Kako prirodno povecati kolicinu mlijeka? (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Dojenje i dodavanje



Poruka


Vanja88 -> Kako prirodno povecati kolicinu mlijeka? (4.2.2015 23:55:20)

Drage moje zene,mame,dojilje
Ja sam 8.12 rodila djecaka putem carskog reza. Da napomenem dugo smo se ja i suprug borili za bebu,kod mene je bio i sada je problem hipotireoza uzimam terapiju,i visok prolaktin..Prije par godina MRI je pokazao da imam adenom(benigni tumor) od 4mm. Prolaktin je bio strahovito visok i prepisana mi je terapija od 0,5mg dostinexa 2x sedmicno. U toku trudnoce nisam pila dostinex, ali mi ni prolaktin nikada nije bio povecan,svakih par mjeseci kad sam radila KS prolaktin bi bio nizak umjesto da se u toku trudnoce povecava!!
Elem, da ne duzim.....beba je bila par dana u inkubatoru i tokom tih dana hranjena je na flasicu,ja nisam uspjela ni kolostrum da izvucem.
Nakon 15 dana moje mlijeko je nadoslo. U medjuvremenu beba se vec navikla na flasicu i ja sam odlucila da izdajam mlijeko i hranim ga. Meni stvarno nije bitno da li ce on da sisa ili da jede moje mlijeko iz flasice,meni je bitno da on dobija moje mlijeko svjesna sam koliko je zdravo.
Imam osjecaj da sve manje i manje mlijeka izdajam,maximum sto sam ikada mogla je 100ml. Naravno to njemu nije dovoljno i ja moram da ga dohranim sa AD. Zelim da mu priustim jos moga mlijeka,i molila bi ako nije problem da podijelite par nacina/savjeta da povecam svoju kolicinu mlijeka nekim biljnim prirodnim putem!? Svakako cu da upitam endokrinologa da mi prepise nesto ako postoji,ali u medjuvremenu zena zeni da pomogne! Hvala unapred!
[sm=smiley1.gif]




Hanady RR -> RE: Kako prirodno povecati kolicinu mlijeka? (5.2.2015 0:33:29)

http://www.ringeraja.ba/forum/m_80924/mpage_10/key_/tm.htm




Stranica: [1]