Na poslu s trudničkim stomačićem! (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Razgovori u očekivanju (djeteta)



Poruka


Visnja RR -> Na poslu s trudničkim stomačićem! (30.3.2016 23:10:42)

Do kada ste bile na poslu sa stomačićem? Problemi? Da li su vas mazili i pazili ili?
Pišite nam o vašim iskustvima?

http://www.ringeraja.ba/clanak/na-poslu-sa-trudnickim-stomakom_2545.html




minie -> RE: Na poslu s trudničkim stomačićem! (1.4.2016 8:30:48)

Da prva ostavim komentar na temu [sm=smiley1.gif]

Skoro punih 35 sedmica i jos sam na poslu, radicu jos 2 aBd. U prvoj trudnoci sam radila do 4. mjeseca i prestala, u ovoj radim od 3. tako se "potrefilo". Super se osjecam i bas mi je drago sto sam vise bila aktivna i pokretnija nego u prvoj, a ide u prilog i to da sam dobila puno manje kg nego u prvoj.
Posao koji trenutno radim nije psihicki niti fizicki prezahtjevan, imam vremena i za odmor i za "protegnuti" noge kad god pozelim, a odnos kolegica i kolega prema meni mogu samo pohvaliti.
Bice mi zao kad krenem na bolovanje, jer se mozda necu vratiti na posao kada mi istekne ugovor, ali ugl ovih 5 mjeseci sam se bas lijepo osjecala.




nudzejma -> RE: Na poslu s trudničkim stomačićem! (1.4.2016 9:05:01)

Ja sam radila do 22 sedmice trudnoce.Od tada sam na godisnjem i bolovanju. Ja sam se super osjecala, nisam imala nikakvih problema zbog trudnoce i posla ali beba mi je nisko i ne preporucuje se dugotrajno sjedenje sto i jeste moj posao tako da sam ipak odabrala bolovanje.Mada mislim da bih ostala i ja duze na poslu da nisam imala tu preporuku ginekologa.




Stranica: [1]