RE: spolni odnosi u trudnoći (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porod



Poruka


kaye -> RE: spolni odnosi u trudnoći (27.9.2013 12:06:00)

Od pocetka do kraja trudnoce redovno smo imali odnose, zadnji put dan pred porod :) ako je sve ok s trudnocom moze se do zadnjeg dana...




rejjh -> RE: spolni odnosi u trudnoći (6.9.2014 22:59:08)

U mojoj trudnoci je sve hvala Bogu u redu, tako doktor kaze i tako je bilo od pocetka, ali na zadnjoj kontroli (36. sedmica) nam je "zabranio" odnose, iako je sve u redu. Sad sam zbunjena jer stalno čitam o tome kako se preporučuje do zadnjeg dana u urednim trudnoćama. [sm=zmeden.gif]
Još kad pomislim da nakon poroda treba čekati još minimalno 40 dana........ [sm=zmeden.gif]




AAvalon -> RE: spolni odnosi u trudnoći (7.9.2014 6:37:47)

O Boze, pa zar je toliko tesko strpiti se par sedmica na preporuku ljekara??? [sm=zmeden.gif] mi sa rizicnim trudnocama se ne hopsamo CIJEEEELU trudnocu i jos tih minimalno 40 dana poslije, pa prezivimo i mi i muzevi. Valjda se trebaju znati prioriteti... Blago li se vama...




Andy_Bec23 -> RE: spolni odnosi u trudnoći (10.9.2014 15:35:09)

Hvala dragom Bogu imam urednu trudnocu pa smijemo ... U pocetku bismo jer sam 2 puta krvarila pa izdrzali smo ;) sve se da istrpiti ;)




rejjh -> RE: spolni odnosi u trudnoći (24.9.2014 22:04:16)

Naravno, evo trpi se lakše nego što sam mislila [sm=smiley1.gif]




Merylin -> RE: spolni odnosi u trudnoći (24.9.2014 22:10:21)

Hahahaha, slatke muke, jooj[sm=smiley36.gif]




Mushu -> RE: spolni odnosi u trudnoći (26.9.2014 16:16:00)

E ja sam trpila i cekala i sad stalno muntam M da se sexamo a on bjezi od mene haha
Danas ga uhvatim i lagano.
Sad me malo strah sta ce biti kad vas citam. 11+5sam




Trudnica96 -> RE: Spolni odnosi u trudnoći (26.9.2014 19:36:54)

Da li su bolovi tokom odnosa u trudnoci normalni, ilii mi je opet neka upaala ? :S Ima li neko sl prob ?




Merylin -> RE: Spolni odnosi u trudnoći (26.9.2014 21:04:08)

Ne bi trebalo da te boli... Mada, može biti da si malo u grču, kao strah te za bebu tokom odnosa, pa zato boli, a može biti i upala. Prati, ako ti je obilan sekret, neugodnog mirisa (kiselkast) i ima drugačiju boju nego inače, idi ginekologu.




Trudnica96 -> RE: Spolni odnosi u trudnoći (27.9.2014 23:07:32)

Ne znam sta se desawa. Ima upale,ali nije jaka.
Koristila kansen waginalete,pa bolje. :)
Bude zelja,jawi se..ali od jednom swe prestane,
Unerwozim se,i prekinemo,pocne me i boliti :/
Da li je pametno pokusati i s tim durex gelom?!
Citala sam na starijim temama..poziic




veeseelaa -> RE: Spolni odnosi u trudnoći (27.9.2014 23:17:20)

ja sam u trudnoćama imala još jaču želju za seksom nego van nje

onako sva sam bila u fazonu da sam sva seksi i neodoljiva [sm=jezicek.gif]
te trduničke obline, sike, guza i taj lijepi stomak me je stalno tjerao na sex[sm=smiley36.gif]

nikako nisam kontala kako neko ne voli sex u trudnoći

ja sam od onih što misle ako ja to ne osjećam,ne mislim,ne radim zar to iko drugačije može?[sm=smiley36.gif]




Mamica24 -> RE: Spolni odnosi u trudnoći (27.9.2014 23:26:08)

Jaaaao meni se mm gadio na pocetku trudnoce ama nisam ga mogla smisliti tek nekad pred kraj sam mogla hopacup :-) i to skroz kratko po nekih 5-6 min i to je to..




BebeLina -> RE: Spolni odnosi u trudnoći (8.10.2014 11:35:43)

Imala sam strogog doktora na pocetku ove trudnoce. Inace ne preporucuje sex do 22 sedmice trudnoce. Samo jesnom smo prekrsili njegovu zabranu [sm=smiley36.gif] A onda sam u 15 sedmici presla drugom doktoru [sm=smiley36.gif]

Nikad nisam uzivala u odnosu tokom trudnoce. Valjda se u podsvijesti plasim, pa me to blokira. Odnosi, i kad bih ih imala su bili bolni, jer sam u konstantnom grcu. Sreca pa muz razumije.

Sada, na ulazu u deveti mjesec, fizicki ne mogu imati odnose, jer sam bas zatvorena. Pitala sam doktora za to, objasnio mi je da je to normalno, zbog pritiska bebe i da je najbolje da, kad smo vec do sad izgurali, i nemamo odnos. Zene cesto prokrvare upravo zbog odnosa. Ismijala sam se kad je ispricao da neke zene misle da ce se lakse otvoriti ako imaju odnose do zadnjeg dana... :)




bejbibi -> RE: Spolni odnosi u trudnoći (13.10.2014 13:26:44)

hmmmm sta reci?! mozda ce me neke osuditi , ali ja sam par puta prekrsila doktorovu naredbu jer mi je malo rizicna trudnoca..ne bas puno......medjutim sto vesela kaze , ja bas bas imam zelju , ogoromnu zelju i bolji mi je odnos nego kad nisam trudna hahaha....a u prvoj trudnoci koja je bila uredna imali smo odnose haman do zadnjeg dana,tako se i preporucuje valjda...ali ja to nikad ne slusam, uvijek po svom [sm=jezicek.gif]......i sad imam neopisiv zelju, mogla bi svaki dan hahahhaha ali moram se pazit barem do sljedece kontrole, da vidimo sta ce dr reci [sm=zmeden.gif]...ma ko moze nek uziva hehehe.....kome je ko kod mene samo laganini i bice ok ;)




canim -> RE: Spolni odnosi u trudnoći (15.10.2014 1:12:58)

Pa nema ko sta suditi bilo kome, samo naredba doktora nije tek tako, ako je rizicna trudnoca i ako imaju bilo kakve kontrakcije u trudnoci dodatne kontrakcije materice koje odnos moze prouzrokovati samo povecavaju mogucnost da dodje do gubljenja ploda.

Prioriteti se trebaju uvijek znati u zivotu, eh sad svako zna za sebe.




Mahix -> RE: spolni odnosi u trudnoći (12.6.2015 11:50:15)

Zna li neko je li normalno da bole jajnici nakon odnosa? U 21-oj sam sedmici trudnoce i svaki pun nakon odnosa jajnici me uzasno bole...




bebaca2 -> RE: spolni odnosi u trudnoći (30.6.2015 9:46:06)

dobar dan drage mame, imam pitanje , e ovako da li tokom odnosa moj partner smije svrsit u mene, ja sam u 16 sedmici trudnoce, da li ta sperma moze loše utjecati na nesto, neugodno mi pitati ginekologa pa se nadam da cu ovdje dobiti odgovor:)




Mahix -> RE: spolni odnosi u trudnoći (2.7.2015 22:56:51)

Ma sta ti moze biti? :D :P Uzivaj samo.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 17 18 [19]