RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


lulaloo -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.6.2015 9:30:07)

hvala mama2009.

na slikama vidim da ispred hotela ima pjescana plaza za djecu? (moj djecak je ljubitelj pjescanih plaza)

ja vise volim plaze kao sto su na makarskoj rivijeri (brela, baska voda i ekipa), ali izgleda da korcula nema taj tip plaza.

ali hajde, ne moze i jare i pare - ova ponuda za bon repos mi se cini pravo povoljna i zao mi je propustiti - pa cemo vidjeti.




M kao Mama -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.6.2015 12:38:49)

Cure moje imam jednu molbu za vas, ako nema ima provjeren smještaj u Drveniku, Tučepima, uglavnom do Makarske mo
e li mi poslati PP, ja sam poslala meil na nekoliko adresa, pa čekam odgovor, hvala Vm unaprijed, i ako mogu da Vas zamolim da mi pošaljete u PP

hvala Vam unaprijed




damma -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.6.2015 12:46:25)

imam ja nekih brojeva iz drvenika..al kuci..
pa cu ti poslat veceras..




niki83 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (1.7.2015 8:45:48)

I ja bih rado na pp neke kontakte ili preporuke za Makarsku rivijeru..moze Promajna, Zaostrog, Drvenik, ili ona mjestasca izmedju [sm=smiley1.gif] hvala unaprijed!




bebacha -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (1.7.2015 8:57:01)

Meni trebaju neke preporuke za Crnu Goru




Blue rose RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (1.7.2015 9:23:38)


IZVORNA PORUKA: bebacha

Meni trebaju neke preporuke za Crnu Goru


Petrovac, prelijepo mjesto.




Admi085 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (1.7.2015 14:23:22)

AKo neko ima preporuku za smjestaj u Ulcinju-grad i blizina male plaze,neka mi posalje kontakt u p.p.ili ovdje :)




M kao Mama -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (1.7.2015 14:31:09)


IZVORNA PORUKA: mama_alma

Cure moje imam jednu molbu za vas, ako nema ima provjeren smještaj u Drveniku, Tučepima, uglavnom do Makarske mo
e li mi poslati PP, ja sam poslala meil na nekoliko adresa, pa čekam odgovor, hvala Vm unaprijed, i ako mogu da Vas zamolim da mi pošaljete u PP

hvala Vam unaprijed



Niko ništa ???

Hvala u svakom slučaju




bebacha -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (1.7.2015 14:37:27)


IZVORNA PORUKA: Admi085

AKo neko ima preporuku za smjestaj u Ulcinju-grad i blizina male plaze,neka mi posalje kontakt u p.p.ili ovdje :)


mi smo bili na Velikoj plaži tako da nisam bas od pomoci




damma -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (1.7.2015 14:38:45)


IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: mama_alma

Cure moje imam jednu molbu za vas, ako nema ima provjeren smještaj u Drveniku, Tučepima, uglavnom do Makarske mo
e li mi poslati PP, ja sam poslala meil na nekoliko adresa, pa čekam odgovor, hvala Vm unaprijed, i ako mogu da Vas zamolim da mi pošaljete u PP

hvala Vam unaprijed



Niko ništa ???

Hvala u svakom slučaju


ja sam obecala al zaboravila..




Admi085 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (1.7.2015 17:12:59)

Moze i velika plaza,jer kako je krenulo tesko se moze naci nesto u periodu kada mi idemo...sve je puno.Posaljite mi info.svakako.




bebacha -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (3.7.2015 7:30:30)

Pitat cu mm za broj....nije bas na samoj plazi apartman al nije ni daleko
malo šetnje
povoljno....
mi cemo ove godine negdje blize samo pojma nemam gdje [sm=jezicek.gif]




azra I ADI -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (3.7.2015 13:38:59)

Kakvo je stanje na granici-Doljani, preturaju li po porodičnim automobilima? Mi uvijek ponesemo dosta hrane, nikad nam nisu ništa pregledali, nadam se da ćemo i ove godine isto proći[sm=smiley1.gif]




Hanady RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (3.7.2015 13:51:16)

A zasto nosite hrnu preko granice....
Ako nadju ono sto je zbrnjenonositi imaju prvo oduzeti i kazni napisati...
Nemate potrebe odavde tefliti..stanete u metkocic odete konzum.lida kupite i jos pijava ondje bas finoga povoljno mozete naci i idete dalje




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (3.7.2015 17:00:43)

ni mi nikad hranu ne nosimo. kupimo tamo u lidlu il konzumu. razlika u cijenama minimalna




Visnja RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (6.7.2015 10:53:46)

Ako nekom treba kontakt za dva aprtamana u Maloj Dubi... prelijepo malo mjesto za odmor

jedan aprtaman je mali za roditelje s bebom ili jednim djetetom
a drugi veliki preko 70 kvadrata...s dvije spavaće sobe i jednom s jednim krevetom....

ja sam bila u kući pored ...prodavnica pored....




niki83 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (6.7.2015 12:32:29)

Visnja..moze kontakt na pp pls.




Visnja RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (6.7.2015 13:27:07)

poslala na pp




niki83 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (6.7.2015 13:50:51)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

poslala na pp


Hvala [sm=smiley1.gif]




jednaa -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (6.7.2015 13:54:35)

Ima li neko neku preporuku za manji apartman u Zaostrogu ili neko drugo mjesto na Makarskoj rivijeri?

Hvala




lejla80 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (6.7.2015 23:24:41)


IZVORNA PORUKA: lulaloo

hvala mama2009.

na slikama vidim da ispred hotela ima pjescana plaza za djecu? (moj djecak je ljubitelj pjescanih plaza)

ja vise volim plaze kao sto su na makarskoj rivijeri (brela, baska voda i ekipa), ali izgleda da korcula nema taj tip plaza.

ali hajde, ne moze i jare i pare - ova ponuda za bon repos mi se cini pravo povoljna i zao mi je propustiti - pa cemo vidjeti.


Ponuda je povoljna i vrijedi za te pare. Od smještaja ne ocekuj previše al što se tiče hrane, ima svega i veoma su ljubazni. Ispod hotela ima nekoliko manjih plaža i nije gužva na njima. Naši se uglavnom tiskaju oko bazena, porane ujutro da zauzmu mjesto[sm=zmeden.gif]




lejla80 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (6.7.2015 23:42:02)

Može li i meni kontakt tog smještaja u Maloj Dubi. Hvala ..




lulaloo -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (7.7.2015 8:09:12)


IZVORNA PORUKA: lejla80


IZVORNA PORUKA: lulaloo

hvala mama2009.

na slikama vidim da ispred hotela ima pjescana plaza za djecu? (moj djecak je ljubitelj pjescanih plaza)

ja vise volim plaze kao sto su na makarskoj rivijeri (brela, baska voda i ekipa), ali izgleda da korcula nema taj tip plaza.

ali hajde, ne moze i jare i pare - ova ponuda za bon repos mi se cini pravo povoljna i zao mi je propustiti - pa cemo vidjeti.


Ponuda je povoljna i vrijedi za te pare. Od smještaja ne ocekuj previše al što se tiče hrane, ima svega i veoma su ljubazni. Ispod hotela ima nekoliko manjih plaža i nije gužva na njima. Naši se uglavnom tiskaju oko bazena, porane ujutro da zauzmu mjesto[sm=zmeden.gif]


hvala najljepsa lejla80.
da, sudeci prema iskustvima koje sam procitala na drugim forumima - vecina onih koji su bili su jako zadovoljni, pa se nadam da ce i nama biti lijepo.




maja78 RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (7.7.2015 8:26:11)


IZVORNA PORUKA: DISANA

Ženice je li iko bio u Blacama na ljetovanju? Kakva je plaža? Ima li granap?
Moram što bliže granici biti (svekar mi je jako bolestan) a htjela bih se odmoriti a dobila sam primamljivu ponudu za Blace



Blace su malo mjesto, imaju granap, kazu da su lijepe, moji roditelji par godina ljetovali




maja78 RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (7.7.2015 8:29:54)


IZVORNA PORUKA: mama2009

jel neko bio u Slanom, hotel Osmine?



hotel osmine je u Grguricima, 2,5 KM od Slanog, ali sve to pripada Slanom, mi se kupali sad na toj plazi hotela, vidim da su svi zadovoljni, sa plaze izgleda kao da si na jezeru jer je u uvali, ima sadrzaja za djecu disko, animacije, ima aerobik u moru i pilates imaju i svoj manji bazen, lezaljke suncobrani ...




Stranica: <<   < Prethodna stranica  207 208 [209] 210 211   Sljedeća stranica >   >>