RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Tehnika



Poruka


aidana -> RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito (27.4.2018 15:18:44)

Aparat za vafle sam bila posudila od mame i tad sam ih stalno pravila. Sa ukuhanim visnjama ili jagodama i slagom...mi ih bas volimo




LieToMe RR -> RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito (27.4.2018 15:27:29)


IZVORNA PORUKA: aidana

Aparat za vafle sam bila posudila od mame i tad sam ih stalno pravila. Sa ukuhanim visnjama ili jagodama i slagom...mi ih bas volimo

nisam kupila apr puta gledala
a nemam ni recept za vafle




LieToMe RR -> RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito (27.4.2018 15:27:57)



kontam mozda bi to i mogla, one vole palacinke pa bi im se to mozda i svidjelo




canim -> RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito (27.4.2018 15:47:22)


IZVORNA PORUKA: aidana

Canim sta je soup maker?

Tefal easy soup maker, kao blender, kuhas supu u njemu, krem, obicnu,kompot, skuha za 25 min ili ga mozes korisiti i kao obicni blender. Mi dosta jedemo krem supe jer moja kcerka nace nesto puno povrce da jede, pa onda ja tu svasta smiksam, nama je to super dorucak, prije skole https://www.youtube.com/watch?v=eZHQRG_yQ-8




canim -> RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito (27.4.2018 15:52:34)

Meni je isto waffle maker super kad je crveno voce aktuelno, inace bi ga jela sa nezdravim namazima pa zato i izbjegajem i nisam iskoristila, mozda ako nadjem kakav zdrav recept za pripremu, vidjet cu, kad dodju maline ima da ga iznesem [sm=smiley36.gif]




aidana -> RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito (27.4.2018 16:13:12)

Ja eto put cujem za taj soup maker.

A vafle su i meni najbolje sa svjezim vocem. Na zdraviji recept jos nisam naisla, mada ga iskreno nisam bas ni trazila[sm=smiley36.gif]




karantena35 -> RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito (1.6.2018 1:33:02)


IZVORNA PORUKA: canim


IZVORNA PORUKA: aidana

Canim sta je soup maker?

Tefal easy soup maker, kao blender, kuhas supu u njemu, krem, obicnu,kompot, skuha za 25 min ili ga mozes korisiti i kao obicni blender. Mi dosta jedemo krem supe jer moja kcerka nace nesto puno povrce da jede, pa onda ja tu svasta smiksam, nama je to super dorucak, prije skole https://www.youtube.com/watch?v=eZHQRG_yQ-8


Moram priznati da i ja prvi put čujem za soup maker ili ti "juhalo" [sm=smiley36.gif] Mi doma dosta koristimo blender stalno se nešto melje, al to je onaj obični, klasični, ovako neki, al u njemu se ne mogu pravit juhe. Moji doma također vole juhu pa mi je do sada bila odlična izvlakuša da im kuham one gotove kad ne stignem sama nešto napravit. ALi ovo mi se čini kao još bolje rješenje... Ne znam di to ima za kupit? Kakve su im cijene uopće?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 14 [15]