RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


wannabeblonde -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (10.8.2015 9:33:28)

Hvala vam na odgovorima, nadam se da ce vrijeme da nas posluzi.

Malo im stvarno jeste bezveze s obzirom da nije bas jeftin hotel da se toliko sadrzaja dodatno naplaćuje, ali eto...

Kakva je situacija sa Aqauparkom u Solarisu, jeste li isle, isplati li se?




Visnja RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (10.8.2015 9:55:17)


IZVORNA PORUKA: niki83


IZVORNA PORUKA: niki83


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

poslala na pp


Hvala [sm=smiley1.gif]



Visnja..jos jednom da se zahvalim na preporuci za Malu Dubu [sm=smiley31.gif]
Imali smo super domacine [sm=bravo.gif]
Mjestasce je stvarno divno..odlicno za porodicni odmor..more cisto, mjesta na pretek, hlada i borovine koliko hoces..jos smo pod utiskom [sm=smiley36.gif].
Jucer smo bili i u Promajnoj na jedan dan..uzas..za mene razocaranje veliko..previse guzve..more prljavo..itd..itd..

Sve u svemu [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] za Malu Dubu!!


drago mi je da ti se dopalo [sm=bravo.gif] i da ste uzivali
M.Duba zaista jeste predivna
Drago mi je i za domaćine [sm=smiley36.gif]




veeseelaa -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (10.8.2015 9:58:44)

Samo da preporučim Albaniju
divno nam je bilo, ljudi ljubazni, put dosta dobar, hotel dobar i jako su povoljni
bila sam skeptična prema ljetovanju kod njih al prijatno sam iznenadjena

odlično je!




veeseelaa -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (10.8.2015 9:59:45)

[sm=smiley1.gif]




palachinken -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (10.8.2015 16:54:18)

Kakva je situacija sa Aqauparkom u Solarisu, jeste li isle, isplati li se?

Obzirom da je nama trebalo 360kn za karte, nije nam se isplatilo nikako [sm=smiley36.gif]
Dobro izgleda doduse.
More je trenutno pretoplo, mi smo se kupali i po mraku, tako da ce garant ostati tako do kraja sezone.




sirnica -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (10.8.2015 17:34:54)


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Samo da preporučim Albaniju
divno nam je bilo, ljudi ljubazni, put dosta dobar, hotel dobar i jako su povoljni
bila sam skeptična prema ljetovanju kod njih al prijatno sam iznenadjena

odlično je!

Ja sam ove godine odljetovala, ali imam Albaniju u planu za iduću sezonu, ako Bog da.Kakve su im cijene hrane u restoranima?




SREĆNA -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (13.8.2015 12:28:21)

Ima li neko preporuku za Crnu Goru da je blizu plaže, čisto i uslovno za djecu ništa više [sm=smiley36.gif]




veeseelaa -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (13.8.2015 12:31:07)


IZVORNA PORUKA: sirnica


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Samo da preporučim Albaniju
divno nam je bilo, ljudi ljubazni, put dosta dobar, hotel dobar i jako su povoljni
bila sam skeptična prema ljetovanju kod njih al prijatno sam iznenadjena

odlično je!

Ja sam ove godine odljetovala, ali imam Albaniju u planu za iduću sezonu, ako Bog da.Kakve su im cijene hrane u restoranima?


kao i kod nas, možda čak i jeftije za 1-2 KM po jelu
piću im je 2,5 KM ---- sokovi, pivo i sl
sladoled im je jeftniji




sirnica -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (13.8.2015 14:11:37)


IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: sirnica


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Samo da preporučim Albaniju
divno nam je bilo, ljudi ljubazni, put dosta dobar, hotel dobar i jako su povoljni
bila sam skeptična prema ljetovanju kod njih al prijatno sam iznenadjena

odlično je!

Ja sam ove godine odljetovala, ali imam Albaniju u planu za iduću sezonu, ako Bog da.Kakve su im cijene hrane u restoranima?


kao i kod nas, možda čak i jeftije za 1-2 KM po jelu
piću im je 2,5 KM ---- sokovi, pivo i sl
sladoled im je jeftniji


Znači, isplati se prevaliti put, hvala na informacijama.




Ašoni -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (13.8.2015 15:45:06)


IZVORNA PORUKA: wannabeblonde

Hvala vam na odgovorima, nadam se da ce vrijeme da nas posluzi.

Malo im stvarno jeste bezveze s obzirom da nije bas jeftin hotel da se toliko sadrzaja dodatno naplaćuje, ali eto...

Kakva je situacija sa Aqauparkom u Solarisu, jeste li isle, isplati li se?


Aquapark je super, isplati se otici jedan dan kad si vec tamo, imate zabavu i za odrasle i za male, ako to volite. Mi smo svi cetvero uzivali. Imaju tobogane i ostala cuda posebno prilagodjena maloj djeci. I otisli bi jos koji dan, ali je cijena karte povisoka, pa je ostalo na tom jednom danu. Steta da nemaju u ponudi poludnevnu, bilo bi tamam. Inace, sto se vremena tice, ako koji dan bas bude lose, imate kao rezervnu varijantu zatvorene bazene, medju njima i one sa morskom vodom. To se naravno dodatno placa.




wannabeblonde -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (13.8.2015 20:50:44)

Sto vise razmisljam i analiziram bit ce da cemo uzeti 3 ona Fun Pass-a oni ukljucuju 2 ulaza u aquapark, 1 voznju vozicem kroz Solaris i 1 mini golf igricu, kada smo vec tamo i kada je bal :D ima do nove godine da se oporavljam od Solarisa [sm=smiley36.gif]





miracle -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (17.8.2015 10:23:41)

Moje misljenje o ljetovanu u Hotelu Komodor Perna,..

Kao sto su rekli u agenciji....sobe nista specijalno,ali ciste ...mogle bi biti i malo bolje za moj pojam (barem ove gdje smo mi bili- prizemlje).
Hrana je dobra,ima izbor vecera 3 menija...dorucak svega da biras.....

Plaza nam je bila ispod prozora skroro...par metara sto je dobro.
Ima hladovine..nema guzve ,more cisto ,ljepota.

Za djecu nimalo sadrzaja osim 2 ljulje i tobogan.

Blizu je Korcula super za izleta..

Da se odmoris od svega...ali ne bi vise isla tamo....fali sadrzaja za djecu barem da se malo zabave.




aidana -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (17.8.2015 23:39:45)

Ima li neko preporuku za smjestaj izmedju Spllita i Zadra? Bitno mi je jedino da je blizu plaze.




esmina i bebina mam -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (19.8.2015 20:39:44)

Ti si barem bila na prvom spratu ja na drugom...da poludis od vrućine .ali mora se priznati da je more kristalno čisto i plaža je super btw da li smo se vidjele [sm=smiley1.gif]




miracle -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (22.8.2015 9:19:56)


IZVORNA PORUKA: esmina i bebina mam

Ti si barem bila na prvom spratu ja na drugom...da poludis od vrućine .ali mora se priznati da je more kristalno čisto i plaža je super btw da li smo se vidjele [sm=smiley1.gif]


Mi smo bili 01.08.-08.08.2015.-..vi ste od 8 cini mi se [sm=smiley1.gif]




MirkoN -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (28.10.2015 11:04:05)

Izlet u Bašku ! ;) Evo što ja volim :D




Blue rose RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.2.2016 15:02:38)

Prijedlozi za ovu godinu?
Sad će brzo akBd, još samo da pretamburamo proljeće :))

Mi opet planiramo Albaniju ali ovaj put malo dalje prema Grčkoj, ili Vloru ili Sarandu.




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.2.2016 15:06:29)

mi cemo opet na peljesac abd. ista meta isto rastojanje[sm=smiley36.gif]




bananica -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.2.2016 15:12:28)

sve dok se temperatura ne popne iznad 25 more mi nije na pameti




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.2.2016 15:17:25)

gdje si ti bananice, jesi li ziva?[sm=smiley1.gif]




bananica -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.2.2016 15:19:13)

evo svratih nakon ne znam koliko vremena, dosta se toga promijenilo, polako opet razgledam

kod tebe?




Mirkica -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.2.2016 15:34:09)


IZVORNA PORUKA: teacher75

mi cemo opet na peljesac abd. ista meta isto rastojanje[sm=smiley36.gif]

gdje ides mi ove godine idemo na peljesac Turksa i slicno otpada jer se plasimo, tako da hr. peljesac trazio neki apartman imas li neke prijedloge, kontakte ???




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.2.2016 15:54:31)

idemo isto u drace kod istih ljudi. mjesto nije nista posebno al je smjestaj super i povoljan i domacini ljubazni pa namjeravamo hodati po peljescu. tj.vozati se malo i istrazivati ovaj put. imacemo tu bazu a onda cemo par puta otici na kupanje negdje drugo ili na veceru da malo obidjemo. s autom nije problem jer su druga mjesta prilicno blizu[sm=smiley1.gif]




ninuska -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (7.3.2016 21:20:23)


IZVORNA PORUKA: teacher75

idemo isto u drace kod istih ljudi. mjesto nije nista posebno al je smjestaj super i povoljan i domacini ljubazni pa namjeravamo hodati po peljescu. tj.vozati se malo i istrazivati ovaj put. imacemo tu bazu a onda cemo par puta otici na kupanje negdje drugo ili na veceru da malo obidjemo. s autom nije problem jer su druga mjesta prilicno blizu[sm=smiley1.gif]

[sm=smiley20.gif][sm=smiley20.gif]...zuljana, trstenik, orebic, korcula. Milina :). Jedino mi sreser nije nesto.




Mirkica -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (8.3.2016 10:23:14)


IZVORNA PORUKA: teacher75

idemo isto u drace kod istih ljudi. mjesto nije nista posebno al je smjestaj super i povoljan i domacini ljubazni pa namjeravamo hodati po peljescu. tj.vozati se malo i istrazivati ovaj put. imacemo tu bazu a onda cemo par puta otici na kupanje negdje drugo ili na veceru da malo obidjemo. s autom nije problem jer su druga mjesta prilicno blizu[sm=smiley1.gif]

koliko placate i koliki je prostor ako moze posalji mi na pp i mi bi vjerojatno na drace pa bi vozikali od tamo tako smo prosli put ZULJANE radujem se nema nigdje mora do Jadranskog [sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  212 213 [214] 215 216   Sljedeća stranica >   >>