Skolski pribor (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Od đačića do đaka



Poruka


soloamina -> Skolski pribor (15.8.2017 19:44:45)

Ja sam nova ovdje i ne zivim u Bosni, ali bih htjela razveseliti jednu djevojcicu koja zivi i ide u skolu u Bosni, Sarajevu. Zato vas pitam; koje biljeznice koriste u trecem razredu, kakve pernice i torbe? Sto je u modi i sto djevojcice te dobi vole?




veeseelaa -> RE: Treci razred - biljeznice i pribor (17.8.2017 12:15:32)

e moja cura će sad u treci razred
kako vidim cure su sad u fazonu , u tom dobu, monster hide lutki
mislim da bi se svaka cura obradovala nekom priboru u tom fazonu kao i skolskoj torbi
biljeznice i co svakako izgleda ovise od skole do skole , tako da ti je to tesko nekom sad mahsuz kupovati




Visnja RR -> RE: Treci razred - biljeznice i pribor (17.8.2017 12:31:00)

soloamina , dobrodošla na RR!
baš lijepo od tebe što želiš usrećiti jedan curetak

veeseelaa ti je rekla sve to zavisi od škole do škole...
ali nećeš pogriješiti ako kupiš 3-4 velike sveske s linijama i 2-3 s kockicama ...isto velike jer se u našim školama uglavnom velike sveske koriste (ali ne s debelim koricama i ne uvezane sa onom spiralnom žicom, nego obične velike sveske)...kupi joj 2-3 bloka za crtanje za 3 razred, drvene, bojice, flomastere, tempere, vodene bojice, plastelin... gumice , šiljala (najbolje ono kao kutijica da ne mora ustajati da baci zašiljeni dio na času)....

torbu je najbolje da uzmeš možda ljubičastu jednobojnu ili s nekim univerzalnim crtežima kao što su smajliji...jer hajd ga znaj šta curica voli...možda najbolje da pitaš njenu mamu...




salmy -> RE: Treci razred - biljeznice i pribor (17.8.2017 14:52:30)

Kad smo kod skole
Gdje kupiti dobar skolski pribor?
Znaci koju god olovku smo kupili to je uzas...pucaju ne mogu se siljit...lome se
A bojice jos pdvratnije....siljis do iznemoglosti ona samo puca
Vise sam popizdila...koliko god da kostaju samo da valjaju
Imamo punu kutiju bojica koje nista ne valjaju..ko fol kvalitetne
A odnese veliku olovku vrati se osto samo cosak[sm=jezicek.gif]




Alma_27 -> RE: Treci razred - biljeznice i pribor (17.8.2017 15:46:47)

Faber castel al uzmi malo tvrdje. Recimo H2 ili H4 olovke. A bojice Staedler joj bile su u nekoj plavoj kutiji. Pise da se ne lome. Uzmi ostrilo za bojice. Nekako manje ostri. Doduse, moj i ne ostri cesto, pa nam je to problem jer su mu sveske neuredne. Ja sam mu kupila tehnicku olovku 0.7, al.ne znam je li prerano to za drugi razred iako je fino drzi u ruci i lljepse njom pise[sm=zmeden.gif]




Maya_K -> RE: Treci razred - biljeznice i pribor (18.8.2017 8:36:27)

Moj je čitav drugi razred pisao sa tehničkom prvo 0,7 pa smo 0,5 kupili, i puno urednije bude. Olovke užas, ne naoštri na vrijeme pa to bude katastrofa.
Tehnička olovka super rješenje, samo obrati pažnju da se lako mijenja špic, da ne mora dijete se puno mučiti.




Visnja RR -> RE: Treci razred - biljeznice i pribor (18.8.2017 13:22:21)

Tehničke olovke nisu ok za malu djecu....a skroz zaboravih što :)))) to smo učili na pedagoškoj akamdeiji a i Asjina učiteljica je to potvrdila ...nešto kao zbog stalnog pritiskanja palcem olovku ....

nama je uglavnom "zabranjeno" korištenje patentice....




Mala Selma -> RE: Treci razred - biljeznice i pribor (21.8.2017 13:04:10)


IZVORNA PORUKA: salmy

Kad smo kod skole
Gdje kupiti dobar skolski pribor?
Znaci koju god olovku smo kupili to je uzas...pucaju ne mogu se siljit...lome se
A bojice jos pdvratnije....siljis do iznemoglosti ona samo puca
Vise sam popizdila...koliko god da kostaju samo da valjaju
Imamo punu kutiju bojica koje nista ne valjaju..ko fol kvalitetne
A odnese veliku olovku vrati se osto samo cosak[sm=jezicek.gif]



Ja sav školski pribor kupijem u knjižari Exclusive u Danijela Ozme i prezadovoljna sam.
Olovke iskljucivo Faber Castell FC Grip 2001 (od 1 do 1,5 KM su) i gumicu i šijalo Faber Castell FC Grip Kapica (gumica košta oko 4 KM i šojalo isto).Reci cu samo da sam gumicu kupila u prvom razredu i sada je koristi (a sad ce u III).
Generalno i bojice,tempere i sl samo faber.Sveske samo kupijem Marmar (najcesce zoo blindruck) i koštaju 1,9 KM (velike).




salmy -> RE: Treci razred - biljeznice i pribor (21.8.2017 16:04:10)

Potražiti te kvalitetnije ....
Imao je on i tehničkih olovkica ma to sve popuca[sm=jezicek.gif]...Odnese paketic spiceva vrati se i bez olovke i bez njih😂a kaže svi u razredu imaju tehničke olovke...Nigdje veze oni ne znaju koristiti to
Jel zna neko gdje ima kupiti okvir za udžbenik? Ima u knjižari ali ono što se reže i lijepi..Da mi je naći one kao nekad što smo mi koristili....Ako neko zna sta tražim nek' javi[sm=smiley1.gif]




Visnja RR -> RE: Treci razred - biljeznice i pribor (21.8.2017 17:25:38)

Ja sav pribor uzimam u Exclusive /većinu/ ili u Knjižara kultura ako mi je usput...

Sveske kupujem one skuplje jer im je papir kvalitetniji i ne preslikava se nista na drugu stranu ili ne podere kad se nešto briše...




škorpija -> RE: Treci razred - biljeznice i pribor (21.8.2017 18:04:36)

Ne nogu vjerovati da postoji dijrte koje koristi ist olovku i giumicu duzi period, moj to gubi na dnevnoj bazi, olovke izlomi ili izgrize, tehnicku olovku jos nije naucio koristiti srećom, iako sto kaze salmy svi ihbimaju u razredu, a to bogami nije za njih. Probali smo sve bvrste bojica, flomastera i olovki, nisam zadovoljna ni sa jednom markom, izgleda da za nase trziste prave skart




veeseelaa -> RE: Treci razred - biljeznice i pribor (22.8.2017 10:55:39)

moj to gubi na dnevnoj bazi


ah nema gubi, ja to ne dam
stvari moraju da se čuvaju




Mala Selma -> Skolski pribor (22.8.2017 12:59:02)

IZVORNA PORUKA: škorpija

Ne nogu vjerovati da postoji dijrte koje koristi ist olovku i giumicu duzi period, moj to gubi na dnevnoj bazi, olovke izlomi ili izgrize, tehnicku olovku jos nije naucio koristiti srećom, iako sto kaze salmy svi ihbimaju u razredu, a to bogami nije za njih. Probali smo sve bvrste bojica, flomastera i olovki, nisam zadovoljna ni sa jednom markom, izgleda da za nase trziste prave skart



Imam stvarno srecu da nikad ništa nije izgubio i da cuva svoje stvari (takvo je dijete jednostavno).Ako nekom posudi nešto a nevrati mu ili on zaboravi da je i posudio imaju kutiju u ucionicu "izgubljeno-nađeno" i tu nađe svoju stvar.Olovke ne jede,gumicu također [sm=smiley1.gif]




soloamina -> RE: Skolski pribor (23.8.2017 11:24:49)

Ok, curke razumjela sam, znaci u trecem razredu koriste najobicnije biljeznice na crte i kockice, velikog formata? Ima li koja od vas da bi mi slikala i poslala slike tog pribora za likovni? Mogu dati i br mob pa na whatsapp.




salmy -> RE: Treci razred - biljeznice i pribor (23.8.2017 13:48:13)

.




salmy -> RE: Treci razred - biljeznice i pribor (23.8.2017 13:50:56)


IZVORNA PORUKA: salmy

Exclusive ima 15% popusta na sve kupljeno....Plus imaju raznih sveski i vel. po sniženim cijenama
Mi uzeli dosta pribora i sveski Bgm fin popust smo dobili...
Plus ako plaćate rfb karticom iznad 50 km dobicete gratis od banke neke bilježnice i fasciklu za blok

Našla sam okvirove prozirne koji se ne lijwpe




soloamina -> RE: Treci razred - biljeznice i pribor (23.8.2017 13:52:05)

Ma ja bih trebala internetom kupiti, jer sam iz Hrvatske. A mala iz Sarajeva.




Blue rose RR -> RE: Treci razred - biljeznice i pribor (23.8.2017 14:00:52)

Mi već dvije godine u Laguni u Alti kupujemo, super su mi ponude njihove, a i nekako uvijek se zaletimo i po koju knjigu sebi uzmemo. A i nekako ranije dobiju i školske knjige pa i to usput zaokružimo.




Lulu_08 -> RE: Treci razred - biljeznice i pribor (24.8.2017 11:35:37)


IZVORNA PORUKA: salmy

Kad smo kod skole
Gdje kupiti dobar skolski pribor?
Znaci koju god olovku smo kupili to je uzas...pucaju ne mogu se siljit...lome se
A bojice jos pdvratnije....siljis do iznemoglosti ona samo puca
Vise sam popizdila...koliko god da kostaju samo da valjaju
Imamo punu kutiju bojica koje nista ne valjaju..ko fol kvalitetne
A odnese veliku olovku vrati se osto samo cosak[sm=jezicek.gif]


Nama su Staedlerove olovke najbolje, u kutiji dođe 8+2 nekih 7km košta kutija i sve su crne, kao gumirane i jako postojano i lijepo pišu




Visnja RR -> RE: Treci razred - biljeznice i pribor (25.8.2017 13:23:57)


IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Mi već dvije godine u Laguni u Alti kupujemo, super su mi ponude njihove, a i nekako uvijek se zaletimo i po koju knjigu sebi uzmemo. A i nekako ranije dobiju i školske knjige pa i to usput zaokružimo.


Knjižara kultura?




Blue rose RR -> RE: Treci razred - biljeznice i pribor (26.8.2017 9:02:53)

Da, da, nekako mi se urezala Laguna (izdavačka kuća), i tako je vabim, ali je to ta knjižara.




Visnja RR -> RE: Treci razred - biljeznice i pribor (26.8.2017 13:24:10)

Pa da :)
pored Ekskluziva on su mi jedini izbor...

sad se nešto pitam a zašto ne kupujem u Svjetlosti??? valjda mi nije na ruku




Blue rose RR -> RE: Treci razred - biljeznice i pribor (27.8.2017 17:38:26)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Pa da :)
pored Ekskluziva on su mi jedini izbor...

sad se nešto pitam a zašto ne kupujem u Svjetlosti??? valjda mi nije na ruku


Parkinga nema blizu, nemaju điđa da zapadnu za oko, i ovdje ja biram sama sebi, a gore moram peglati tetu. :)




ladyblue RR -> RE: Treci razred - biljeznice i pribor (8.9.2017 15:10:47)


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

e moja cura će sad u treci razred
kako vidim cure su sad u fazonu , u tom dobu, monster hide lutki
mislim da bi se svaka cura obradovala nekom priboru u tom fazonu kao i skolskoj torbi
biljeznice i co svakako izgleda ovise od skole do skole , tako da ti je to tesko nekom sad mahsuz kupovati



nije bona monster hide nego monster high




ladyblue RR -> RE: Treci razred - biljeznice i pribor (8.9.2017 15:14:20)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Pa da :)
pored Ekskluziva on su mi jedini izbor...

sad se nešto pitam a zašto ne kupujem u Svjetlosti??? valjda mi nije na ruku


ja to sve imam u lokalnoj knjižari...ona što ima sve knjige za vašu školu...teta je show...mala knjižara a nagurali u nju svega




Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>