RE: Top shop ..jel` iko probao? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Amyla -> RE: Top shop ..jel` iko probao? (10.6.2013 9:22:02)

i ja imam cistac, ne vrijedi onih para, nije los, ali ne moze ocistiti kao sto na reklami kazu, nije los za parkete, prozori skoro pa nemaju sanse, previse vode izlazi, kupatilo moze, ali ja ne vjerujem da je oprano dok rukama ne istrljam, ja imam onaj zeleni, multifunkcionalni




malena27 RR -> RE: Top shop ..jel` iko probao? (10.6.2013 9:25:58)

Koristim za podove i ciscenje fuga i kupatila, odlican je..
Najbolji je za ciscenje sitnih, tesko pristupacnih uglova ili proreza gdje se skuplja prasina...




bebaa -> RE: Top shop ..jel` iko probao? (10.6.2013 9:33:23)

ja imam onu mašinu za skuoljanje vlage iz zraka i baš sam pisala tamo na temi da je super stvar.....




Skvo RR -> RE: Top shop ..jel` iko probao? (10.6.2013 9:34:20)

meni su malo pocele zezati tave...ali mozda je do mene[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




bebaa -> RE: Top shop ..jel` iko probao? (10.6.2013 9:36:40)

koje...nije valjda delimano....a ja se prekontavam da uzmem svi nešto hvale.....ma čim je navikano ne mora značiti da je dobro....




tajra26 -> RE: Top shop ..jel` iko probao? (10.6.2013 9:39:13)


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

meni su malo pocele zezati tave...ali mozda je do mene[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley13.gif[/image]



i kod mene ista stvar...pocelo je da se lijepi sve za njih...a bas su bile dobre na početku... ja nisam zadovoljna...mozda ima neki sloj i kad se "potrosi" vise nisu tako dobre..




Marija13 -> RE: Top shop ..jel` iko probao? (10.6.2013 9:41:05)

mi smo kupili onu spravu za krecenje i farbanje, stvarno je dobro, samo ti muz mora imati strpljenje i zivce [sm=smiley1.gif]
brzo ide kad se uhodas, ali treba se sve zastiti, jer na sve strane ide kao neka para od boje..




malena27 RR -> RE: Top shop ..jel` iko probao? (10.6.2013 9:42:03)

mene trenutno privlace patike walkmax, je li neko probao?




leona81 -> RE: Top shop ..jel` iko probao? (10.6.2013 9:42:25)

delimano odron. tefal zakon.




bebaa -> RE: Top shop ..jel` iko probao? (10.6.2013 9:42:53)

moj šef je jednom donio onaj čistač na paru na posao....čistili toalet...pa i nije nešto ali hajd bar smo malo dezinfikovali....




Skvo RR -> RE: Top shop ..jel` iko probao? (10.6.2013 9:43:31)

IZVORNA PORUKA: malena27 RR

mene trenutno privlace patike walkmax, je li neko probao?

meni nesto ruzne[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




lady_bubamara -> RE: Top shop ..jel` iko probao? (10.6.2013 9:47:59)


IZVORNA PORUKA: malena27 RR

mene trenutno privlace patike walkmax, je li neko probao?


Draga, moja mama je kupila te patike i nije ništa imalo nekog efekta tipa zatezanja guze, mišića i slično a čitavo prošlo ljeto je pičila u njima , hodala, kaže samo noge bole od njih i to je to...

Inače moja mama obožava tako da naručuje te stvarčice, naručila je i onu spravu za razgibavanje nogu Leg Magic, pa onda onaj aparat što masira , pa kosmodisk.... Ih , naručivala je ona svašta nešto [sm=jezicek.gif]




Dz3ni -> RE: Top shop ..jel` iko probao? (10.6.2013 9:48:16)


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: malena27 RR

mene trenutno privlace patike walkmax, je li neko probao?

meni nesto ruzne[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley13.gif[/image]


I meni..ali ima moja jedna poznanica i kaže da su udobne pravo i da može dugo hodati u njima.




Lejla Ka -> RE: Top shop ..jel` iko probao? (10.6.2013 9:49:14)


IZVORNA PORUKA: leona81

delimano odron. tefal zakon.


Potpis!




bebaa -> RE: Top shop ..jel` iko probao? (10.6.2013 9:51:15)


IZVORNA PORUKA: Lejla Ka


IZVORNA PORUKA: leona81

delimano odron. tefal zakon.


Potpis!

i ja se slažem.....




malena27 RR -> RE: Top shop ..jel` iko probao? (10.6.2013 9:51:27)


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: malena27 RR

mene trenutno privlace patike walkmax, je li neko probao?

meni nesto ruzne[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley13.gif[/image]



ma hajd predeverala bih ja ruznocu, nego kontam malo kicmu da rasteretim, pa zato...




lady_bubamara -> RE: Top shop ..jel` iko probao? (10.6.2013 9:55:50)


IZVORNA PORUKA: malena27 RR


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: malena27 RR

mene trenutno privlace patike walkmax, je li neko probao?

meni nesto ruzne[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley13.gif[/image]



ma hajd predeverala bih ja ruznocu, nego kontam malo kicmu da rasteretim, pa zato...


e , moja mama ima išijalgiju godinama i kaže da su joj ove patike neudobne...




kinder suprise -> RE: Top shop ..jel` iko probao? (10.6.2013 10:25:33)

Cao žene...ja baš zagrijana za ovo delimano posuđe, baš mislila sutra otić u Mostar u top shop da kupim cijeli set....sad me pokolebaste pravo.......[sm=zmeden.gif] koje sad posuđe da kupim bila sam uvjerena da je taj delimano extra




malena27 RR -> RE: Top shop ..jel` iko probao? (10.6.2013 10:27:34)

ninulina, hvala...




leona81 -> RE: Top shop ..jel` iko probao? (10.6.2013 10:31:53)

ja stvarno govorim iz iskustva jer sam imala milion tih novih tava, koje su se prodavale i u top shopu i u mercatoru i u konzumu....sve trulje...jedino se tefal pokazao kao dobra opcija. sto se tice i tava i serpi.




leona81 -> RE: Top shop ..jel` iko probao? (10.6.2013 10:33:16)

moji imaju sve walkmaxx proizvode od cizmi do tena i baletanki i kazu da su odlicne. cak su dobili preporuku od dr kod koje je moja mama isla na fizikalnu. a ja imam cizme i nosim ih kad je bas bas zima i veliki snijeg i super su, samo kabaste




reallove -> RE: Top shop ..jel` iko probao? (10.6.2013 11:00:51)

Ja planiram kupiti ovaj cistac na paru..sta mislite,kakav je za laminat,moze li se sa njim cistiti..kod nas ovdje ima neki sa dodacima,on kosta 320 eur,a ima i neki obicni od 120...meni ce trebati jedan jer mi je u sobi za goste i po stepenicama mramor,a u sali za fitness podne plocice,ko bi sve to brisao rucno..ostalo je laminat,ali ne znam,mogu li ovi cistaci po laminatu?

A za patike,hmm,ja ih imam,bezeveze su mi..Iz pocetka su me boljele noge kad ih obucem,sada me ne bole,oblacim ih kada vjezbam,ali ne vidim nesto od njih..moja sveki ima patike i papuce..i ne nosi ih




reallove -> RE: Top shop ..jel` iko probao? (12.6.2013 0:02:55)

Danas mi sveki kupila cistac na paru[sm=bravo.gif]..cini mi se da je dobar,probat cu pa javim kako je..moze se podesiti temp. Tako da se cisti parket,plocice,tepih,sve[sm=bravo.gif]




amra_sa -> RE: Top shop ..jel` iko probao? (12.6.2013 0:24:15)

Delimano tave su super Imam Walkmaxove baletanke koje su takođe super udobne ali sad mi velike jer ih kupih prošlog ljeta kad su mi noge jaaaako oticale, tako da ću ih najvjerovatnije pokloniti.
Nedavno sam od mm dobila na poklon super sjecka pa sam udarila po salatama. [sm=smiley36.gif]
Ima još toga što mi se sviđa ali će malo pričekati.




tajra26 -> RE: Top shop ..jel` iko probao? (12.6.2013 12:21:36)

iskreno meni kaze rođak koji je došao iz amerike za walkmax da su ih u americi tužili i da su na kraju zabranjene odnosno da se vise ne smiju prodavati pod medicinskim...
jer su kako kažu udobne ali krive kičmu pa sad neka neko istraži po netu vjerovatno ima šta se tačno desilo sa tim..
uglavnom reče on meni da je to smeće i da se sad prodaje po 10 dolara...




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>