RE: Kada u skolu??? (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Od đačića do đaka



Poruka


Edita1989 -> RE: Kada u skolu??? (17.8.2014 16:54:14)


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: teacher75

odmah kontam kako ce prebrzo odrasti i uozbiljiti se[sm=smiley13.gif]


Moja tiki ova danasnja djeca se radjaju ozbiljna....bolje se snalaze na kompu i mobu od nas odrasilh...ma kopletno drustvo je otislo u helac...
Od djecijih igrarija do napredne tehnike i laptopa tableta..Kad is vidjela u parkicu djecu da se igraju gume ili klikera'
Ja jesam al ispred njih je tablet i furaju igrice..toliko o odrastanju
Na moru sam se sokirala kad sa vidjela djecu po hotelu kako cuce ispred svojih soba i fataju signale ...na plazama...na brodicama,svako u svom cosku i tipka..u kafani sjede roditalji i djeca skoro godina kao moj momak..ispred njih je latop jedno gleda crtani drugo igra igrice...
i za sta su ta djeca drugo nego za skole...
ps: ja sam sokirana kako moj decko od 4 godine zna brojeve nasih mobitela ulicu i broj gdje zivimo...niko ga nije ucio...sam skuzio
ovako i moj mali,mi u shopping centru,a on ne slusa,bjezi..kaze mm,pa sta ako se izgubis,kaze on,nema veze,izaci cu,naci taxi i reci cu mu da me vozi u Jrainah[sm=smiley36.gif]




salmy -> RE: Kada u skolu??? (17.8.2014 17:02:56)


IZVORNA PORUKA: Edita1989

Sve kontam javiti se na ovu temu ili ne[sm=smiley36.gif]...ovdje djeca od 4 god. Idu u predskolsko,znaci 4 i 5 mala skola,pa od 6 u prvi razred...Ova od 5 god je obaveZna,tako da moj Ameen krece u skolu sada...mi smo ga bili upisali i sa 4. God,ali sam vidjela da se dijete pati,tako da je isao samo 2 sedmice i ispisali ga...Sada smo ga upisali u privatnu skolu,ali je morao raditi test,jer sva ova djeca sto ce sa njimu razred,krenuli su od 4. God...primljen je hB[sm=smiley36.gif]

joj sa 4? pa sto tako rano




salmy -> RE: Kada u skolu??? (17.8.2014 17:03:59)

IZVORNA PORUKA: Edita1989


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: teacher75

odmah kontam kako ce prebrzo odrasti i uozbiljiti se[sm=smiley13.gif]


Moja tiki ova danasnja djeca se radjaju ozbiljna....bolje se snalaze na kompu i mobu od nas odrasilh...ma kopletno drustvo je otislo u helac...
Od djecijih igrarija do napredne tehnike i laptopa tableta..Kad is vidjela u parkicu djecu da se igraju gume ili klikera''
Ja jesam al ispred njih je tablet i furaju igrice..toliko o odrastanju
Na moru sam se sokirala kad sa vidjela djecu po hotelu kako cuce ispred svojih soba i fataju signale ...na plazama...na brodicama,svako u svom cosku i tipka..u kafani sjede roditalji i djeca skoro godina kao moj momak..ispred njih je latop jedno gleda crtani drugo igra igrice...
i za sta su ta djeca drugo nego za skole...
ps: ja sam sokirana kako moj decko od 4 godine zna brojeve nasih mobitela ulicu i broj gdje zivimo...niko ga nije ucio...sam skuzio
ovako i moj mali,mi u shopping centru,a on ne slusa,bjezi..kaze mm,pa sta ako se izgubis,kaze on,nema veze,izaci cu,naci taxi i reci cu mu da me vozi u Jrainah[sm=smiley36.gif]


cudo kako su snalazljivi tako maleni

Ovaj je skoro u BBi na spratu pili kafu i jeli prosuo sok po stolu..Samo otisao da trazi tetu za ciscenje..ide on i ona iza njega sa krpom..pa kazem mu mogao si se izgubit..kaze on joj mama nisam levat




teacher75 -> RE: Kada u skolu??? (17.8.2014 17:10:22)

moja nije tako snalazljiva, nju je sve stid pitati i trazit. i ja sam na moru vidjela mlade, svi online, ne komuniciraju jedni s drugim, zalosno[sm=smiley13.gif]ja svojima ne dam nista od tehnike, igrice ni pod razno. samo ponekad crtane. oni se fino igraju u parku sa kamencicima i pijeskom[sm=smiley36.gif]




salmy -> RE: Kada u skolu??? (17.8.2014 17:12:52)


IZVORNA PORUKA: teacher75

oni se fino igraju u parku sa kamencicima i pijeskom[sm=smiley36.gif]

vidjela sam ih na slikama,stvarno ih je divno vidjeti[sm=love.gif]




Edita1989 -> RE: Kada u skolu??? (17.8.2014 17:21:57)

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: Edita1989

Sve kontam javiti se na ovu temu ili ne[sm=smiley36.gif]...ovdje djeca od 4 god. Idu u predskolsko,znaci 4 i 5 mala skola,pa od 6 u prvi razred...Ova od 5 god je obaveZna,tako da moj Ameen krece u skolu sada...mi smo ga bili upisali i sa 4. God,ali sam vidjela da se dijete pati,tako da je isao samo 2 sedmice i ispisali ga...Sada smo ga upisali u privatnu skolu,ali je morao raditi test,jer sva ova djeca sto ce sa njimu razred,krenuli su od 4. God...primljen je hB[sm=smiley36.gif]

joj sa 4? pa sto tako rano
pa od 4. Je tvoj izbor,ali od 5. Mora ici,tako da ja svog nisam dala ranije,da dijete uziva jos godinu[sm=smiley1.gif]





Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 14 [15]