RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Vrtić i čuvanje djeteta



Poruka


ladyblue RR -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (3.3.2016 14:48:26)


IZVORNA PORUKA: teacher75

nije se nista promijenilo


kako nije? uveden im je i 4. obrok koji je voćni i koji im daju oko 15h




irenaSA -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (3.3.2016 14:51:05)


IZVORNA PORUKA: ladyblue RR


IZVORNA PORUKA: teacher75

nije se nista promijenilo


kako nije? uveden im je i 4. obrok koji je voćni i koji im daju oko 15h


Hoćeš li na roditeljski[sm=smiley1.gif]




ladyblue RR -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (3.3.2016 14:51:42)


IZVORNA PORUKA: irenaSA


IZVORNA PORUKA: ladyblue RR


IZVORNA PORUKA: teacher75

nije se nista promijenilo


kako nije? uveden im je i 4. obrok koji je voćni i koji im daju oko 15h


Hoćeš li na roditeljski[sm=smiley1.gif]


ne. moje dijete ne ide u školu ove godine a roditeljski je prevenstveno za te roditelje.




Lavica28 -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (3.3.2016 14:53:21)

Irena, to je to, hvala na razbistrivanju mojih misli, na istoj smo frekfenciji [sm=smiley1.gif]
IZVORNA PORUKA: irenaSA

I još jednom, slično kao i kod izbora škole...nije bitna ustanova...bitno je dijete i koliko se radi i ulaže u njega...ustanova je tu da to samo usmjeri...ključni su dijete i roditelj....
Može dijete ići i u najpresztižniju i najskuplju ustanovu ali žalosno je ako roditelj pomisli da je sa tim pokrio sve....





irenaSA -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (3.3.2016 14:54:46)


IZVORNA PORUKA: ladyblue RR


IZVORNA PORUKA: irenaSA


IZVORNA PORUKA: ladyblue RR


IZVORNA PORUKA: teacher75

nije se nista promijenilo


kako nije? uveden im je i 4. obrok koji je voćni i koji im daju oko 15h


Hoćeš li na roditeljski[sm=smiley1.gif]


ne. moje dijete ne ide u školu ove godine a roditeljski je prevenstveno za te roditelje.



A ništa pripreme za proljetnu zabavu[sm=smiley36.gif] pročitah ima i to[sm=smiley36.gif]




irenaSA -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (3.3.2016 14:56:08)


IZVORNA PORUKA: Lavica28

Irena, to je to, hvala na razbistrivanju mojih misli, na istoj smo frekfenciji [sm=smiley1.gif]
IZVORNA PORUKA: irenaSA

I još jednom, slično kao i kod izbora škole...nije bitna ustanova...bitno je dijete i koliko se radi i ulaže u njega...ustanova je tu da to samo usmjeri...ključni su dijete i roditelj....
Može dijete ići i u najpresztižniju i najskuplju ustanovu ali žalosno je ako roditelj pomisli da je sa tim pokrio sve....




Ma nema na čemu...mislim odluka je individualna...neko će opet naći contra razloge..nekome su neki drugi razlozi prioritet...[sm=smiley1.gif]




EEDITH -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (3.3.2016 14:59:13)


IZVORNA PORUKA: irenaSA

I još jednom, slično kao i kod izbora škole...nije bitna ustanova...bitno je dijete i koliko se radi i ulaže u njega...ustanova je tu da to samo usmjeri...ključni su dijete i roditelj....
Može dijete ići i u najpresztižniju i najskuplju ustanovu ali žalosno je ako roditelj pomisli da je sa tim pokrio sve....

Potpis [sm=bravo.gif]




Medić* -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (3.3.2016 15:03:37)


IZVORNA PORUKA: irenaSA

I još jednom, slično kao i kod izbora škole...nije bitna ustanova...bitno je dijete i koliko se radi i ulaže u njega...ustanova je tu da to samo usmjeri...ključni su dijete i roditelj....
Može dijete ići i u najpresztižniju i najskuplju ustanovu ali žalosno je ako roditelj pomisli da je sa tim pokrio sve....


Slazem se, a moram i naglasiti da se takodjer i ta ustanova mora malo procackati sta i kako. Nisu sve ustanove iste.
Uglavnom roditelji su najbitniji faktor u svemu.




ninuska -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (3.3.2016 15:26:35)


IZVORNA PORUKA: ladyblue RR


IZVORNA PORUKA: teacher75

nije se nista promijenilo


kako nije? uveden im je i 4. obrok koji je voćni i koji im daju oko 15h


A sta je sa djecom koja su na poludnevnom boravku? Mislim da su u tom slucaju zakinuta jer je cijena pobecava i za njih, a ne vidim nikakvo poboljsanje




EEDITH -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (3.3.2016 15:35:46)

dobro je sada,nema više mlijeka u prahu [sm=jezicek.gif]




ladyblue RR -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (3.3.2016 16:03:51)


IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: ladyblue RR


IZVORNA PORUKA: teacher75

nije se nista promijenilo


kako nije? uveden im je i 4. obrok koji je voćni i koji im daju oko 15h


A sta je sa djecom koja su na poludnevnom boravku? Mislim da su u tom slucaju zakinuta jer je cijena pobecava i za njih, a ne vidim nikakvo poboljsanje


ne znam jer mi dijete nije na poludnevnom.




irenaSA -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (4.3.2016 11:38:13)


IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: ladyblue RR


IZVORNA PORUKA: teacher75

nije se nista promijenilo


kako nije? uveden im je i 4. obrok koji je voćni i koji im daju oko 15h


A sta je sa djecom koja su na poludnevnom boravku? Mislim da su u tom slucaju zakinuta jer je cijena pobecava i za njih, a ne vidim nikakvo poboljsanje


Mi smo na poludnevnom...i rijetko dobijemo tu užinu...nekada joj daju ako ostane malo duže....




ninuska -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (4.3.2016 12:15:51)


IZVORNA PORUKA: irenaSA


IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: ladyblue RR


IZVORNA PORUKA: teacher75

nije se nista promijenilo


kako nije? uveden im je i 4. obrok koji je voćni i koji im daju oko 15h


A sta je sa djecom koja su na poludnevnom boravku? Mislim da su u tom slucaju zakinuta jer je cijena pobecava i za njih, a ne vidim nikakvo poboljsanje


Mi smo na poludnevnom...i rijetko dobijemo tu užinu...nekada joj daju ako ostane malo duže....

I mi smo...al ta uzina je oduvijek bila oko 2 pola 3 se daje. Jedino da nema jos nesto?




irenaSA -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (4.3.2016 12:17:48)

Meni je S rekla da često jedu voće u sobi prije ili poslije ručka..pa sada ne znam je li to taj voćni obrok...nekada kada ostane do pola dva..dva daju joj užinu da ponese...tj. tih par keksića i sl.




dambolina -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (4.3.2016 12:27:33)

irenaSA, potpisujem sve sto si rekla, potpuno se slazem.
moja je curica u jaslicama i vidim da su uveli taj cetvrti obrok i do sada su im davali keks, jabuke, banane, mandarine. ja svoju kupim oko 16 sati i vrlo cesto ona izadje sa tim nekim vocem u ruci. sta znam, ja sam vec vise od 10 godina zadovoljni korisnik usluga JU i ne bih to mijenjala... mislim i da je nova direktorica OK, pa vidjecemo.




bebaa -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (9.3.2016 22:01:42)

T je juče došao iz vrtića sa voćnim jogurtom Meggle....[sm=bravo.gif]to im je taj novi četvrti obrok....
danas je kaže imao krišku s kajmakom....
ma samo neka su krenuli s mlijekom i mliječnim proizvodima[sm=bravo.gif]




bebaa -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (9.3.2016 22:02:47)

zadovoljni korisnik usluga JU i ne bih to mijenjala... mislim i da je nova direktorica OK, pa vidjecemo.

[sm=smiley20.gif][sm=smiley20.gif]




canim -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (9.3.2016 22:59:27)


IZVORNA PORUKA: irenaSA

I ja sam išla u onaj gdje nema igračaka[sm=smiley36.gif]
Svaka čast, ali moja djeca se i pored igračaka igraju sa tijestom, blatom, kamenčićima i co ne vidim zbog čega bi to koštalo mjesečno 700 KM i više...iskreno...

a koji je to vrtic [sm=zmeden.gif]




irenaSA -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (10.3.2016 12:01:00)

Montesori...




canim -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (10.3.2016 12:14:53)


IZVORNA PORUKA: irenaSA

Montesori...

Koji montessori ? sad je moderno pa svi govore da rade po montesori programu [sm=zmeden.gif]




irenaSA -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (10.3.2016 12:45:32)

Ne znam za sada ove nove..znam da sada svi uključuju Montesori metode..no prije 5 -6 godina bio je samo jedan Montesori na Mejtašu...u njega su išla dječica stranaca ali i naša...




canim -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (10.3.2016 13:22:14)

aha ok, znam o kom vrticu se radi, oni su na jos jednoj lokaciji sad ali oni nisu akreditovani montessori vrtic i cijena im je sad puno niza.




irenaSA -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (10.3.2016 13:25:54)

Ozbiljno, nisu akreditovani..a u nazivu imaju Montesori...pa zar mogu tako raditi....mislim...kažu da primjenjuju tu metodu....
Koliko im je sada mjesečno...




canim -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (10.3.2016 13:54:35)


IZVORNA PORUKA: irenaSA

Ozbiljno, nisu akreditovani..a u nazivu imaju Montesori...pa zar mogu tako raditi....mislim...kažu da primjenjuju tu metodu....
Koliko im je sada mjesečno...

Maria Montessori nije zastitila Montessori iz razloga da bi se ta metoda odgoja sto brze prosila sirom svijeta i da bi bila dostupna svima. Dakle tu metodu moze svako primjenjivati pa cak i ti i ja u odgoju svoje djece, s tim da bi znao primjenjivati istu moras nauciti nesto o tome jel [sm=jezicek.gif] Tako da postoje skole koje obucavaju ucitelje kako da rade po tom metodu. Isto tako postoji organizacija koja se brine o tome da se montessori metoda primjenjuje u njenoj izvornoj formi pa tako vrse akreditaciju vrtica sirom svijeta, cak sam nasla nekad i listu tih vrtica.
Cijena ovog vrtica je cini mi se nesto oko 500 km, mozda malo manje ili vise, nisam sigurna, ali nije 700 sigurno.




ninuska -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (7.8.2016 10:01:27)

Zene,

Sta ono treba za obnovu ugovora? Jel' samo bris nosa, guse i potvrda o izmirenim obavezama?
Svake godine se isto pitam [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  65 66 [67] 68 69   Sljedeća stranica >   >>