RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


lulaloo -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (7.8.2016 11:02:18)

Mi smo nekoliko godina uzastopno ljetovali u B. Vodi - plaze prekrasne, sitni kamencici, vrlo pogodni i za malu i veliku djecu; da, ima dosta borovine, prekrasne setnice prema Brelima ili Baskom Polju; dosta restorana, slasticarni i razbih zabava za djecu (trampoline, tobogani i sl)...

Jedini nedostatak jest guzva, stvarno bude previse ljudi.

Cijene privatnog smjestaja ne znam, ali vjerujem da se apartman za 3-4 osobe krece oko 80-100 EUR, naravno, mislim na apartmane u blizini plaze.

Mi Basku Vodu bas, bas volimo, ali smo je ove godine preskocili jer mi nekako nije zgodna za male bebe (a nas bebac ce sada 7 mjeseci, aBd), pa smo se odlucili za mirniju varijantu, Zivogosce Porat, i stvarno je lijepo, bas zgodno za bebice, i stvarno smo se prekrasno odmorili (hvala Visnja jos jednom na informacijama :)




azra I ADI -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (7.8.2016 15:16:20)

Hvala lulaloo što si mi prenijela svoje iskustvo. Mi smo ove godine ponovo boravili u Tučepima,i tamo je prelijepo, ali za sljedeću godinu planiramo malo promijeniti mjesto, Baške Vode mi djeluju kao dobra opcija. Pozz




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (17.3.2017 20:44:45)

Mi cemo abd opet na isto mjesto, sve vec rezervisano na vrijeme [sm=smiley1.gif]




ninuska -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (18.3.2017 9:23:06)

Jos malo [sm=bravo.gif].
Pojma nemam gdje cemo ove godine :)




lejla80 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (25.3.2017 21:04:22)

I ja jedva čekam 😊
Još nismo izabrali destinaciju. Tražimo neki fin hotelčić a da cijene nisu baš bezobrazne.
Jel neko bio na Hvaru u hotelu Park?




salmy -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (28.3.2017 9:14:25)

Ko je isao u Crnu Goru?
Htjeli bi malo promjeniti pa me zanima sta preporucujete
Nesto malo mirnije bez one frke i krkljanca Stoje Karleuse i Lukasa...cula sam da su u Budvi cesti gosti....i da je muzika od ujutru do navecer[sm=smiley36.gif]




Bambi09 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (5.4.2017 19:14:32)

Imam zelju, imam plan. Eh sad samo da vidimo koliko ce to biti izvodivo - finansijski.
Salmy, mi smo zadnja 2x isli u CG i pravo smo zadovoljni. Bili smo u Dobrim vodama - apartmani FIT, ekstra smjestaj, 20 m od prodavnice, 30 m od plaze. Relativno je tiho, navecer kad setamo nema onih galama i halabuke. Pretezno su porodice sa malom djecom i bas nam bude ugodno.
Nadam se posle Ramazana da cemo ici.




lejla80 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (5.4.2017 23:09:07)

Mene odbija Crna Gora zbog toga što nemaju pitke vode. Dosta mojih prijatelja su se od tamo vratili sa virozom. Mi smo bili prije par godina u Dobrim Vodama. Meni nešto gužva bude na plaži i fali brate borovine.




manuela RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (5.4.2017 23:15:49)

Svake godine idem negdje drugo i svugdje mi lijepo[sm=smiley36.gif]
Prosle bili u Biograd na moru i bas je prelijep.
Ove godine Baska Voda malom ce biti 4 mjeseca ima puno borovine i fina set_alista plaze i jedva cekam.
Iako bi najradje na Korculu tamo mi prelijepo al nista za djecu nemaju...al da je odmor jest...[sm=smiley1.gif]




salmy -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (8.4.2017 22:14:21)


IZVORNA PORUKA: lejla80

Mene odbija Crna Gora zbog toga što nemaju pitke vode. Dosta mojih prijatelja su se od tamo vratili sa virozom. Mi smo bili prije par godina u Dobrim Vodama. Meni nešto gužva bude na plaži i fali brate borovine.

Pa kupis vodu....mi inace na moru (Dubrovnik i Podgora) gdje inace ljetujemo uvijek kupujemo vodu....
Cak i u kuci kid svekra u Dubrovniku pijemo kupovnu




Penelope82 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (19.4.2017 12:17:48)

Je li neko bio u kampu Imperial u Vodicama?Zanimaju me mobilne kućice koje imaju u ponudi?




ladyblue RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (19.4.2017 12:20:35)

ovaj snijeg me ubi u pojam. taman sam počela da se radujem lijepom vremenu i da iščekujem juni.
mi prvu turu idemo 16.6. jedva čekam.




mala curica -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (19.4.2017 12:42:30)

Mi ove godine idemo u Tursku.Uplatili smo za Juli.Prvi put idemo pa vidjet cu kako ce nam biti.
Svake godine sam isla u CG Ulcinj i jednostavno navikla sam tu ici,prelijepo mi je.A kada sam izracunala hotel za nas troje,avionska karta ili autom da idemo dodje me isto kao da u Tursku putujem.Tako da smo ove godine odlucili i tamo da probamo.




ladyblue RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (19.4.2017 13:22:09)

mi smo bili prošle a idemo i ove godine u Tursku. meni je jedino tamo odmor. sve ostalo mi u trci prođe.
gdje idete?




mala curica -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (19.4.2017 13:42:23)

Alanya-Side
Uplatili smo All Inclusive, da ne razmisljam ni o cemu.
Kao sto kazes da je odmor u svakom smislu pravi odmor od svega 😀
Gdje vi idete?
Jeste li i prosle godine na isto mjesto isli ili mijenjate destinacije?




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (19.4.2017 13:55:34)

Mi cemo abd vec 3.put na istu destinaciju na Peljescu. Nije nam jos dosadilo [sm=smiley1.gif]




ladyblue RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (19.4.2017 13:57:42)


IZVORNA PORUKA: mala curica

Alanya-Side
Uplatili smo All Inclusive, da ne razmisljam ni o cemu.
Kao sto kazes da je odmor u svakom smislu pravi odmor od svega 😀
Gdje vi idete?
Jeste li i prosle godine na isto mjesto isli ili mijenjate destinacije?


bila sam ja u Turskoj 5 puta. Side je super. Bila sam tamo prije 10-ak godina.
Prošle godine smo bili u Beleku, ove godine idemo u Kemer. Mijenjam ja i mjesta i hotele. jedini uslov je da bude 5* i da je ultra all inclusive. iako izludim dok odaberem hotel od silnog razgledanja [sm=jezicek.gif]




ladyblue RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (19.4.2017 14:00:03)


IZVORNA PORUKA: teacher75

Mi cemo abd vec 3.put na istu destinaciju na Peljescu. Nije nam jos dosadilo [sm=smiley1.gif]


tako ja u Zaostrog idem godinama. znam sve mještane, više smo familija postali [sm=jezicek.gif]
i nešto bi mi bilo da ne odem dole.




mala curica -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (19.4.2017 14:13:12)

Pa da,sve ima na netu da se nadje i samim tim je i teze izabrati.Svaki hotel na svoj nacin je super.
Ja sam uzela u Tui komplet katalog Turska riviera,mjesec danas sam gledala i pravila uzi krug hotela .
Nezz ispod 4.5-5 zvjezdica nisam ni gledala.
Bec-Alanya 2 sata i do hotela 1h.




Visnja RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (19.4.2017 14:32:47)


IZVORNA PORUKA: ladyblue RR


IZVORNA PORUKA: teacher75

Mi cemo abd vec 3.put na istu destinaciju na Peljescu. Nije nam jos dosadilo [sm=smiley1.gif]


tako ja u Zaostrog idem godinama. znam sve mještane, više smo familija postali [sm=jezicek.gif]
i nešto bi mi bilo da ne odem dole.


ko ja u Brela [sm=smiley36.gif] ove godine 21. put [sm=smiley1.gif]




Penelope82 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (19.4.2017 14:50:52)

Tako smo se mi dovezali Vrboske na Hvaru[sm=smiley36.gif] Tamo nam je prelijepo, a ipak volimo i promijeniti...,pa je to rat sa samim sobom svake godine[sm=smiley36.gif]




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (19.4.2017 14:55:51)

Sto sam starija a i zbog djece, sve sam manje raspolozena za nove lokacije, experimente i rizik. Ovako mi puno lakse nasigurno kad znam sta nas ceka a nemamo nikakvih zamjerki pa mi se ne mijenja jos, bar dok su djeca mala. A da idemo negdje bez djece, to bi vec bila druga prica [sm=smiley1.gif]




Visnja RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (19.4.2017 15:38:40)

meni je važno da mi je hrana na gotovo , da se svaki dan mjenjaju peskiri i čisti... da je tik uz plažu...da imaju duge šetnice uz more sa bašticama za popiti nešto...i da nije krkljanac ... da su prijateljski raspoloženi prema djeci tj da im ugađaju oko hrane .... i pogotovo da nema poznatih ... za sada to imam samo u Brelima (tj Jakiruši , kraj Brela) ....e bilo bi to i u hotelu s 5 zvjezdica ali su na Jadranu hoteli bezobrazno skupi pa mi se pare ne daju...

Turska je za mene prevrela al ko zna ...možda nekad... ali u junu ...mada koliko se sjećam LB je imala prosli put bas vreo i juni...

MM bi rado u Grčku ali mene nešto ne privlači ta avantura...




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (19.4.2017 16:06:51)

I mi bismo rado u grcku i to autom sa pauzom u albaniji npr al to nekad za par godina kad budemo imali bolje auto i djeca budu veca abd. U turskoj sam bila 3 puta i nije mi vise ah, posebno sto je u julu pakao tamo, osim u bodrumu koji je bezobrazno skup. Al o grckoj zaista sanjam, posebno o njihovim divnim otocima




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (19.4.2017 16:08:23)

Zelja mi je i istru da obidjem al i to nam je sad daleko a i nije bas za malu djecu




Stranica: <<   < Prethodna stranica  219 220 [221] 222 223   Sljedeća stranica >   >>