RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


MicoTico -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (7.4.2015 9:33:49)

Katice, sestrice, prvi post, pa odmah reklama, ccc...[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




bebacha -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (7.4.2015 9:35:39)


IZVORNA PORUKA: MicoTico

Katice, sestrice, prvi post, pa odmah reklama, ccc...[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]


i toplo more i uvijek bude sunčano [sm=jezicek.gif]




lulaloo -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (8.4.2015 8:47:38)

Mi razmisljamo o odlasku u Malu Dubu (Zivogosce), nasli smo nekoliko prekrasnih kuca na samoj plazi.

Koliko mogu vidjeti u Maloj Dubi nema nikakvih sadrzaja.

Eh sad, ono sto me zanima – koliko je daleko da se proseta od Male Dube do drugih „dijelova“ Zivogosca (Porat, Blato?) i ima li kakvih sadrzaja tamo (ne mislim na nikakve posebne sadrzaje, vec ono za djecu: parkic, ljulja, trampolina, sladoledi i sl.)?

Hvala unaprijed.




Bella.88 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (8.4.2015 16:45:23)

uh more...,još je rano
ali meni se nikad više nije išlo,a nikad manje para bilo
tako da ćemo verovatno uspet otić bar sedmicu
ne gine nam Hvar dok deca malo ne porastu da ih možemo ostavit da idemo dalje




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (15.4.2015 22:37:04)

Ima li neko kontakt za neki apartman ili sobe u splitu, da je blizu centra, da ima parking i da je povoljno?




irenaSA -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (15.4.2015 23:21:35)


IZVORNA PORUKA: MicoTico

Katice, sestrice, prvi post, pa odmah reklama, ccc...[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]


[sm=sad.gif]




irenaSA -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (15.4.2015 23:24:26)

Prošle godine nismo išli..visoki stepen [sm=nosecka.gif] stvarno nisam bila oduševljena odlaskom na more...
Ove godine moram radi S..a otprilike znam kako izgleda odmor sa [sm=duda.gif], između ostalog, odlazak će i njemu prijati..dakle idemo isključivo radi njih[sm=smiley36.gif]
E sada voljela bih da nađemo neku jeftiniju varijantu od ovih prijašnjih...čeka me renoviranje kupatila...[sm=smiley36.gif]




Hanady RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (15.4.2015 23:50:21)

Uh sestro...šaljem ti na poruku podatke...ja zaborvila [sm=smiley36.gif]




irenaSA -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (15.4.2015 23:55:14)


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Uh sestro...šaljem ti na poruku podatke...ja zaborvila [sm=smiley36.gif]


Sad kad se svi ženi navalimo[sm=smiley36.gif]




Hanady RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (16.4.2015 0:11:52)


IZVORNA PORUKA: irenaSA


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Uh sestro...šaljem ti na poruku podatke...ja zaborvila [sm=smiley36.gif]


Sad kad se svi ženi navalimo[sm=smiley36.gif]

ma nećemo...samo za finu raju broj djelimo ja i mama Alma ...
i čini mi se peny je jedne godine kod nje bila :)




maja78 RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (16.4.2015 8:03:24)


IZVORNA PORUKA: lulaloo

Mi razmisljamo o odlasku u Malu Dubu (Zivogosce), nasli smo nekoliko prekrasnih kuca na samoj plazi.

Koliko mogu vidjeti u Maloj Dubi nema nikakvih sadrzaja.

Eh sad, ono sto me zanima – koliko je daleko da se proseta od Male Dube do drugih „dijelova“ Zivogosca (Porat, Blato?) i ima li kakvih sadrzaja tamo (ne mislim na nikakve posebne sadrzaje, vec ono za djecu: parkic, ljulja, trampolina, sladoledi i sl.)?

Hvala unaprijed.



porat zaobidji u sirokom luku, mi bili jedne godine, ruzan je i dosadan i brdo




pocahontas -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (16.4.2015 9:40:09)

mi bi trebali aBd ili u Brele tradicionalno kao i do sada [sm=smiley36.gif] ili do Šibenika u onaj kompleks Solaris
vidjećemo još
rado bih malo promijenila, ali ne volim gužvu na plaži ama nikako [sm=smiley36.gif] zato, ako i budemo išli u Solaris, to će biti nekad krajem juna..nadam se lijepom vremenu
opcija nam je još Supetar, hotel Amor..




Penelope82 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (17.4.2015 8:55:32)


IZVORNA PORUKA: LieToMe

Jel neko bio u Kleku, Bristu??? Kakva je situacija tamo za malu djecu?


Mi smo vise puta ljetovali u Kleku i bilo nam je odlicno....i sada smo rezervisali prvu turu 20.06.[sm=bravo.gif]Plaza je odlicna bas za malu djecu...,ali jeste malo nezgodno jer nema uopste hlada...neko je to vec spomenuo...
Medjutim,kuca u koju mi idemo je na samoj plazi i ima jako puno hladovine i veliko dvoriste.Ako djeca nisu raspolozena za spavanje (a sada kako su malo veci i ne mozemo od njih ocekivati da spavaju kao novorodjencad[sm=smiley36.gif])...uvijek se mogu zabaviti u dvoristu.U ovoj kuci ljudi zive tokom cijele godine i nisu sve zivo izbetonirali,nego bas da odmoris i dusu i oci...puno zelenila [sm=smiley1.gif]
Mi klepimo uvijek sebi apartman na prizemlju,pa pijemo kaficu u basti dok djeca landraju.Ionako nam se mrsko cvariti na plazi cijeli dan.

Mjesto je bas malo,ali ima 3-4 prodavnice,postu,ambulantu,2-3 kafica i restorana.

Nigdje se nisam uspjela odmoriti kao tamo




Penelope82 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (17.4.2015 8:58:22)


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: irenaSA


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Uh sestro...šaljem ti na poruku podatke...ja zaborvila [sm=smiley36.gif]


Sad kad se svi ženi navalimo[sm=smiley36.gif]

ma nećemo...samo za finu raju broj djelimo ja i mama Alma ...
i čini mi se peny je jedne godine kod nje bila :)


U Zivogoscu?Blatu?Kod tete V? Daaaaaaaaaaaa[sm=bravo.gif]




*nur* -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.4.2015 9:24:06)

Drage moje ima li ko kakav prijedlog za prvu sedmicu juna, znam da je rano al šta ću tako nam ispalo sa godišnjim, ima te li kakve prijedloge?




M kao Mama -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.4.2015 9:27:05)


IZVORNA PORUKA: *nur*

Drage moje ima li ko kakav prijedlog za prvu sedmicu juna, znam da je rano al šta ću tako nam ispalo sa godišnjim, ima te li kakve prijedloge?



koliko osoba, koliko dana, apartman, soba, hotel, do koliko para, mirno mjesto ili gradska vreva, blizu plaža, brdo, ravnica, hlad, de reci šta te zanima, pa onda ćemo u potragu




maja78 RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.4.2015 10:14:20)


IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: *nur*

Drage moje ima li ko kakav prijedlog za prvu sedmicu juna, znam da je rano al šta ću tako nam ispalo sa godišnjim, ima te li kakve prijedloge?



koliko osoba, koliko dana, apartman, soba, hotel, do koliko para, mirno mjesto ili gradska vreva, blizu plaža, brdo, ravnica, hlad, de reci šta te zanima, pa onda ćemo u potragu



alma mogla bi u turizam [sm=bravo.gif]




M kao Mama -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.4.2015 12:12:32)


IZVORNA PORUKA: maja78 RR


IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: *nur*

Drage moje ima li ko kakav prijedlog za prvu sedmicu juna, znam da je rano al šta ću tako nam ispalo sa godišnjim, ima te li kakve prijedloge?



koliko osoba, koliko dana, apartman, soba, hotel, do koliko para, mirno mjesto ili gradska vreva, blizu plaža, brdo, ravnica, hlad, de reci šta te zanima, pa onda ćemo u potragu



alma mogla bi u turizam [sm=bravo.gif]


jel da, ma nikad se ne zna, ne bih ja bježala od toga, hahah

al, ovo mi je tako slatko bilo od nur,

kontam imam i ja odmor i dobro volju, sve ostalo je ?, zato sam je i pitala za svej ove detalje, koji su meni presudni,




Visnja RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.4.2015 12:29:54)


IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: maja78 RR


IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: *nur*

Drage moje ima li ko kakav prijedlog za prvu sedmicu juna, znam da je rano al šta ću tako nam ispalo sa godišnjim, ima te li kakve prijedloge?



koliko osoba, koliko dana, apartman, soba, hotel, do koliko para, mirno mjesto ili gradska vreva, blizu plaža, brdo, ravnica, hlad, de reci šta te zanima, pa onda ćemo u potragu



alma mogla bi u turizam [sm=bravo.gif]


jel da, ma nikad se ne zna, ne bih ja bježala od toga, hahah

al, ovo mi je tako slatko bilo od nur,

kontam imam i ja odmor i dobro volju, sve ostalo je ?, zato sam je i pitala za svej ove detalje, koji su meni presudni,



hahahah i ja isto pomislih ko Maja ....

Alma mjenjaj profesiju... turistička agencij bi hajrloval s tobom [sm=bravo.gif]




M kao Mama -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.4.2015 12:37:23)

Jašta bi ja sam ti ko onaj mali što je ganjo loptu, ko igra za raju i zanemaruje taktiku, završit će u nižerazrednom vratniku, to je davno bilo, možda je sad vratnik u prvoj liGi, hahahah, ma nikad ne bih bila u plusu, za mene kafana,turistička agencija, restoran, igraona, znači privatluk nije,




*nur* -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.4.2015 14:06:41)

hahah što me nasmija , svaka ti čast [sm=jezicek.gif] Nisam se bas dobro izjasnila, htjela sam reci da li vi koja idete tako ranu na more, jer ja vecinom idem juli, avgust pa sada se bojim kakvo će vrijeme biti.
Samo ja i dragi, negdje gdje bi se bas mogli odmoriti[sm=smiley1.gif]




M kao Mama -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.4.2015 14:22:52)


IZVORNA PORUKA: *nur*

hahah što me nasmija , svaka ti čast [sm=jezicek.gif] Nisam se bas dobro izjasnila, htjela sam reci da li vi koja idete tako ranu na more, jer ja vecinom idem juli, avgust pa sada se bojim kakvo će vrijeme biti.
Samo ja i dragi, negdje gdje bi se bas mogli odmoriti[sm=smiley1.gif]



opet si mi neozbiljna, pa ne možemo tako aranžman sklopiti, hahahahah

juni i septembar je meni lično najbolji period, kako sam bila trudna sa starijom curom, pa eto do pretprošle godine, uvijek smo išli juni ili septembar, tada nema gužve, nema vreve, nije prevruće, ljepota, a vrijeme se može pokvariti i u julu i u augustu, to ti niko ne može garantovati.

Ako ste VAs dvoje samo(a mislim da ima i treće) onda gledaj da budeš negje na kopnu, znači ništa otoći i sl. da si blizu nekogmed. centra, ne daj bože neke alergije, uboda insekta i sli, kažem ne daj bože, jer si trudnica, znači makarska ili dubrovačka rivijera je najbolja za VAs. U tučepima je jako lijepo, ali i skupo, Podgora je isto lijepa , ali skupa, a blizu su ti Makarske gdje je Hitna, a u ovim gradovima imaš i apoteke, zatim mislim da Gradac ima dr., ova manja mjesta su isto tako lijepa, ali gledaj da si blizu Makarske ili Ploča, kažem zbog ovih objektivnih okolnosti.

Sretno gdje god da Vas put odnese




Finepex -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.4.2015 17:30:52)

Lani smo isli nakon ramazana u Ulcinj (grad). Toplo preporucujem. Da li cu ove godine ici, ne vjerujem s obzirom na trudnocu. A i treba se orijentisat na osnovu ramazana a on pocinje 18.06.




R&T@ -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.4.2015 18:27:56)


IZVORNA PORUKA: Finepex

Lani smo isli nakon ramazana u Ulcinj (grad). Toplo preporucujem. Da li cu ove godine ici, ne vjerujem s obzirom na trudnocu. A i treba se orijentisat na osnovu ramazana a on pocinje 18.06.


Samo pazi da se ne posvadjas sa sestrom, opet u Ramazanu...

A Ulcinj?
Nikada nisam bila...




Hanady RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.4.2015 18:30:38)


IZVORNA PORUKA: R&T@


IZVORNA PORUKA: Finepex

Lani smo isli nakon ramazana u Ulcinj (grad). Toplo preporucujem. Da li cu ove godine ici, ne vjerujem s obzirom na trudnocu. A i treba se orijentisat na osnovu ramazana a on pocinje 18.06.


Samo pazi da se ne posvadjas sa sestrom, opet u Ramazanu...

A Ulcinj?
Nikada nisam bila...


[sm=sad.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  203 204 [205] 206 207   Sljedeća stranica >   >>