RE: Pasos za bebe (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Porodično zakonodavstvo



Poruka


mama_e -> RE: Pasos za bebe (26.7.2012 9:59:14)

Chuci,

jeste , oko 15 dana se čeka, znači puno manje nego u centru dok je samo bilo....




chuci -> RE: Pasos za bebe (26.7.2012 10:05:21)

hvala vam. ja i zaboravila na pasoš a hoćemo na more poslije bajrama aBd




pipi_duga_capara -> RE: Pasos za bebe (26.7.2012 10:33:35)

mi predali zahtjeve u pon. pasosi bili gotovi u utorak naredne sedmice [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




teacher75 -> RE: Pasos za bebe (26.7.2012 10:39:19)

mi idemo vjerovatno kad se alan probudi da predamo[sm=smiley1.gif]




selmoni -> RE: Pasos za bebe (26.7.2012 11:10:03)

Mi smo predali 23.07.2012 u U MUP KS pokušat će mo podići 3.08.2012 nadam se da će do tada biti gotov.
I nije bilo gužve.

:)




lana32 -> RE: Pasos za bebe (26.7.2012 12:17:58)

Ja sam otisla petkom u 2 h da predamo zahtjev za pasoš i tada nije bilo gužve,ama baš nikoga ,tako da smo sve završili za 5 minuta,predali 6 .07 ,bio je gotov 18.07 .




assmiras -> RE: Pasos za bebe (26.7.2012 12:22:31)

I mi trebamo ovih dana predati, a bas nam se ne ide u guzvu :(. Nadamo se da nece biti...

Nego jesu li ovi ziro racuni i vrsta prihoda na prethodnoj stranici jos aktuelni, da bar to rijesim ranijen:)




rose -> RE: Pasos za bebe (26.7.2012 12:30:27)

IZVORNA PORUKA: assmiras

I mi trebamo ovih dana predati, a bas nam se ne ide u guzvu :(. Nadamo se da nece biti...

Nego jesu li ovi ziro racuni i vrsta prihoda na prethodnoj stranici jos aktuelni, da bar to rijesim ranijen:)


ako predajes u cipsu koji je nekad u posti kao ovaj u starom gradu...onda tamo imas sve te brojeve objavljene




rose -> RE: Pasos za bebe (26.7.2012 12:31:08)

IZVORNA PORUKA: lana32

Ja sam otisla petkom u 2 h da predamo zahtjev za pasoš i tada nije bilo gužve,ama baš nikoga ,tako da smo sve završili za 5 minuta,predali 6 .07 ,bio je gotov 18.07 .


hm ja sad kontam da bi nas mogao onda biti gotov...mi predali 12.07. [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




assmiras -> RE: Pasos za bebe (26.7.2012 12:53:48)

ako predajes u cipsu koji je nekad u posti kao ovaj u starom gradu...onda tamo imas sve te brojeve objavljene


ma kontam, nego sam kontala ispunit uplatnicu i dati muzu da to usput uplati, i da imamo spremnu, a posto smo u NS moramo u Mup .....
Hvala u svakom slucaju....




KupusLivada -> RE: Pasos za bebe (26.7.2012 13:30:53)

asmiras, ono sto je na stranici mup KS je aktuelno

http://mup.ks.gov.ba/node/37

ima li neki broj u mup NS na koji mogu provjeriti da li je gotov pasos, da ne idem djabe sutra? je li guzva za podizanje?




assmiras -> RE: Pasos za bebe (26.7.2012 13:47:45)

Hvala ti .....




KupusLivada -> RE: Pasos za bebe (26.7.2012 14:03:17)

ja sam sebi isprintala i ponijela u banku...




teacher75 -> RE: Pasos za bebe (26.7.2012 15:08:32)

danas predali oko 12.30 u mup-u ,tamo kupila uplatnicu i uplatila, nije nikog bilo, odmah dosli na red[sm=bravo.gif]rekli da ce bit gotov za 20 dana




KupusLivada -> RE: Pasos za bebe (26.7.2012 16:02:02)

a je li guzva na podizanju?




lana32 -> RE: Pasos za bebe (27.7.2012 14:30:00)

Meni su prilikom predaje na salteru rekli da dodjem 18 ,i mene je iznenadilo tako brzo.




chuci -> RE: Pasos za bebe (27.7.2012 17:34:02)

i mi predali super brzo.
momak odličan na slici, ko veliki [sm=bravo.gif]

ne upratih kad da odemo po pasoš, pa ćemo za 20tak dana




M kao Mama -> RE: Pasos za bebe (8.8.2012 16:04:41)

Mi smo jučer ujutro išli u Hotonj, nigdje nikoga, al je teta ludilo, ko krene nek popije apaurin od 10 miligrama, ja sam poludila, okruglo sat vremena mi je patila dijete, jedno 28 puta je pao sistem, pa onda sistem ne prihvata, pa onda ovo, pa ono, smirite dijete (bebi 11. akobogda 2 mjeseca), de te joj ruke uzmite, nek je glava pravo, očći otvorene, sat vremena, poludila kažem Vm da sam pitala mogu li u glavni pašoški odjel sa uplatnicom, helem, kaže gotov za 20 radnih dana, podiže se valjda dole u glavnom odjelu, pojma nemam, sludila me da sam to zaboravila pitati




hapymum -> RE: Pasos za bebe (8.8.2012 16:09:55)


IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Mi smo jučer ujutro išli u Hotonj, nigdje nikoga, al je teta ludilo, ko krene nek popije apaurin od 10 miligrama, ja sam poludila, okruglo sat vremena mi je patila dijete, jedno 28 puta je pao sistem, pa onda sistem ne prihvata, pa onda ovo, pa ono, smirite dijete (bebi 11. akobogda 2 mjeseca), de te joj ruke uzmite, nek je glava pravo, očći otvorene, sat vremena, poludila kažem Vm da sam pitala mogu li u glavni pašoški odjel sa uplatnicom, helem, kaže gotov za 20 radnih dana, podiže se valjda dole u glavnom odjelu, pojma nemam, sludila me da sam to zaboravila pitati


ista stvar mi smo ng,haos ,te nemoj da se vide tvoje ruke,te nek mala ispravi glavu te spusti joj ruke,
pa rekoh reci joj ti nek ispravi glavu i spusti ruke,ona je bebe od 2mj,a ona navalila ko mutav na telefon,te ovo te ono,ova moja se pocela smijati a ona pa nek se uozbilji a niz mene litar znoja,ja luuuuuudila na kraju zvala muza da reaguje,ni sama neznma kakva je slika.

a jel se u n sarajevu dizu pasosi




M kao Mama -> RE: Pasos za bebe (8.8.2012 16:11:11)

ma, ne znam, više ništa ovoj starijoj prošle godine sam vadila dole u glavnom pasoš pa ne znam, mislim da se dole dižu svi pasoši




abh -> RE: Pasos za bebe (30.11.2012 9:36:28)

Za pasos za bebu je potrebna samo uplatnica i rodni list, je li tako?




taze_mlada -> RE: Pasos za bebe (28.1.2013 14:29:01)


IZVORNA PORUKA: abh

Za pasos za bebu je potrebna samo uplatnica i rodni list, je li tako?


i mene interesuje[sm=smiley1.gif]




Jeca_Perec -> RE: Pasos za bebe (24.3.2013 12:55:15)


IZVORNA PORUKA: taze_mlada


IZVORNA PORUKA: abh

Za pasos za bebu je potrebna samo uplatnica i rodni list, je li tako?


i mene interesuje[sm=smiley1.gif]


i mene zanima.. ako moze ko da pomogne [sm=smiley1.gif]
i da kako se uslika bebica, vi sjedite i ona u Vasem narucju ?




Pikapolonica -> RE: Pasos za bebe (24.3.2013 14:27:33)


IZVORNA PORUKA: Jeca_Perec


IZVORNA PORUKA: taze_mlada


IZVORNA PORUKA: abh

Za pasos za bebu je potrebna samo uplatnica i rodni list, je li tako?


i mene interesuje[sm=smiley1.gif]


i mene zanima.. ako moze ko da pomogne [sm=smiley1.gif]
i da kako se uslika bebica, vi sjedite i ona u Vasem narucju ?


Da, samo uplatnica i rodni list. I mislim da roditelji daju licnu kartu na pokaz.
Bitno je da oba roditelja potpisu. Moze jedan kad se predaje, a drugi kod podizanja.
Mi smo oboje bili prisutni kad smo predavali za bebu, pa smo tad i potpisali, tako da je
suprug sam otisao da podigne pasos.
Sto se tice slikanja (ne znam kolika je beba), nas malisa je imao malo manje od 4 mjeseca
i jedva smo se uspjeli slikati [sm=smiley36.gif]
Ja sam ga drzala u narucju, ali sam ga morala dici ispred aparata, jednu svoju ruku staviti ispod majice
da se ne vidi (drugom sam ga drzala za ledja) i jos se izmaci u stranu da ne udjem u kadar. (uz sve to
treba uzeti u obzir da je mali gospodin tad imao 8 kila, pa je tim sve to bilo teze).
Ovo sve je bilo prije godinu i po, ali ne vjerujem da se nesto mijenjalo.




bebaa -> RE: Pasos za bebe (7.5.2013 18:39:16)

pročitah prethodni tekst ali da li ima kakvih izmjena od tada...čisto da znam da ne klapimi bezveze sa nepotpunom dokumentacijom...
koliko vrijedi pasoš za bebe.....




Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sljedeća stranica >   >>