/0522/tpe-150.jpg






jel moguce da smo bile na istom mjestu [sm=smiley36.gif]


ovo mi nesto poznato [sm=smiley36.gif]


Pa POrat :) al nije centar nego pored... dolazi se drugom a ne prvom strmom ulicom... ulice su hebade ...al jbg...

jedina mana u ovoj kuci je bila ta sto je posteljina stara ...starija i od mene ...pa kome to smeta moze ponijeti svoju.... i sto je kuca dupleks ...jedan dio ima veeelike predivne balkone a drugi dio ( u kojem smo mi bili) su mali) ali to i nije bitno jer je dvoriste ogromno sa stolovima i klupama ... dvoriste je u šljiviku...pa sjedis i s grana bereš šljive...što mi je bilo čudno jer dolje niko ne jede šlive pa se grane lome od njih :)))




lulaloo -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (22.5.2016 16:12:41)

Visnja, puno, puno hvala na ovim informacijama - ovo gdje si bila izgleda bas lijepo, vidim ima hlada i plaza je child friendly. I mislim da je to dio Porata u kojem cemo i mi biti - kuca u kojoj si ti odsjela je na adresi Porat 6, a ova u koju cemo mi je Porat 18.

Ninuska, evo u ovu kucu idemo, uzeli smo apartman sa balkonom i dvoristem, cijena je 100 EUR dnevno za nas 4:

http://www.booking.com/hotel/hr/apartments-lozina-zivogosce.en-gb.html?aid=357026;label=gog235jc-hotel-XX-hr-apartmentsNlozinaNzivogosce-unspec-ba-tab-L%3Aen-O%3AosSx-B%3Asafari-N%3AXX-S%3Abo-U%3AXX;sid=5f1aa3c82f8833a6b8dc4faabc34fcf3;dcid=1;dist=0&sb_price_type=total&type=total&




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (22.5.2016 23:30:46)

stvarno su poludili s cijenama, cuj 100 eura apartman za 4




saamy -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (22.5.2016 23:48:17)

De mi recite u kojem djelu hr su pjescane plaze?? Nemojte se smijati [sm=smiley36.gif] nisam nikad bila samo u prolazu...[sm=smiley1.gif]





Visnja RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (23.5.2016 8:19:39)


IZVORNA PORUKA: lulaloo

Visnja, puno, puno hvala na ovim informacijama - ovo gdje si bila izgleda bas lijepo, vidim ima hlada i plaza je child friendly. I mislim da je to dio Porata u kojem cemo i mi biti - kuca u kojoj si ti odsjela je na adresi Porat 6, a ova u koju cemo mi je Porat 18.

Ninuska, evo u ovu kucu idemo, uzeli smo apartman sa balkonom i dvoristem, cijena je 100 EUR dnevno za nas 4:

http://www.booking.com/hotel/hr/apartments-lozina-zivogosce.en-gb.html?aid=357026;label=gog235jc-hotel-XX-hr-apartmentsNlozinaNzivogosce-unspec-ba-tab-L%3Aen-O%3AosSx-B%3Asafari-N%3AXX-S%3Abo-U%3AXX;sid=5f1aa3c82f8833a6b8dc4faabc34fcf3;dcid=1;dist=0&sb_price_type=total&type=total&


To je jedan od tri najljepse kuce u tom djelu...zato i jeste visoka cjena...
za minut si na plazi ...
ona se nalazi na tom malom "brezuljku" koji spaja Porat od dijela gdje sam ja bila....
vazno je samo da znas od hotela kad ides prema toj kuci ne skreces u prvu lijevo nego drugu strmu ulicu ...jedna od druge su udaljenje 20 metara :)
mi napravili gresku pa skrenuli u prvu ....a ja se grozim tih uskih strmih ulica u kojim se dva auta ne mogu mimoici....




lulaloo -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (23.5.2016 16:52:23)

Visnja, [sm=smiley31.gif] jos jednom puno hvala za sve ove info.




almondray -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (24.5.2016 12:52:25)


IZVORNA PORUKA: teacher75

stvarno su poludili s cijenama, cuj 100 eura apartman za 4

[sm=smiley29.gif]
Meni se vrtoglava od ovih cijena,za 5 noćenja nas 5 ništa ispod hiljadarke(soba) a sa doručkom 2,500-3000 mislim [sm=zmeden.gif] neće nam janje servirati [sm=smiley36.gif]




škorpija -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (24.5.2016 13:13:47)


IZVORNA PORUKA: saamy

De mi recite u kojem djelu hr su pjescane plaze?? Nemojte se smijati [sm=smiley36.gif] nisam nikad bila samo u prolazu...[sm=smiley1.gif]



Pelješac, mjesto Žuljana, Crikvenica, Pag




M kao Mama -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (24.5.2016 13:30:27)


IZVORNA PORUKA: almondray


IZVORNA PORUKA: teacher75

stvarno su poludili s cijenama, cuj 100 eura apartman za 4

[sm=smiley29.gif]
Meni se vrtoglava od ovih cijena,za 5 noćenja nas 5 ništa ispod hiljadarke(soba) a sa doručkom 2,500-3000 mislim [sm=zmeden.gif] neće nam janje servirati [sm=smiley36.gif]



Bogami ovo nije humano, s našim platama malo ko će g... smočit ove godine




almondray -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (24.5.2016 13:44:31)


IZVORNA PORUKA: M kao Mama


IZVORNA PORUKA: almondray


IZVORNA PORUKA: teacher75

stvarno su poludili s cijenama, cuj 100 eura apartman za 4

[sm=smiley29.gif]
Meni se vrtoglava od ovih cijena,za 5 noćenja nas 5 ništa ispod hiljadarke(soba) a sa doručkom 2,500-3000 mislim [sm=zmeden.gif] neće nam janje servirati [sm=smiley36.gif]



Bogami ovo nije humano, s našim platama malo ko će g... smočit ove godine

[sm=smiley3.gif] kako dođoh do Brela dođoh i do cifre od 5ooo i više sa doručkom[sm=smiley36.gif] puni pansion ne smijem ni istraživati.
Mislim da se uglavnom oglašavaju ljudi koji možda žive od toga i lovci u mutnom.
Mi smo do sada ljetovali u Makarskoj kod prijatelja,plaćali smo jeftinije jer su dalekooo a sad mi to nije rješenje zbog male djece.

Višnja i Niki su hvalile Malu Dubu i normalan smještaj te ću najvjerovatnije ostati na tom.
Ako još neko ima kontakt manjeg mjesta,da je zadovoljan cijenom(čitaj oko100KM po danu) neka piše.
Kuham sama sebi i svojoj dječici hahahaha




M kao Mama -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (24.5.2016 15:55:08)

almondray


moj ti je savjet ako možeš da izdeveraš do 1.09. da tada idete, hem nema gužve, hem nije vrelina, hem cijene normalne, mislim možda su nekome i ove u top sezoni normalne, mi smo do L škole uvijek išli u septembru bilo nam super, al kako krenu škola idemo u augutu, jer ovo sad i Ramazan pada u julu, odnosno junu, ja sam već slala neke upite bogami, 70,80,90 evrića mi traže za apartman za nas 4.




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (24.5.2016 18:45:54)


IZVORNA PORUKA: almondray


IZVORNA PORUKA: teacher75

stvarno su poludili s cijenama, cuj 100 eura apartman za 4

[sm=smiley29.gif]
Meni se vrtoglava od ovih cijena,za 5 noćenja nas 5 ništa ispod hiljadarke(soba) a sa doručkom 2,500-3000 mislim [sm=zmeden.gif] neće nam janje servirati [sm=smiley36.gif]

Ma bjezi, nikad do sad nigdje nisam za apartman dala vise od 40 eura, ne bih iz principa, sto je previse, previse je




Alma_27 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (24.5.2016 18:50:23)


IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: saamy

De mi recite u kojem djelu hr su pjescane plaze?? Nemojte se smijati [sm=smiley36.gif] nisam nikad bila samo u prolazu...[sm=smiley1.gif]



Pelješac, mjesto Žuljana, Crikvenica, Pag



Žuljana je prekrasna. Imaju i kamp. Ima i Divna na Pelješcu, ali to nije naseljeno mjesto nego samo kamp i kafić. Proguglaj slike




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (24.5.2016 19:00:27)

Vucina plaza u zuljani, divna i duba kod trpnja i prapratno kod stona su divne pjescane plaze na peljescu




Visnja RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (24.5.2016 21:19:36)


IZVORNA PORUKA: Alma_27


IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: saamy

De mi recite u kojem djelu hr su pjescane plaze?? Nemojte se smijati [sm=smiley36.gif] nisam nikad bila samo u prolazu...[sm=smiley1.gif]



Pelješac, mjesto Žuljana, Crikvenica, Pag



Žuljana je prekrasna. Imaju i kamp. Ima i Divna na Pelješcu, ali to nije naseljeno mjesto nego samo kamp i kafić. Proguglaj slike


Divna s najljepšom bojom mora ...al sam isla davno s prijateljicama (prije Hrista [sm=smiley36.gif] )i tada je bila samo plaža bez ikakvih sadržaja....kola smo parkirali uz cestu pa se provukli kroz neko žbunje do plaže...divna je baš divna




Visnja RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (24.5.2016 21:22:37)

Mala Duba je prelijepo mirno mjesto...sve blizu....plaže prelijepe s hladom.... mnogo toga izdaju česima preko agancija...ali se moze naci ponesto i nisu skupi....
moja rodica ima kuću dolje i prosle godine je izdavala al nisam sigurna da će i ove.... imala je mali apartman 2 +1 i veliki za 6 odraslih osoba....
jedna naša ženica je išla kod nje




almondray -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (24.5.2016 21:40:26)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Mala Duba je prelijepo mirno mjesto...sve blizu....plaže prelijepe s hladom.... mnogo toga izdaju česima preko agancija...ali se moze naci ponesto i nisu skupi....
moja rodica ima kuću dolje i prosle godine je izdavala al nisam sigurna da će i ove.... imala je mali apartman 2 +1 i veliki za 6 odraslih osoba....
jedna naša ženica je išla kod nje

hoćeš li je pitati,ili da mi das kontakt da ja pitam.To je sigurno gdje je i Niki išla,ona je od tebe dobila kontakt.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  215 216 [217] 218 219   Sljedeća stranica >   >>