RE: Kasni mi, a test negativan (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Nadamo se zajedno



Poruka


*andjela* -> RE: Kasni mi, a test negativan (23.3.2013 16:16:16)

Anelii pa moze biti da je ovulacija bila kasnije i da je bilo prerano za test...mozes ga ponoviti za koji dan ako ne dodje,sa prvim jutarnjim urinom da budes sigurnija,i kod mene slicna situacija...33 dc obicno dodje oko 29-30 ...pa eto najdalje je bilo do 35...juce uradila test negativan
nikakvih simptoma da cu dobiti,a ove sedmice malo malo primjetim pomalo trag krvi,vise sukrvica pa do braonkasto-smedje boje,ne obilno vrlo malo..[sm=zmeden.gif] nista me ne boli...inace umirem od stomaka kad [sm=hudicek1.gif] dolazi..
sad sam iscitala vasa iskustva....da vam je test pokazivao negativno a ipak bila trudnoca,samo neznam sta da mislim za ovo tackasto krvarenje,da nije neki disbalans hormona [sm=zmeden.gif]




Tamara1000 -> RE: Kasni mi, a test negativan (27.3.2013 15:52:52)

Poštovani/e


Imam jedno pitanje i iskreno se nadam da bi mi neko mogao pomoći . Menstruacija mi kasni 8 dana. I prije je bila neredovna . U zadnih pola godine imam redovne sexualne odnose da dečkom , ne koristimo često kondom , ali on uvijek ejakulira izvan mene . Uradila sam test oko 15:00 h , i bio je negativan . Znači da je mala vjerovatnost da sam trudna . Bila bih zahvalna kad bi dobila vaše mišljenje . Inaće , imam 19 godina .

Hvala unaprijed.




ljiljo -> RE: Kasni mi, a test negativan (27.3.2013 15:58:19)

Tamara draga moja nije bas tako lahko ostati u drugom stanju kao sto ti mislis tako da je najvjerovatnije ako je test negativan da nisi trudna




bebacha92 -> RE: Kasni mi, a test negativan (27.3.2013 16:49:36)

Evo da se i ja javim :) Poslijednju menstruaciju sam imala 16-og februara i jos uvijek nisam dobila.Radila sam dva testa,oba negativna.Isla sam u ponedeljak ginekologu,ona me samo narucila na ultrazvuk i nista mi nije rekla konkretno sta bi moglo biti uzrok kasnjena.Jedino sto mi je rekla jeste da ako ne dobijem za 7 dana dodjem opet kod nje...Pozz




vlatkaa -> RE: Kasni mi, a test negativan (3.4.2013 15:43:13)

e cao cure, evo da se i ja malo pridruzim..... kasni mi vec 27 dana, imam neke simptome trudnoce, i jako bi volila da je u pitanju trudnoca ja i MM radimo na [sm=duda.gif] vec 6 mjeseci, naime predprosli mjesec sam 8.2.2013 dobila [sm=hudicek1.gif] koja je trajala samo tri dana, sto dosad nikad nije bila je oskudna, citala sam nesto o tome i misila sam da se radi o implantaciji, pa sam pricekala drugu [sm=hudicek1.gif] koja jos nije ni dosla..... kada mi je kasnilo 11 dana otisla sam kod ginica i on mi nije mogao vidjeti trudnocu. a imala sam do tada sve simptome trudnoce, no otada su se neke i smanjile jos me drze mucnine i podrigivanje non-stop.... i ponekas bas cesto obavljam malu nuzdu...... pa bila bi zahvalna ako je "mozda" vec netko imao slicnu situaciju da mi da savjet sta dalje..... unaprijed hvalaaa




Medić* -> RE: Kasni mi, a test negativan (3.4.2013 15:44:51)

Da li si radila testove za utvrdjivanje trudnoce ?




vlatkaa -> RE: Kasni mi, a test negativan (3.4.2013 15:48:36)

jesam do nekih 11 dana kasnjenja i bili su negativni, tako da vise nisam ih radila, a da napomenem prosle god sam bila trudna 8 tjedana ali nazalost nije dobro proslo imala sam spontani..... i tada sam radila testove i svi su bili negativni dok mi doktor nije potvrdio trudnocu, tak da vise ne vjerujem testovima




Andy_Bec23 -> RE: Kasni mi, a test negativan (3.4.2013 15:50:32)

Vlatkaa uradi beta hcg iz krvi i znat ces. Od srca ti zelim da si trudna ako ti to zelis naravno :-)




vlatkaa -> RE: Kasni mi, a test negativan (3.4.2013 15:55:24)

Naravno da zelim, hvala na odgovoru..... uradit cu je za koji dan.. nadam se da ce biti pozitivnaa[sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]




Medić* -> RE: Kasni mi, a test negativan (3.4.2013 15:56:36)


IZVORNA PORUKA: vlatkaa

Naravno da zelim, hvala na odgovoru..... uradit cu je za koji dan.. nadam se da ce biti pozitivnaa[sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]


Onda betu uradi. Zelim ti pozitivne rezultate :)




vlatkaa -> RE: Kasni mi, a test negativan (3.4.2013 16:00:34)

Hvala..... ali jos me nesto kopka, mislim ako i jesam trudna zasto mi doktor nije mogao vidjeti trudnocu preko UZ, a kasnilo mi 11 dana?????




ljubičica 28 -> RE: Kasni mi, a test negativan (3.4.2013 16:15:22)


IZVORNA PORUKA: vlatkaa

Hvala..... ali jos me nesto kopka, mislim ako i jesam trudna zasto mi doktor nije mogao vidjeti trudnocu preko UZ, a kasnilo mi 11 dana?????


Ni meni dr. nije mogla vidjeti [sm=nosecka.gif] nakon desetak dana kašnjenja [sm=hudicek1.gif]. Tek za nekih 15-ak dana se vidjela gestacijska vrećica i tek tad mi je potvrdila [sm=nosecka.gif]. Doduše, meni su testovi bili pozitivni pa sam čekala samo potvrđenje od dr.

I ja bih ti savjetovala da uradiš betu. Ona će ti dati najbolje rezultate u slučaju [sm=nosecka.gif]. I sretno [sm=smiley1.gif]




vlatkaa -> RE: Kasni mi, a test negativan (3.4.2013 16:34:35)

Hvala ti na odg, naravno da cu uraditi betu da se rijesim vise ove dileme, i da budem sigurna...... javim se kada uradim betu.... pozz...




volim tebe -> RE: Kasni mi, a test negativan (12.4.2013 0:36:01)

Cao nova sam na forumu pa ko moze da mi da odgovor prije odnapred hvala. 25.03 imala sam poslednu minstuaciju, 29 i 30 imala sam nezasticen odnos so MM. posle toa immam bolki u predelu jajnike,zelju za odredjenu hranu[sm=nosecka.gif] isto taka imam i povecani sekret mirise nekako drugcije i svaki put kad vidim gacice skroz vlazne? moze li mi nekoj rjeci da li je ovo neki simtom na bremenost ili je neka infekcija?




Lejla Ka -> RE: Kasni mi, a test negativan (12.4.2013 13:07:37)


IZVORNA PORUKA: volim tebe

Cao nova sam na forumu pa ko moze da mi da odgovor prije odnapred hvala. 25.03 imala sam poslednu minstuaciju, 29 i 30 imala sam nezasticen odnos so MM. posle toa immam bolki u predelu jajnike,zelju za odredjenu hranu[sm=nosecka.gif] isto taka imam i povecani sekret mirise nekako drugcije i svaki put kad vidim gacice skroz vlazne? moze li mi nekoj rjeci da li je ovo neki simtom na bremenost ili je neka infekcija?


Zavisno od dužine tvojih redovni ciklusa, bol u jajniku bi mogo biti simptom ovulacije jer je danas neki 19. dan ciklusa. U svakom slučaju jako je rano da bi imala neke simptome trudnoće, kao i da možeš provjeriti. Mogu ti reći samo ono što žene koje žele trudnoću najviše mrze [sm=smiley36.gif], strpi se još desetak dana.




vlatkaa -> RE: Kasni mi, a test negativan (13.4.2013 11:59:23)

Cao svima evo da se javim, nisam radila betu hcg, nego sam opet otisla kod ginekologa naime otisla sam sa sumnjom da sam trudna, ali nazalost nisam[sm=smiley19.gif]. dijagnosticirao mi je PCOS i dao mi je tablete Provera da potaknem [sm=hudicek1.gif] pijem vec dva dana ali jos je nemam.... eto htjela sam samo da se javim... pozz svima, nadam se da cu i ja jednog dana postatii mama [sm=duda.gif]




malena29 -> RE: Kasni mi, a test negativan (14.4.2013 18:35:48)

Prije svega pozdrav,,,,a ako može samo odgovor,,, i da nemoj te mi se smijati :) sve znam kako se prave bebe ,,naravno ne donose ih rode :)...ali već duže vrijeme imama odnose bez zaštite i u plodne dane i sve ,.-zaista negledamo to da se pazimo,.-ali isto tako ne ejakulira u mene,,,,samo me zanima dali postoji ikakva šansa da zatrudnim tako,.-ŠTO KAŽU OMAKLO SE :) JA BI BILA NAJSRETNIJA NA SVIJETU KAD BISE TO MENI DESILO ZAISTAAA --TREBAM DOBITI,.- 16.04--I BOLE ME GRUDI,.- GLAVA I JAKO SAM OSJETLJIVA,,,trenuotno sam gledala tv i počela plakat i kad sma skontala da plačem za glupost sam se malo zapitala šta mi je zato sam postavila ovo pitanje ,,to plakanje me drži evo 3 dana,,, pa me zanima jeli to pms ili :)




volim tebe -> RE: Kasni mi, a test negativan (16.4.2013 13:06:02)

malena 29 pa eve danas 16 i sta ces nam reci jesi li dobila? ako nisi sacekaj jos dva dana pa uradi test trudnocu.. Drzim ti srecu [sm=bravo.gif]




mala sobica -> RE: Kasni mi, a test negativan (19.4.2013 11:55:30)

evo da vam se prodruzi jos jedna trudilica kojoj [sm=hudicek1.gif] kasni. inace imam "redovne" cikluse 29-30 dc uvijek dobijem. a danas mi je 35-ti dan i [sm=hudicek1.gif] jos uvijek nema [sm=bravo.gif]. juce sam radila test i bio je negativan. [sm=zmeden.gif]
pozzz...




mala sobica -> RE: Kasni mi, a test negativan (20.4.2013 7:50:18)

Jutros sam uradila jedan test i bio je [sm=modricrtici.gif][sm=modricrtici.gif]




mala sobica -> RE: Kasni mi, a test negativan (20.4.2013 7:53:28)

Pa sam onda iz ladice izvukla jos jedan,
od drugog proizvodjsca koji je takodjer bio
[sm=modricrtici.gif]
dakle [sm=nosecka.gif]




sirnica -> RE: Kasni mi, a test negativan (20.4.2013 10:44:32)

Čestitam mala sobice, pridruži nam se na temi http://www.ringeraja.ba/forum/razgovori-u-ocekivanju-bebe--april_1693269.html




nanika -> RE: Kasni mi, a test negativan (20.4.2013 13:12:17)


IZVORNA PORUKA: mala sobica

Jutros sam uradila jedan test i bio je [sm=modricrtici.gif][sm=modricrtici.gif]

[sm=bravo.gif] cestitkeeee[sm=bravo.gif]




mala sobica -> RE: Kasni mi, a test negativan (21.4.2013 8:15:22)

hvala vam. Ovaj plusic sam cekala 2,5 god. Presretna sam...[sm=bravo.gif]




Dadli -> RE: Kasni mi, a test negativan (15.5.2013 10:59:46)

Drage moje... Htjela sam sa vama podijeliti svoje iskustvo, a ujedno saznati i vase misljenje vezano za ovu situaciju. Nekoliko dana osjecam nekakvo titranje u donjem dijelu stomaka. Cesto osjetim i nekakve tupe bolove u jajnicima (posebno lijevom). Danas mi je 28DC, a ako cemo gledati na prosli mjesec (koji je bio savrsen, skolski) , danas bih trebala dobiti. Ovo mi je drugi ciklus kako mjerim bazalnu T koja i nije bas nesto visoka (36.3), tako da je to jedan od glavnih razloga zasto se ne nadam [sm=modricrtici.gif], a jedva ih cekam.
Imam PCOS, neredovne cikluse, u smislu tacnog dana, ali svaki mjesec [sm=hudicek1.gif] ipak stigne (uglavnom oko 28-32 dana)... Ne znam sta da mislim. Dva testa stoje u ladici i strah me je uraditi ih jer se uvijek razocaram. Cekam ovako da vidim hoce li kasniti i koliko... Cudno mi je sto temepratura niti raste niti opada... tako negdje na sredini. Nit' je znak da [sm=hudicek1.gif] dolazi, niti da se nadam [sm=duda.gif]. Ova neizvjesnost je najgora. Znam da cete me posavjetovati da uradim test i da vadim betu. Sve znam sta treba da radim, ali cekam... Cekam jer sam vec par puta bila jako razocarana rezultatom, pa sam sama sebi obecala da cu sledeci put biti strpljivija i da cu cekati. Valjda jednog dana i ja docekam svog Godoa [sm=duda.gif][sm=smiley1.gif]
Vec par dana, pored tog titranja u donjem stomaku, primjetila sam i vodenkast sekret. Prosli mjesec su me grudi jako boljelje, a ovaj nista. Budim se sa glavoboljama vec par dana i osjetim s vremena na vrijeme neku mucninu (ali nista specijalno).
Htjela bih jos napomenuti da redovno pijem vrkutu i da sam do O pila macinu travu. Sve u nadi da jednom i ja budem vesela [sm=nosecka.gif]
Da li je neka od vas imala slicno iskustvo?
Svima koje cekaju [sm=modricrtici.gif][sm=rozacrtici.gif] drzim palceve da sto prije ostvare svoje zelje. A srecnim mamama puno ljubavi i lijepih trenutaka sa njihovim [sm=duda.gif][sm=smiley31.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>