RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Vrtić i čuvanje djeteta



Poruka


hena1 -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (7.9.2016 11:22:41)

pozdrav, molim vas info sta od posteljine treba dijete ponijeti u vrtić? dimenzije? :-) i ako imate ideje za slatkise za proslavu rođendana.
[sm=smiley1.gif]




ladyblue RR -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (8.9.2016 11:52:54)

ja nosim sve....čaršaf sa gumom, posteljina, jastuk, deka....dimenzija čaršafa kao za jogi koji ide u krevetac.

za rođendan ja pravim tortu od papira i u nju stavim slatkiše.




Zehri -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (22.9.2016 7:50:49)

pozdrav za sve forumasice
ima li neka od vas iskustva sa vrtcem Zeko u Buča potoku, drzavni vrtić




merima_s -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (5.12.2016 8:55:10)

Jutro svima,

da li znate može li se uplata izvršiti putem elektronskog bankarstva pa im samo odnijeti isprintanu potvrdu?




ninuska -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (5.12.2016 11:02:16)


IZVORNA PORUKA: merima_s

Jutro svima,

da li znate može li se uplata izvršiti putem elektronskog bankarstva pa im samo odnijeti isprintanu potvrdu?


Moze, mozete i slikati, pa faxom poslati u racunovodstvo. Uglavnom, bitno je samo da im se dokaz dostavi




ladyblue RR -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (7.12.2016 11:48:37)

ne treba slati nikakvu potvrdu nigdje.. ja godinama plaćam elektronski i nikada nikakvih problema nije bilo niti sam ikada poslala potvrdu o uplati.




ninuska -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (7.12.2016 16:20:53)


IZVORNA PORUKA: ladyblue RR

ne treba slati nikakvu potvrdu nigdje.. ja godinama plaćam elektronski i nikada nikakvih problema nije bilo niti sam ikada poslala potvrdu o uplati.

E, svasta...a meni iz racunovodstva trazila [sm=zmeden.gif]. I da se ne bih peglala s tim jer placamo preko mob bankarstav odustali i idem u poštu i placam.




merima_s -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (9.12.2016 14:12:17)

Ja sam zvala računovodstvo i oni su rekli da može, samo da pazim na tačnost podataka. Isprintala sam potvrdu i dala učiteljici, nikakvih problema nije bilo.




ninuska -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (10.12.2016 8:37:36)


IZVORNA PORUKA: merima_s

Ja sam zvala računovodstvo i oni su rekli da može, samo da pazim na tačnost podataka. Isprintala sam potvrdu i dala učiteljici, nikakvih problema nije bilo.

Znam da moze. Napisala sam ti i gore, al mozda nisi vidjela. Samo me sas zanima da li su i tebi trazili da printas potvrdu?
Jer, evo, ladyblue ne printa. Samo uplati.




merima_s -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (13.12.2016 12:20:23)

Nisam se vraćala nazad da čitam odgovore. Uglavnom ja sam isprintala potvrdu i odnijela u vrtić, kao što sam prije nosila uplatnice.




abh -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (15.12.2016 15:24:08)

Pozdrav,

da li neko zna da li se samo moze platiti rezervacija ukoliko dijete ne ide cijeli mjesec u vrtic? I ako da je li 80KM?




ninuska -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (15.12.2016 15:36:25)


IZVORNA PORUKA: abh

Pozdrav,

da li neko zna da li se samo moze platiti rezervacija ukoliko dijete ne ide cijeli mjesec u vrtic? I ako da je li 80KM?


Rezervacija mora biti najmanje 2 mjeseca
Jer sam ja htjela jedan mjesec kad sam rodila dr dijete al mi rekose da ne moze.




abh -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (15.12.2016 15:43:12)

I to mora unaprijed prepostavljam. Ja se sjecam da si mogao najaviti 15 dana da dijete nece ici pla platis pola taj mjesec, ono preko ljeta sam koristila.




ninuska -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (15.12.2016 15:46:49)

IZVORNA PORUKA: abh

I to mora unaprijed prepostavljam. Ja se sjecam da si mogao najaviti 15 dana da dijete nece ici pla platis pola taj mjesec, ono preko ljeta sam koristila.

To je godisnji odmor koji mora trajati najmanje dvije sedmice. Na to imas pravo bilo kad u toku godine s tim da se to pravo moze koristiti samo jednom u toku skolske godine. I tada se placa pola iznosa.




abh -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (15.12.2016 15:48:19)

aha. hvala na info. A znate li koliko se placa rezervacija?




ninuska -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (15.12.2016 15:54:16)

Nisam sigurna da li je 50 KM bez obzira na duzinu boravka ili je pola iznosa tj 50 ili 80 KM. Uglavnom, vise od 80 KM nije :).
A pise sve u ugovoru [sm=smiley1.gif]




abh -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (16.12.2016 8:55:55)

Hvala puno na odgovoru.




ninuska -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (2.3.2017 8:39:10)


IZVORNA PORUKA: ladyblue RR

ne treba slati nikakvu potvrdu nigdje.. ja godinama plaćam elektronski i nikada nikakvih problema nije bilo niti sam ikada poslala potvrdu o uplati.


Koju adresu stavljas?
Iz nekog razloga mi navodi da je greska u polju "adresa"




Sunshinee -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (17.3.2017 12:28:54)

Zdravo svima,

Molim sve mame koje imaju bilo kakvo iskustvo (dobro,lose...) sa vrtićima Rosica i Aprilski cvjetovi da to podiele sa mnom i svim mamama na forumu koje ovo pitanje zanima.
Puno će mi značiti, jer moram izabrati jedan od ova dva vrtića što prije.

Hvala vam puno.[sm=zz_smile.png]




ladyblue RR -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (17.3.2017 12:39:52)

moje sestre oboje djece su išli u Rosicu i sve je bilo super.
Aprilski cvjetovi su renovirani poslije rata ali tamo je prije par godina bila ona afera sa pacovom kojeg je neko uslikao kako stoji i gleda kroz prozor. Ne znam kakva je sada situacija.




ladyblue RR -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (17.3.2017 12:46:07)


IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: ladyblue RR

ne treba slati nikakvu potvrdu nigdje.. ja godinama plaćam elektronski i nikada nikakvih problema nije bilo niti sam ikada poslala potvrdu o uplati.


Koju adresu stavljas?
Iz nekog razloga mi navodi da je greska u polju "adresa"


Naziv primatelja: BUDŽET KS
Adresa primatelja: REISA DŽ. ČAUŠEVIĆA 2 SARAJEVO





salmana -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (17.3.2017 13:53:30)

Zna li se kad ce nam podijeliti potvrde za upis u skolu?

Jesu li negdje vec poceli?





ladyblue RR -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (17.3.2017 14:33:30)


IZVORNA PORUKA: salmana

Zna li se kad ce nam podijeliti potvrde za upis u skolu?

Jesu li negdje vec poceli?




i ja čekam. kaže učiteljica kao u aprilu. rekoh, to tebi neka daju u aprilu, meni do kraja marta da ste je donijeli.




ladyblue RR -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (20.3.2017 10:35:16)

ove sedmice će podijeliti potvrde




Sunshinee -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (20.3.2017 11:02:15)

Hvala Vam puno na odgovoru. :)




Stranica: <<   < Prethodna stranica  65 66 67 [68] 69   Sljedeća stranica >   >>