RE: kasni mi, a test negativan (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Nadamo se zajedno



Poruka


Katarina3 -> RE: kasni mi, a test negativan (11.3.2012 18:53:52)

Hej zene ja sam trebala dobiti 9-etoga,ali jos nema nista,na dan menstruacije sam imala obilniji sekret kao i kad trebam dobiti ali sad je sve normalno nema nista,neznam grudi su mi malo nabujale ali nebole me jako,neznam cekala bi jos 7 dana pa napravila test sta vi mislite ??? :)




Hurma -> RE: kasni mi, a test negativan (11.3.2012 19:08:13)

IZVORNA PORUKA: Katarina3

Hej zene ja sam trebala dobiti 9-etoga,ali jos nema nista,na dan menstruacije sam imala obilniji sekret kao i kad trebam dobiti ali sad je sve normalno nema nista,neznam grudi su mi malo nabujale ali nebole me jako,neznam cekala bi jos 7 dana pa napravila test sta vi mislite ??? :)

nema potrebe za 7 dana... test i prije menzisa moze pokazati trudnocu, a kamoli nakon par dana, ja sam u prvoj trudnoci ga koristila na tacan dan kad je trebao biti menzis 5. januara... a 6. mi rođendan i sama sebi poklonila najljepši dar :) [sm=modricrtici.gif]
tako da ako si trudna, test mora pokazati i sada....




Katarina3 -> RE: kasni mi, a test negativan (12.3.2012 8:22:15)


IZVORNA PORUKA: Hurma

IZVORNA PORUKA: Katarina3

Hej zene ja sam trebala dobiti 9-etoga,ali jos nema nista,na dan menstruacije sam imala obilniji sekret kao i kad trebam dobiti ali sad je sve normalno nema nista,neznam grudi su mi malo nabujale ali nebole me jako,neznam cekala bi jos 7 dana pa napravila test sta vi mislite ??? :)

nema potrebe za 7 dana... test i prije menzisa moze pokazati trudnocu, a kamoli nakon par dana, ja sam u prvoj trudnoci ga koristila na tacan dan kad je trebao biti menzis 5. januara... a 6. mi rođendan i sama sebi poklonila najljepši dar :) [sm=modricrtici.gif]
tako da ako si trudna, test mora pokazati i sada....

Da li si imala neke simptome tih dana ili si ih tek kasnije dobila ???




Mirkica -> RE: kasni mi, a test negativan (12.3.2012 8:39:29)


IZVORNA PORUKA: felix


IZVORNA PORUKA: malen@89

ja nisam osjecala nikakve simptome do dan-dva pred menstruaciju,i kad su me poceli boliti stomak i ledja bila sam ubjedjena da cu dobiti,naravno razocarala se,cak i nosala uloske u gacama[sm=smiley36.gif]

nadjo se u ovom poštu [sm=sad.gif][sm=smiley36.gif]

Meni dva dana kasni, test juce radila neg . jutros me stomak bolio i ništa nema .,Ja mislila procurice kad ništa i dalje sam na cekanju pa šta Bog da.
Katarina , šta ima kod tebe ?

sacekaj ako ne dodje doktoru ja sam radila test bio negativan a kasnila mi menga par dana isla na UZ nista a beba vec bila tu tek otrkili sa 11 sedmica [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] nek je kako zelis da bude a neke odluke je najbolej da donosi sudbina za nas :)))




m@lena -> RE: Kasni mi, a test negativan (17.3.2012 21:08:54)

Bokic svima,ja sam nova na forumu,citam vas vec veoma dugo,jako ste drage i kako samo pruzate potporu jedna drugoj.. moje bi pitanje bilo drage mame i one koje ce to biti ubrzo, imala sam odnos treci dan od prestanka [sm=hudicek1.gif] i vec zadnjih nekoliko dana im neobjasnjive bolove u donjem djelu trbuha, imam mucnine, cigarete mi bas i ne idu, a inace sam strastveni pusac,grudi su jos normalne, prije mjesec dana sam bila na pregledu jer mi se javio bio sukrvav iscjedak i ginekolog mi je rekao da mi je zadebljana desna strana maternice.. sada sam skroz zbunjena,al prerano bi bilo radit test jer ju moram dobit za tjedan dana, ako mi imate kakav savjet ili ako je koja imala slicne simptome neka mi se javi, hvala vam puno unaprijed.. zao mi je zbog dugackog posta [sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]




Lulu_08 -> RE: Kasni mi, a test negativan (17.3.2012 21:13:36)

m@lena, mila nema druge osim cekanja, ipak morat' ces sacekati da vidis jesu li promjene hormonskog tipa, kao PMS ili slicno, ili je pak mala mrvica se zakacila, sretno u svakom slucaju!




Cenzura83 -> RE: Kasni mi, a test negativan (15.4.2012 9:19:45)

Drage moje, trebala sam dobit 12, nisam, radila sam testove samo jedna crtica, drugu ja vidim ali mislim da je to ipak fabrički napravljeno, pa se može vidjet, to je više kao ispod da je mogu vidjet. Ovaj mjesec sam mjerila i BT nakon O mi je bila 36,8, pa 36,7, jutros 36,9. Radila sam uni test. Ne znam šta da mislim. Par dana nakon O sam 2 dana imala smećkasti iscjedak i bolove u stomaku. Ne znam šta da mislim?




Leva -> RE: Kasni mi, a test negativan (15.4.2012 10:20:09)

Uradi nalaz Beta HCG sutra ako ne dobijes u medjuvremenu, test na trudnocu registruje beta HCG tek nakon 25 jedinica (u vecini slucajeva). Druga i treca opcija su poremecaj hormona ili cista a za to ces morati kod ginekologa ako Beta bude negativna a ti ne dobijes za koji dan.




Cenzura83 -> RE: Kasni mi, a test negativan (15.4.2012 18:11:11)

Draga Leva, hvala ti. Sad idem doktoru, pa ću vidjet šta će mi dr. reć, valjda će nešto znat :)
Ne mogu još da se nadam, malo prije sam radila test ponovo i ima druga crtica.




patrizia -> RE: Kasni mi, a test negativan (15.4.2012 20:45:54)

cenzura sta kaze dr,jel za slatke?Ja se nadam da jest i cuvam fige..




Cenzura83 -> RE: Kasni mi, a test negativan (15.4.2012 21:08:45)

Pa ko veli moglo bi biti [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Još se ništa ne vidi, kaže test jest pozitivan,nosila joj da joj pokažem, ali još uvijek je rano da se išta vidi. Endometrij je zadebljan, oplodnja se jest desila, ali nije još se to smjestilo, ona konta da bi to trebalo bit oko 4 nedjelje. Balićki sam naručena u četvrtak, pa ću vidjet šta mi ona kaže.
Još uvijek ne vjerujem, sve mi je malo nestvarno. I ne radujem se, jer me strah, pošto se ne vidi još.




Leva -> RE: Kasni mi, a test negativan (15.4.2012 22:21:25)

Pozitivan test je pozitivan test [sm=smiley1.gif] Od srca ti zelim uspjesnu implantaciju na pravom mjestu [sm=smiley1.gif] Obavezno se javljaj nakon pregleda, navijamo za tebe!




Cenzura83 -> RE: Kasni mi, a test negativan (16.4.2012 8:37:49)

Hvala mila puno, aBd da to bude sve ok. Samo da prođe ovih 7 dana, da vidi jel to to. Malo me strah jer je rekla, da nije sigurna da je to još uvijek stiglo iz jajovoda, pa me strah.




klemzi -> RE: Kasni mi, a test negativan (24.4.2012 20:48:15)

Drage moje, [sm=hudicek1.gif] mi kasni 6 dana, četiri urađena testa su negativni [sm=smiley19.gif] Ne znam šta da mislim. Zbog čega još može M kasniti. Nisam bila izložena stresu, nisam promijenila tjelesnu težinu, za hormone ne znam, mada s njima do sad nisam imala problema. Može li ovo značiti nešto ozbiljno? [sm=smiley13.gif][sm=zmeden.gif]




Mirkica -> RE: Kasni mi, a test negativan (24.4.2012 21:23:40)


IZVORNA PORUKA: klemzi

Drage moje, [sm=hudicek1.gif] mi kasni 6 dana, četiri urađena testa su negativni [sm=smiley19.gif] Ne znam šta da mislim. Zbog čega još može M kasniti. Nisam bila izložena stresu, nisam promijenila tjelesnu težinu, za hormone ne znam, mada s njima do sad nisam imala problema. Može li ovo značiti nešto ozbiljno? [sm=smiley13.gif][sm=zmeden.gif]


sta da ti kazem meni ni UZ nije pokazao trudnocu a kasnilo mi 8 dana a sad evo ebbac udara , tako da sacekaj i sretno [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Alma_27 -> RE: Kasni mi, a test negativan (24.4.2012 21:33:27)


IZVORNA PORUKA: klemzi

Drage moje, [sm=hudicek1.gif] mi kasni 6 dana, četiri urađena testa su negativni [sm=smiley19.gif] Ne znam šta da mislim. Zbog čega još može M kasniti. Nisam bila izložena stresu, nisam promijenila tjelesnu težinu, za hormone ne znam, mada s njima do sad nisam imala problema. Može li ovo značiti nešto ozbiljno? [sm=smiley13.gif][sm=zmeden.gif]



pa trudnoca je ozbiljna stvar [sm=smiley1.gif]

ako si zdrava, ne vjerujem da moze biti nesto drugo. sutra ti pravac doktoru. kakva sam ja, otisla bih odmah nakon treceg dana [sm=smiley36.gif]




Skvo RR -> RE: Kasni mi, a test negativan (24.4.2012 21:35:17)

Klemzi pijes li ti sta od lijekova, oni znaju ometati pouzdanost testa?




klemzi -> RE: Kasni mi, a test negativan (24.4.2012 21:42:16)

pa trudnoca je ozbiljna stvar
[sm=smiley36.gif]
Eee Alma, da te dragi Bog čuje [sm=smiley1.gif]
Skvo ne koristim nikakve lijekove, pijem samo folnu kiselinu.
Mirkice, da dragi Bog da [sm=smiley1.gif]




nanika -> RE: Kasni mi, a test negativan (24.4.2012 21:45:00)

Klemzi bice to aBd dobro i ti ces nas obradovati sa[sm=rozacrtici.gif][sm=modricrtici.gif][sm=bravo.gif]




Alma_27 -> RE: Kasni mi, a test negativan (24.4.2012 21:47:46)


IZVORNA PORUKA: klemzi

pa trudnoca je ozbiljna stvar
[sm=smiley36.gif]
Eee Alma, da te dragi Bog čuje [sm=smiley1.gif]
Skvo ne koristim nikakve lijekove, pijem samo folnu kiselinu.
Mirkice, da dragi Bog da [sm=smiley1.gif]



Amin!

Javljaj cim sta saznas




tekja -> RE: Kasni mi, a test negativan (24.4.2012 21:48:09)

klemzi, inshAllah, inshAllah[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley27.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley31.gif[/image]




mama_debeljuca -> RE: Kasni mi, a test negativan (24.4.2012 21:48:18)


IZVORNA PORUKA: klemzi

Drage moje, [sm=hudicek1.gif] mi kasni 6 dana, četiri urađena testa su negativni [sm=smiley19.gif] Ne znam šta da mislim. Zbog čega još može M kasniti. Nisam bila izložena stresu, nisam promijenila tjelesnu težinu, za hormone ne znam, mada s njima do sad nisam imala problema. Može li ovo značiti nešto ozbiljno? [sm=smiley13.gif][sm=zmeden.gif]



Ono najozbiljnije inshAllah!! [sm=smiley1.gif] [sm=9nebesa.gif]




muaaa -> RE: Kasni mi, a test negativan (24.4.2012 21:51:26)

Klemzi moja,Amiin Jarabi,nesmijem se ni radovati...nego mila sutra betu hcg ona je najispravnija.

Da Allah da[sm=nosecka.gif],Amin




Skvo RR -> RE: Kasni mi, a test negativan (24.4.2012 22:06:29)

Samo bi se pridruzila iskrenim zeljama da nam se obradujes mila.[sm=smiley31.gif]




mala_sa -> RE: Kasni mi, a test negativan (24.4.2012 22:21:48)


IZVORNA PORUKA: klemzi

Drage moje, [sm=hudicek1.gif] mi kasni 6 dana, četiri urađena testa su negativni [sm=smiley19.gif] Ne znam šta da mislim. Zbog čega još može M kasniti. Nisam bila izložena stresu, nisam promijenila tjelesnu težinu, za hormone ne znam, mada s njima do sad nisam imala problema. Može li ovo značiti nešto ozbiljno? [sm=smiley13.gif][sm=zmeden.gif]


Mozda je ovulacija bila nesto kasnije, samim tim i oplodnja. Meni je nakon 10 dana kasnjenja [sm=hudicek1.gif] na testu bila jedva vidljiva druga crtica (samo sam je ja vidjela). Zato pricekaj jos koji dan, i InshAllah da nam javis lijepe vijesti [sm=sloncek.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>