RE: Kasni mi, a test negativan (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Nadamo se zajedno



Poruka


Vana_Gal -> RE: Kasni mi, a test negativan (14.9.2013 21:50:01)

Jako sam zabrinuta. Znači dobila sam menstruaciju 10.8 i trajala je do 15.8.. međutim imam redovan odnos sa dečkom, ali imala sam odnos sa svojim dečkom bez zaštite, ali on svaki put pazi i svrši izvan mene, imamo povjerenja jedno u drugo, naravno..Međutim trebala sam dobiti 12.9 menstruaciju, te mi kasni dva dana, evo sad i treci dan, prije pet dana mi je bilo muka, ali imam onaj osjećaj malo boli kad trebam dobiti i kao da će svaki tren, ali ništa.. i još nešto imala sam bijeli iscjedak, rastezljiv i pecka me malo desna strana.. Ako mi možete odgovoriti sto prije.. malo sam zabrinuta, da kupim test ili da pričekam još par dana? :) kolike su mogucnosti da sam trudna? jel' netko imao takvu situaciju?




mykica -> RE: Kasni mi, a test negativan (15.9.2013 9:14:08)

Uradi test, nema potrebe da čekaš, već ti dovoljno kasni da bi i test pokazao validne rezultate. A to što opisuješ mogući su znaci trudnoće, a i ne moraju biti. Možda si i pod stresom ili si se i malo nahladila. Sve u svemu, sretno i da bude onako kako bi ti željela.




zelimobebu -> RE: Kasni mi, a test negativan (19.9.2013 20:08:51)

Pozz cure i zene , majeke i tek koje ce postat majke. Nadam se da ce mi neka odvas rec nesto novo sto nistam vec procitala... Ovako trudimo se na bebi 2 mjeseca, mjesecnica mi je redovna svakih 30 dana nikad mi ne kasni ni dana cak dolazi i u isto vrjeme. jucer sam trebala dobit 18.9 al nista cjeli dan me trbuh bolio i bio napet kao da ce prokapat svaki cas al nista danas me neoli ni trbuh niti je nadut nista.. danas popodne sam otisla u ljekarn i kupila test vise od znatizelje i nije mi bila prva jutarnja mokraca, test je bio negativan... a moje mjesecnice jos nema pa me zanima dali test moze pogrjesit i kad da ga ponovim




Chilli -> RE: Kasni mi, a test negativan (19.9.2013 20:45:18)

Draga zelimobebu, da sam na tvom mjestu ja bih kupila jos jedan test i uradila ga sa prvom jutarnjom mokracom pa da vidis na cemu si. Moze se desiti da test pogrijesi ako ti je recimo O bila malo kasnije i test bude negativan.
Mi se druzimo ovdje, pa ako si trudilica pridruzi nam se, dobices jos korisnih savjeta http://www.ringeraja.ba/forum/cekaonica-u-septembru/m_1880657/mpage_60/tm.htm#1907500




zelimobebu -> RE: Kasni mi, a test negativan (20.9.2013 9:29:14)

uradila test jutros i opet negativa a vjestice nigdje... uvjek je tocna kao svicarski sat a sad nista. trebala sam 18.9 dobit danas 20.9 nista...




malaaaa -> RE: Kasni mi, a test negativan (27.9.2013 20:19:16)

Ja sam juce trebala dobit i nista jos uradila danas test negativan :( ali nije bila prva jutarnja tek oko dva posle podne radila ali probam sutra ujutro uradit ili da sacekam par dana[sm=zmeden.gif]




MicoTico -> RE: Kasni mi, a test negativan (27.9.2013 20:24:02)


IZVORNA PORUKA: malaaaa

Ja sam juce trebala dobit i nista jos uradila danas test negativan :( ali nije bila prva jutarnja tek oko dva posle podne radila ali probam sutra ujutro uradit ili da sacekam par dana[sm=zmeden.gif]

Ja bih sačekala koji dan




ananas_ze -> RE: Kasni mi, a test negativan (27.9.2013 21:59:01)


IZVORNA PORUKA: malaaaa

Ja sam juce trebala dobit i nista jos uradila danas test negativan :( ali nije bila prva jutarnja tek oko dva posle podne radila ali probam sutra ujutro uradit ili da sacekam par dana[sm=zmeden.gif]

zavisi i od testa, ako nije onaj 10mlUl kako li vec, sacekaj jos koji dan, mada je moguce i kasnjenje ovulacije, i javi se za koji dan, sretno [sm=smiley1.gif]




malaaaa -> RE: Kasni mi, a test negativan (27.9.2013 22:20:21)

Uzela sam ovaj Babyrapid 25ml putovalavsam 8 sati mozda i zbog puta kasni ali sacekam koji dan pa vidim ;) hvala




malaaaa -> RE: Kasni mi, a test negativan (29.9.2013 23:46:29)

Radila i danas opet negativan :( veceras dobiila jake bolove u malom stomaku isto kao i inace kad trebam dobit nakon odnosa sa dragim reko da mi ublazi bolove malo [sm=smiley36.gif] na kraju vjestica se pojavi jako malo :( ali dobro sad makar znam da je kasnila od stresa ali evo ubrzali smo je samo [sm=hudicek1.gif]




zelimobebu -> RE: Kasni mi, a test negativan (24.10.2013 14:06:59)

Evoo mene nakon dugo vremena opet sam :( i razocarana jer jos nema [sm=rozacrtici.gif] trebala sam dobit 20.10 a nista jedino me trbuh boli kao da ce prokapat svaki cas al nista onak mi je trbuh napet i lagani grcevi... jedini simtom trudnoce mi je to sto sam stalno gladna i jedem jabuke koje inace nevolim i koje nikad nisam jela.... malo prije sam isla ugrad i uzela test sa strahom i napravila ga znaci nije bio prvi jutarnji urin test je negativan... i ja opet razocaranaa... vjestice jos nema pa cu ga ponovit za par dana ako nedode vjestica




vilmica -> RE: Kasni mi, a test negativan (30.10.2013 12:27:11)

Evo da se i ja pridruzim ovoj temi.
Zadnju M sam imala 23.09., trebala sam dobiti 21.10..
Inace su mi ciklusi redovni, nikad mi nije kasnila a ovo je prvi mjesec kako se suprug i ja ne cuvamo.
Radila sam test 28.10. koji je bio negativan.
Osjecam cesto neki bol u donjem dijelu stomaka, sto nikad ne osjecam kad trebam dobiti M. Vec nekoliko dana me bole ledja, imam i glavobolje, i ponekad mi je muka, ali ne toliko da povracam. Stalno sam gladna, i jedem sve sto mi dodje pod ruku, a obicno imam slabiji apetit.
Bila sam kod ginekologa par dana prije nego sto sam trebala dobiti, i sve je u redu, sve je normalno, ovulirala sam..Nisam pod stresom, ni ja ni suprug ne pijemo, ne pusimo, zivimo zdravim zivotom.
Nikad mi ne kasni M, a bas me zbunjuje taj test koji je negativan, a radila sam prima stick (clearblue) test. Sta vi mislite? Planiram uraditi jos jedan test sutra ili prekosutra, ali bojim se da se ne razocaram,.




Dadli -> RE: Kasni mi, a test negativan (31.10.2013 10:57:43)

Draga Vilmice, mozda bi trebala ipak ponoviti test, ali sacekaj jos par dana. Moja kuma je isto tako radila test i bio negativan, pa nakon dvije sedmice (nakon strasnog bola u grudima i izostanka M) ginekolog joj predlozi da opet uradi test, jer postoji sansa da je ovulirala kasnije nego sto je mislila. Kad ono plus ko kuca. Mozda je to slucaj i kod tebe. Ti opet najbolje poznajes svoje tijelo. Njoj su inace neredovni ciklusi, pa nije bas puno obracala paznju na to sto M ne stize i nakon 40 dana. Ali kad je vec doslo do 50 DC, onda se zabrinula. Znaci, njoj je O bila otprilike tada kada je trebala dobiti M. I sada ceka svoju mrvicu [sm=bravo.gif]
Zelim i tebi lijepe vijesti kojima ces i nas obradovati. [sm=smiley36.gif]




vilmica -> RE: Kasni mi, a test negativan (5.11.2013 10:36:56)

Radila sam ponovo test, i pozitivan, bila i na pregledu, trudna sam hvala Bogu. Ovulacija se desila 10-tak dana kasnije, tako da test nije mogao odmah pokazati.
Presretna saam, zeliim svima koji rade na bebi da uskoro vidite [sm=rozacrtici.gif]. [sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif]




Dadli -> RE: Kasni mi, a test negativan (6.11.2013 10:30:05)

Cestitam, draga. Zelim ti bezbriznih i najljepsih 9 mjeseci dok cekas svoju novu najvecu ljubav. [sm=smiley31.gif][sm=pikapoka1.gif]




SAMO JA -> RE: Kasni mi, a test negativan (11.11.2013 23:49:06)

cao curke ja sam ovdje prvi put ,pa bi sa vama podelila svoju dilemu pa da pocnem.Zadnja menga bila mi je 15.10 imala jako kratko ovulacija mi je bila 29 i nezasticen odnos imala 27 i 28.10 sutra trebam da dobijem i samo osetim bol preko ledja spava mi se i malo mi je mucno...radila sam test pridje 5 dana ali je bio negativan i nije bila prva jutarnja.[sm=zmeden.gif]




malaaaa -> RE: Kasni mi, a test negativan (12.11.2013 0:23:49)

Hmm pa dobro nam dosla [sm=smiley1.gif]mogu ti reci samo da si jako rano radila test ako ti tek sutra treba stici jer tek sutra bi ti mooozda i pokazalo ako je trudnoca u pitanju a naj bolje ti je sacekati najmanje dva dana od kasnjenja zelim ti [sm=modricrtici.gif][sm=rozacrtici.gif] lo kucu[sm=bravo.gif]




SAMO JA -> RE: Kasni mi, a test negativan (12.11.2013 14:14:14)

i ja se nadam da ce biti[sm=bravo.gif][sm=rozacrtici.gif] jakooo sam nestrpljiva u svakom slucaju javljam vam za sad vestice jos nema drzite mi fige




SAMO JA -> RE: Kasni mi, a test negativan (14.11.2013 12:44:37)

e sad mi tek nista nije jasno.....jutros rano uradila test i pkazala se jedna srtica i to bleda sto znaci da nisam trudna ,posle minut i druga isto bleda al je odmah nestala ne razumem i sad se vidi samo jedna [sm=zmeden.gif][sm=smiley19.gif]




Lejla Ka -> RE: Kasni mi, a test negativan (14.11.2013 12:50:57)


IZVORNA PORUKA: SAMO JA

e sad mi tek nista nije jasno.....jutros rano uradila test i pkazala se jedna srtica i to bleda sto znaci da nisam trudna ,posle minut i druga isto bleda al je odmah nestala ne razumem i sad se vidi samo jedna [sm=zmeden.gif][sm=smiley19.gif]


Kad si gore napisala da je ovulacija bila 29., jel to tačno znaš ili je to po proračunu.

Nije još vrijeme da se razočaraš, napravi ponovo test za 3-4 dana, ako možeš izdržati.




SAMO JA -> RE: Kasni mi, a test negativan (14.11.2013 16:49:30)

racunala sam mada je osetim bole me jajnici budem napaljana[sm=jezicek.gif] posto imama samo jedan jajovod bas osetim.a nista drage moje ponovicu za koji dana nadam se [sm=modricrtici.gif]




SAMO JA -> RE: Kasni mi, a test negativan (17.11.2013 22:33:20)

evo meme opet i dalje nis od [sm=hudicek1.gif] juce sam radila test naravno nerativan samo jedna crtica,al nije bila prva jutarnja i urin je bilo slico kao voda mozda sam trebala ipak jutarnji al mislim da mi dovoljno kasni da bi pokazalo u bilo kojem vremenskom perijodu............moguce da mi je ovulacija bila kasnije stim da sam nezasticen odnos imala 27.10 i 28.10 ....do duse menstruacija mi u zadnjih meseci dolazila cas svaki 28 nekad 32 dan ...ne mogu vise cekati najbolje da odem kod ginekologa...sta vi drage moje mislite [sm=smiley13.gif]




anandi -> RE: Kasni mi, a test negativan (18.11.2013 8:16:42)

Jutro drage trudnice i trudilice, evo da vam se i ja pridruzim, Ukratko cu vam reci moje stanje i molim vas za misljenje. U septembru sam bila na stimulaciji klomifenima i IUI i pila utrogestan,folacin i aspirin, beta -, u oktobru se pojavi lazna [sm=hudicek1.gif], 8dan od nje ovulacija i evo i danas dan jos vjestica ne dolazi.Znaci proslo je 39 dana od te lazne [sm=hudicek1.gif] test negativan, a nemam nikakve simptome pms-a. Nikad mi ne kasni, ciklusi su uvijek 30-31dan.
Sta vi mislite da li postoji mogucnost kasnjenja od ovih lijekova?
SAMO JA najsigurnije ti je otici raditi betu i znat ces na cemu si.




mykica -> RE: Kasni mi, a test negativan (18.11.2013 10:25:47)


IZVORNA PORUKA: anandi

Jutro drage trudnice i trudilice, evo da vam se i ja pridruzim, Ukratko cu vam reci moje stanje i molim vas za misljenje. U septembru sam bila na stimulaciji klomifenima i IUI i pila utrogestan,folacin i aspirin, beta -, u oktobru se pojavi lazna [sm=hudicek1.gif], 8dan od nje ovulacija i evo i danas dan jos vjestica ne dolazi.Znaci proslo je 39 dana od te lazne [sm=hudicek1.gif] test negativan, a nemam nikakve simptome pms-a. Nikad mi ne kasni, ciklusi su uvijek 30-31dan.
Sta vi mislite da li postoji mogucnost kasnjenja od ovih lijekova?
SAMO JA najsigurnije ti je otici raditi betu i znat ces na cemu si.


Meni je od klomifena uvijek kasnila 5-6 dana, odnosno općenito su mi se ciklusi bili malo poremetili, trajali su uvijek duže. U svakom slučaju sretno! Nadam se da je test bio lažno negativan!




Lejla Ka -> RE: Kasni mi, a test negativan (18.11.2013 10:58:19)


IZVORNA PORUKA: SAMO JA

evo meme opet i dalje nis od [sm=hudicek1.gif] juce sam radila test naravno nerativan samo jedna crtica,al nije bila prva jutarnja i urin je bilo slico kao voda mozda sam trebala ipak jutarnji al mislim da mi dovoljno kasni da bi pokazalo u bilo kojem vremenskom perijodu............moguce da mi je ovulacija bila kasnije stim da sam nezasticen odnos imala 27.10 i 28.10 ....do duse menstruacija mi u zadnjih meseci dolazila cas svaki 28 nekad 32 dan ...ne mogu vise cekati najbolje da odem kod ginekologa...sta vi drage moje mislite [sm=smiley13.gif]


Sad ti kasni negdje 6.-7. dan? Ako ne možeš čekati, otiđi ginekologu. Očekuj da se na ultrazvuku ništa još ne može vidjeti, ali bi ti beta iz krvi trebala dati informaciju o postojanju ili ne postojanju trudnoće.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sljedeća stranica >   >>