RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


Blue rose RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.5.2016 12:22:45)


IZVORNA PORUKA: salmy

Jel zna neko mogu li tel.provjeriti jel pasos gotov?sutra ravno mjesec dana..rekli za mj.doci..da dzaba ne cekam ako nije


Imaš ovdje info, pogledaj slaže li se ovaj datum sa datumom tvog predavanja zahtjeva.
http://mup.ks.gov.ba/aktuelno/obavjestenja/preuzimanje-putnih-isprava-47




salmy -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.5.2016 12:34:26)

Hvala zene...sutra ce mm otic ..ja predala on ce podic..ja sam se da ce decku vaziti barem 5 god




ladyblue RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.5.2016 12:49:10)


IZVORNA PORUKA: salmy

Hvala zene...sutra ce mm otic ..ja predala on ce podic..ja sam se da ce decku vaziti barem 5 god


hoće. sada će dobiti na 5 godina




Alma_27 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (27.5.2016 8:18:04)


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Alma_27


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: Alma_27


IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: saamy

De mi recite u kojem djelu hr su pjescane plaze?? Nemojte se smijati [sm=smiley36.gif] nisam nikad bila samo u prolazu...[sm=smiley1.gif]



Pelješac, mjesto Žuljana, Crikvenica, Pag



Žuljana je prekrasna. Imaju i kamp. Ima i Divna na Pelješcu, ali to nije naseljeno mjesto nego samo kamp i kafić. Proguglaj slike


Divna s najljepšom bojom mora ...al sam isla davno s prijateljicama (prije Hrista [sm=smiley36.gif] )i tada je bila samo plaža bez ikakvih sadržaja....kola smo parkirali uz cestu pa se provukli kroz neko žbunje do plaže...divna je baš divna



I sad je tako. Parkiras auto na cesti i sidjes dole. Ima kafic uz kamp. Sta ce ti vise [sm=smiley36.gif]

Mi smo isli na jadnodnevni izlet. Inace smo svake godine u Janjini. Ona je na sred Peljesca ali ne izlazi na more, pa svaki dan idemo na drugu plazu. Dvije minute voznje do Sresera, 15min do Zuljane, pola sata do Divne...

mi idem vec 3.godinu u drace. mozda se i vidimo [sm=smiley36.gif]


mi cesto sidjemo u drace. budemo na onoj plazi sto gleda na cestu. mozda sam te i vidjala [sm=smiley36.gif]




rose -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (27.5.2016 9:07:40)

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR


IZVORNA PORUKA: salmy

Jel zna neko mogu li tel.provjeriti jel pasos gotov?sutra ravno mjesec dana..rekli za mj.doci..da dzaba ne cekam ako nije


Imaš ovdje info, pogledaj slaže li se ovaj datum sa datumom tvog predavanja zahtjeva.
http://mup.ks.gov.ba/aktuelno/obavjestenja/preuzimanje-putnih-isprava-47



onda su i nasi gotovi...mi predali 29. aprila




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (27.5.2016 15:39:40)


IZVORNA PORUKA: škorpija

IZVORNA PORUKA: teacher75

nama privatni polupansion ne bi nikako odgovarao jer smo muhanati sto se tice hrane. ja i nisam al jesu mm i djeca a ne volimo ni kad nam je programirano kad cemo doruckovati i vecerati. u nekom all inclusive hotelu bi vec moglo al nije nam toliki jorgan nazalost[sm=smiley36.gif] zato kuham na moru al sve brzinska jela i ne svaki dan. nekad odemo na pizzu il tako nesto. dorucak i vecera su uglavnom mazalice. nije mi to neki teret a jedemo sta svi volimo i nema zanovijetanja [sm=smiley1.gif]

ni meni to stvarno nije problem, volim da pojedem po svom tabijatu i kakav crni pretis pa to ni moja rahmetli nana nije vukla na more, horoz supa iz kese, isprzi pilezinu, jos nazalost sad nema nigdje kupiti Maggi pire krompir u prahu ( vinja ta bi s njim, ti si mi to nekad preporučila i odličan je bio), za dručak mazalice i bijela kafa i vozi.

Al mm ove godine insistrira na polupansionu zbog male bebe pa vidjet ćemo

ja vucem i pretis al oni najmanji i zs pola sata imam skuhan rucak[sm=smiley36.gif]




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (27.5.2016 15:43:23)


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: ladyblue RR

meni je polupansion sranje najobičnije. ili puni ili ništa. od doručka do večere prođe i 10 sati što je meni nezamislivo da nemam još jedan odbrok između. a kada je ručak u ptanju pice i sendviči nisu opcija. meni je to glavni obrok. večera mi i ne treba.

Naravno da jedemo u obliznjoj jarabi restoranu uz plazu....uz sladoled kafe bice obavezno..taman do vecere...nista mi draze nema sredjena vecerat. I samo ustat😂😂😂...hahaha setnja i picence....ruke mi dodju sebi na more...mrzim sidje po spremanje i pranje tanjira...

ni to ne radim. koristimo plasticne tanjire i escajg. jedino serpu i tavu operem




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (27.5.2016 15:45:25)


IZVORNA PORUKA: Alma_27


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Alma_27


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: Alma_27


IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: saamy

De mi recite u kojem djelu hr su pjescane plaze?? Nemojte se smijati [sm=smiley36.gif] nisam nikad bila samo u prolazu...[sm=smiley1.gif]



Pelješac, mjesto Žuljana, Crikvenica, Pag



Žuljana je prekrasna. Imaju i kamp. Ima i Divna na Pelješcu, ali to nije naseljeno mjesto nego samo kamp i kafić. Proguglaj slike


Divna s najljepšom bojom mora ...al sam isla davno s prijateljicama (prije Hrista [sm=smiley36.gif] )i tada je bila samo plaža bez ikakvih sadržaja....kola smo parkirali uz cestu pa se provukli kroz neko žbunje do plaže...divna je baš divna



I sad je tako. Parkiras auto na cesti i sidjes dole. Ima kafic uz kamp. Sta ce ti vise [sm=smiley36.gif]

Mi smo isli na jadnodnevni izlet. Inace smo svake godine u Janjini. Ona je na sred Peljesca ali ne izlazi na more, pa svaki dan idemo na drugu plazu. Dvije minute voznje do Sresera, 15min do Zuljane, pola sata do Divne...

mi idem vec 3.godinu u drace. mozda se i vidimo [sm=smiley36.gif]


mi cesto sidjemo u drace. budemo na onoj plazi sto gleda na cestu. mozda sam te i vidjala [sm=smiley36.gif]


mi budemo ispred ona dva kafica a djeca se igraju u onom pijesku u plicaku[sm=smiley1.gif]




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (27.5.2016 15:48:02)


IZVORNA PORUKA: ladyblue RR

meni je polupansion sranje najobičnije. ili puni ili ništa. od doručka do večere prođe i 10 sati što je meni nezamislivo da nemam još jedan odbrok između. a kada je ručak u ptanju pice i sendviči nisu opcija. meni je to glavni obrok. večera mi i ne treba.

slazem se. najpotrebniji mi je rucak oko 3-4 a za dorucak mogu nesto bezveze namazati i pojesti. vecera mi ne treba il isto tako nesto malo mogu pojesti ko za dorucak




almondray -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (28.5.2016 17:46:32)

Ženice kako i preko čega uplaćujete depozit na rezervaciju?
Koje opcije imam za Hr?




Visnja RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (28.5.2016 19:13:47)


IZVORNA PORUKA: almondray


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Mala Duba je prelijepo mirno mjesto...sve blizu....plaže prelijepe s hladom.... mnogo toga izdaju česima preko agancija...ali se moze naci ponesto i nisu skupi....
moja rodica ima kuću dolje i prosle godine je izdavala al nisam sigurna da će i ove.... imala je mali apartman 2 +1 i veliki za 6 odraslih osoba....
jedna naša ženica je išla kod nje

hoćeš li je pitati,ili da mi das kontakt da ja pitam.To je sigurno gdje je i Niki išla,ona je od tebe dobila kontakt.


pitala jutros...
apartmani će biti spremni za 15 dana ....moraju da ih osvjeze ovih dana...
za desetak dana cu znati detalje pa ti posaljem kontakt broj




Visnja RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (28.5.2016 19:15:09)


IZVORNA PORUKA: almondray

Ženice kako i preko čega uplaćujete depozit na rezervaciju?
Koje opcije imam za Hr?


ja sam prosle godine plaćala na žiro račun osobe kod koje sam isla...samo napisla da je u pitanju "poklon"




almondray -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (28.5.2016 19:47:15)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: almondray


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Mala Duba je prelijepo mirno mjesto...sve blizu....plaže prelijepe s hladom.... mnogo toga izdaju česima preko agancija...ali se moze naci ponesto i nisu skupi....
moja rodica ima kuću dolje i prosle godine je izdavala al nisam sigurna da će i ove.... imala je mali apartman 2 +1 i veliki za 6 odraslih osoba....
jedna naša ženica je išla kod nje

hoćeš li je pitati,ili da mi das kontakt da ja pitam.To je sigurno gdje je i Niki išla,ona je od tebe dobila kontakt.


pitala jutros...
apartmani će biti spremni za 15 dana ....moraju da ih osvjeze ovih dana...
za desetak dana cu znati detalje pa ti posaljem kontakt broj

Pišem ti pp.




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (28.5.2016 23:40:34)

mi ne placamo nista unaprijed. ljudi nam vjeruju jer vec 3.put idemo kod njih a prvi put smo hodali po mjestu u nasli smjestaj srecom jako brzo[sm=smiley1.gif]




almondray -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (29.5.2016 6:44:42)


IZVORNA PORUKA: teacher75

mi ne placamo nista unaprijed. ljudi nam vjeruju jer vec 3.put idemo kod njih a prvi put smo hodali po mjestu u nasli smjestaj srecom jako brzo[sm=smiley1.gif]

I mi smo do sada tako,a ovo je prvi put 10 g da idem u hr a ne idem kod istih ljudi.
Em sam jedva mm nagovorila da trebamo bliže smještaj,em nepoznato mjesto još i ovo.
A moram ići na sigurno,jednom smo u Neumu jedva našli,bilo je došlo da se vratimo kući,i ne ulazu u Neum nađemo sobu.
A čula sam dosta priča kako u hr znaju izraditi na "usmenom" zakazivanju rezervacije,dođeš tamo a oni već izdali.Ovo sa akontacijom je vjerovatno osiguranje i meni i njima.




Lavica28 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.5.2016 11:55:33)

Mala Duba je prekrasna, bili smo u vili Antunovic bez hrane, samo smjestaj, vrlo uredno, cisto i novo, minuta hoda do plaze, sve preporuk...ove godine smo mislili malo sjevernije, ali kak nisam nikada ljetovala sjeverno od Splita, ima li iko da preporuci neko manjelijepo mjesto pogodno za dječicu, bez velike gužve i sa hladom.




anidla -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (1.6.2016 10:38:03)

odlucili smo se zaZaostrog ove godine, nisam nikad bila...valjda nismo pogrijesili,,,

rezervisali smo bungalov u kampu sa polupansionom...

da li je neko isao? Iskustva?




ladyblue RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (1.6.2016 13:26:49)

IZVORNA PORUKA: anidla

odlucili smo se zaZaostrog ove godine, nisam nikad bila...valjda nismo pogrijesili,,,

rezervisali smo bungalov u kampu sa polupansionom...

da li je neko isao? Iskustva?



ja sam ti u Zaostrogu domaća. kada idete? to u Dalmaciji rezervisali?
ja sam ti dole od 24.6. - 3.7. i od 10. - 21. 8.




anidla -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (1.6.2016 15:33:48)


IZVORNA PORUKA: ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: anidla

odlucili smo se zaZaostrog ove godine, nisam nikad bila...valjda nismo pogrijesili,,,

rezervisali smo bungalov u kampu sa polupansionom...

da li je neko isao? Iskustva?



ja sam ti u Zaostrogu domaća. kada idete? to u Dalmaciji rezervisali?
ja sam ti dole od 24.6. - 3.7. i od 10. - 21. 8.



ajjjj bas cemo se mimoici [sm=smiley29.gif][sm=smiley29.gif][sm=smiley29.gif] a mogla su nam se djeca zabavljati dok mi ispijamo kafe [sm=love.gif]

mi cemo poslije Bajrama...kad ti odes [sm=smiley13.gif]

nego, kakav je taj resort Dalmacija? Kakva je plaza? Znas li poziciju tih bungalova, da li su blizu plaze? Jbg smorih te pitanjima, ali trudna sam pa ces mi halaliti [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




lejla80 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (3.6.2016 20:16:27)

Ja sam prošle godine bila u Dalmaciji. Kamp je na samoj plaži, nije baš u centru, pa nije ni prevelika gužva. More čisto, doručak standardni, ručak solidan. Ima dosta i voća a djeca uživala maksimalno. Zaostrog ko zaostrog, nije mjesto za one koji vole noćni život i slične aktivnosti. Ja sam se baš, baš odmorila, planiram i ove godine na isto mjesto aBd. Ako te još nešto zanima , pitaj ..




ladyblue RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (6.6.2016 10:29:43)


IZVORNA PORUKA: anidla


IZVORNA PORUKA: ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: anidla

odlucili smo se zaZaostrog ove godine, nisam nikad bila...valjda nismo pogrijesili,,,

rezervisali smo bungalov u kampu sa polupansionom...

da li je neko isao? Iskustva?



ja sam ti u Zaostrogu domaća. kada idete? to u Dalmaciji rezervisali?
ja sam ti dole od 24.6. - 3.7. i od 10. - 21. 8.



ajjjj bas cemo se mimoici [sm=smiley29.gif][sm=smiley29.gif][sm=smiley29.gif] a mogla su nam se djeca zabavljati dok mi ispijamo kafe [sm=love.gif]

mi cemo poslije Bajrama...kad ti odes [sm=smiley13.gif]

nego, kakav je taj resort Dalmacija? Kakva je plaza? Znas li poziciju tih bungalova, da li su blizu plaze? Jbg smorih te pitanjima, ali trudna sam pa ces mi halaliti [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]


ma on ti je na samoj plaži. extra je pozicioniran i dobra im je hrana. mislim da se nećete pokajati s tim da je to period kada su dole nesnosne gužve. e tu može biti malo problematično jer u Zaostrogu kada je sezona je haos. dobro je što je Bajram ranije pa možda ne polete svi odmah poslije Bajrama. obično je ludilo oko 1.8.
zato sam ja malo pomjerila. N neće u školu ove godine tako da ću vjerovatno opet u septembru malo otići. tada je dole najljepše.




ladyblue RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (6.6.2016 10:30:51)


IZVORNA PORUKA: lejla80

Ja sam prošle godine bila u Dalmaciji. Kamp je na samoj plaži, nije baš u centru, pa nije ni prevelika gužva. More čisto, doručak standardni, ručak solidan. Ima dosta i voća a djeca uživala maksimalno. Zaostrog ko zaostrog, nije mjesto za one koji vole noćni život i slične aktivnosti. Ja sam se baš, baš odmorila, planiram i ove godine na isto mjesto aBd. Ako te još nešto zanima , pitaj ..


kako misliš nije u centru? nema centra u Zaostrogu [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]
sve se dešava u 300 m [sm=smiley36.gif]




lejla80 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (6.6.2016 10:47:59)


IZVORNA PORUKA: ladyblue RR


IZVORNA PORUKA: lejla80

Ja sam prošle godine bila u Dalmaciji. Kamp je na samoj plaži, nije baš u centru, pa nije ni prevelika gužva. More čisto, doručak standardni, ručak solidan. Ima dosta i voća a djeca uživala maksimalno. Zaostrog ko zaostrog, nije mjesto za one koji vole noćni život i slične aktivnosti. Ja sam se baš, baš odmorila, planiram i ove godine na isto mjesto aBd. Ako te još nešto zanima , pitaj ..


kako misliš nije u centru? nema centra u Zaostrogu [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]
sve se dešava u 300 m [sm=smiley36.gif]


Meni je centar onaj dio kod marketa, i tu je baš užasna gužva, ja se prepala kad sam tek stigla jer sam kontala da je tu negdje i Dalmacija..ovamo ispred Dalmacije je podnošljivo ;)




tap3ah -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (13.6.2016 15:29:42)

Ima li ko da je otišao na Jadran?
Kakvo je vrijeme i je li mnoooogo hladno i da li duva mnogo?




Visnja RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (20.6.2016 19:15:02)

Ako neko želi M.Dubu.... mogu dati kontakt telefon na pp

mali apartman od 25 kvadrta je 50 eura (2 +1)
a veliki od 75 kvadrata 80 eura ( dvije spavace sobe, veliki dnevni boravak s velikom terasom i lijepim pogledom na more

klima 5 eura

kuća je od prodavnice udaljena 30 m ... i od plaže 40 do 50 metara




Stranica: <<   < Prethodna stranica  217 218 [219] 220 221   Sljedeća stranica >   >>