RE: Porodilište Mostar (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Porodilište



Poruka


elmaL -> RE: Porodilište Mostar (5.8.2011 14:35:46)

iv@ncica hvala ti puno na odgovoru, mnoge stvari si mi priblizila :)




mostarka82 -> RE: Porodilište Mostar (7.8.2011 11:11:13)

pozdrav svima nadam se lijepom druzenju nova sam ovdje naišla sam na ovaj forum i sve su prilike ako je vjerovati testu trudnoce da ce mi svaki vaš savjet dobro doci za početak mi treba broj od doktorice Alme ko ima neka mi napiše moram se naručiti na pregled . hvala unaprijed




Lana_ -> RE: Porodilište Mostar (7.8.2011 14:29:43)

hej dobro došla,evo ti broj 063/109-371




mostarka82 -> RE: Porodilište Mostar (7.8.2011 17:11:14)

hvala Lana :)




Romali -> RE: Porodilište Mostar (7.8.2011 17:14:17)

Evo možeš probati i na ovaj broj: 061 485 339.
Na ovaj sam je ja kontaktirala.




marinčii -> RE: Porodilište Mostar (8.8.2011 10:05:11)


Mene zanima ako koja zna kakve su cijene carskog?Moja sestra treba roditi za 10 dana a beba  joj ide zadkom pa če vjerovatno morat na carski iako nije još sigurno ,pa eto ako kja zna nek mi javi
,može i na pp




elmaL -> RE: Porodilište Mostar (8.8.2011 14:40:27)

Gdje dr. Alma ima ordinaciju, ako mi moze neko reci ?




Ben 10 -> RE: Porodilište Mostar (8.8.2011 18:41:32)

IZVORNA PORUKA: marinčii


Mene zanima ako koja zna kakve su cijene carskog?Moja sestra treba roditi za 10 dana a beba  joj ide zadkom pa če vjerovatno morat na carski iako nije još sigurno ,pa eto ako kja zna nek mi javi
,može i na pp



A sto ce ti cijena carskoga ako beba ide zadkom jer je to slucaj za carski pa se ne placa koliko ja znam ,bar je kod mene tako bilo...




marinčii -> RE: Porodilište Mostar (8.8.2011 18:46:25)

pa ja sam pretpostavila da se to mora platiti ,zapravo ona još nije sigurna da će morati na carski jer njoj je druga beba pa možda to može i pririodno biti,




Ben 10 -> RE: Porodilište Mostar (8.8.2011 18:53:08)

Ja jos nisam nikoga cula da je placao carski rez...Kod mene je prva beba bila zadak i morao je carski,dr ne rizikuju u takvim slucajevima ,a drugu bebu sam takodje na cr rodila.




marinčii -> RE: Porodilište Mostar (8.8.2011 18:55:48)

A jeli i druga beba ti bila na zadak ili?pa ja sam čitala ovu temu otpočetka i ako isam nešto krivo shvatila mislim da sam pročitala da su žene plaćale




Ben 10 -> RE: Porodilište Mostar (8.8.2011 18:59:24)

Neznam ko je placao ,ja nisam ,druga je beba bila normalno glavicim isla...Ja doktorima nisam ni marke dala ...imala sam uredno zdrastveno osiguranje ...




marinčii -> RE: Porodilište Mostar (8.8.2011 19:02:50)

Ona je inače iz LJubuškog i prvu bebicu je gore rodila, e sad kako će morati u Mostar jer tamo sumnjam da je smiju poroditi ona nezna nikoga od doktora i boji se kako će je primiti i kako će sve to proći,a da ima i ona zdravstveno osiguranje ,kao uostalom na većina al eto nažalost opet puno stvari moramo platiti




Ben 10 -> RE: Porodilište Mostar (8.8.2011 19:06:49)

Vjerovatno ako mora cr ,ako je zadak njen dr ce joj dati uputnicu za Mostar jer cr ne rade u ljubuskom i mislim da ne bih trebala nista platiti.




marinčii -> RE: Porodilište Mostar (8.8.2011 19:10:47)

Ona se još nada da će se beba okrenuti ako ne onda će vjerovatno tako i biti s uputnicom u Mostar,samo da abd sve prođe uredu ,u svakom slučaju hvala na odgovoru 




Ben 10 -> RE: Porodilište Mostar (8.8.2011 19:15:46)

Koliko ima jos do termina???I ja sam se nadala ,ali se nije okrenula...Samo da ti kazem da cr nije neki bauk ,ja bi ih jos petero rodila na cr sto se tice cr ,oporavka...




marinčii -> RE: Porodilište Mostar (8.8.2011 19:34:18)

22.8 joj termin,u petak će opet na pregled pa će joj valjda tada doktor reći šta će i kako dalje
p.s.a ko ti je radio carski




Ben 10 -> RE: Porodilište Mostar (8.8.2011 19:38:00)

Sretno u svakom slucaju ,bice to sve ok...




Ben 10 -> RE: Porodilište Mostar (8.8.2011 19:42:14)

Prvi ce SAric i Suko ,a Drugi Ademovic i Setka .O sva 4 dr imam odlicno misljenje ,malo je Ademovic nesto izvodio ,ali se ja nisam dala ...




iv@ncica -> RE: Porodilište Mostar (8.8.2011 22:51:43)

hej ben  10, ne  zaboravi  da  se  ovdje  sve  placa..pogotovo sto vise  porod  ne  ide prirodno, pa  svak  malo uleti  za nedaj boze,  da  je po  pravilu  nista  ne  placamo kad  imamo  osiguranje, ali  kod  nas  ocito  nista  ne  ide  po pravilu...marinci ma  nek  sve prođe ok,  lako  je dat na kraju krajeva ;))) 




iv@ncica -> RE: Porodilište Mostar (8.8.2011 22:53:20)

elma  i mala dobrodosle i imate  more  tema  da  proucite do termina ;))  sretno[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




mostarka82 -> RE: Porodilište Mostar (9.8.2011 9:11:48)

kod Alme guzva ili je godišnji odmor uglavnom čeka se 15 dana na pregled , ima li iko iskustvo sa dr. Bjelanovićem  ? kakav je on ?




iv@ncica -> RE: Porodilište Mostar (9.8.2011 22:28:58)

ehheh ben 10 na  to  sam  i  msilila,  cim  das  nesto  poslije ili  prije..to  ti  je  placanje..a  rijetko  koga  znam,  a  da  nije  dao  dr.  u  strahu  zbog  komplikacija  pa  da  ono  pripazi..osobno  sam  bila  svjedok  majke koja  je  izgubila  blizance,  a dr. otvorio džep i  ona  mu  dala kovertu..bolesniji  smo  mi  nego  oni  koje  smo  navikli  na  tu gotivu, a oni  ionako samo rade  svoj  posao...tuzno  zar  ne [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/zmeden.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




kanka -> RE: Porodilište Mostar (10.8.2011 16:50:49)

Ma kakvo plaćanje!!!Meni je termin za mjesec i pol i ne mislim nikom dati ni marke kao ni dosad.Kad sam ljetos lezala u bolnici,sa mnom u sobi bila zena iz Ljubuskog i nije nikog znala od doktora jer je trudnocu vodila privatno u Ljubuskom.Ona se uplasila da je nece pripaziti i njen muz da neke pare Tanovicu,on joj se ucinio dovoljno dobrim i kad je rodila,Tanovic je opet dobio pare.A sta je bilo??Ako je u viziti,nije nista ljubazniji bio prema njoj nego prema ostalima,a sto je najgore nije ju ni porodio.A muz nije znao koji je doktor bio na porodu,mislio da je on pa mu dao u znak zahvale.A ovaj,naravno,kovertu u dzep.Sve su mi zene rekle da je bolje dati babici ako ce se vec ista davati,nego doktorima.Babica sve odradi,stalno je uz zenu,a dr. dodje tek na samom kraju.




Ben 10 -> RE: Porodilište Mostar (10.8.2011 22:32:48)

Ja sam lezala u prvoj trudnoci 28 dana prije poroda zbog komplikacija ,zadka itd,mm je pitao dr.Suku treba li kome sta dati i on je rekao ni slucajno ,sve ce to biti uredu.On je tada bio sef odjeljenja i ja mu dizem kapu jer nije htio ni litar pica da uzme ,a Ademovic mi je muzu trazio okolokole ,ali nije dobio ni feninga.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sljedeća stranica >   >>