RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Razgovori u očekivanju (djeteta)



Poruka


search -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj (4.5.2016 17:43:10)

Ja citam nekad i bolje zaleđeno voce i povrce jer ono se odma poslije branja zamrzne brzim zamrzavanjem i savuva vecinu vitamina i ostalih nutritivnih vrijednosti, dok mi kad kupujemo 'svjeze' vecinom dok se doveze pa dok stoji na policama prasi se i skuplja svasta na njega i dosta svojstava izgubi na tom putu do trpeze :)




Lejni -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj (4.5.2016 17:52:46)

Search upravo to. Dok se jadno ono isusi i dodje na red izgubi sve zbog cega ga konzumiramo.

A BubaDaro ne odgovorih ti za ono suncanje hihi jos nisam pocela, oba dijela uredno sve prekriju haha zato se.i ne sjekiram. Samo da izbijele vremenom sreca pa ke sa donje strane. Samo.su odjednom porasle




svamojadjeca -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj (4.5.2016 18:46:50)

hvala na odgovoru,uzet cu magnezij,a slabije i vode pijem sada jer imam stalno mucnine.[sm=bravo.gif[sm=smiley27.gif]




minie -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj (4.5.2016 20:14:55)

Vecer :)

Samo da brzinski mahnem, jos sam 2u1, danas bila na ctg-u, u petak ponovo na kontrolu, ako maleni ne odluci izaci ;)
Baban krenuo, ujutru je u Sa :)

Ljubim vas sve pa citam veceras, evo sad ocekujem goste (mada su vise domaci), samo ce po kuci biti igracki na svakom cm, a tamam pospremila, hahhaa.




samy_lo -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj (4.5.2016 21:03:05)

kako ste mi zenice drage?
Pitam za nanu jer ne volim cajeve iz kesica,samo domace....
Tackicee cestitam za ugovor...
stomak me umanjio,ali poceo me boliti umnjak koji je u potpunosti zdrav..




Sanjalica 85 -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj (4.5.2016 22:49:28)

Drage moje evo i mene da vam se napokon javim i zahvalim se na cestitkama [sm=smiley1.gif][sm=angel.gif][sm=smiley1.gif]
Od nedjelje smo princeza i ja kuci, navikavamo se lagano jedna na drugu i sad za sad sve je super. Ona je prava dobrica, samo doji, spava i kaki [sm=smiley36.gif]. Nije debelguza, ali je zato opravdala onaj drugi nadimak, smrda [sm=jezicek.gif]
Evo ukratko kako se je sve zbilo, u srijedu nam 3 CTG-a nisu valjala, valjda se gospodjica pripremala za iznenadjenje...u cetvrtak, kada sam ustala skontam da sam pomalo pocela krvariti, javim se dr i kaze on dolazi u bolnici, nemoj jesti i ponesi stvari...i tako dole dodjem sa kontrakcijama na 20 min, 2 prsta otvorene, plodova voda pocne oticati i odmah na patologiju na pripreme. U salu sam usla sa kontrakcijama na 2 minute, tako da se sada zezam, porodila sam se prirodno do pola i zavrsila sa carskim [sm=jezicek.gif] Mogu vam samo reci da kontrakcije nisu bile nepodnosljive, sve sam pregurala na nogama [sm=bravo.gif]. Ostala noc na intenzivnoj i sutradan me prebace na porodjajno, gdje sam popodne vidjela malenu i zaljubila se do usiju [sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif]. Sada se samo mazimo, ljubimo i uzivamo sve troje [sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif]
Nisam stigla iscitati sve sta ste pisale, nadam se da ste sve dobro, da bebare slusaju u pupama i da se vi cuvate [sm=smiley1.gif]
Saljemo vam puno poljubaca moja malena ljepotica i ja [sm=metulj.gif][sm=smiley31.gif][sm=metulj.gif]




emanaa -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj (5.5.2016 1:24:27)

pozz zenice drage,da vam samo mahnem[sm=bravo.gif] . Cuvajte se ove promjene vremena,mi smo se prehladili ,navalili smo na vitamine pa bice bolje aBd. :*




Daliyah92 -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj (5.5.2016 8:02:03)

Jutro [sm=kava.gif]

Plaho se vi raspisale [sm=smiley36.gif] Mislila sam da ne citam ali ipak sam bila radoznala [sm=smiley36.gif]
Ja ocekujem vaznu goscu sutra ako Bog da, pa tako nemam bas vremena ni da pisem a jedva i procitam.
Nadovezacu se na par tema zapocetih [sm=smiley36.gif]
Prvo pojas.. nisam ga nosila ali vjerujem i da sam morala da ne bih mogla. Od pocetka trudnoce nikako ne volim da mi je nesto preko stomaka, nikako, pa tako bi mi i taj pojas smetao. Sreca pa nisam morala. A tek sad u devetom ma ni majicu ne trpim ako je samo malo uz stomak.
Onda oticanje [sm=smiley36.gif] Juce bas krenula van i pokusala obuti cipele koje sam do prije mjesec-dva mogla obuti. Ma to je bilo nemoguce [sm=smiley36.gif] Imam samo jedne vise kao baletanke i njih samo nosim. Jadna moja stopala vise ni per minuta haman ne trpe moju tezinu hhhh. A ruke isto osjetim nekad da su otekle malo, ali ne puno pa cesto i ne primijetim.
Sto se tice strija.. u prvoj trudnoci sam samo mislila hocu li ih dobiti pa kad sam ih dobila trazila nacin da ih se rijesim, ali uzalud naravno. Kasnije izbijelile ali opet meni smetale nesto. Sad sam opet samo molila Boga da ih ne dobijem, ali one su nekako odjednom se pojavile. Nisam se ja bas ni mazala zato sto vjerujem da je dosta do genetike a najzad prvi put sam ih dobila i ocekivala sam ih i ovaj put. Bilo bi mi krivo da sam potrosila dane na mazanje a one se opet pojavile. Koliko sam puta procitala kako su se neke uzalud mazale a opet druge nisu a nisu ni dobile strije.. Vama svima zelim da prodjete bez njih, ipak je ljepse, a meni je vec sad skroz svejedno. Znam da povratka nema i zavrsena prica [sm=smiley36.gif]

Termin mi se bliiiiziii pa je trema nekako stalno tu. Mada ocekujem da ce beba malo ranije ali budemo vidjeli. Sutra idem na kontrolu kod svoje dr u polikliniku, a poslije toga se trebam prebaciti u bolnicu kod druge dr jer ova moja ne poradja. Imam dvije opcije, ili da idem kod zenske dr koja me je i prvi put porodila, ili da idem kod muskog dr koji je valjda malo strucniji.. Pa nikako da se odlucim.. S jedne strane ovaj se strucniji nesto, a s druge strane doktorica me je prvi put poradjala tj radila mi carski pa mi je nekako lakse ici kod iste osobe nego kod nekog novog [sm=zmeden.gif]
Ja se tako brzo umaram i sve mislim kad ce beba vise da se odmorim od trudnoce, a onda se sjetim da cu se "bas odmoriti" kad dodje beba [sm=smiley36.gif]
Terminuse moje, koliko se vi krecete dnevno, koliko sjedite i lezite? Ja nekako nazalost najvise sjedim, mada se izvalim nazad. Ako lezim skroz se ulijenim, a ako se krecem tako se brzo umorim i stopala mi "crknu" [sm=smiley36.gif] Dr mi preporucila dva sata setnje a ja to jedva istrpim.

Eto, mislim da je ovo roman [sm=smiley29.gif] pa nemojte zamjeriti, a i procitajte ako hocete ili ako ste radoznale pa volite sve procitati kao i ja [sm=smiley36.gif]





Vrtni patuljak -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj (5.5.2016 8:06:33)

Dobro jutro drage zene!

Mi juce bili na kontroli, sve super hvala Bogu [sm=bravo.gif] Gledali smo curicu sa svih strana [sm=smiley1.gif]

Tackice kiselina ti je osjecaj kao da neka tecnost koja pece, zari, przi krene od zeluca prema ustima a meni je osjecaj najjaci u grlu. Tjera me na kasalj, a neki i povracaju. Ako si kad povracala, onaj gadni osjecaj kad sve izbacis iz sebe i na kraju ono pecenje u grlu - e tako izgleda zgaravica. Ja imam gastritis jos od rata, ali sad mi je to svakodnevna pojava sta god da pojedem, ali bolje se spava, hvala na pitanju.

Cestitam za produzenje ugovora a ne sumnjam da bi svi po ovom vremenu najradije samo u horizontalu [sm=smiley36.gif]

Meni beba nije nisko, ali da li bih taj pojas svejedno trebala nositi, preventivno?


Minie
super sto je beba sacekala babu, svima ce vam tako biti ljepse [sm=smiley1.gif]

BubaDaro jel ti rece kako se ocevi raduju kcerima? I moj mm isto, jos kaze navijao sam da bude curica [sm=smiley36.gif] I divno mi je kako je na pregledima gleda s ljubavlju u ocima i kako prica sa stomakom [sm=smiley36.gif]



[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif] za sve




Daliyah92 -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj (5.5.2016 8:06:41)

E jos da pitam, ako ima neko dobrovoljac da uredjuje spisak umjesto mene neka se javi [sm=smiley36.gif]
Ja sam to nekako sama prebacila na sebe a rijetko se logujem na forum pa bih tako morala ili pamtiti novosti za spisak ili se javljati cesce da ga mogu update-ovati [sm=smiley36.gif]
A svakako mi se i termin blizi pa ce svakako morati neko drugi da preuzme [sm=smiley36.gif]





tačkicaa -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj (5.5.2016 10:20:51)

Jutro i od nas [sm=bravo.gif]
Evo nekog na posla našli bezobraznici, pa reko' samo da uletim da vas pozdravim [sm=smiley1.gif]
Vrtni Hvala na opisu, ipak ja to nikad nisam osjetila, a vala kako zvuči, nadam se da i neću [sm=smiley13.gif] Baš mi te žao što to deveraš [sm=smiley13.gif] Ali bitno da je curica dobro i da ste je vidjeli sa svih strana [sm=bravo.gif]
Daliyah JA bi' preuzela, ali ne mogu nikako da popamtim sve [sm=zmeden.gif] Neka za sad preuzme neka koja mora odmarat', a ja ću aBd čim se dokopam bolovanja [sm=bravo.gif] A ti ne brini o tome više, samo sad osluškuj i čekaj bebača [sm=bravo.gif] Blago tebi [sm=bravo.gif]
Emana Mahanje i tebi i brz oporavak želim [sm=smiley1.gif]
Sanjaliceeeeeeeeeeee Lopužo jedna, dobila si svoju smrduljicu i briga te [sm=smiley36.gif] Uživajte u maženju i pelenama [sm=bravo.gif] Čuvajte se međusobno [sm=smiley1.gif]
Minie Super što bebi dolazi babo, sad se opusti i prepusti da brinu o tebi [sm=bravo.gif]
Samy Hvala [sm=smiley1.gif] Ja imam problema s desnima, vazda nešto bole, ali sa zubima još nemam [sm=zmeden.gif]
Pregled je zakazan u subotu aBd i jedva čekam da vidim šta to paša radi pa me ovako lupka (sinoć mi pomjeri daljinski s trbuha [sm=smiley36.gif] ) i naravno je li uopšte paša [sm=smiley36.gif]




winky_sa -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj (5.5.2016 10:34:36)

Jutro..Kako ste mi jutros?
Vi ste se toliko ispisale da ja nisam stigla sve ni procitati, nemojte mi zamjeriti. Koliko sam zapamtila vi se dale u sklapanje brakova [sm=bravo.gif]
Sto se teftera tice morat cu poceti zapisivati, a ja sve kontam rano je za bilo kakvo spremanje i planiranje oko bebe. Imamo vremena [sm=zmeden.gif]
I mi smo bili na pregledu, rastemo [sm=duda.gif]

Sanjalice uzivaj sa malom smrdom [sm=smiley36.gif], mazite se i pazite

Sto se tice pojasa meni to jos nije niko ni spomenuo,tako da vam tu ne mogu pomoci.
Pozdravljam vas sveee [sm=smiley31.gif]




BubaDara -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj (5.5.2016 13:02:44)

jutro i od nas u podne [sm=smiley36.gif]
evo ide kafica na poslu pa i vas da počastim [sm=kava.gif][sm=kava.gif][sm=kava.gif][sm=kava.gif][sm=kava.gif]
tačkice prijo radim ti ja punom parom hahahaha [sm=smiley36.gif] U suštini meni nije teško, najveća mi je briga javiti se vama na forumu [sm=jezicek.gif] govorila sam ti već da mm je baba u firmi pa mi niko ništa i ne može [sm=smiley36.gif][sm=jezicek.gif]
Ne da mi se ni na bolovanje, kud bi onda trošila vrijeme [sm=zmeden.gif] a nije mi teško, uglavnom radim u sjedećem položaju i povremeno izađem u proizvodnju da vidim kaj se tamo dela [sm=smiley1.gif] provjerim štošta i zavedem u ISO i idemo nazad u kancelariju. [sm=smiley1.gif]
Ja imam sreću s kolegicom i kolegom u kancelariji, nisu dosadni, čak naprotiv družimo se fino pa mi je baš lijepo [sm=smiley1.gif]
arijana2 i ja ću sebi kupiti taj s cickom, ovaj mislim da kad se zavrne odozdo, previše ipak stegne kad sjediš.
lejni hahahahaaha niko od nas mislim da ga ne viđa sad često pa se i zaboravilo kako izgelda [sm=smiley36.gif]
Čuj ne valja mu paradajz iz zamrzivača za salatu...nevjerovatno hahahahahaa [sm=smiley36.gif] legende su ovi naši mužići pužići [sm=smiley36.gif]
Eh jučer sam čitala da je kao veliki znak da nosiš muško baš to što ti jedna dojka bude veća od drug i zato se pojave strije na njoj uglavnom, pa draga moja, haman je sinčina zagarantovan [sm=bravo.gif] Samo da su zdravi i živi nam svi [sm=smiley1.gif]
minie drago mi je da babi stiže prije da dočeka svoje bebče kako treba [sm=bravo.gif] sretno ti drgaa od srca i piši nam [sm=smiley1.gif]
sanjalice naša drago mi je da ste dobro, i hvala ti na detaljima, puno nam znači kad neko kaže da kontrakcije nisu strašne [sm=smiley36.gif]
Ljubi svoju plincezu od mene i moje u pupi [sm=smiley1.gif][sm=zz_wub.gif][sm=smiley31.gif][sm=love.gif]
emanna ne daj se, udri samo po vitaminima i čaju pa biće bolje ako Bog da [sm=smiley1.gif] [sm=smiley31.gif]
daliyah92 blago tebi, još malo ti ostalo, strpi se, brzo ćeš tek da se umoriš hehehe [sm=bravo.gif][sm=smiley36.gif][sm=duda.gif]
vrtni patuljak [sm=bravo.gif] za urednu kontrolicu [sm=smiley1.gif] A jeste i moj se raspada od sreće, i baš mu jučer govorim kako više tepa stomaku i ljubi od kako smo saznali da je curica [sm=smiley1.gif] sve tatine princeze moja ti, teško nama [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
winky_sa dobro je da ti ga još niko nije spomenuo, ovo mene smori [sm=smiley13.gif]
pozdrav za sve moje ženice [sm=nosecka.gif]




tačkicaa -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj (5.5.2016 13:53:01)

E vala prijo onda je vama princezama super, samo zovnete taticu i naružite sve ko vas dira [sm=smiley36.gif] Ma nije ni meni loše u globalu, samo brate ubi me sjedenje[sm=smiley13.gif] Ali šta se može, valja radit' da se paši mogu nabavit' tamburice za curice [sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]
Winky i od mene čestitke za kontrolu [sm=bravo.gif]
Emaaaa Gdje si se ti izgubila? Javlja li se bebać? JEste li dobro? JAvi se ponekad [sm=smiley1.gif]




svamojadjeca -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj (5.5.2016 14:35:03)

drage moje imam 38g i cekam svoje trece djete,drugo dvoje imaju 17g i 7g i poslje 6g cekanja stize nam trece.Kakve ste vi sa promjenama raspolozenja,suprug mi je otisao vani raditi i vjerovatno nece dolaziti do pred porod a ja sam tek u 11sedmici,bas mi tesko pada sto nije tu.Nadam se da je ovo divljanje hormona prolazno




samy_lo -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj (5.5.2016 16:05:14)

kako ste mi zenice?
Mi smo danas malo skitali..isli smo i u dm i popunili baby bonus i dobili neki pokloncic..a sada pravimo lenju pitu sa jabukama pa bujrum




Lejni -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj (5.5.2016 16:25:39)

Samo brzinski da se javnem iscitala sam ali nemam kad pisati.

BubaDara haha vala da znas. Ma kontam ja kad nismo smjeli ali sta mu je sad haha. Jos da mi je neko pricaooo...ali eto hvala bogu pa je i oprezan od moje prijateljice muz nema obzira za takve stvari.

Bice nama uskoro bebica novih i ne zaboravite pisati iskustva sa poroda.

Sanjalice uzivaj draga sa svojom smrdom hehe. To im je jedina briga tada.

Samy_lo i ja se kanim praviti nesto sa jabukama imam lisnato pa cu izmisliti nesto. Imam nekih jabuka pola propale dok smo bili odsutni




samy_lo -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj (5.5.2016 17:00:38)

Lejni i moje su bile napola propale pa sam iskoristila sto sam mogla..nekakve svehle..




tačkicaa -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj (6.5.2016 8:19:16)

Jutro hanume [sm=bravo.gif] Evo mi došli da odradimo petak, pa da se pripremamo za sutraa [sm=bravo.gif]
Svamojdjeca Što se tiče promjena raspoloženja, ja bi' ti o tome mogla pričat' danima [sm=smiley36.gif] S tim da ih ja imam oduvijek, a u trudnoći tek mo'š mislit' [sm=smiley36.gif] Ali mislim da kod tebe nije čisto promjena raspoloženja, ti si jednostavno tužna što nećeš imati još jednog člaza za podršku [sm=smiley1.gif] Imaš još dvoje djece, imaš i nas ovdje, iće to lagano i brzo [sm=smiley1.gif]
Samy Dobili poklončić? Hoću i ja to [sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif] Šta ste dobili?
Lejni BubaDara Ja jedva skonta' o čemu vi pričate [sm=smiley36.gif] Ali sad sam skontala i ima da vas zezam [sm=smiley36.gif] Pazi što se to raskukalo [sm=smiley36.gif] Je li vama fali gledanje ili? Rekoh ako je ovo prvo da preporučim šta? [sm=smiley36.gif]




BubaDara -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj (6.5.2016 9:33:05)

Jutro i od nas dvije [sm=smiley4.gif][sm=zz_wub.gif] Ovdje sunčano pravo pa milina od jutros kako je bilo prethodnih dana [sm=bravo.gif]
Čekamo kraj petka pa idemo u skitnju vikend [sm=zz_running.gif][sm=zz_wink.png]
Tačkice prijo nema za nas brige, ja i princeza rahat od muke na poslu, samo da nas zdravlje posluži [sm=smiley1.gif] a i mene smori sjedenje, još ovaj pojas, uhhh.... ali danas sam ga obukla preko potkošulje pa osjećam da me manje steže....snašla se [sm=smiley36.gif]
Uglavnom prošla nas je i bol s desne strane stomaka, ko zna, sigurno se onda malo igrala s mojim crijevima pa me boljelo [sm=smiley36.gif]
svamojadjeca imam i ja ponekad napade histerije, ali ne diram nikoga dok mi se ružno ne obrati (uvijek svima kažem sve mi mogu reći osim debelaaa) eh tad poludim [sm=smiley36.gif] Muža rijetko maltretiram, samo on zna da se ja brzo upalim pa me nekad namjerno zeza oko imena, ili oko neke kupovine, kad kažem treba nešto za bebu, npr jucer govorim za ljuljačku onu na baterije i on kaže "jeste vi meni fine!" i ja se odmah ubrzam na 200 i počnem histerisati kako je to naša mezimica, princeza i kako treba to i to i to, a on valja meni od smijeha i kaže "vrati u prvu, zezam te, kupuj šta hoćeš i šta misliš da treba!" i js onda skontam da sam gora ja što mu i govorim svoje potrebe umjesto da fino odem i kupim što želim kad dođe vrijeme...a tek za ime, dogovorili jedno i on svako malo mene zeza kad nekom kazem koje ćemo da nije to ono što on hoće, on hoće "Šefika" ili "Rabija" i tako stalno izvodi s mojim hormonima, i onda kaže "hormoni su čudo" i valja od smijeha! [sm=smiley36.gif]
A lejni dobro je da je tačkica ukapirala, inače ko bi nas drugi zezao [sm=smiley36.gif]
Nema veze, biće slađe kad se doooobro poželi [sm=smiley36.gif][sm=smiley17.gif]
Čuj i ne viđamo...e tačkice, ti nas u djevice Marije prebaci odmah [sm=smiley36.gif][sm=jezicek.gif]




Lejni -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj (6.5.2016 12:39:20)

BubaDara ja svaki bol pripisem rastu bebe hihi i bude lakse. Dobro je kad te popustilo.

Tackice nije nama do gledanja haha, od toga bogami hajra nema [sm=smiley36.gif]




tačkicaa -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj (6.5.2016 13:25:44)

BubaDara Evo i ja baš kontam, ako se i moj paša ne bude podigao, vjerovatno će i meni sutra reći za taj pojas [sm=zmeden.gif] Ovo sjedenje nam najviše škodi definitivno...
Kako Lejni kaže i ja sve pripišem tudnoći: boli želudac-ma paša ga štipa, boli nešto iz rebra-ma paše se smjestio, boli nisko-paša traži prostor [sm=smiley36.gif]
Evo povlačim se, ipak vas neću zezat'. Zamisli i meni ukine teta-doktorica igrice, pa mozak bi' vam ovdje popila od kuknjave [sm=smiley36.gif]




blossom -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj (6.5.2016 13:37:38)

Hola trudnjace moje [sm=smiley1.gif]

Mi smo bili na kontroli jucer.. Ctg morali ponoviti, bebeli se bio uspavao, pa se mama malo aktivirala uz-niz stepenice [sm=smiley36.gif] Najvise aktivnosti u posljednjih 8 mjeseci [sm=jezicek.gif] Dr je bio zadovoljan uzv, 3600gr masala.. Kontam bice nam veselo na porodu ako za onaj standard +- 500gr to bude + [sm=smiley29.gif] A imamo jos 10 dana do termina [sm=smiley29.gif][sm=smiley29.gif]

minie, ima li sta novo? [sm=smiley1.gif]

Sanjalice, lijepo ste to vas dvije prosle, hvala Bogu [sm=smiley1.gif] Uzivajte sad [sm=metulj.gif]

emanaa kako prehlada? jesi li ozdravila?

Daliyah draga, i ne oticala... Mogu misliti tamo vrucine.. Meni ovo par dana kad je kod nas bilo upeklo, nije bilo dobro nikako.. Ma disati nisam mogla.. Izdrzite nam jos malo, aBd [sm=smiley1.gif] A vjeruj sto se umora tice, ista sam ti.. Jedva se krecem. Prepone i pubicna kost razvaljuju. Nekad mi dodje da se isplacem koliko boli, ali eto stisnem zube.. Svakako mi svi govore kako sam osjetljiva i isprepadana pa se nekako suzdrzavam da ne kukam. Haha cuj 2 sata setnje [sm=smiley36.gif] Pa to nisam praktikovala ni kad sam bila u "prvom" stanju [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

Vrtni patuljak [sm=bravo.gif] za kontrolu

svamojadjeca, masala trece na putu aBd [sm=smiley1.gif] Vjerujem da ti nije lahko, ali drzi se.. Promjene raspolozenja i nadrazljivost su normalne u trudnoci. Mada sam ja misljenja da u trudnoci sve one lose osobine nam dolaze do izrazaja vise [sm=smiley36.gif] Valjda si damo oduska, pa napadamo kako znamo i stignemo.. Ja sam grozna sto se toga tice, ali dobro to moja okolina podnosi, za sad [sm=jezicek.gif] Ne daj se, probaj razmisljati pozitivno.. A vrijeme koje provedete razdvojeni muz i ti moze uciniti da njegov povratak bude bas nesto posebno [sm=smiley27.gif]







Arijana2 -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj (6.5.2016 13:38:05)

Pozdrav kako ste,evo izgleda da svi nosimo taj pojas,ja sam se već navikla i čini mi se da je lakše kad je veći stomak da ipak nesto jos dodatno pridržava .Ja sam negdje čula /pročitala možda i ovdje [sm=smiley36.gif] ali hormoni čine svoje sve zaboravih da se na Jezero moze javiti samo sa punih 35 nedelja trudnoće,osim kada je hitno naravno.Ne znam da li ima neko svježe iskustvo sa cr na Jezeru.Sta se moze ponijeti ,gdje se lezi,kada se premještas ,gdje budu bebe,da li hrane bebe,da li forsiraju dojenje...




blossom -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj (6.5.2016 13:47:58)

E da, vidjeh na fb danas, u Nahli ce se krajem maja odrzati dvodnevni seminar o trudnoci, porodu i bebama.. Pa mozda nekog zanima [sm=smiley1.gif] Meni zao sto nije prije bilo, rado bih isla..

Arijana, Sanjalica nam je na carski rodila, najsvjezije sto moze [sm=smiley1.gif] Ja ti ne mogu sa sigurnoscu ni na jedno pitanje odgovoriti, informisem se preko neta kao i ti [sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>