RE: drage moje trudilice ... (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Nadamo se zajedno



Poruka


amila85 -> RE: drage moje trudilice ... (17.11.2012 22:30:53)

bas si me obradovala Visnjice1, nadam se da ce biti[sm=rozacrtici.gif]




visnjica1 -> RE: drage moje trudilice ... (17.11.2012 22:47:49)

jA TI DRZIM FIGEE DA BUDEEE [sm=rozacrtici.gif] [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




vjestica -> RE: kasni mi, a test negativan (18.11.2012 10:11:15)

cure, kad pišete post ne mijenjajte naziv teme
tema se zove kasni mi,a test negativan,a ne drage moje trudilice
i sretno




amila85 -> RE: kasni mi, a test negativan (18.11.2012 23:32:25)

p.s zaboravih pitati da li je jedan od simptoma trudnoce bol u prsljenovima [sm=zmeden.gif]




Teddy Bear -> RE: kasni mi, a test negativan (18.11.2012 23:38:01)

amila85, probaj se maximalno opustiti i sto manje osluskivati te simptome, bit ce ti lakse, a ako ti vec kasni, ponovi test sa prvim jutarnjim urinom, ja sam u prvoj trudnoci imala more nekih simptoma, a u ovoj drugoj samo mi je mjesecnica izostala i to je bilo to ( valjda sto se nisam nadala) [sm=smiley36.gif] Opusti se draga moja i bit ce jedan [sm=rozacrtici.gif] k'o kuca




visnjica1 -> RE: kasni mi, a test negativan (18.11.2012 23:48:48)

Vjestice sta ne trebamo pozeljeti srecu buducoj trudnici, zaista te ne kontam




amila85 -> RE: kasni mi, a test negativan (18.11.2012 23:53:33)

hvala Teddy Bear i Visnjice1 nadam se da je i da ce uskoro biti mala [sm=duda.gif][sm=rozacrtici.gif]




j_asmina -> RE: Kasni mi, a test negativan (22.11.2012 0:02:46)

Ej curke meni kasni 7dana.radila sam test jutros i bio je neg.ja idem sutra kod dr.da vidim šta je.nisam se čuvala iimam sve simptome pms-a.šta još da radim.ludim već




amila85 -> RE: Kasni mi, a test negativan (23.11.2012 14:42:38)

meni kasni 9 dana,test negativan + tupi bolovi u donjem dijelu stomaka...ludim




Lejla Ka -> RE: kasni mi, a test negativan (23.11.2012 15:16:55)


IZVORNA PORUKA: visnjica1

Vjestice sta ne trebamo pozeljeti srecu buducoj trudnici, zaista te ne kontam


Kad upisuješ post na nekoj temi, pišeš tekst u prostoru za tekst, a ne treba mijenjati naziv teme koji se nalazi u prvom polju prozora u kojem postaš. Npr. kad ovdje postaš ne diraš ništa ovo što piše: RE: kasni mi,a test negativan.




Wish -> RE: kasni mi, a test negativan (17.12.2012 23:24:53)

Pozz svim curama,odnedavno sam na forumu pa me jedna od dragih djevojaka posavjetovala da pišem na ovoj stranici jer moj problem bi se mogao poistovjetiti sa vašima...znači moja [sm=hudicek1.gif] dolazi od prilike od 28-og do 31-og dana ciklusa...što znači da sam trebala dobiti 11.12...međutim do danas ni traga ni glasa od nje,u nedelju 16.12.sam radila tes-pokazao se kao negativan[sm=smiley13.gif]...da li sam možda trebala pričekati još koji dan sa testom?,i šta bi mogao biti uzrok izostanka ako nije[sm=duda.gif]...




Derya -> RE: kasni mi, a test negativan (17.12.2012 23:49:46)


IZVORNA PORUKA: Wish

Pozz svim curama,odnedavno sam na forumu pa me jedna od dragih djevojaka posavjetovala da pišem na ovoj stranici jer moj problem bi se mogao poistovjetiti sa vašima...znači moja [sm=hudicek1.gif] dolazi od prilike od 28-og do 31-og dana ciklusa...što znači da sam trebala dobiti 11.12...međutim do danas ni traga ni glasa od nje,u nedelju 16.12.sam radila tes-pokazao se kao negativan[sm=smiley13.gif]...da li sam možda trebala pričekati još koji dan sa testom?,i šta bi mogao biti uzrok izostanka ako nije[sm=duda.gif]...



Draga Wish kod mene isti problem, samo sto sam ja radila test vise puta i evo 20 dan kako kasni [sm=smiley19.gif]




el_muslima -> RE: kasni mi, a test negativan (18.12.2012 0:15:39)

pozdra svima, zelim da pitam nesta, juce sam napeavila betu i izaslo je negativ pravila sam inseminacije proslo je 15 dana a trebalo mi je dodji na 12 a kasni mi vise 7 dana. sta je problem kasni zbog lekove hormonske? ili jos je da cekam ?




kokouli -> RE: kasni mi, a test negativan (22.12.2012 16:25:13)

Mozda je zbog lijekova ,a mozda je jos rano ,pricekaj jos malo .




ananas_ze -> RE: kasni mi, a test negativan (3.1.2013 22:40:10)

danas mi je 9.dan kasnjenja [sm=hudicek1.gif] jucerasnji test negativan, da li je rano za posjetu dr?




ljiljo -> RE: kasni mi, a test negativan (5.1.2013 20:45:01)

Mila Ananas ja bih uradila betu,ona je najpouzdaniji, i odmah imas informaciju da li si trudna ili je u pitanju neka upala. Ja se iskreno nadam da si [sm=nosecka.gif], ali ti govorim za betu jer i meni je kasnila 4 dana pa nisam znala sta da mislim i najgore je to razmisljanje jesam li ili nisam sto mi test negativan ... isl. Da sebi olaksas ja bih prvo to uradila i znala bih na cemu sam.




mima25 -> RE: Kasni mi, a test negativan (10.1.2013 1:28:16)

POZZ drage moje . evo ja sam nova na ovom forumu ali imam isti problem kao i vi kasni mi a test negativan trebala sam dobiti u ponedeljak i ja uradim test neki "lili " i on negativan evo vec cetvratak i jos nema [sm=hudicek1.gif] e sad neznam sta da radim [sm=zmeden.gif] zbunjena sam




marinčii -> RE: kasni mi, a test negativan (10.1.2013 12:54:31)

mima25 dobro došla kao prvo i ugodno druženje ti želim,jeli imaš inače redovne cikluse?ako si radila test u ponedeljak možda je bilo rano,ponovi danas pa vidi kakav će biti rezultat,koliko znam beta se dupla svaka 3 dana tako da bi sad trebao pokazati test ako je trudnoća u pitanju,sretno.




erwina -> RE: kasni mi, a test negativan (11.1.2013 10:25:48)

pozz cure ja sam nova imam pitanje radila sam test prije nove g. i bio je negativan nakon toga sam dobila tacnije 2.1 trajalo je dva dana jako slaba . sada desava mi se nesto jako cudno :svako jutro imam slabe mucnine koje se znaju javiti i u toku dana jake bolove u krstima u zadnja 2 dana imam neke cudne bolove u lijevom donjem djelu stomaka ne mogu ni leci ni sjediti ,takodzer mi se jedu ili piju neke stvari koje normalno ne volim .ja imam dvoje djece i poznati su mi simptomi trudnoce mada nisu bili isti u 1 i 2 trudnoci ali ovo sad stanje mi je malo nepoznato posebno ovaj bol u stomaku pozz




mimi86 -> RE: kasni mi, a test negativan (13.2.2013 11:32:56)

Lijepi pozdrav svim forumasicama, nova sam ovde iako vas citam zadnjih par mjeseci. Naime, i ja imam problem, vec godinu i pol muz i ja eadimo na bebi, svaki mjesec je novo razocarenje za sebe, ciklusi mi nisu redovni, pa mi je i malo teze odrediti i plodne dane i sve. Zadnju menstruaciju sam imala 28.12 , obicno mi kasni 3, 4, 5 dana najvise, ali ovaj mjesec je bas ukasnila [sm=smiley36.gif] onda mi se 12.1 pojavio braon iscjedak, trajao je 3, 4 dana i prestao. Zadnjih 12 dana imam uzasno bolne i otekle grudi, mucnine s vremena na vrijeme, promjene raspoloženja, stomak boli kao da cu svake sekunde dobiti, mali milon puta na wc u toku i dana da i noci...kod moje doktorice sam dobila termin tek pocetkom marta,i onda sam juce uradila test, koji je bio negativan [sm=smiley13.gif] iako sam ja bila sigurna da cu ugledati [sm=rozacrtici.gif] i da sam [sm=nosecka.gif]... onda sam planirala test ponoviti za koji dan, mozda sam ga malo prerano napravila [sm=zmeden.gif] i evo jutros mi se pojavio roza iscjedak, tj. lici na oocetak menstruacije, ali me i dalje grudi bole kao lude, i dalje mucnina...ne snam sta da mislim, cec polako ide i na psihu ovo sve




wannababy -> RE: Kasni mi, a test negativan (20.2.2013 23:04:43)

Pozdrav svima,evo i ja sam novi clan,google me uputio tu [sm=smiley36.gif].Isto imam problem kao i vi,dakle-kasno mi 13 dana a test negativan.Vec tri mjeseca se ne cuvam i ovo bi mi trebala biti prva trudnoca.Ja sam uvijek imala predstavu ono kao cim vodis čljubav a ne cuvas se vec si trudan [sm=smiley36.gif]I tako se ja nadam vec evo 3.mjeseca.Dosad sam imala manja kasnjenja al nikad ovoliko.Test sam kupila neki od 7 KM i uradila ga prekuce -NEGATIVAN.Kao sto sam vec rekla 13 dana mi kasni,nema naznake da cu dobit,grudi me inace bole kad trebam dobit,ono doslovno bole na dodir a sad kao da peku,imam osjecaj kao da imaju temperaturu[sm=smiley36.gif].Imam neki cudan osjecaj u predjelu maternice ponekad i zigne pomalo.Boli me donji dio leda i u maternici mi nesto cvrci,kao creva kad covjek izgladni,samo u maternici.POMOZITE,nisam imala iskustva do sad,Nadam se da je beba upitanju,ali test me ono potpuno razocarao.

Pozdrav svim mamama i onima koje to planiraju postati!
[sm=duda.gif][sm=duda.gif]




mala_sa -> RE: Kasni mi, a test negativan (20.2.2013 23:22:59)

Wannababy ne kasni [sm=hudicek1.gif] uvijek samo zbog trudnoce, bilo kakva upala moze da izazova kasnjenje, stres, promjena klime...itd...Nego, ako ne dodje kroz dan - dva ti fino idi doktoru, on ce ti jedini otkloniti sve sumnje...Sretno [sm=smiley1.gif]




Lejla Ka -> RE: Kasni mi, a test negativan (21.2.2013 9:16:53)

Ako menstruacija kasni preko 10 dana onda bi trudnoću već mogao identificirati kućni test, makar i u slučaju kasnije ovulacije. Tako da kad vam kasni preko 10 dana, a test negativan, krenite lagano ginekologu.




aneliii -> RE: Kasni mi, a test negativan (22.3.2013 15:20:51)

zdravo svima, menstruacija mi kasni dva dana, test negativan, doduse s poslijepodnevnim urinom, inace su mi tacne u dan...ima li jos uvijek nade za trudnocu, kakva su vasa iskustva




vlatkaa -> RE: Kasni mi, a test negativan (23.3.2013 15:42:25)

pa ponovi opet test, ali s jutarnjim urinom jer tada najvise ima hormona Hcg koji ti moze potvrditi trudnocu.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>