RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples? (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> »Mrdajmo« zajedno



Poruka


leona81 -> RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples? (1.10.2013 15:18:19)


IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: škorpija

evo da se javimo s utiscima s prvog treniga u proacademiji, nalaze se kod hotel sarajevo, u zgradi firme primus balkan, sala je lijepa i topla, sa mekanim podom, pored sale je kafić gdje mama može piti kafu tih sat vremena treninga, (to je jaaako važno[sm=smiley1.gif]). u našoj grupi u pola 7 bilo je 11 djece, 10 dječaka i jedna djevojčica i dva trenera, jako mlada momka.

ima i svlačiona, i djeca trebaju imati trnerku i obavezno čiste patike, znači ne one u kojima su došli, sala je nedavno okrečena, odmah se osjeti miris[sm=smiley36.gif]. trening je počeo na vrijeme, malo su se zagrijavali trčkaranjem, onda su igrali raznih igara, tipa jedan ganja djecu, kad nekog ihvati tj se zaledi i odledi se tek kad mu neko dijete prođe ispid raširenih nogu, ili trče i koga uhvate taj im se mora priključiti u zmiju itd. malci od 4,5 godine su pravi telići i teško su skontali šta trebaju raditi ali barem smo se mi roditelji napolju valjali od smijeha, ima ogromni stakleni portal i možete gledati trening. onda su vježabli na strunjači, provlačenje ispod prpreka, puzanje, stoj na rukama uz pomoć trenera itd, onda su igrali nogomet, adin je zabio gol[sm=smiley36.gif], ali na kraju je rečeno da je nerješeno, a većina malih igrača su krali loptu, uzimali je u ruke i trčali s njom po sali. na kraju su izvodili vježbe, e tu jedino imam malu zamjerku, treneti im pokažu vježbu i očekuju da ovo znaju ponoviti, 2-3 fakat zna, ovi ostali niđe veze, e znači treba trener svakoga od njih postaviti u pravi položaj. e najvažnije od svega ajdin je oduševljen, jedva čeka naredni trening koji je u utorak

evo večeras bili na 3. treningu i Ajdina oduševljenje ne popušta, ne zna šta bi od sreće na treningu, jedino se bojim kad zahladi kako će biti jer on bude mokar kao čep kad završi, moram mu i gaće ponijeti da presvučem[sm=smiley36.gif], ali o tom-potom


to je dakle od 4 godine i veca djeca. znaci vecinom je to svastara, nije odredjen sport u pitanju? koliko je puta sedmicno po sat vremena?




mamina princeza -> RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples? (1.10.2013 15:42:44)

i mi cemos e vjerovatno upisati na ovo kao skorpija...isli smo na plivanje ovaj mjesec al zbog stalnih problema sa hom bojim se nastaviti. evo rzamisljam vec danima i kako dr rece juce da iako je sad zdrava treb aoporavak jos desetak dana u to c enova prehlada,,,,jednostavno ne isplati mi se plivanje jer pun opropusta onda. a negdje moramo izbaciti energiju. ima vise ovakvih desavanja? bar j ebilo prosle godine moram sada raspitati i odluciti koju varijantu. sve se svode j amislim na dv aputa sedmicno




delfin -> RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples? (1.10.2013 16:14:38)

zna li neko gdje bi mogli dječaci od 3 godine -bilo šta (osim baleta [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image])  imam da poludim po ovakvom vremenu.




Full Moon -> RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples? (1.10.2013 19:59:15)

Mi veceras isli na probni cas baleta, i cura sve cuper, da bi mi sad pocela kukati kako je bole noge, od vjezbica, pa nece ici, hahhahahhh, imate li vi mame takvih izjava od svojih cura, mislim necu je ni voditi na silu naravno, nego da vidim je li to isti slucaj kod svih[sm=smiley36.gif]




Neca xxx -> RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples? (1.10.2013 23:07:18)


IZVORNA PORUKA: Full Moon

Mi veceras isli na probni cas baleta, i cura sve cuper, da bi mi sad pocela kukati kako je bole noge, od vjezbica, pa nece ici, hahhahahhh, imate li vi mame takvih izjava od svojih cura, mislim necu je ni voditi na silu naravno, nego da vidim je li to isti slucaj kod svih[sm=smiley36.gif]


Gdje ste isli? Da li u Centar za mlade na CVili? Nas su zvali da nam jave da je danas prvi cas, ali posto nismo u Sarajevu, planiram je odvesti u cetvrtak. Kako ti se cini? Osim toga sto nogice bole. [sm=smiley1.gif]




Full Moon -> RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples? (2.10.2013 8:57:23)

Da, tu smo isle, pa meni je superiska, malo ih je, nema guzve, meni one slatke, ali eto, ko zna ako ne bude htjela ne idemo, hahahah, mozda se vidimo u cetvrtak[sm=smiley1.gif]




aldi -> RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples? (7.10.2013 13:00:26)

Možete li mi reći koja je procedura upisa djevojčice na balet. Koliko to košta mjesečno. Hvala




veeseelaa -> RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples? (7.10.2013 13:20:22)

u MUzičkoj školi u Hrasnom, 50 KM
utorkom i četvrtkom od 17,30 - 18,30





aldi -> RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples? (7.10.2013 15:16:50)

Hvala , a zna li iko ima li slučajno nešto na Ilidži za djevojčicu uzrasta 4,5 godine?




veeseelaa -> RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples? (7.10.2013 15:35:26)

https://www.facebook.com/pages/Baletni-studio-ARABESKA/264593043580748




aldi -> RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples? (8.10.2013 7:42:59)

hvala vesela punooo




škorpija -> RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples? (10.10.2013 21:25:58)

leona časovi su dva puta sedmično po sat vremena, ima dosta dana i termina pa biraš, mjesečno košta 49 KM,

delfin za tako male baš ništa nema, znam kako mi je bilo prošle godine, ali ako je dječak spretan i stabilan dovedi ga u našu školu grupu od 4 godine, pa neka trener procijeni može li trenirati,




delfin -> RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples? (17.10.2013 15:32:03)

Škorpija, a u kojoj ste vi školi? Što se tiče "na oko" on bi mogao i u školu, visok je 116cm, e sad problem je što je maza, valja odlijepiti od mene -nadam sr da će ga ta faza uskoro proći, isto je priljepak kad gdje odemo, a kod kuće, po polju i kod mame nemiruje sve ruši




škorpija -> RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples? (19.10.2013 19:47:18)

Delfin već sam pisala na prethodnoj stranici mi smo u sportskoj školi proacademia, a tvoj malac je viši od mog dječaka barem 10 cenata, tako da sam sigurand a bi mogao u našu grupu, a ti možeš posmatrati trening dok se dječak ne navikne




Mala Selma -> RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples? (22.10.2013 7:46:08)

http://www.centar.ba/novost/10144/besplatna-skola-gimnastike-za-osnovce




Merjem.m -> RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples? (26.10.2013 11:01:46)

Izvinite Imli negdje upis za folklor Ako ima negdje subotom i nedeljom najbolje bi bilo Jer skola traje od 8:30 do 3:40 a kupi se vraca u 4:30 pa zadaca i neke obaveze pa ako igdje ima folklor subotom i nedeljom puno bi mi pomogli [sm=smiley1.gif]




Merjem.m -> RE: Gdje u Sarajevu ima folklor (26.10.2013 11:04:53)

Imali igdje folklor subotom i nedeljom ili radnim danom, poslije 17:00 [sm=zmeden.gif]




Merjem.m -> RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples? (26.10.2013 11:19:50)

Molim vas pomozitemi da nadjem gdje ima folklor [sm=smiley5.gif]




Merjem.m -> RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples? (26.10.2013 11:21:55)

Što niko ne odgovara?[sm=zmeden.gif]




Adana -> RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples? (26.10.2013 12:20:33)


IZVORNA PORUKA: delfin

zna li neko gdje bi mogli dječaci od 3 godine -bilo šta (osim baleta [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image])  imam da poludim po ovakvom vremenu.



Sportaska akademija Score na Zetri ima program za djecu od 3 godine pa gore. :)
Mislim da je ovo kontakt: 062 054 444
Ako nije progooglaj ili vidi na FB imaju profil. :)




Adana -> RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples? (26.10.2013 12:24:32)


IZVORNA PORUKA: Merjem.m

Izvinite Imli negdje upis za folklor Ako ima negdje subotom i nedeljom najbolje bi bilo Jer skola traje od 8:30 do 3:40 a kupi se vraca u 4:30 pa zadaca i neke obaveze pa ako igdje ima folklor subotom i nedeljom puno bi mi pomogli [sm=smiley1.gif]



Znam da dosta osnovnih skola ima te neke sekcije, ali da li se moze upisati dijete koje ne ide u skolu to ne znam, ali vrijedi se raspitati.

U Centru za kulturu 'Sarajevo' u ulici Jelica 1 (kod Katedrale) ima Ansambl narodnih igara i folklora 'Bascarsija', imaju i djeciji folklorni asambl. Info mozes dobiti na tel 033 23 96 96 ili 061 99 76 62. Ima i web adresa www.kudbascarsija.ba.
Svaki radni dan od 11-13 i od 19-21h mozes otici licno pa se raspitati.




Adana -> RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples? (26.10.2013 12:31:13)


IZVORNA PORUKA: Full Moon

Mi veceras isli na probni cas baleta, i cura sve cuper, da bi mi sad pocela kukati kako je bole noge, od vjezbica, pa nece ici, hahhahahhh, imate li vi mame takvih izjava od svojih cura, mislim necu je ni voditi na silu naravno, nego da vidim je li to isti slucaj kod svih[sm=smiley36.gif]



[sm=smiley36.gif] dusa draga.... Nisam imala tih izjava i ide na balet vec par sedmica. :) Jeste moooozda nakon prvog casa spomenula da je malo bole none, ali na tome je ostalo. :) Otidjite i na drugi cas pa onda neka odluci. ;)




Adana -> RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples? (26.10.2013 12:34:10)


IZVORNA PORUKA: aldi

Možete li mi reći koja je procedura upisa djevojčice na balet. Koliko to košta mjesečno. Hvala


U centru za kulturu 'Sarajevo' u Jelica 1 uciteljica savjetuje da se dovede dijete na bar 2 casa da bi i dijete i roditelj mogao da vidi jeli to to. :) Tek onda savjetuje da se kupi oprema i da se uplati clanarina koja iznosi 40KM. Na prethodnoj strani ima moj post o terminima i broju telefona uciteljice. :)
Ali ovo je na skroz drugom kraju grada od Ilidze. :)




leona81 -> RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples? (26.10.2013 16:05:55)


IZVORNA PORUKA: aldi

Hvala , a zna li iko ima li slučajno nešto na Ilidži za djevojčicu uzrasta 4,5 godine?


imas www.dami.ba




mamadi -> RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples? (4.11.2013 23:11:51)

Zene, zna li neko ima li kakav ples ili balet na Dobrinji za djevojcicu 4 godine.

Hvala




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>