RE: Kasni mi, a test negativan (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Nadamo se zajedno



Poruka


Lulu_08 -> RE: Kasni mi, a test negativan (25.1.2012 21:50:18)

Ma utice naravno i onda se nadas da je to to a ono sipak, pa ti dodatno ubije moral i tako u krug. Ali vjeruj psiha cini cuda, jer sam ja sada skontala da naravno "nece nista biti" i bas nastojala uzivati sa MM i eto uspjelo je!




malen@89 -> RE: Kasni mi, a test negativan (25.1.2012 22:45:38)


IZVORNA PORUKA: marsupilami

pa malena što ne vičeš na sav glas [sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif], razumijem tvoj strah, i ja sam prije 3 mj. imala spontani u 12 tjednu, tak da se nisam ni oporavila kako treba,a prekjučer sam trebala dobiti, jučer ujutro radila test neg. a nezz šta bih ti rekla, i mene boli stomak već 5-6 dana a ne boli me inače pred m, maloprije sam se skoro onesvjestila od boli u leđima donji dio, grudi me ne bole kao inače samo su bradavice malo potamnile i osjetljive, želudac mi je kao u grlo se popeo, takav osjećaj,pa sad nez šta je ovo, možda najgori pms dosad, nervozna sam jako, i prehladila sam se pa može biti da mi zbog toga kasni, a nije kod mene rijetkost to da mi kasni par dana. Koji su kod tebe simptomi?


pa i meni je isto tako bilo,vec sam ti pisala,tek nakon 7 dana kasnjenja test mi je pokazao[sm=rozacrtici.gif],sto se tice simptoma zadnja dva dana su me pocela boliti ledja i stomak ono ko pred menzes i primjetim da su mi grudi osjetljivije ...a sto se tice trudnoce ja neznam il bi se smijala il bi plakala, jos uvjek mi ti bolovi traju pa sam u nekom stalnom grcu....a vidjeces ti da ce i u tebe biti[sm=rozacrtici.gif] stvarno imam neki predosjecaj




malen@89 -> RE: Kasni mi, a test negativan (25.1.2012 22:51:10)

draga nara mislim da ce ti svaki test pokazati trudnocu ukoliko je ima,tako da i ta svijetla crtica znaci nesto.slazem se s curkama da je najbolje izvaditi bhcg jer on ti je 100% siguran......sretno




malen@89 -> RE: Kasni mi, a test negativan (26.1.2012 22:43:04)

marsupilami imal sta novo,jesil dobila????iskreno se nadam da je odgovor negativan......




Sunčica11 -> RE: Kasni mi, a test negativan (6.2.2012 13:14:19)

Zdravo svima...[sm=smiley1.gif] Odmah da vam kazem da mi kasni evo vec 12 dana. Bila sam kod ginekologa pre jedno 10 dana i dao mi je lutestrol za izazivanje menstruacije i rekao da cu posle terapije da dobijem za par 3 do 4 dana i evo vec nista. Radila saam testove i negativni su. Nisam pod nekim stresom i nesto slicno... Inace cilkus mi je na 30 do 33 dan. Zaista ne znam sta moze da bude u pitanju, ako ima neko neko iskustvo? Bila sam pre 15 dana i na uzv i nema nista od [sm=duda.gif], sve u redu.Mm i ja radimo na bebi vec duze. Hvala! [sm=smiley1.gif]




Katarina3 -> RE: kasni mi, a test negativan (3.3.2012 9:10:41)

Zdravo svima,nova sam ,pre 3 meseca ja i muz smo radili na bebici i meni je kasnila dva dana menstruacija sva uzbudjena u apoteci sam kupila test i uradila ga,na testu su se pokazala dve linije dok je ova druga bila svjetlija ali opet se videla,sva sam srecna bila ali sutra dan sam dobila menstr.i isplakala sam se,jos uvek nisam zatrudnila pokusavam i sa merenjem bazalne temperature ali nista , i ovaj mesec smo bili u akciji ali sada ne osecam ni simptome pms-a niti nazanaka od moguce trudnoce,imali ijedna slicno iskustvo da mi pomogne ? izvinite na predugom sadrzaju.lep pozdrav za sve i hvala unapred




malen@89 -> RE: kasni mi, a test negativan (3.3.2012 18:00:39)

nisi nam napisala kad bi trebala dobiti,a ja sam imala iste simptome ko kad trebam dobiti,samo malo zakasnjele....nadamo se da ce biti lijepe vijesti...l




Katarina3 -> RE: kasni mi, a test negativan (3.3.2012 18:09:18)

Trebala bi da dobijem 8-og,pila sam i macinu travu kazu da je dobra, menstruacije su mi prije bile redovne ali prosli mesec kasnila mi je dva dana i opet sam dobila,a znam da unapred 1o dana me pocnu grudi da bole,zeljela bi da znam da li su simptomi trudnoce slicni pms-u i kada pocinju poslije ili pre kasnjenja menstruacije ?? pozz




malen@89 -> RE: kasni mi, a test negativan (3.3.2012 18:24:27)

ja nisam osjecala nikakve simptome do dan-dva pred menstruaciju,i kad su me poceli boliti stomak i ledja bila sam ubjedjena da cu dobiti,naravno razocarala se,cak i nosala uloske u gacama[sm=smiley36.gif]




Katarina3 -> RE: Kasni mi, a test negativan (5.3.2012 9:06:45)

Samo da te pitam da li si imala nekakv sekret tih dana kada si ocekivala menstruaciju a ustvari si bila trudna i kakav je sekret u pocetku trudnoce , jer ja sada imam jedan dan neki providan sekret gacice mi budu samo mokre kao da sam se upiskila a drugi dan mi bude kao sirast tj bijel ali nerastezljiv,na dan kad trebam dobiti [sm=hudicek1.gif]imam nenormalan sekret bas ga puno ima ali on bude rastezljiv nemoguce da mi je ovulacija na taj dan??? molim te da mi odgovoris ??? izvinte ako sam dosadna :)[sm=smiley1.gif]




felix -> RE: kasni mi, a test negativan (6.3.2012 15:50:39)


IZVORNA PORUKA: malen@89

ja nisam osjecala nikakve simptome do dan-dva pred menstruaciju,i kad su me poceli boliti stomak i ledja bila sam ubjedjena da cu dobiti,naravno razocarala se,cak i nosala uloske u gacama[sm=smiley36.gif]

nadjo se u ovom poštu [sm=sad.gif][sm=smiley36.gif]

Meni dva dana kasni, test juce radila neg . jutros me stomak bolio i ništa nema .,Ja mislila procurice kad ništa i dalje sam na cekanju pa šta Bog da.
Katarina , šta ima kod tebe ?




Katarina3 -> RE: kasni mi, a test negativan (6.3.2012 16:16:18)

ma nema nista jos,nedobijam nikakve odgovore kakv je sekret na pocetku trudnoce,kakv je kod tebe sad sekret ? da li imas simptome trudnoce bolne grudi ili slicno,mene su grudi od juce pocelel nenormalno boljeti i narasle su tako mi uvek bude nazalost pred menstruaciju :///




felix -> RE: kasni mi, a test negativan (6.3.2012 16:19:33)

iskreno ne secam se ,sekreta pred trudnocu a znam da pms i trudnoca isto ti je malte ne tako da zna zavarati .
Ja sam sa prvom mislila dobicu stomak me bolio, grudi ma sve pms po obicaju dan kasnilo tad smo radili na trudnoci i odma mi pokazalo + .
Mozda glupo zvuci al opusti se , ako mozes bit ce abd . neznam sta drugo da ti kazem jer nemozes tacno znat po grudima bolnim, stomaku sve ti je to isto kao i pms znaš
sretno.




*pcelica* -> RE: kasni mi, a test negativan (6.3.2012 16:22:17)


IZVORNA PORUKA: felix


IZVORNA PORUKA: malen@89

ja nisam osjecala nikakve simptome do dan-dva pred menstruaciju,i kad su me poceli boliti stomak i ledja bila sam ubjedjena da cu dobiti,naravno razocarala se,cak i nosala uloske u gacama[sm=smiley36.gif]

nadjo se u ovom poštu [sm=sad.gif][sm=smiley36.gif]

Meni dva dana kasni, test juce radila neg . jutros me stomak bolio i ništa nema .,Ja mislila procurice kad ništa i dalje sam na cekanju pa šta Bog da.
Katarina , šta ima kod tebe ?



Pa ti se uspanicila zbog dva dana a meni kasni dva mjeseca [sm=smiley19.gif] Test jos nisam radila sve se nadam da su u pitanju moji jajnici. Uff ja sikirancije.Muka s tabletama muka bez njuh. Ja vam svima drzim fige da bude onako kako vi zelite




malen@89 -> RE: kasni mi, a test negativan (6.3.2012 23:07:42)

felix vec sam prije pisala,meni je test tek 6-ti dan pokazao +,a vjeruj mi radila sam ga svaki dan,moguce je da je doslo do kasnije ovulacije,tako da jos uvjek trudnoca nije iskljucna[sm=smiley1.gif]

katarina pisala sam ti na pp,no sikiriki sve ce to biti ok

pcelice pa nemogu da vjerujem da nisi jos test uradila,sta ako si nam cica trudnica ,a da i neznas[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Hanady RR -> RE: kasni mi, a test negativan (6.3.2012 23:11:11)


IZVORNA PORUKA: *pcelica*


IZVORNA PORUKA: felix


IZVORNA PORUKA: malen@89

ja nisam osjecala nikakve simptome do dan-dva pred menstruaciju,i kad su me poceli boliti stomak i ledja bila sam ubjedjena da cu dobiti,naravno razocarala se,cak i nosala uloske u gacama[sm=smiley36.gif]

nadjo se u ovom poštu [sm=sad.gif][sm=smiley36.gif]

Meni dva dana kasni, test juce radila neg . jutros me stomak bolio i ništa nema .,Ja mislila procurice kad ništa i dalje sam na cekanju pa šta Bog da.
Katarina , šta ima kod tebe ?



Pa ti se uspanicila zbog dva dana a meni kasni dva mjeseca [sm=smiley19.gif] Test jos nisam radila sve se nadam da su u pitanju moji jajnici. Uff ja sikirancije.Muka s tabletama muka bez njuh. Ja vam svima drzim fige da bude onako kako vi zelite

nemoj se ljutiti molim te...ali si jako neozbiljna u vezi sa svojim zdravljem...
uardi test...ako si trudna Ok...a ako nisi podhitno doktoru mila...
2 mjeseca nije malo...za to postoje razlozi[sm=zmeden.gif]




felix -> RE: kasni mi, a test negativan (7.3.2012 8:15:14)

danas treci, dan kako meni još uvjek nije došla [sm=smiley13.gif]. Neznam dal da ak danas u toku dana ne dodje, dal da sutra ujutro prvo se sprememim odem ginicu , il da opet ponavljam test .




chuci -> RE: Kasni mi, a test negativan (7.3.2012 8:17:12)

još nije došla felix [sm=zmeden.gif]
da se nisi šta prehlađivala ovaj mjesec ili sikirala ili slično
može i od stresa da kasni

držim fige da sve bude u redu




felix -> RE: kasni mi, a test negativan (7.3.2012 8:19:37)

neznam vise ništa neznam , slabo sam spavala skroz budila sam se prevrtala ništa me ne boli.
odo sutra ginicu abd.




ajnur -> RE: kasni mi, a test negativan (7.3.2012 8:40:06)

Meni je u prvoj trudnoci tek 10ti dan pokazalo [sm=modricrtici.gif]




felix -> RE: kasni mi, a test negativan (7.3.2012 11:13:40)

evo hb . došla menga [sm=smiley36.gif] sad baš me stomak bolio razvaljivo malo rec mora da sam imala upale il šta vec dok je kasnila samo Bog zna, al odma posle menge odo ginicu na pregled .
Koje olakšanje boze me oprosti .




Lady26 -> RE: kasni mi, a test negativan (7.3.2012 11:18:21)

Zato od sad pamet u glavu i koristite zastitu!
[sm=bravo.gif]




malen@89 -> RE: kasni mi, a test negativan (7.3.2012 15:56:51)


IZVORNA PORUKA: felix

evo hb . došla menga [sm=smiley36.gif] sad baš me stomak bolio razvaljivo malo rec mora da sam imala upale il šta vec dok je kasnila samo Bog zna, al odma posle menge odo ginicu na pregled .
Koje olakšanje boze me oprosti .


  Odštampaj
ne kontam,sto olaksanje ja sam shvatila da bi ti vojela da si [sm=nosecka.gif]




Lady26 -> RE: Kasni mi, a test negativan (7.3.2012 16:01:33)

Ne bi, to je problem hihihihi.... [sm=smiley1.gif]
Nije vrijeme....




*pcelica* -> RE: kasni mi, a test negativan (8.3.2012 16:53:36)


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: *pcelica*


IZVORNA PORUKA: felix


IZVORNA PORUKA: malen@89

ja nisam osjecala nikakve simptome do dan-dva pred menstruaciju,i kad su me poceli boliti stomak i ledja bila sam ubjedjena da cu dobiti,naravno razocarala se,cak i nosala uloske u gacama[sm=smiley36.gif]

nadjo se u ovom poštu [sm=sad.gif][sm=smiley36.gif]

Meni dva dana kasni, test juce radila neg . jutros me stomak bolio i ništa nema .,Ja mislila procurice kad ništa i dalje sam na cekanju pa šta Bog da.
Katarina , šta ima kod tebe ?



Pa ti se uspanicila zbog dva dana a meni kasni dva mjeseca [sm=smiley19.gif] Test jos nisam radila sve se nadam da su u pitanju moji jajnici. Uff ja sikirancije.Muka s tabletama muka bez njuh. Ja vam svima drzim fige da bude onako kako vi zelite

nemoj se ljutiti molim te...ali si jako neozbiljna u vezi sa svojim zdravljem...
uardi test...ako si trudna Ok...a ako nisi podhitno doktoru mila...
2 mjeseca nije malo...za to postoje razlozi[sm=zmeden.gif]



Ne vjerujem da sam trudna jer nemam ama nikakvih simptoma, a i znam sta mi je . Moja dijagnoza su policisticni jajnici i oni mi prave probleme, a ove tablete koje sam pila mi nisu odgovarale i prestala sam ih piti i odmah mi se ciklus poremetio.Ja sam kod ginekologa ko predplacena. Sad ce mi ponovo ukljuciti primolut nor i najvjerovatnije da cu promijeniti pilule koje sam pila.Ja sam htijela da ugradim spiralu ali mi dr rce da to na ove moje jajnike ni pod razno Elem ostaje mi da se trujem hormonima i da kavasam ko hljeb [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>