RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples? (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> »Mrdajmo« zajedno



Poruka


anitaa -> RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples? (31.3.2015 10:51:20)

Hvala, našla sam nešto na netu, Scuderia Models by Džejla Glavović, pa ću zvati. Mislim, nije da sad ona ima neke predispozicije, niti bi je ja nešto forsirala, ali ako će uživati odlično...i sve nešto kontam, aBd kad dođe nova beba te će stvari malo pasti u drugi plan, mislim nadam se da neće, ali...




veeseelaa -> RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples? (31.3.2015 11:02:18)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Mozda je ipak bolje nazvati ga ....

al predpostavljam da ce vam reci "dovedite dijete u subotu"....ponijeti helankice, majicu , (ili tanju trenerkicu), tene i flasu vode....
i hopala [sm=smiley1.gif]...




hvala draga

zvala sam mm, da ga obavijestim da smo našli gdje će Ajša ići vikendom [sm=smiley36.gif]

svakako će to biti dobro utrošeno vrijeme




veeseelaa -> RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples? (8.4.2015 14:59:45)

jel ima na Č.vili negdje da se ide na karate?




teacher75 -> RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples? (8.4.2015 17:59:33)

Bilo je nedavno na malti u zgradi klasa, pa to ti nije daleko. Raspitaj se ima li jos

Evo nadjoh na fb
https://m.facebook.com/pages/KARATE-KLUB-OKINAWA/216547348366369




leona81 -> RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples? (21.9.2016 18:06:36)

zna li neko za neke sporske aktivnosti na podrucju ilidze ili druga lokacija - ali da imaju prevoz? sve dolazi u obzir




istra09 -> RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples? (19.1.2017 21:58:36)

Drage mame,
znate li gdje se u Sarajevu mogu kupiti cipelice za ples (za djevojčicu, broj 34-35)?
To su one cipelice sa kaišićem i malom peticom, za valcer i sl.
Hvala.
Lp




aidana -> RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples? (6.12.2017 14:56:40)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: lulaloo


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: scarlett

Imate li za preporučiti neki karate klub u Novom gradu. Planiram upisati 5togodišnjaka, a nemam nikakvih informacija gdje, kako i šta treba?

Zna li neko da li ima ikakvih treninga (za druge sportove) za djecu tog uzrasta u dvorani Ramiz Salčin na Mojmilu?


dođi u naš klub na Dobrinju...u školi...subotom i nedjeljom od 16:30 do 17:45


Visnja,

moze li kontakt telefon? hvala unaprijed [sm=smiley1.gif]



telefon
062494708 trener Sanjin Bunar

evo i FB stranica
https://www.facebook.com/groups/296555857078542/?fref=ts

subotom i nedjeljom od 16:30 ...trening traje 75 minuta

I mi smo krenuli s karateom. Sanjin mi je bas pozitivan lik, ima lijep pristup djeci. Meni samo nije jasno kako sva djeca, i novi i oni s crvenim pojasom, treniraju zajedno i rade isto? Kako ih se priprema za polaganje razlicitih pojasa?




LieToMe RR -> RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples? (23.4.2018 23:24:14)

Mi mislili L upisati na ples a ona hoce da bude nindja [sm=smiley36.gif]
Tako da cemo poslije praznika krenuti na karate [sm=smiley1.gif]




aidana -> RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples? (24.4.2018 0:35:17)

Meni evo ni pola godine kasnije nije jasno kako sva djeca zajedno treniraju i da li ih se nekako odvojeno priprema za polaganje? Isto rade i oni s bijelim i oni s crvenim pojasom.
Propistili smo polaganje u februaru tako da mi je to jos misterija[sm=smiley36.gif]
Mozda sad i dobijem objasnjenje dok traje nagradna igra.




Visnja RR -> RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples? (27.4.2018 18:00:24)


IZVORNA PORUKA: aidana

Meni evo ni pola godine kasnije nije jasno kako sva djeca zajedno treniraju i da li ih se nekako odvojeno priprema za polaganje? Isto rade i oni s bijelim i oni s crvenim pojasom.
Propistili smo polaganje u februaru tako da mi je to jos misterija[sm=smiley36.gif]
Mozda sad i dobijem objasnjenje dok traje nagradna igra.


u grupama su...
npr.
od 16.30 su bijeli žuti i oranž....pa od 17.45 su crveni, zeleni i plavi, ljubičasti, smeđi, crni

obje grupe su istog broja...jer dosta njih odustanu već nakon žutog ili narandžastog

najjači ostaju [sm=bravo.gif]

ali j jedna grupa neke vježbe radi podjeljeno...rade školskoj dvorani sa više trenera

u wisi su manje dvorane pa su manje i grupe




arianapham -> RE: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples? (16.1.2019 7:53:40)

Thanks for posting really such interesting post. I would recommend your site to my friends. WuxiaWorld




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]