RE: Kasni mi, a test negativan (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Nadamo se zajedno



Poruka


Leptiri -> RE: Kasni mi, a test negativan (15.5.2013 11:19:16)

Dadili duso ja isto danas ocekujem [sm=hudicek1.gif], jucer i danas bazalna je 36,8 navecer se popne i do 37,2. maloprije sam radila test i negativan je. Ja i dalje kao loptica, napuhana, imam sve iste simptome kao i ti. Nista te ne kosta da uradis tetstic, ako si [sm=nosecka.gif] bar znas da ne cekas [sm=hudicek1.gif], a ako je minus (sto ti od srca ne zelim) onda cekaj jos dva tri dana do novog testa, ja ci barem tako cekati.




anja anjica -> RE: Kasni mi, a test negativan (15.5.2013 11:27:52)

Leptircicu. A ja se bas pitam jelmima sta novo kod tebe, pozdrav mila




Dadli -> RE: Kasni mi, a test negativan (15.5.2013 11:45:22)

ja vise nisam cak ni napuhnuta... bas se nekako cudno osjecam. da bar dodje pa da znam da je redovno [sm=smiley13.gif]
za sada nista. ne znam vrijedi li mi sada odraditi test, s obzirom da sam promasila jutro [sm=zmeden.gif]




Leptiri -> RE: Kasni mi, a test negativan (15.5.2013 12:14:28)

Anja Anjica [sm=smiley1.gif] tu sam ja
Dadili dusice nisam nije sa prvom jutarnjom radila, ne znam kako to i izvesti jer cijelu noc hodam po wc.u
Obavezno javi ishod ako uradis testic, ja ti od srca zelim [sm=modricrtici.gif].





Dadli -> RE: Kasni mi, a test negativan (15.5.2013 12:16:54)

hvala draga [sm=smiley31.gif]
idem sada odraditi pa ti se javljam. drzi fige [sm=smiley36.gif]




Leptiri -> RE: Kasni mi, a test negativan (15.5.2013 12:19:45)

Cekam te [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif]




Dadli -> RE: Kasni mi, a test negativan (15.5.2013 12:30:57)

Vracam ti se jos zbunjenija [sm=zmeden.gif]
Odradila test. Kontrolna crtica normalna i jako vidljiva, a tamo ko T ima mala crvena tackica kao da se linija pocela formirati, ali nista. Tako stoji ta tackica... Ali ovo je prvi put da se bilo sta pojavilo. Odradila sam pregrst testova i nikad se nista nije pojavilo osim kontrolne linije.
Sta sada? [sm=smiley13.gif] Dodje mi da uslikam ovo i da ti posaljem da vidis[sm=smiley6.gif]




Leptiri -> RE: Kasni mi, a test negativan (15.5.2013 12:35:25)

Nista ne brini, sutra ujutro ponovi test, moguce je da je [sm=rozacrtici.gif] a testi ti star. Samo polahko, opusteno. Ako [sm=hudicek1.gif] ne dodje do jutra ponovis testic sa prvom jutarnjom i eto ga.




Dadli -> RE: Kasni mi, a test negativan (16.5.2013 7:30:07)

Jutros odradila novi test i negativan je. [sm=hudicek1.gif] jos ne dolazi, temperatura niska (35.9) i donji dio stomaka rastura...




Lejla Ka -> RE: Kasni mi, a test negativan (16.5.2013 9:02:14)

Dadli koji test radiš, mislim koje proizvođač?

Tebi sad kao kasni 2 dana? Istina je da ovi kvalitetniji pokažu i nakon jednog dana izostanka, pa i prije ali to sve zavisi i od organizma žene i stvarnog datuma ovulacije ... Znam da se opustiti ne možeš, ali makar se strpi. Ja sam sebi uvijek nekako postavljala granicu kašnjenja onoliki broj dana koliko bi trajala da sam je dobila, i tek bi tad radila test.




veeseelaa -> RE: Kasni mi, a test negativan (16.5.2013 9:07:43)


IZVORNA PORUKA: Dadli

Vracam ti se jos zbunjenija [sm=zmeden.gif]
Odradila test. Kontrolna crtica normalna i jako vidljiva, a tamo ko T ima mala crvena tackica kao da se linija pocela formirati, ali nista. Tako stoji ta tackica... Ali ovo je prvi put da se bilo sta pojavilo. Odradila sam pregrst testova i nikad se nista nije pojavilo osim kontrolne linije.
Sta sada? [sm=smiley13.gif] Dodje mi da uslikam ovo i da ti posaljem da vidis[sm=smiley6.gif]


test koji sam radila za moju treću trudnoću je bio vidljiv i ne vidljiv [sm=smiley36.gif]
kao im druge linije, kao čini mi se
ujutru ponovim i negativan , dva dana poslije ponovim u sred dana i vidljiv +




Leptiri -> RE: Kasni mi, a test negativan (16.5.2013 9:15:51)

[img]http://www.smilies.4-user.de/include/Krank/smilie_krank_064.gif[/img] evo i mene sa istim problemom, trebala sam jucer dobiti ali nista, vec cetvrti dan bazalna je 36,8 uvecer se popne do 37,2 [sm=smiley13.gif]
Jucerasni test od 25 mjernih jedinica pokazao je minus ko kucu.[sm=zmeden.gif]




veeseelaa -> RE: Kasni mi, a test negativan (16.5.2013 9:17:19)

inače mjesečnica ti je redovna?




Leptiri -> RE: Kasni mi, a test negativan (16.5.2013 9:22:24)

Da, redovna je, svaka 24 dana dolazi, sa tim da je prosla dosla pet dana ranije...inace moze samo ranije doci...ne kasni...i dan prije temp.mi padne bas nisko 36,0 tu negdje...




veeseelaa -> RE: Kasni mi, a test negativan (16.5.2013 9:24:17)

pa onda se nadaj [sm=nosecka.gif]
sačekaj koji dan i ponovi test
znam da je teško strpiti se al probaj
sretno




Leptiri -> RE: Kasni mi, a test negativan (16.5.2013 9:25:39)

Mislila sam do subote cekati, mislis da je to dovoljno? Jucer sam radila test, na dan ocekivane...koliko bi ti cekala?




Dadli -> RE: Kasni mi, a test negativan (16.5.2013 9:48:19)

Ja sam se trudila da sacekam, ali jace od mene. Meni je inace neredovna [sm=hudicek1.gif] jer imam PCOS, ali zadnjih par mjeseci nije nikako prelazila 28 dan. Danas mi je 29 DC, nije to nesto zabrinjavajuce, ali ovi simptomi su mi cudni.
Radila sam oba puta neki UNITEST. Pise da mu je vjerovatnoca 98% Vidjecemo hoce li doci. Boricemo se i dalje [sm=bravo.gif]
Leptiri nasa... Ja mislim da kod tebe mozda i bude nesto. Temperatura ti je bas visoka, a jos ako ti je inace redovna... Ne bih bas odustajala da sam na tvom mjestu i drzim ti fige da ugledas [sm=modricrtici.gif]
Ostale zenice [sm=smiley31.gif]




Lejla Ka -> RE: Kasni mi, a test negativan (16.5.2013 9:49:03)


IZVORNA PORUKA: Lejla Ka
Znam da se opustiti ne možeš, ali makar se strpi. Ja sam sebi uvijek nekako postavljala granicu kašnjenja onoliki broj dana koliko bi trajala da sam je dobila, i tek bi tad radila test.


Strpljenje nam ni jednoj očito nije jača strana kad se nadamo [sm=nosecka.gif] [sm=smiley36.gif]




Leptiri -> RE: Kasni mi, a test negativan (16.5.2013 9:52:02)

Dadli meni je ono stvarno izgledalo kao pozivitan test, ipak zasto bi postojala reakcija na onom dijelu testa, ali dobro moramo biti jake i cekati svoje [sm=rozacrtici.gif].
Meni se cini realno da cekam do subote pa da opet ponovim testic. Ne znam, ne nadam se bas. Nekako mi se cini da je mozda neka upala, dok mi je temp.visoka. Sta ja znam, valkda ne volim razocarenja, pa se ne nadam previse.




veeseelaa -> RE: Kasni mi, a test negativan (16.5.2013 9:59:00)


IZVORNA PORUKA: Leptiri

Mislila sam do subote cekati, mislis da je to dovoljno? Jucer sam radila test, na dan ocekivane...koliko bi ti cekala?



3-4 dana
ako bi test ponovo bio negativan, otišla bi na ginekolški pregled
mislim sve ovo obzirom da nikad mjesečnica ne kasni i da imam eventualne trudničke zeze, bol u donjem dijelu stomaka, nateknute grudi, često mokrenje i sl.....





Leptiri -> RE: Kasni mi, a test negativan (16.5.2013 10:08:40)

Hvala ti od [sm=smiley27.gif]




Leptiri -> RE: Kasni mi, a test negativan (16.5.2013 18:06:27)

[sm=hudicek1.gif]ipak stigla




Dadli -> RE: Kasni mi, a test negativan (20.5.2013 11:31:44)

danas 33 DC i nema [sm=hudicek1.gif]
nekih posebnih simptoma nema. radila 2 testa, pokazalo - ... imam PCOS, ali su [sm=hudicek1.gif] bile prilicno redovne. osjecam se nekako cudno. jajnici me zignu s vremena na vrijeme. osjetim nekad bol u ledjima (dnu ledja) i to u jutarnjim satima uglavnom... nekih drugih simptoma i nema. sve se nekako nadam da je ipak u pitanju [sm=nosecka.gif], ali me strah opet raditi test..




niki83 -> RE: Kasni mi, a test negativan (21.5.2013 14:03:24)

I meni po ko zna koji put test pokaza - a [sm=hudicek1.gif] kasni 3 dana.. Prosli put dosla 25 dan ciklusa, a ona prije toga na 33 dan. Ljute me ove nepravilnosti, ali najvise ljutim sama sebe sto nikako da idem ginekologu. Ustvari ne znam ni kad je pametno otici!? Kad kasni ili kad dodje pa prodje!? [sm=smiley36.gif]
Sad bih se najradije odmah narucila..ali sve cekam da dobijem..




marinčii -> RE: Kasni mi, a test negativan (21.5.2013 22:41:32)

niki83 možda je još rao za testić,jel znaš otprilike koliko ti je prošlo dana od O,Ttrebalo bi najmnanje 12 dana proći da bi test mogao pokazati.A za pregled najbolje ti je otići posle menzesa,ili ako oćeš da provjeriš imaš li O lijepo se naručiš oko 14 dana ciklusa i eto ga ,koliko dugo već radite na T?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>