RE: Kasni mi, a test negativan (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Nadamo se zajedno



Poruka


Amam -> RE: Kasni mi, a test negativan (24.4.2012 22:27:58)

IZVORNA PORUKA: mala_sa


IZVORNA PORUKA: klemzi

Drage moje, [sm=hudicek1.gif] mi kasni 6 dana, četiri urađena testa su negativni [sm=smiley19.gif] Ne znam šta da mislim. Zbog čega još može M kasniti. Nisam bila izložena stresu, nisam promijenila tjelesnu težinu, za hormone ne znam, mada s njima do sad nisam imala problema. Može li ovo značiti nešto ozbiljno? [sm=smiley13.gif] [sm=zmeden.gif]


Mozda je ovulacija bila nesto kasnije, samim tim i oplodnja. Meni je nakon 10 dana kasnjenja [sm=hudicek1.gif] na testu bila jedva vidljiva druga crtica (samo sam je ja vidjela). Zato pricekaj jos koji dan, i InshAllah da nam javis lijepe vijesti [sm=sloncek.gif]


Meni je s E 10 dan bio test neg,tek 15. dana slabo vidljiva crtica....Nadam se da ces se obradovati,a onda i nas insallah




Medić* -> RE: Kasni mi, a test negativan (24.4.2012 22:30:37)

Lijepa moja da bude inshAllah ono sto zeljno ocekujete [sm=smiley27.gif], ocekujemo [sm=smiley1.gif]




reallove -> RE: Kasni mi, a test negativan (24.4.2012 22:33:07)

Klemzi,mila,sretno,da nam se sto prije javis sa lijepim vijestima[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Lady26 -> RE: Kasni mi, a test negativan (24.4.2012 22:33:28)


IZVORNA PORUKA: klemzi

Drage moje, [sm=hudicek1.gif] mi kasni 6 dana, četiri urađena testa su negativni [sm=smiley19.gif] Ne znam šta da mislim. Zbog čega još može M kasniti. Nisam bila izložena stresu, nisam promijenila tjelesnu težinu, za hormone ne znam, mada s njima do sad nisam imala problema. Može li ovo značiti nešto ozbiljno? [sm=smiley13.gif][sm=zmeden.gif]

aBd da je lazno negativan i da budes [sm=nosecka.gif]
[sm=bravo.gif]




hatepsut -> RE: Kasni mi, a test negativan (24.4.2012 22:41:53)

IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: klemzi

Drage moje, [sm=hudicek1.gif] mi kasni 6 dana, četiri urađena testa su negativni [sm=smiley19.gif] Ne znam šta da mislim. Zbog čega još može M kasniti. Nisam bila izložena stresu, nisam promijenila tjelesnu težinu, za hormone ne znam, mada s njima do sad nisam imala problema. Može li ovo značiti nešto ozbiljno? [sm=smiley13.gif] [sm=zmeden.gif]

aBd da je lazno negativan i da budes [sm=nosecka.gif]
[sm=bravo.gif]


Inasha'Allah da za neki dan bude pozitivan test !Meni su 2 testa bila negativna,doktor ne pregledao vaginalno i uradio vaginalnu UZV,kaze nema trudnoce(16 dana kasnilo)!Dobijem tabletice,veli ako ne dobijes ciscenje.i psihicki se pripremala za ciscenje.ja popila tabletice,nisam dobila..uradim test on pozitivan,hvala Bogu !Navijam da je i kod tebe samo rijec o kasnoj ovulaciji pa su testovi negativni [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image]




klemzi -> RE: Kasni mi, a test negativan (24.4.2012 22:42:54)

Joj, ja prouzrokovah pometnju...[sm=smiley36.gif] Hvala vam cure moje, mada ne nadam se previše. Iz opravdanih određenih razloga [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] mm i ja smo imali odnose podavno [sm=jezicek.gif] Vjerujem da je bila ovulacija tada...ali do sad je trebala biti implantacija a ko je trudnoća, i onda bi test trebao pokazati trudnoću. Pošto je test neg, biće da je upitanju nešto dr. Koliko nakon implantacije betaHCG počinje rasti dovoljno visoko da bi ju test prepoznao? Kod mene je test onaj koji prepoznaju 20 ono nešto betaHCG [sm=smiley36.gif]




mala_sa -> RE: Kasni mi, a test negativan (24.4.2012 22:47:26)

Meni je beta bila 125, a test jedva pokazao drugu crticu. MIslim da beta pokazuje vec od 5, tj odmah par dana nakon oplodnje.




Alma_27 -> RE: Kasni mi, a test negativan (24.4.2012 22:51:31)


IZVORNA PORUKA: klemzi

Joj, ja prouzrokovah pometnju...[sm=smiley36.gif] Hvala vam cure moje, mada ne nadam se previše. Iz opravdanih određenih razloga [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] mm i ja smo imali odnose podavno [sm=jezicek.gif] Vjerujem da je bila ovulacija tada...ali do sad je trebala biti implantacija a ko je trudnoća, i onda bi test trebao pokazati trudnoću. Pošto je test neg, biće da je upitanju nešto dr. Koliko nakon implantacije betaHCG počinje rasti dovoljno visoko da bi ju test prepoznao? Kod mene je test onaj koji prepoznaju 20 ono nešto betaHCG [sm=smiley36.gif]



nemoj ti nama "nesto drugo" [sm=smiley36.gif] mi sutra cekamo vijesti [sm=smiley36.gif]




Mirkica -> RE: Kasni mi, a test negativan (25.4.2012 7:56:08)


IZVORNA PORUKA: klemzi

pa trudnoca je ozbiljna stvar
[sm=smiley36.gif]
Eee Alma, da te dragi Bog čuje [sm=smiley1.gif]
Skvo ne koristim nikakve lijekove, pijem samo folnu kiselinu.
Mirkice, da dragi Bog da [sm=smiley1.gif]



AMIN JA RABBI da bude trudnoca i dodje na svijet ziva i zdrava bebaca AMIN[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




pepika -> RE: Kasni mi, a test negativan (25.4.2012 14:10:22)

klemzi mila cuvam fige da je to to [sm=smiley17.gif] i od srca navijam.




klemzi -> RE: Kasni mi, a test negativan (29.4.2012 21:18:34)

Joj drage žene, moja [sm=hudicek1.gif] još nije došla [sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif] Testovi i dalje negativni. Mislim, da se razumijemo, ja na trudnoću više ne računam. Sutra planirala dr, ali ne mogu, imam obaveze u školi. [sm=smiley19.gif] Onda idu praznici. Bože dragi, šta li je upitanju [sm=smiley13.gif][sm=zmeden.gif] Kasni mi deset_ dana.Test bi morao pokazati do sad [sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]




reallove -> RE: Kasni mi, a test negativan (29.4.2012 21:30:28)


IZVORNA PORUKA: klemzi

Joj drage žene, moja [sm=hudicek1.gif] još nije došla [sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif] Testovi i dalje negativni. Mislim, da se razumijemo, ja na trudnoću više ne računam. Sutra planirala dr, ali ne mogu, imam obaveze u školi. [sm=smiley19.gif] Onda idu praznici. Bože dragi, šta li je upitanju [sm=smiley13.gif][sm=zmeden.gif] Kasni mi deset_ dana.Test bi morao pokazati do sad [sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]

Ne znam mila,jedino da jos odes dr.[sm=smiley31.gif]

drzimo fige[sm=smiley27.gif]




Lulu_08 -> RE: Kasni mi, a test negativan (29.4.2012 21:32:18)

Draga klemzi ja molim Boga da bude "isto" kao i kod hatesput i Mirkice, koje su jednako tako "kasnije" saznale da su ustvari trudne hihih, aBd inshAllah!!!!!!!!!




Medić* -> RE: Kasni mi, a test negativan (29.4.2012 21:33:29)

IZVORNA PORUKA: klemzi

Joj drage žene, moja [sm=hudicek1.gif] još nije došla [sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif] Testovi i dalje negativni. Mislim, da se razumijemo, ja na trudnoću više ne računam. Sutra planirala dr, ali ne mogu, imam obaveze u školi. [sm=smiley19.gif] Onda idu praznici. Bože dragi, šta li je upitanju [sm=smiley13.gif][sm=zmeden.gif] Kasni mi deset__ dana.Test bi morao pokazati do sad [sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]


Klemzi meni je prije izvjesno vrijeme kasnila 1,5 mj, 4 negativna testa. Odlucim da ujutru idem radim betu, i to isto jutro stigne [sm=hudicek1.gif]. Medjutim ja sam prije toga bila prehladjena i pila antibiotike, pa je to sve i poremetilo.

Kako bi bilo da sutra nadjes vremana i des uradis betu. Ujutru cim ustanes pa onda zavrsava skolske obaveze [sm=smiley1.gif]




riba78 -> RE: Kasni mi, a test negativan (29.4.2012 21:33:47)

Klemzi najsigurnije je da uradiš betu ,ja navijam za trocifrenu aBd[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image]




klemzi -> RE: Kasni mi, a test negativan (29.4.2012 21:38:24)

Ma uradila bih ja betu, ali to radim u Tz, ne mogu u ovoj svojoj kasabi [sm=jezicek.gif]
Ali sve i da idem u Tz, niti imam uputnicu, niti mogu sutra izostati iz škole...Sutra izlet i moram voditi svoj razred na izlet [sm=smiley13.gif] Hvala vam na lijepim željama, ali ja stvarno ne mislim da je trudnoća (ne mislim više) jer testovi bi pokazali...ipak kasni deset dana, a niti jednog jedinog simptoma nemam.
Medić ja sam čitala na netu neke od mogućih razloga kašnjenja i ni jednog nemam kod sebe, znači ništa što bi moglo uzrokovati kašnjenje...osim eto, što bih trebala raditi status hormona. Možda se tu šta pobrkalo [sm=smiley19.gif]
Samo mi je još ova sikiracija falila [sm=smiley13.gif]




Medić* -> RE: Kasni mi, a test negativan (29.4.2012 21:44:01)

Pa hajde draga nemoj se nista sekirati, daj Boze da bude ono sto svi zeljno iscekujemo. Sutra imas obaveze, pa poslije praznika ako u medjuvremenu ne stigne [sm=hudicek1.gif]. Opusti se stvarno, ja sam isto tako pisala i panicarila sta mi je, 1,5 mj kasni, testovi negativn. Bez veze samo. Drzimo ti palceve da bude ono najbolje [sm=smiley2.gif]




D_K -> RE: Kasni mi, a test negativan (29.4.2012 21:52:26)


IZVORNA PORUKA: klemzi

Joj drage žene, moja [sm=hudicek1.gif] još nije došla [sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif] Testovi i dalje negativni. Mislim, da se razumijemo, ja na trudnoću više ne računam. Sutra planirala dr, ali ne mogu, imam obaveze u školi. [sm=smiley19.gif] Onda idu praznici. Bože dragi, šta li je upitanju [sm=smiley13.gif][sm=zmeden.gif] Kasni mi deset_ dana.Test bi morao pokazati do sad [sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]



sa hajrom da bude, sta je god... ako je trudnoca zelim ti da sto prije otkrijes da se mozes pripremati (prenatal, folna itd.) a ako nije da sto prije dobijes da znas na cemu si.. sa hajrom da bude, ja navijam za ovo prvo ali Bog zna najbolje.. ljubim te, cekamo razvoj situacije [sm=smiley31.gif]




mama_debeljuca -> RE: Kasni mi, a test negativan (29.4.2012 22:11:10)

klemzi, nemoj da se sekiraš. Ja se nadam da ćeš ti nas obradovat najljepšim vijestima [sm=smiley1.gif] [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif]




vila_7 -> RE: Kasni mi, a test negativan (30.4.2012 12:28:45)

klemzi sunce nase ja navijam za trudnocu - to je kod tebe garant slucaj kako kod Mirkice i Hate! hehehhe




felix -> RE: Kasni mi, a test negativan (30.4.2012 12:35:28)

klemzi neka je sa srecom od srca najvijam da bude trudnoca al da jest mozda bi dosad sigurno ijedan test pokazao bar malo blijedu liniju da nisu se hormoni pobrkali il je upala u svakom slucaju sretno od srca , da bude + .




Mirkica -> RE: Kasni mi, a test negativan (30.4.2012 16:51:31)


IZVORNA PORUKA: vila_7

klemzi sunce nase ja navijam za trudnocu - to je kod tebe garant slucaj kako kod Mirkice i Hate! hehehhe

ti si meni navikala hahahah hajde da bude i Klamezi nasoj [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




klemzi -> RE: Kasni mi, a test negativan (3.5.2012 21:24:52)

Evo da vas "izvijestim"...bila sam kod dr danas. Ovako, gleda on, gleda u onaj monitor i ćuti. Ja umrla, nema šta mi nije prošlo kroz glavu. Kaže da vidi žuto tijelo, što znači da je ovulacija bila. Pregleda svu "aparaturu"...sve ok. I traži od sestre da mi donese test da uradim tu u bolnici. Uradim, test negativan. Da mi dabroston, kaže da pijem deset dana i da ću nakon toga dobiti. Kad menstruacija prođe, idem na folikulometriju. Uglavnom, meni je najvažnije da je sve ok "dole" [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]
Trudnoća ć doći, akoBogda. Pitala sam ga da radim hormone, on mi reče kao ti nemaš problema sa zatrudnjivanjem, nećemo ih odmah raditi [sm=zmeden.gif] Samo mi nije jasno što je tražio da radim test u bolnici, ipak kasni 16 dana,ja radila 1.5. zadnji test, dosad bi i onaj najnekvalitetniji pokazao. Eto, sad pijem dabroston i čekam. Da, dao mi je i Natal complex da se pripremam [sm=bravo.gif]




muaaa -> RE: Kasni mi, a test negativan (3.5.2012 21:53:28)


IZVORNA PORUKA: klemzi

Evo da vas "izvijestim"...bila sam kod dr danas. Ovako, gleda on, gleda u onaj monitor i ćuti. Ja umrla, nema šta mi nije prošlo kroz glavu. Kaže da vidi žuto tijelo, što znači da je ovulacija bila. Pregleda svu "aparaturu"...sve ok. I traži od sestre da mi donese test da uradim tu u bolnici. Uradim, test negativan. Da mi dabroston, kaže da pijem deset dana i da ću nakon toga dobiti. Kad menstruacija prođe, idem na folikulometriju. Uglavnom, meni je najvažnije da je sve ok "dole" [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]
Trudnoća ć doći, akoBogda. Pitala sam ga da radim hormone, on mi reče kao ti nemaš problema sa zatrudnjivanjem, nećemo ih odmah raditi [sm=zmeden.gif] Samo mi nije jasno što je tražio da radim test u bolnici, ipak kasni 16 dana,ja radila 1.5. zadnji test, dosad bi i onaj najnekvalitetniji pokazao. Eto, sad pijem dabroston i čekam. Da, dao mi je i Natal complex da se pripremam [sm=bravo.gif]

Naravno da ce doci,strpljen spasen...samo se ti opusti i ne brigaj nista....[sm=smiley1.gif]




hatepsut -> RE: Kasni mi, a test negativan (3.5.2012 23:28:26)

IZVORNA PORUKA: klemzi

Evo da vas "izvijestim"...bila sam kod dr danas. Ovako, gleda on, gleda u onaj monitor i ćuti. Ja umrla, nema šta mi nije prošlo kroz glavu. Kaže da vidi žuto tijelo, što znači da je ovulacija bila. Pregleda svu "aparaturu"...sve ok. I traži od sestre da mi donese test da uradim tu u bolnici. Uradim, test negativan. Da mi dabroston, kaže da pijem deset dana i da ću nakon toga dobiti. Kad menstruacija prođe, idem na folikulometriju. Uglavnom, meni je najvažnije da je sve ok "dole" [sm=jezicek.gif] [sm=jezicek.gif]
Trudnoća ć doći, akoBogda. Pitala sam ga da radim hormone, on mi reče kao ti nemaš problema sa zatrudnjivanjem, nećemo ih odmah raditi [sm=zmeden.gif] Samo mi nije jasno što je tražio da radim test u bolnici, ipak kasni 16 dana,ja radila 1.5. zadnji test, dosad bi i onaj najnekvalitetniji pokazao. Eto, sad pijem dabroston i čekam. Da, dao mi je i Natal complex da se pripremam [sm=bravo.gif]


Znaci ista,ali potpuno ista situacija ko' kod mene !Duso moja od srca ti zelim da dabroston samo pomogne da se ta mrvica ucvrsti u maminom tibi.Znas da je meni rekao da ako ne dobijem moram na "ciscenje" .nisam dobila i nisam isla na ciscenje nego sam imala pozitivan test,hvala dragom Bogu !




Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>