RE: Kasni mi, a test negativan (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Nadamo se zajedno



Poruka


niki83 -> RE: Kasni mi, a test negativan (22.5.2013 7:51:06)

Ej draga jutros sam se probudila sa svim onim menstrualnim bolovima i samo evo cekam da jos krene[sm=hudicek1.gif]..tako da od T nema nista. A koliko se trudimo..pa otprilike godina dana vec. Nema sanse,krajnje je vrijeme da idem kod ljekara. Ovaj put cim prodje narucit cu se. Sad sam vec posumnjala da ima neki problemcic, a kakav vidjecemo.[sm=smiley1.gif]
Citala sam negdje da se i vi trudite opet [sm=smiley1.gif] pa krajnje nam je vrijeme[sm=jezicek.gif]




marinčii -> RE: Kasni mi, a test negativan (22.5.2013 9:04:20)

Žao mi je što opet dođe ta[sm=hudicek1.gif] ,al polako bit će to ok,al obavezno otiđi na pregled ,ne mislim da je išta ozbiljno vjerovatno samo psiha ,al eto bolje biti siguran.
Mi evo već 10 mjesec kako radimo na bebici al neće ,pa neće.Ja sam bila na pregledu,papa uredan,maternica ,jajnici sve uredu,po mom dokotru imam i ovulaciju al eto opet nikako da zatrudnim.Al ja sam posle prvog poroda imala komplikacija (kiretirana 3 puta)pa sad on sumnja da mi je to moglo začepiti jajovode [sm=smiley13.gif],tako da ako ne dođe do trudnoće za još nekoliko mjeseci morat ćuna laparoskopiju.




niki83 -> RE: Kasni mi, a test negativan (22.5.2013 10:44:54)

Zelim ti [sm=rozacrtici.gif] velike kao kuca [sm=smiley1.gif]..tako da ne moras raditi nista. Ma naravno da je i psiha malo u pitanju [sm=smiley36.gif], jer sjecam se prvi put od prve je upalilo a sad nece pa nece sto i ti rece [sm=smiley36.gif]
Mada sve je to u Bozijim rukama, mi mozemo zeljeti ili ne, ali On odredjuje.
Samo bih voljela i ja da otklonim sumnje barem kad su zdravstveni problemi u pitanju.
Sretno [sm=smiley31.gif]




megi -> RE: Kasni mi, a test negativan (22.5.2013 10:56:03)

ja samo da uputim [sm=smiley31.gif] podrske
ovim generacijama

niki, marinci[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




niki83 -> RE: Kasni mi, a test negativan (22.5.2013 20:57:42)

[sm=smiley36.gif] hvala megi, hvala [sm=smiley36.gif]




marinčii -> RE: Kasni mi, a test negativan (22.5.2013 21:39:20)

niki83,megi [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




malena27 RR -> RE: Kasni mi, a test negativan (27.5.2013 15:48:59)

IZVORNA PORUKA: pinky_cujica

Pozdrav drage moje! Vec godinu dana ja i moj mm radimo na bebi, i taman kad smo pomislili, evo to je to ( kasni mi 7 dana), test je pokazao NEGATIVNO! Inace, imam redovite cikluse i nikada mi nije toliko kasnila.. tacno pred [sm=hudicek1.gif] osjecala sam simptome, kao i uvijek..medjutim, sada samo osjecam blagu mucninu, ponekad lagan bol u donjem dijelu i u predijelu jajnika, grudima isto tako..jucer me bolila i glava..pa sad...??? sta da mislim? sta da radim drage moje??? da li ima neka slicno iskustvo? zvala sam ginekologa i kaze mi da uradim ujutro test i dodjem na pregled, a vjerujte, toliko me strah razocarenja, jer stvarno, ali stvarno..nikad se nismo ovako ponadali [sm=smiley13.gif]

Unaprijed hvala na pomoci i podrsci!


IZVORNA PORUKA: kokouli

pinky meni kasni 4 dana ,jutros je test negativan ,juce sam bila kod ljekara ,nista ne vidi osim endometrijum da je 8,7mm .Otiđi svakako na pregled .



IZVORNA PORUKA: pinky_cujica

hvala ti na odgovoru draga moja! Znaci ni ginekolog ti nista konkretno nije rekao? Stvarno, nekako se bas plasim.. on mi rece jucer preko telefona, samo moze da bude dvoje u pitanju, trudnoca ili cista [sm=smiley13.gif] ! e sad.. vjerovatnoca da je cista? [sm=zmeden.gif]
kad ti planiras raditi test ponovo i ici do ginekologa? i koji si test radila, ja sam neki od 7KM, da li to mozda znaci??? iskreno se nadam da cemo se obje zajedno radovati [sm=duda.gif]


IZVORNA PORUKA: kokouli

Ne znam hocu li više test raditi ,rekao je i meni isto ili je trudnoca illi ces ipak dobiti ,i da dođem opet za 7 dana na kontrolu.I ja sam radila neki od 7km.


IZVORNA PORUKA: pinky_cujica

Upravu si..necu ni ja vise da radim test, idem sutra kod ginekologa i to je to.. ako i dalje ne dodje
[sm=hudicek1.gif] uradit cu nalaz krvi, mislim da je tako najbolje..






mnn -> RE: Kasni mi, a test negativan (27.5.2013 16:35:00)

želim vam svima da bude test pozitivan[sm=bravo.gif],meni je u prvoj trudnoci test bio isto negativan a napravila sam ih puno.dodjem kod ginekologa i on meni nista ja tu ne vidim nsi ti trudna..ja imam mucnine slabo se osjecam a on ne vidi nista.i na kraju sam ipak bila trudna...u ovoj drugoj trudnoci test mi je odmah pokazao trudnocu...i culo se srce na ultrazvuku... a u opvoj nista kao da nisma trudna još su mi rekli ma vi ste ludi koja trudnoca ajde dodjite za 2tjedna ja dosla vec sam bila 2mj trudna i culi srce...zezao me kasnije ginekolog dobro da ti nisu dali knjizicu za psihijatriju a ne trudnicku hehe jer ja tvrdila ma trudna sam a oni niste...hehe i rodio se alex..kod nekih zena su slabiji hormoni na poceku trudoce..i onda test ne reagira..a sve ovisi i kako se beba smjestila...bice to sve uredu .




T_A_J_A -> RE: Kasni mi, a test negativan (29.5.2013 10:53:44)

pozdrav, nova sam na forumu, a vidim da imamo svi jako puno istih ili slicnih problema i pitanja koji nas muce...
izostala mi je mjesecnica ovaj mjesec ali 10 dana prije pojavio mi se smjeckasti iscjedak i trajao je 4 dana... ocekivala sam pored toga mjesecnicu na vrijeme, ali nje nema.... radimo na [sm=duda.gif]... sta mislite sta je i ima li nade da sam trudna?
hvala punooooo




niki83 -> RE: Kasni mi, a test negativan (29.5.2013 12:57:39)

A da uradis test?! Tako ces 99% znati zasto kasni i je li[sm=duda.gif]. Sretno[sm=smiley1.gif]




T_A_J_A -> RE: Kasni mi, a test negativan (3.6.2013 11:19:31)

drage moje, hvala za podrsku, ali na zalost na mom testu je bila sma jedna crtica :(
idemo sve ispocetka...




L_una -> RE: kasni mi, a test negativan (3.6.2013 14:56:37)

hei curke...imam pitanjce...radila test first sign sad...bil 2 crtice...tobože jedna skroz svijetla... iza toga clearblue i - ... što da radim?




takica2009 -> RE: kasni mi, a test negativan (4.6.2013 12:33:29)

Ćao svima... eto ja sam nova pa se nadam da me primate u društvo :) ...
Ja i moja menstruacija....uh nikad na vrijeme, uvijek neredovna na 40 dana [sm=zmeden.gif] ali ovaj mjesec ga baš pretjera... poslednja je bila 18.04. i od tada ništa.
Ovo je prvi mjesec NEČUVANJA[sm=jezicek.gif] mene i mog muž-puža. prije 7dana uradili test i on je bio negativan a menstr još nema[sm=zmeden.gif]
Imam osjećaj da ću dobiti ali opet dal je moguće da je ipak bebica??? Pomozite plizzz na ivici sam živaca[sm=smiley19.gif]




Dadli -> RE: Kasni mi, a test negativan (5.6.2013 10:39:42)

Draga takice, kod mene je identicna situacija. POslednja bila 18.04. i nema je jos. Inace je neredovna u smislu da ne dodje bas na isti dan, ali vrti se tu oko 28. Medjutim, ovo sada je bas pretjeralo. Ja radila 3 testa 7 dana poslije ocekivane [sm=hudicek1.gif] i nista. Pokazali svi -. Sada mi se ne da ni raditi, vjeruj mi, samo bacam novac na testove. I dalje pijem cajeve ali ne dolazi. Ako uskoro ne dodje nema druge nego kod cika doktora [sm=smiley19.gif] opet...
Kakvo je stanje kod tebe? Mjeris li bazalnu T? Ako je povisena, mozda i jeste trudnoca kod tebe u pitanju. Drzim ti fige da bude onako kako zelis [sm=bravo.gif]




nia00 -> RE: Kasni mi, a test negativan (11.7.2013 15:29:29)

pozdrav svima! Nova sam ovdje i imam jedno pitanjce, vidjela sam da ima i ovdje dosta koje muči isto što i mene, pa ako može i meni neki savjet [sm=smiley1.gif] Menstruacija mi kasni 5 dana, što mi se nikada ne dešava, uvijek mi je redovno, jedino što se znalo dogoditi je da dobijem koji dan ranije. Prije 2 dana sam napravila test bio je negativan, a od menstracije ni traga. Nemam nikakvih simptoma kao inače kada trebam dobiti, a nemam ni za trudnoću baš nešto, osim što me svaki dan boli glava i često sam umorna. Jel postoji mogućnost da ipak jesam trudna ili je u pitanju posve nešto drugo? Što da radim? [sm=zmeden.gif]




dandi84 -> RE: Kasni mi, a test negativan (11.7.2013 18:20:34)


IZVORNA PORUKA: nia00

pozdrav svima! Nova sam ovdje i imam jedno pitanjce, vidjela sam da ima i ovdje dosta koje muči isto što i mene, pa ako može i meni neki savjet [sm=smiley1.gif] Menstruacija mi kasni 5 dana, što mi se nikada ne dešava, uvijek mi je redovno, jedino što se znalo dogoditi je da dobijem koji dan ranije. Prije 2 dana sam napravila test bio je negativan, a od menstracije ni traga. Nemam nikakvih simptoma kao inače kada trebam dobiti, a nemam ni za trudnoću baš nešto, osim što me svaki dan boli glava i često sam umorna. Jel postoji mogućnost da ipak jesam trudna ili je u pitanju posve nešto drugo? Što da radim? [sm=zmeden.gif]

Najbolje je da uzmes onaj najosjetljiviji test...Trazi u apoteci i sa prvim jutarnjim urinom opet uradi test...Ako bude negativan onda nista od [sm=nosecka.gif]...Test pokaze [sm=rozacrtici.gif] nakon jednog dana kasnjenja ili na dan očekivane menstruacije pa i dan, dva ranije....Dakle ako ne bude [sm=rozacrtici.gif] onda trk doktoru na pregled...[sm=smiley1.gif]Mozda je neka upala, prehlada ili slicno...[sm=smiley1.gif]




anna_91 -> RE: Kasni mi, a test negativan (12.7.2013 22:16:12)

Hej curkeee!Nova sam ovde pa ako nesto pogrijedim unapred izvinite!E ovako,imam problemcic pa vas molim za savjet!Vec 4-ti dan imam jake bolove u ledjima,u donjem dijelu stomaka (imam osjecaj da me jajnici bole ali kad pipam najbolnija je tacka skroz na dnu stomaka prema desnoj preponi)Juce i prekjuce sam povracala,danas mucnina al se drzim...Imala sam nezasticeni odnos prije 11,12 dana,menst.sam trebala juce dobiti a evo nista jos...Radila test prekjuce i I crta...U inostranstvu sam trenutno i nemam osiguranje pa ne bih doktoru,a ne znam koliko je ozbiljno!Pozz za sve i hvala unapred....




enaaa -> RE: Kasni mi, a test negativan (12.7.2013 23:08:11)

Ne bih da te plašim, al to može biti i slijepo crijevo...to iz iskustva govorim...samo se ne sjećam da su mene leđa boljela...ja od bolova nisam mogla da se ispravim
Iskreno se nadam da nije slijepo crijevo, i da ćeš ugledati [sm=rozacrtici.gif] Sačekaj još koji dan, pa ponovi test[sm=smiley1.gif]




anna_91 -> RE: Kasni mi, a test negativan (13.7.2013 0:48:55)

Slijepo crijevo operisano prije 5 godina :) Tako sam i mislila,mozda za 10-ak dana uraditi opet samo treba docekati da prodje toliko vremena,to mi je sad kao 100 godina [sm=zmeden2.gif] Nadam se da nije neka upala,ali i to je moguce [sm=zmeden.gif] Hvala ti [sm=smiley1.gif]




springgy -> RE: Kasni mi, a test negativan (5.8.2013 9:04:18)

evo i mene sa nedoumicama. grudi su mi strašno nabrekle i osjetljive. smeta mi dodir grudnjaka. jučer kad sam prolazila trgovačkim centrom pokraj vitrine sa sviježim mesom morala sam začepiti nos koliko mi je smrdjelo (iako mi meso i inače smerdi jer sam vegetarijaka, ali nikada baš toliko). inače imam osjećaj kao da ću svaki čas procuriti. radila sam kućni test (najjeftiniji) u večernjim satima i pokazao se negativnim. ima li ikakve šanse da sam unatoč tomu trudna. ciklusi su mi neredoviti tako da ne znam koliko kasni menga. thx




dandi84 -> RE: Kasni mi, a test negativan (5.8.2013 10:46:18)

Kad si imala zadnju M i koliko ti okvirno traju ciklusi???Mozda si test prerano uradila, mozda ti uopšte ne kasni[sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]




springgy -> RE: Kasni mi, a test negativan (5.8.2013 11:43:36)

ma ciklusi su mi koma, skroz su neredoviti, ali nezaštićen odnos smo imali 12.7. i otprilike prije tjedan dana su mi grudi jako nabrekle i osjetljive su, sve mi smeta, kad nosim grudnjak i kad ga nemam, smeta mi dodir tkanine. otežale su i pojavile su se vene na njima, ali bradavice nisu potamnjele. nekako imam "osjećaj" da sam trudna pa sam prekjučer napravila test, ali je bio negativan :( čitala sam o simptomima trudnoće i neke od njih imam. npr. noćas mi je non stop neki miris smetao, a onda sam shvatila da je to miris tekućeg sapuna na mojim rukama. u stvari, stalno mi nešto smrdi, u kuhinji,, u hladnjaku, u hodniku. kava mi ne smrdi. bi li to mogla biti trudnaća? ima li smisla da ponavljam test? ne bi nitko bio sretniji na svijetu od mene da jest trudnoća :)




dandi84 -> RE: Kasni mi, a test negativan (5.8.2013 12:22:27)


IZVORNA PORUKA: springgy

ma ciklusi su mi koma, skroz su neredoviti, ali nezaštićen odnos smo imali 12.7. i otprilike prije tjedan dana su mi grudi jako nabrekle i osjetljive su, sve mi smeta, kad nosim grudnjak i kad ga nemam, smeta mi dodir tkanine. otežale su i pojavile su se vene na njima, ali bradavice nisu potamnjele. nekako imam "osjećaj" da sam trudna pa sam prekjučer napravila test, ali je bio negativan :( čitala sam o simptomima trudnoće i neke od njih imam. npr. noćas mi je non stop neki miris smetao, a onda sam shvatila da je to miris tekućeg sapuna na mojim rukama. u stvari, stalno mi nešto smrdi, u kuhinji,, u hladnjaku, u hodniku. kava mi ne smrdi. bi li to mogla biti trudnaća? ima li smisla da ponavljam test? ne bi nitko bio sretniji na svijetu od mene da jest trudnoća :)

Ne znam sta da ti kazem...Test će ti pokazati na dan neočekivane [sm=hudicek1.gif] ili ako kasni onda bi trebao da bude tačan...Ne znam koliko je test bio osjetljiv...Jesi li mjerila temperaturu??Ona bude malo povisena ako je trudnoća u pitanju...Uzmi najosjetljiviji test u apoteci i uradi sa prvim jutarnjim urinom i to je to...Pogotovo ako ti kasni pokazace da li si ili ne [sm=nosecka.gif]...Mogla si na netu da pročitas da su simptomi trudnoće slični simptomima PMS-a...Beta ili test su najbolji pokazatelji da li je doslo do [sm=nosecka.gif]...Srećno u svakom slučaju i da sto prije ugledas [sm=rozacrtici.gif].




mykica -> RE: Kasni mi, a test negativan (5.8.2013 12:47:04)

Današnji testovi su poprilično sigurni. Ja sam svoje testove radila uvijek na dan očekivane menstruacije i uvijek su pokazivali negativno, osim zadnji put kad je bio dobitni. Ako ćeš ponavljat test preporučila bih ti BB test, on je osjetljiv na 10UI/L, dok su pretežno ostali na 25. A i povoljan je oko 4 KM. A što se tiče simptoma, ne znam koliko ti kasni, ali u svakom slučaju mislim da je rano za te prave trudničke simptome, oni se pretežno jave poslije 8. sedmice trudnoće, tipa osjet mirisa, mučnina, a bradavice su meni potamnile tek oko 10. sedmice trudnoće. Mada svaka trudnoća i trudnica je zasebna. U svakom slučaju želim ti da bude onako kako bi željela. Sretno!




springgy -> RE: Kasni mi, a test negativan (5.8.2013 13:22:16)

hvala na lijepim željama. pričekat ću još par dana pa ako se ti simptomi nastave, ponovit ću test. za sada uživam u mogućnosti trudnoće. po cijele dane se onako pomalo blesavo smješkam, gdje god bila i što god mi tko govorio, a jučer sam se uhvatila da na raskrižju dok sam čekala zeleno svjetlo na semaforu, naglas pjevam (sve dok nisam skontala da mi je prozor spušten) :bruka: ;)




Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>