RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


Alma_27 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (25.5.2016 7:42:42)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: Alma_27


IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: saamy

De mi recite u kojem djelu hr su pjescane plaze?? Nemojte se smijati [sm=smiley36.gif] nisam nikad bila samo u prolazu...[sm=smiley1.gif]



Pelješac, mjesto Žuljana, Crikvenica, Pag



Žuljana je prekrasna. Imaju i kamp. Ima i Divna na Pelješcu, ali to nije naseljeno mjesto nego samo kamp i kafić. Proguglaj slike


Divna s najljepšom bojom mora ...al sam isla davno s prijateljicama (prije Hrista [sm=smiley36.gif] )i tada je bila samo plaža bez ikakvih sadržaja....kola smo parkirali uz cestu pa se provukli kroz neko žbunje do plaže...divna je baš divna



I sad je tako. Parkiras auto na cesti i sidjes dole. Ima kafic uz kamp. Sta ce ti vise [sm=smiley36.gif]

Mi smo isli na jadnodnevni izlet. Inace smo svake godine u Janjini. Ona je na sred Peljesca ali ne izlazi na more, pa svaki dan idemo na drugu plazu. Dvije minute voznje do Sresera, 15min do Zuljane, pola sata do Divne...




almondray -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (25.5.2016 7:58:45)


IZVORNA PORUKA: M kao Mama

almondray


moj ti je savjet ako možeš da izdeveraš do 1.09. da tada idete, hem nema gužve, hem nije vrelina, hem cijene normalne, mislim možda su nekome i ove u top sezoni normalne, mi smo do L škole uvijek išli u septembru bilo nam super, al kako krenu škola idemo u augutu, jer ovo sad i Ramazan pada u julu, odnosno junu, ja sam već slala neke upite bogami, 70,80,90 evrića mi traže za apartman za nas 4.

Mi moramo u julu,mm je na ljetnom raspustu s tim sto avgustu ima konkurse .Doduše jesmo prije dvije god. išli između slanja prijava i rezultata,znači sredinm augusta i smrzli se[sm=smiley36.gif] djeca (a ni ja bgm) nisu zaplivala,vratili smo se prije planiranog.

Čini mi se da su na otocima cijene nesto niže[sm=zmeden.gif]




ninuska -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (25.5.2016 8:31:36)


IZVORNA PORUKA: Alma_27


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: Alma_27


IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: saamy

De mi recite u kojem djelu hr su pjescane plaze?? Nemojte se smijati [sm=smiley36.gif] nisam nikad bila samo u prolazu...[sm=smiley1.gif]



Pelješac, mjesto Žuljana, Crikvenica, Pag



Žuljana je prekrasna. Imaju i kamp. Ima i Divna na Pelješcu, ali to nije naseljeno mjesto nego samo kamp i kafić. Proguglaj slike


Divna s najljepšom bojom mora ...al sam isla davno s prijateljicama (prije Hrista [sm=smiley36.gif] )i tada je bila samo plaža bez ikakvih sadržaja....kola smo parkirali uz cestu pa se provukli kroz neko žbunje do plaže...divna je baš divna



I sad je tako. Parkiras auto na cesti i sidjes dole. Ima kafic uz kamp. Sta ce ti vise [sm=smiley36.gif]

Mi smo isli na jadnodnevni izlet. Inace smo svake godine u Janjini. Ona je na sred Peljesca ali ne izlazi na more, pa svaki dan idemo na drugu plazu. Dvije minute voznje do Sresera, 15min do Zuljane, pola sata do Divne...

Peljesac je prelijep. Nema mjesta da kazes da nije lijepo :).
I mi smo do sada autom isli do plaze, ali kako imam joa bebu ne da mi se. Uato sto moramo rano ustati, pa muz odmah da ide i zauzme mjesto (jwr je guzva), pa se vrati da jedemo i onda svi na plazu [sm=smiley36.gif]. Komplikovano [sm=smiley36.gif].




saamy -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (25.5.2016 9:12:51)

Hvala vam mamice sad bas gledam slike i vidim negdje su pjescane plaze a negdje kamenite [sm=zmeden.gif]
Kako sad da ja znam gdje da odem [sm=smiley36.gif]
Mislila sam online bukirati apartman jer se ne usudim ici bez bukiranja sa malom bebom[sm=duda.gif]




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (25.5.2016 11:37:55)


IZVORNA PORUKA: Alma_27


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: Alma_27


IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: saamy

De mi recite u kojem djelu hr su pjescane plaze?? Nemojte se smijati [sm=smiley36.gif] nisam nikad bila samo u prolazu...[sm=smiley1.gif]



Pelješac, mjesto Žuljana, Crikvenica, Pag



Žuljana je prekrasna. Imaju i kamp. Ima i Divna na Pelješcu, ali to nije naseljeno mjesto nego samo kamp i kafić. Proguglaj slike


Divna s najljepšom bojom mora ...al sam isla davno s prijateljicama (prije Hrista [sm=smiley36.gif] )i tada je bila samo plaža bez ikakvih sadržaja....kola smo parkirali uz cestu pa se provukli kroz neko žbunje do plaže...divna je baš divna



I sad je tako. Parkiras auto na cesti i sidjes dole. Ima kafic uz kamp. Sta ce ti vise [sm=smiley36.gif]

Mi smo isli na jadnodnevni izlet. Inace smo svake godine u Janjini. Ona je na sred Peljesca ali ne izlazi na more, pa svaki dan idemo na drugu plazu. Dvije minute voznje do Sresera, 15min do Zuljane, pola sata do Divne...

mi idem vec 3.godinu u drace. mozda se i vidimo [sm=smiley36.gif]




ladyblue RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (25.5.2016 12:07:35)

more je provod, more su koke [sm=smiley36.gif]

15.6. idem na odmor do 3.7. [sm=smiley1.gif]




salmy -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (25.5.2016 13:39:18)

Mi planiramo iza ramazana aBd..opet u hotelcic..polupansion .mjera
Ne mogu šerpe i tanjure ganjat po plaži...
A Dubrovnik koji vikend da svekar ne bude ljut...iako ne volim Du i onu hebenu vožnju po gradu




ninuska -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (25.5.2016 18:06:21)


IZVORNA PORUKA: salmy

Mi planiramo iza ramazana aBd..opet u hotelcic..polupansion .mjera
Ne mogu šerpe i tanjure ganjat po plaži...
A Dubrovnik koji vikend da svekar ne bude ljut...iako ne volim Du i onu hebenu vožnju po gradu

Jesi nasla nesto pristupacno ili? Ja sam gledala i hotele zbog polupansiona ali oderase, brate mili




salmy -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (25.5.2016 21:41:44)


IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: salmy

Mi planiramo iza ramazana aBd..opet u hotelcic..polupansion .mjera
Ne mogu šerpe i tanjure ganjat po plaži...
A Dubrovnik koji vikend da svekar ne bude ljut...iako ne volim Du i onu hebenu vožnju po gradu

Jesi nasla nesto pristupacno ili? Ja sam gledala i hotele zbog polupansiona ali oderase, brate mili

Idemo vec 7-8 godine tu..imamo momka koji nam nadje sobu po nekoj prihvatljivoj cijeni....idemo jednom kako treba nego dva tri puta ganjat apartmane...hebo pretis i kuhacu na more..zato ja ne volim Dubrovnik..sve moram kuhat ko kod kuce..nije mi to odmor...bolje 7 dana kvalitetno nego 15 uz pretis😉




Visnja RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (25.5.2016 21:47:11)


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: salmy

Mi planiramo iza ramazana aBd..opet u hotelcic..polupansion .mjera
Ne mogu šerpe i tanjure ganjat po plaži...
A Dubrovnik koji vikend da svekar ne bude ljut...iako ne volim Du i onu hebenu vožnju po gradu

Jesi nasla nesto pristupacno ili? Ja sam gledala i hotele zbog polupansiona ali oderase, brate mili

Idemo vec 7-8 godine tu..imamo momka koji nam nadje sobu po nekoj prihvatljivoj cijeni....idemo jednom kako treba nego dva tri puta ganjat apartmane...hebo pretis i kuhacu na more..zato ja ne volim Dubrovnik..sve moram kuhat ko kod kuce..nije mi to odmor...bolje 7 dana kvalitetno nego 15 uz pretis😉


istina

mi smo počeki praktikovati od 7 do 10 dana polupansiona (Brela logico) [sm=smiley36.gif]
a onda jos jednom ili dva puta po 4 dana negdje gdje mogu za dorucak sendvic napraviti , za rucak supicu iz kesice a večeru jesti vani




salmy -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (25.5.2016 21:55:59)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: salmy

Mi planiramo iza ramazana aBd..opet u hotelcic..polupansion .mjera
Ne mogu šerpe i tanjure ganjat po plaži...
A Dubrovnik koji vikend da svekar ne bude ljut...iako ne volim Du i onu hebenu vožnju po gradu

Jesi nasla nesto pristupacno ili? Ja sam gledala i hotele zbog polupansiona ali oderase, brate mili

Idemo vec 7-8 godine tu..imamo momka koji nam nadje sobu po nekoj prihvatljivoj cijeni....idemo jednom kako treba nego dva tri puta ganjat apartmane...hebo pretis i kuhacu na more..zato ja ne volim Dubrovnik..sve moram kuhat ko kod kuce..nije mi to odmor...bolje 7 dana kvalitetno nego 15 uz pretis😉


istina

mi smo počeki praktikovati od 7 do 10 dana polupansiona (Brela logico) [sm=smiley36.gif]
a onda jos jednom ili dva puta po 4 dana negdje gdje mogu za dorucak sendvic napraviti , za rucak supicu iz kesice a večeru jesti vani

Ja ne mogu srlketa vjeruj...svaki vikend moze mi ako hocemol ic u Dubrovnik kod svekra..necu nema sile....pakovanje prije i poslije ona trema pred put svidja itd..to nikako podnjet ne mogu...jednom spremanje i raspremanje meni puna kapa...




ladyblue RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.5.2016 10:52:53)

svako spram mogućnosti....

ja dugo budem na moru tako da kombinujem....obično doručkujemo u svom aranžmanu a ostalo prema nahođenju.




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.5.2016 11:00:32)

nama privatni polupansion ne bi nikako odgovarao jer smo muhanati sto se tice hrane. ja i nisam al jesu mm i djeca a ne volimo ni kad nam je programirano kad cemo doruckovati i vecerati. u nekom all inclusive hotelu bi vec moglo al nije nam toliki jorgan nazalost[sm=smiley36.gif] zato kuham na moru al sve brzinska jela i ne svaki dan. nekad odemo na pizzu il tako nesto. dorucak i vecera su uglavnom mazalice. nije mi to neki teret a jedemo sta svi volimo i nema zanovijetanja [sm=smiley1.gif]




maja78 RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.5.2016 11:21:52)

vidim uveliko tema aktivna

mi i ove godine idemo kod tekte u slano od 25.06. do mislim 10.07., uglavnom dvije pune sedmice i vikend. Jedva cekam :)




škorpija -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.5.2016 11:22:58)


IZVORNA PORUKA: saamy

Hvala vam mamice sad bas gledam slike i vidim negdje su pjescane plaze a negdje kamenite [sm=zmeden.gif]
Kako sad da ja znam gdje da odem [sm=smiley36.gif]
Mislila sam online bukirati apartman jer se ne usudim ici bez bukiranja sa malom bebom[sm=duda.gif]


žuljana ti je pijesak sigurno, uzmi apartman metar od mora




ladyblue RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.5.2016 11:24:36)

meni je polupansion sranje najobičnije. ili puni ili ništa. od doručka do večere prođe i 10 sati što je meni nezamislivo da nemam još jedan odbrok između. a kada je ručak u ptanju pice i sendviči nisu opcija. meni je to glavni obrok. večera mi i ne treba.




škorpija -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.5.2016 11:27:02)

IZVORNA PORUKA: teacher75

nama privatni polupansion ne bi nikako odgovarao jer smo muhanati sto se tice hrane. ja i nisam al jesu mm i djeca a ne volimo ni kad nam je programirano kad cemo doruckovati i vecerati. u nekom all inclusive hotelu bi vec moglo al nije nam toliki jorgan nazalost[sm=smiley36.gif] zato kuham na moru al sve brzinska jela i ne svaki dan. nekad odemo na pizzu il tako nesto. dorucak i vecera su uglavnom mazalice. nije mi to neki teret a jedemo sta svi volimo i nema zanovijetanja [sm=smiley1.gif]

ni meni to stvarno nije problem, volim da pojedem po svom tabijatu i kakav crni pretis pa to ni moja rahmetli nana nije vukla na more, horoz supa iz kese, isprzi pilezinu, jos nazalost sad nema nigdje kupiti Maggi pire krompir u prahu ( vinja ta bi s njim, ti si mi to nekad preporučila i odličan je bio), za dručak mazalice i bijela kafa i vozi.

Al mm ove godine insistrira na polupansionu zbog male bebe pa vidjet ćemo




Visnja RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.5.2016 11:40:17)


IZVORNA PORUKA: škorpija

IZVORNA PORUKA: teacher75

nama privatni polupansion ne bi nikako odgovarao jer smo muhanati sto se tice hrane. ja i nisam al jesu mm i djeca a ne volimo ni kad nam je programirano kad cemo doruckovati i vecerati. u nekom all inclusive hotelu bi vec moglo al nije nam toliki jorgan nazalost[sm=smiley36.gif] zato kuham na moru al sve brzinska jela i ne svaki dan. nekad odemo na pizzu il tako nesto. dorucak i vecera su uglavnom mazalice. nije mi to neki teret a jedemo sta svi volimo i nema zanovijetanja [sm=smiley1.gif]

ni meni to stvarno nije problem, volim da pojedem po svom tabijatu i kakav crni pretis pa to ni moja rahmetli nana nije vukla na more, horoz supa iz kese, isprzi pilezinu, jos nazalost sad nema nigdje kupiti Maggi pire krompir u prahu ( vinja ta bi s njim, ti si mi to nekad preporučila i odličan je bio), za dručak mazalice i bijela kafa i vozi.

Al mm ove godine insistrira na polupansionu zbog male bebe pa vidjet ćemo


Ma imas ga u Konzumu.... al ima i jedan drugi fotkam ti kad ga budem kupila ....




Visnja RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.5.2016 11:46:23)

a glede hrane ...svako prema navikama

ja inace nikad ne doruckujem pa me dorucak na moru dugo drzi sitom on je u 9.... za vrijeme rucka ne bih mogla rucati nista....osim neke voćke, sladoleda, kafa i neki keksic.... asja jedino supicu jede svaki dan.... ona ako želi dobije ....jer joj kuma ugađa...

vecera je uvjek obilna izmedju 7 i 8... al kako nista ne jedem s hljebom ok je....

ne volim pice na moru..... samo ribu i morske pizdarije s povrćem jedem




salmy -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.5.2016 12:03:34)


IZVORNA PORUKA: ladyblue RR

meni je polupansion sranje najobičnije. ili puni ili ništa. od doručka do večere prođe i 10 sati što je meni nezamislivo da nemam još jedan odbrok između. a kada je ručak u ptanju pice i sendviči nisu opcija. meni je to glavni obrok. večera mi i ne treba.

Naravno da jedemo u obliznjoj jarabi restoranu uz plazu....uz sladoled kafe bice obavezno..taman do vecere...nista mi draze nema sredjena vecerat. I samo ustat😂😂😂...hahaha setnja i picence....ruke mi dodju sebi na more...mrzim sidje po spremanje i pranje tanjira...




salmy -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.5.2016 12:05:44)


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: ladyblue RR

meni je polupansion sranje najobičnije. ili puni ili ništa. od doručka do večere prođe i 10 sati što je meni nezamislivo da nemam još jedan odbrok između. a kada je ručak u ptanju pice i sendviči nisu opcija. meni je to glavni obrok. večera mi i ne treba.

Naravno da jedemo u obliznjoj jarabi restoranu uz plazu....uz sladoled kafe bice obavezno..taman do vecere...nista mi draze nema sredjena vecerat. I samo ustat😂😂😂...hahaha setnja i picence....ruke mi dodju sebi na more...mrzim sidje po spremanje i pranje tanjira...

Kafani...tablet me unisti




škorpija -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.5.2016 12:08:24)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: škorpija

IZVORNA PORUKA: teacher75

nama privatni polupansion ne bi nikako odgovarao jer smo muhanati sto se tice hrane. ja i nisam al jesu mm i djeca a ne volimo ni kad nam je programirano kad cemo doruckovati i vecerati. u nekom all inclusive hotelu bi vec moglo al nije nam toliki jorgan nazalost[sm=smiley36.gif] zato kuham na moru al sve brzinska jela i ne svaki dan. nekad odemo na pizzu il tako nesto. dorucak i vecera su uglavnom mazalice. nije mi to neki teret a jedemo sta svi volimo i nema zanovijetanja [sm=smiley1.gif]

ni meni to stvarno nije problem, volim da pojedem po svom tabijatu i kakav crni pretis pa to ni moja rahmetli nana nije vukla na more, horoz supa iz kese, isprzi pilezinu, jos nazalost sad nema nigdje kupiti Maggi pire krompir u prahu ( vinja ta bi s njim, ti si mi to nekad preporučila i odličan je bio), za dručak mazalice i bijela kafa i vozi.

Al mm ove godine insistrira na polupansionu zbog male bebe pa vidjet ćemo


Ma imas ga u Konzumu.... al ima i jedan drugi fotkam ti kad ga budem kupila ....

ma nemaaa, u pet konzuma sam trazila [sm=smiley13.gif], haj fotkaj mi taj novi, ja sam uzela podravkin jednom, odvratan je, a javi i magi ako vidiš u nekom konzumu da odmah mm posaljem




salmy -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.5.2016 12:16:16)

Jel zna neko mogu li tel.provjeriti jel pasos gotov?sutra ravno mjesec dana..rekli za mj.doci..da dzaba ne cekam ako nije




salmy -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.5.2016 12:20:14)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

a glede hrane ...svako prema navikama

ja inace nikad ne doruckujem pa me dorucak na moru dugo drzi sitom on je u 9.... za vrijeme rucka ne bih mogla rucati nista....osim neke voćke, sladoleda, kafa i neki keksic.... asja jedino supicu jede svaki dan.... ona ako želi dobije ....jer joj kuma ugađa...

vecera je uvjek obilna izmedju 7 i 8... al kako nista ne jedem s hljebom ok je....

ne volim pice na moru..... samo ribu i morske pizdarije s povrćem jedem

Ja opet na moru stalno gladna..samo nesto zvacem..a i decko mali ubi sa glupost ima..dok veci decko strogo djetni rezim...tecnost kavica i vocka..bas se pritegne kad se vratio...
Ma samo nek je sunce....izlezavanju nema kraja..ko fol knjigu ponesem😂




ladyblue RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.5.2016 12:21:30)


IZVORNA PORUKA: salmy

Jel zna neko mogu li tel.provjeriti jel pasos gotov?sutra ravno mjesec dana..rekli za mj.doci..da dzaba ne cekam ako nije


mora biti gotov. to im je zakonski rok i ne probijaju ga osim u izuzetnim situacijama kao npr. kada se mijenjaju pasoši.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  216 217 [218] 219 220   Sljedeća stranica >   >>