RE: kasni mi, a test negativan (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Nadamo se zajedno



Poruka


ErminaEnes -> RE: kasni mi, a test negativan (25.9.2012 11:38:21)

cao cure,e i ja da se javm ovdje imam jedan problemcic menga mi kasni 2 dana ,juce sam radila test za trudnocu pokazao je negativno pa me zanima koliko je dana potrebno da pokaze pozitivno,inace ja i moj muz radimo na bebi pa smo jako nervozni sad zbog toga,,sto kasni a test negativan,,,sta mi preporucujete sta da radim..jako zelim bebicu jednu malu,,radimo na tome ve 5mj,i nista a sad kasni inace su mi sve redonve cini mi se u sat dodje [sm=hudicek1.gif] tacno a sad je nema...nemam nikakve siptome da cu dobit nista me ne boli,jedino me malo grudi bole na dodir..a stomak nista inace se raspadam kad trebam da dobijem...a kroz sredinu ledja osjetim neko probadanje kad sjedim i puno se krecem...jako zelim one dvije [sm=rozacrtici.gif] da se pokazu...nestrpljiva sam jako...




*JJ* -> RE: kasni mi, a test negativan (25.9.2012 12:57:36)

ErminaEnes ja mislim da ce bi ti odmah pokazalo,jer ti vec kasni 2 dana,a moze biti i da test nije ispravan,sacekaj jos nekolika dana,ako ne dodje [sm=hudicek1.gif] radi opet,ako je negativan i drugi,kod ginica,
a sto je tice kasnjenja,meni je uvijek bila tacna,tacno 24-ti dan,ujutru,odkako smo poceli raditi na bebici,sve se poremetilo,sada samo nagadjam kada bi trebala doci,al svakako ti zelim da bude [sm=duda.gif] razlog kasnjenja (ili ti nedolaska) [sm=bravo.gif][sm=smiley1.gif]




ErminaEnes -> RE: kasni mi, a test negativan (25.9.2012 13:10:28)

nista cekam jos para dana ako ne dodje idem po drugi mada bi ja sad odma isla po drugi,,el neka cekam jos malo,,stvarno me sad kopka sta se desava...[sm=hudicek1.gif] dodje svaki 28 dana tacno u sat a sad je negdje zastala samo molim boga da ne dodje nikako,,,da se odmorim bar jedno 9 mjeseci bez nje..[sm=smiley1.gif]




grozđe -> RE: kasni mi, a test negativan (25.9.2012 21:48:46)


IZVORNA PORUKA: ErminaEnes

cao cure,e i ja da se javm ovdje imam jedan problemcic menga mi kasni 2 dana ,juce sam radila test za trudnocu pokazao je negativno pa me zanima koliko je dana potrebno da pokaze pozitivno,inace ja i moj muz radimo na bebi pa smo jako nervozni sad zbog toga,,sto kasni a test negativan,,,sta mi preporucujete sta da radim..jako zelim bebicu jednu malu,,radimo na tome ve 5mj,i nista a sad kasni inace su mi sve redonve cini mi se u sat dodje [sm=hudicek1.gif] tacno a sad je nema...nemam nikakve siptome da cu dobit nista me ne boli,jedino me malo grudi bole na dodir..a stomak nista inace se raspadam kad trebam da dobijem...a kroz sredinu ledja osjetim neko probadanje kad sjedim i puno se krecem...jako zelim one dvije [sm=rozacrtici.gif] da se pokazu...nestrpljiva sam jako...



Zelim ti od srca da si trudna, da ti test pokaze [sm=duda.gif]
meni su menstruacije svako 28 dana, odmah sam napravila test navecer i pokazao mi je [sm=duda.gif]...pokusaj sa novim testom, testovi su pouzdani....




anaP -> RE: kasni mi, a test negativan (29.9.2012 18:58:33)

pisala sam i na drugoj temi. ali evo i ovdje:
kasni mi vec 10 dana, sinoc sam radila test i negativan je. inace mi kasni svega 2-4 dana, nikad ovako dugo. ali imam znakove trudnoce, osim kasnjenja, npr. zatvor, cesto piskim, stomak me boli.. imala sam odnos 7 dana nakon pocetka mens. i nije svrs. unutra.
postoji li sansa idalje?




malena27 RR -> RE: Kasni mi, a test negativan (5.10.2012 10:29:19)

AnaP, dobro dosla na forum. Trebas otici ginekologu na uzv pregled, mozda je razlog kasnjenja neka cista ili hormonalni poremecaj.
Ako je test negativan nakon 10 dana kasnjenja, najvjerovatnije nisi trudna.




ErminaEnes -> RE: kasni mi, a test negativan (10.10.2012 16:22:50)

odgovor da postavim napokon nakon 5 mj,trudenja i da se pokazu [sm=rozacrtici.gif] ove dvije crte ..za 10 sam abd u 2 mj.trudnoce ..od <3 zelim da se svima koji cekaju [sm=rozacrtici.gif] sto prije pokazu, ja ne da sam sretna vec sam presretna...




enaaa -> RE: kasni mi, a test negativan (11.10.2012 14:35:47)

Pozdrav svima, nova sam na ovoj temi [sm=smiley1.gif]
Imam pitanje za vas, za one koje znaju da mi odgovore bila bih vam jako zahvalna. Na [sm=duda.gif] ja i MM radimo tek 2 mjeseca. Prvi mjesec sam pratila plodne dane ( onaj plivin kalendar), al [sm=hudicek1.gif] je dosla ranije 2/3 dana, mozda zbog promjene klime jer smo tada bili na moru. Prosli mjesec [sm=hudicek1.gif] je dosla 14.09. kasno na vece, prvo je bilo smedje pa tek sutra dan je bila prava [sm=hudicek1.gif] Moje [sm=hudicek1.gif] su mislim redovne, jer biljezim svaki mjesec, znaci dodje 26/27 dan. Po mom racunanju meni je danas 28 dan, a [sm=hudicek1.gif] jos nema [sm=zmeden.gif]. Vec par dana imam mucnine, koje su podnosljive, i imam ih i po danu a i kada legnem na vece. Stomak me od juce ujutro boli, vec odavno ne mogu da spavam na stomaku, a tako sam uvijek spavala, grudi samo bujaju [sm=smiley13.gif]
Jutros sam prvi put u zivotu radila test , i na moju zalost bio je negativan [sm=smiley19.gif] Prije dan/dva jela sam nenormalno, stalno sam osjecala glad. Da li mislite da sam mozda test radila prerano? Mene jos uvijek stomak boli, kao da ce da procuri [sm=hudicek1.gif] sto ne zelim, kao i mnoge od vas sto ne zelite. Mislila sam test opet raditi za 2/3 dana, al posto imam jos jedan, najvjerovatnije cu ga uraditi opet ujutro, ako do tada [sm=hudicek1.gif] ne dodje, jer sam nestrpljiva [sm=smiley36.gif]
Sve vas pozdravljam, i da se nama svima ubrzo pokazu [sm=rozacrtici.gif] [sm=bravo.gif] [sm=bravo.gif] [sm=bravo.gif]




Teddy Bear -> RE: kasni mi, a test negativan (11.10.2012 16:33:10)

Draga enaa, ipak je rano za test, strpi se jos par dana pa onda ponovi, od srca ti zelim [sm=rozacrtici.gif]




*JJ* -> RE: kasni mi, a test negativan (11.10.2012 18:28:36)

enaaa..kao prvo dobro dosla...sto se tice pracenja dana po tim kalendarima,ja tome nisam bas naklonjena,oni pokazu kako bi normalno trebalo da bude,odprilike kada bi trebala da imas O. ali svaka zena je razlicita,i nekima pokaze nekima ne,ja sam isto pratila 8 mjeseci te kalendare,kada sam uradila trakicu pokazalo da nije tada nego posle nekolika dana,stres i promjena klime...sve to na neki nacin moze da utice [sm=hudicek1.gif] ja sam pre imala redovne,svaki 24-ti dc,a od kako radimo na bebi sve se poremetilo,sto se tice simptoma [sm=smiley36.gif] ja ih imam svaki mjesec[sm=jezicek.gif]to moze da bude zbog toga sto zelis bebu pa i da umislis kao i mi ostale...budi strpljiva,i nemoj da sebi redis stres ili nervozu,i to moze da odgodi dolazak [sm=hudicek1.gif] ja bih ti preporucila da sacekas 3-4 dana,ako ne dodje,tek onda tes,sada je mozda pre rano,moguce da pokaze pogresan rezultat,abd ugledacemo nekada svi nase [sm=rozacrtici.gif] probaj se opustiti i sacekati malo,pa onda testici,
ja ti od [sm=smiley27.gif] zelim da razlog zakasnjenja budu [sm=rozacrtici.gif] ako ipak ne onda uskoro ..
[sm=smiley31.gif]




enaaa -> RE: kasni mi, a test negativan (11.10.2012 21:54:47)

Teddy Bear, *JJ* hvala vam na odgovoru [sm=smiley1.gif]
Ja imam osjecaj da moja [sm=hudicek1.gif] nece doci, jer me stomak bolio bas kao kada mi dodje [sm=hudicek1.gif], a nje ni na mapi [sm=smiley1.gif]. Inace me stomak ovako boli prvi i drugi dan mjesecnice. Sto se tice testa i ja mislim da sam ga uradila prerano, pa se nisam toliko ni razocarala. Nadam se da nije neka upala u pitanju ili nesto drugo [sm=zmeden.gif] Sacekat cu jos par dana, ako mognem izdrzati [sm=smiley36.gif], pa vam javim sta je test pokazao [sm=smiley1.gif] Puno srece i vama, i da sto prije ugledate [sm=rozacrtici.gif]




ismira8 -> RE: kasni mi, a test negativan (18.10.2012 14:24:49)

cao djevojke, nova sam na forumu. imam mali problemcic, muz i ja radimo na bebi, kasni mi 6 dana radila sam test prije 2 dana ni onaj najftiniji, ni najskuplji, srednja zalost i bio je negativan, grudi mi rastu, stomak takodje, inace imam ravan stomak pa sam odmah primjetila promjenu, cesto idem u wc, cak mi se 3-4 dana kafa gadila, a inace jako volim piti kafu po 4,5 puta dnevno, apetit mi se smanjio, sta mi savjetujete veliki poz od mene




felix -> RE: kasni mi, a test negativan (18.10.2012 14:27:00)

javi se ginicu mozda se sam poremetio ciklus a mozda si i trudna neceš drugacije saznat neg da odeš do ginica sretno.




ismira8 -> RE: kasni mi, a test negativan (18.10.2012 14:33:09)

sacekacu i nekoliko dana pa cu otici, a nemam nikakvih znakova da cu dobitit jer sam inace nervozna i jedem ka luda sve sto dodje pod ruku




felix -> RE: kasni mi, a test negativan (18.10.2012 14:37:15)


IZVORNA PORUKA: ismira8

sacekacu i nekoliko dana pa cu otici, a nemam nikakvih znakova da cu dobitit jer sam inace nervozna i jedem ka luda sve sto dodje pod ruku

sretno

iskreno ja bi se ucrvala [sm=smiley36.gif] a inace po prirodi sam jako nestrpljiva osoba .




ismira8 -> RE: kasni mi, a test negativan (18.10.2012 14:46:10)

hvala puno, uraditi cu opet test z 3 ili 4 dana i ako bude negativan i nedodje[sm=hudicek1.gif] otici ciginicu




malena27 RR -> RE: Kasni mi, a test negativan (18.10.2012 14:55:34)

Zamolicu forumasice da ne mijenjaju naziv teme prilikom postiranja.

LP, RR Tim [sm=smiley1.gif]




lili23 -> RE: Kasni mi, a test negativan (24.10.2012 13:02:38)

Drage moje,prvi puta sam ovdje na forumu.. jako sam zabrinuta.. naime ciklusi su mi uvije 28.dana,medutim ja i mm radimo na bebici vec 6mj , do sada mi nije kasnila.. [sm=hudicek1.gif] sam trebala dobiti 21.10 ali jos uvijek je nema :) imam bolove u stomaku i bolne bradavice . radila sam 2 testa 22. i 23. ali su oba negativna.. neznam sto da mislim,, vidim da vi imate dosta iskustva pa vas molim za pomoc ,, pozzz




budućamama -> RE: Kasni mi, a test negativan (25.10.2012 20:13:02)

Draga Lili, u istoj smo situaciji, s tim da sam ja trebala dobiti 22-gog nakon ciklusa koji prosječno traje 27-28 dana.
Ono što možeš je sačekati još par dana pa ponovo uraditi test jer je moguće da je O kasnila pa se kasnije desila i oplodnja, pa je svakako potrebno još vremena da se hcg nakupi u urinu.
Drugo što možeš učiniti je uraditi nalaz krvi na prisustvo bete hcg.
Ako ovi testovi budu negativni, potrebno je otići kod ginekologa da se utvrdi razlog kašnjenja.
Nadam se da će te već sutradan obradovati [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/rozacrtici.gif[/image] ili [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/modricrtici.gif[/image]




Lejla Ka -> RE: kasni mi, a test negativan (25.10.2012 20:35:56)


IZVORNA PORUKA: ismira8

cao djevojke, nova sam na forumu. imam mali problemcic, muz i ja radimo na bebi, kasni mi 6 dana radila sam test prije 2 dana ni onaj najftiniji, ni najskuplji, srednja zalost i bio je negativan, grudi mi rastu, stomak takodje, inace imam ravan stomak pa sam odmah primjetila promjenu, cesto idem u wc, cak mi se 3-4 dana kafa gadila, a inace jako volim piti kafu po 4,5 puta dnevno, apetit mi se smanjio, sta mi savjetujete veliki poz od mene


Povećanje stomaka se dešava tek 3-4 mjesec trudnoće, a kod nekih žena slabo se šta primjeti i kasnioje. Tako da to nije baš neki znak za trudnoću. Sakako sačekaj još koji dan pa ponovi test.




nedzla. -> RE: kasni mi, a test negativan (26.10.2012 10:45:18)

meni ne kasni, ali znate li kada se može test raditi poslije inseminacije?




Ena85 -> RE: kasni mi, a test negativan (6.11.2012 21:26:48)

Drage moje, evo i kod mene jedan problemcic.. Mengu sam trebala dobiti juce koja nije stigla. Radila sam test juce i naravno negativan [sm=smiley19.gif]... Znam da mi nemozete odgovoriti dali sam trudna ili ne, ali sam htjela da podjeli ovo sa vama. Ja i Muz inace radimo na [sm=duda.gif] tako da zeljno cekamo [sm=modricrtici.gif]. Inace sam ovaj mjesc bila prehladjena mozda je i ti razlog. Ali cudi me jedna stvar, prije nekoliko dana sam osjecala da cu procuriti svaki cas, a sad me samo ziga na ljevoj strani, koda su jajnici. Nemam nikakvi simptoma trudnoce a ni m.. Sta vi mislite? :-*




Ena85 -> RE: Kasni mi, a test negativan (6.11.2012 21:29:47)

Nedzla, ja prvi put kad sam ostala trudna ( nazalost zavrsilo spontanim) tad mi je test polazao [sm=modricrtici.gif] na dan kad sam trebala dobiti. A evo sad kasni mi dan a pokazao negativno. Nemam ti odgovora :-)




amila85 -> drage moje trudilice ... (17.11.2012 20:25:53)

Nova sam na forumu i imam pitanje za vas drage moje,da li je moguce da sam trudna,kasni mi,sto nikad nije,cesto idem da mokrim u zadnjih sedmicu dana,osjecam ponekad pritisak u donjem dijelu trbuha i pokoji zig u jajnicima, sad samo imam bijeli mlijecni iscjedak! Da li je neka od vas imala ovakve simptome,a ostala trudna? test je negativan---4 dana mi kasni! [sm=zmeden.gif]




visnjica1 -> RE: drage moje trudilice ... (17.11.2012 20:47:19)

Amila meni je kasnilo 3 dana uradila sam test i bio je pozitivan ali jedva vidljiva druga crta, imala sam te simptome s tim da me je ciju noc bolio stomak jajnici kao da cu dobiti ujutru sam uradila test i bio je [sm=rozacrtici.gif], s tim da sam uvijek imala redovne menstruacije u dan, Ja se nadam da ces ugledati [sm=rozacrtici.gif] ili otidji kod dr za par dana ako ne dobijes mengu.
Sretno




Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>