RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


nina 79 -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (12.12.2014 13:35:42)

Meni je polip nadjen na ulazu u maternicu.Meni je dr rekao da to kosta 1500 km,kod njih.Ja sam nasla jeftinije i otisla tamo uradila.I kasnije se vratila kod ovih.Nista meni dr nije rekao,osim da je odlicno uradjeno.Kasnije smo radili inseminaciju kod njih,al nije uspela.Uputio nas je za BL,jer imamo pravo preko fonda pa da to iskoristimo.Jer kod njih je skupo.Nadam se uspehu gde god isli.




mionab -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (12.12.2014 15:26:21)

Ja ću histeroskopiju raditi sledeće sedmice u Zagrebu ( naručila sam se 17.12.).Sad su mi potvrdili.
Cijena 2250 kuna, to je oko 600 KM.Poliklinika Vili.
Javiću vam kako je bilo.Kod mene je dijagnostička, ako bude polip ukloniće i to.Sve je uključeno u ovu cijenu.
Biljka gdje si???[sm=bravo.gif]




biljka -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (12.12.2014 15:29:22)

Evo me, vracene su mi dvije blastice, htjeli oni tri, ali ja necu.
Toliko od mene




kolač -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (12.12.2014 15:39:11)

biljka sretno!odmaraj.sad čekamo tvoju veliku betu.[sm=smiley20.gif]




ringer -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (12.12.2014 15:48:39)

Biljka sad odmaraj i sve čekamo tvoju betu[sm=duda.gif][sm=duda.gif]




nina 79 -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (12.12.2014 15:57:42)

Biljka sad samo opusteno i uzivaj sad.Svi mi ocekujemo tvoju pozitivnu betu i navijamo...




harmonika -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (12.12.2014 16:24:43)

priključujem se klubu navijačica za Biljkinu beturinu!!! sada uživaj u odmoru nakon silne terapije i stalnih pregleda. koliko si embriona imala?
Artist,draga,kako si ti danas prošla?
nina,jesu li ti se javili iz medica? ja planiram za par dana da ih zovem,da se poručim za konsultacije za januar. taman ću tada biti na godišnjem odmoru 3 sedmice pa da iskoristim slobodne dane,da ne tražim izlaz sa posla,prosto me sramota.
an nur,draga pronalazim se u svakoj tvojoj riječi,teška je ova borba,preteška,što kažeš niko ovo nije zaslužio ali jbg tako nam je kako nam je,šta vrijedi kukati.
kod mene je situacija obrnuta,moj muž stalno priča o djeci i planovima a ja nekako izbjegavam da planiram nešto što ne znam da li će se desiti.
doktori su pravi levati,neviđeni kreteni (čast izuzecima) ovaj moj stalno čangriza što sam uopšte išla na vto,kaže baja da to meni nije potrebno,da nemam problem, pa se ja sa njim redovno svađam. ako ništa imam problem zvani 6 godina pravljenja bebe.
ruku na srce u medicu su doktorice ljubazne,pa mi je postalo draže da platim(masno) kod njih nego kod ovog mog da se stalno stresiram.
rijada,draga,veliku si pauzu napravila izmedju 2 i 3 vto. jesi li tako htjela ili?




biljka -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (12.12.2014 17:06:02)

Hvala vam moje navijacice, ukupno je bilo 8 oplodjenih, a tri su prezivila do blastice, kazu ta jedna blastica losija od ove dvije.
Oni navalili na mene da vrate tri, ma ja ni da cujem.
Sta oplode se sve tri, a onda moras da uklonis jednu, to nisam htjela. Ne mogu ja to.




nina 79 -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (12.12.2014 18:49:29)

E harmonika ma nisu me zvali jos.Zadnji put kad sam ja zvala,rekli su mi da se javim kad dobijem i to je to.To ce biti za jedno par dana,koji sam baksuz dobit cu za slavu.






artist -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (12.12.2014 19:01:34)

Eh Biljka sad mi je žao što nisam sinoc ulazila na forum da vidim da si pisala da razmijenimo brojeve tel.pa da danas popijemo kafu,mi bi imale temu za pricu a i muzevi bi pricali o gitarama i muzici posto procitah da tvoj svira gitaru a i moj je muzičar i on svira gitaru.Sad navijam za tebe i tvoju visoku betu. Kod mene nalaz fsh dobar super sad je 3,89 dr.Sanja je danas bila i radila sam uz kaze da popijem jos jednu kutiju tableta pa sledeci mjesec pocinjemo sa protokolom posto sam prosli puta imala neku cistu na jajniku a danas je ona dosta manja pa kaze da ce ona sledeci mjesec potpuno nestati da je tako bolje.Eto tako vam je to kod mene pozdrav za sve zenice




ringer -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (12.12.2014 19:57:36)

Artist odličan fsh.Brzo će proći do novog postupka.Sretno




kokouli -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (12.12.2014 20:26:13)


IZVORNA PORUKA: artist

Eh Biljka sad mi je žao što nisam sinoc ulazila na forum da vidim da si pisala da razmijenimo brojeve tel.pa da danas popijemo kafu,mi bi imale temu za pricu a i muzevi bi pricali o gitarama i muzici posto procitah da tvoj svira gitaru a i moj je muzičar i on svira gitaru.Sad navijam za tebe i tvoju visoku betu. Kod mene nalaz fsh dobar super sad je 3,89 dr.Sanja je danas bila i radila sam uz kaze da popijem jos jednu kutiju tableta pa sledeci mjesec pocinjemo sa protokolom posto sam prosli puta imala neku cistu na jajniku a danas je ona dosta manja pa kaze da ce ona sledeci mjesec potpuno nestati da je tako bolje.Eto tako vam je to kod mene pozdrav za sve zenice

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] za FSH ,ali kazi mi koliki ti je estradiol ako mozes ,on cesto maskira prave vrijednosti ,ali vidis da ti je Ciklo pomogla .[sm=smiley1.gif]




kokouli -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (12.12.2014 20:27:10)


IZVORNA PORUKA: biljka

Evo me, vracene su mi dvije blastice, htjeli oni tri, ali ja necu.
Toliko od mene

Sad duskaj i mazi mrvice da se zakace lijepo .[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




biljka -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (13.12.2014 19:44:02)

Dobro vece zenice, gdje ste cijeli dan?
Pisite nesto.
Kada vi necete moram ja, citam 50 nijansi sive, jesam odabrala termin za citanje....hahahahahah




kolač -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (14.12.2014 17:34:03)

to nije za tebe u ovom trenutku...treba da miruješ,bez "fizičkih aktivnosti".uzmi neku romantiku,za opuštanje.pozz




An Nur -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (14.12.2014 23:18:36)

biljka [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
...a ja bi bas volila odjednom tri bebe [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]
najbitnije da se lijepo ugnjezde uživaj i pazi se [sm=bravo.gif] [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=smiley31.gif]




biljka -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (15.12.2014 10:26:49)

Kolacicu, to je za bolju prokrvljenost materice....hahaha, sala mala, moram se malo nasalito.
An Nur, voljela bih i ja tri bebe, ali kada ti ubace tri embriona moras potpisati papir u slucaju da se sve tri oplode, da jedan moras ukloniti. Zato nisam htjela tri, jer ne bih to mogla nikada uraditi, a kazu da su tri bebe visokorizicna trudnoca.




Aleksandra77 -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (15.12.2014 11:40:10)

Da li neko ima iskustva sa Diphereline 0,1 i Merional 75. Iz Praga mi nude kratki protokol i te lijekove. I da li znate gdje su u regionu najpovoljiji?




kokouli -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (15.12.2014 12:10:53)

Apoteka Igor u Beogradu ima sve najcesce ,pa pokusaj nekako tamo .




harmonika -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (15.12.2014 13:12:48)

Aleksandra saborko moja možeš li napisati kako se uopšte stupa u kontakt sa Pragom? Meni će oni sigurno biti izbor kada potrošim ove besplatne postupke. Mislim da činiš pravu stvar i svaka čast na ažurnosti!!! puno pozdrava
biljka,sestro slatka,prava ti je ta tematika [sm=smiley1.gif]
moj muž je riješio da preuzme stvar u svoje ruke,pošto smatra da imamo manjak sexa (a koji muškarac to ne misli) napravio je plan kojeg se moram pridržavati. kuku meni [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Aleksandra77 -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (15.12.2014 13:26:08)

Poslala sam ti pp




harmonika -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (15.12.2014 13:28:24)

još uvijek nije stigla ali vjerovatno će stići. hvala ti




Aleksandra77 -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (15.12.2014 13:29:54)

Nece ogroman je tekst. Posalji mi privatni mail na pp da ti posaljem




BraMar -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (15.12.2014 14:03:16)

Mislim da griješite oko ta dva besplatna VTO o trošku Fonda zdravstva RS.
Odite i raspitajte se direktno tamo, lično znam žene koje su same platile VTO u Jevremovoj BGD ili u Pragu pa nakon postupaka (hvala Bogu svi uspjesni) u Fondu predale zahtjeve za refundaciju sredstava. I dobile bebe i novce :)
Jesu trebale prikupiti puno dokumenata i načekale su se za isplatu ali bolje ikad nego nikad. Takođe, čuvajte sve nalaze i tražite račune za usluge i lijekove, sve se to može ili će moći da se refundira. Ako ne danas možda za godinu dvije, ali moramo predavati zahtjeve i moramo se boriti za svoja prava. Pa danas niko ništa ne daje ako ne tražiš. Ako svaka od nas podnese po 1 ili 2 zahtjeva za nešto oko MPO godišnje sigurno su veće šanse da u bližoj budućnosti Fond obrati pažnju i na nas. Ako sjedimo i ćutimo tj. pričamo između sebe na Rr teško da će neko nešto da dobije (osim što jedna drugoj dajemo moralnu podršku).
Za cure koje pripadaju Federalnom ili kojem već Fondu vrijedi isto, borite se..tražite. Ako mi dobijemo dva postupka u RS zašto ne bi mogle dobiti i vi isto, šta kao mi kao žene više vrijedimo tu, ili je RS bogatija, ajte molim vas. Uze nam država tečnost iz oka i kožu sa leđa, tražite nazad! Nema boljeg načina za državu nego potrošiti pare kao pomoć ženama za potomstvo. Tj. širenju nacije :)

Ps - nemam nikakve veze za Fondom zdravstvenog osiguranja




Aleksandra77 -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (15.12.2014 14:12:54)

Na žalost, ja sam već ispucala oba pokušaja preko FZO, tako da sad moram dalje. A za Prag sam čula sve najbolje




Stranica: <<   < Prethodna stranica  277 278 [279] 280 281   Sljedeća stranica >   >>